Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 12:38

Gigi
Alves, Bonus, Kielon, Sandro
Khedira, Sissoko
Dybala, Pjanic, Sanchez
Lukaku
Dybala nie będzie grać na skrzydle, bo to nie jest jego pozycja. A sprowadzenia Sissoko to pomysł na poziomie Maticia czy Brozovicia. Kompletnie nie ten poziom. Francuz w Serie A zrobiłby karierę na miarę Elii. Ten sam profil piłkarza - jeździec bez głowy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 13:32

Tweet Raioli 10m ago



Nie ma żadnego dealu w sprawie Pogby. Czy kłamie czy nie, nie wiem. :prochno:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 13:58

Cabrini_idol pisze:Tweet Raioli 10m ago



Nie ma żadnego dealu w sprawie Pogby. Czy kłamie czy nie, nie wiem. :prochno:
A Gruby mowil kiedykolwiek prawde? Nie oglosimy tego transferu, poki sami nie klepniemy swoich transferow. Negocjacjom nie zaprzeczyl.

Tymczasem Mourinho zapytany o Pogbe w trakcie konferencji w Chinach odpowiedzial: Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2016, 14:02 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:01

Chodzi o to, że Raiola chce swoje grube miliony z transferu . Juve za cholerę nie zapłaci 20 % prowizji ze swojej kasy z transferu. MU tez się nie widzi zapłacic 24 baksy jakiemuś grubemu Michałowi. Tutaj nie ma chyba porozumienia. I nie będzie.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:17

CavAllano pisze:
Cabrini_idol pisze:Tweet Raioli 10m ago



Nie ma żadnego dealu w sprawie Pogby. Czy kłamie czy nie, nie wiem. :prochno:
A Gruby mowil kiedykolwiek prawde? Nie oglosimy tego transferu, poki sami nie klepniemy swoich transferow. Negocjacjom nie zaprzeczyl.

Tymczasem Mourinho zapytany o Pogbe w trakcie konferencji w Chinach odpowiedzial: Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
A czy Mou kiedykolwiek mówił inaczej?

Jak Gruby pisze coś na tt to wiedz, ze coś sie dzieje. Tzn. ja uważam, że nic sie nie dzieje. I dlatego napisał. Przecież on tam pisze od wielkiego dzwona.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:19

Cabrini_idol pisze:

tweet jakiejś dupy z mediów Hiszpańskich, która sobie walnęła zdjęcie dzisiaj z Pogba. Opis wymowny :prochno: Może zapytała po ludzku, czy chce do MU, po czym odpowiedź była jasna tak jak w opisie.
Fajna suczka. Ciekawe czy wsadzil :think:

Za Pogbe widzialbym duet zlozony z: Hamsik/Bazoer/Witsel/Matic/H. Herrera


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:42

Jacky pisze:
Cabrini_idol pisze:

tweet jakiejś dupy z mediów Hiszpańskich, która sobie walnęła zdjęcie dzisiaj z Pogba. Opis wymowny :prochno: Może zapytała po ludzku, czy chce do MU, po czym odpowiedź była jasna tak jak w opisie.
Fajna suczka. Ciekawe czy wsadzil :think:

Za Pogbe widzialbym duet zlozony z: Hamsik/Bazoer/Witsel/Matic/H. Herrera
Mógłbyś sobie darować swoje burackie przemyślenia. To forum o piłce nożnej i wolałbym nie wdeptywać w coś takiego.

Bardzo wierzę w Pjace. Jeśli pozyskamy jeszcze Gabigola, stworzymy sobie skrzydła przyszłości. Do tego Maticia i napastnika i możemy zwijać mercato.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:43

Pozyskalismy jakiegoś młodzika z Benifci - Ricardo Camposa.

http://www.ojogo.pt/futebol/1a-liga/ben ... 96088.html

ooo tego, już oficjalnie. Może komuś się bedzie chcialo googlowac jego skillsy.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:46

Panowie,
a) skąd Wam wziął się Hector Herrera? Ktokolwiek cokolwiek przebąkiwał na jego temat?
b) dlaczego Hector Herrera? Nie znam go kompletnie, ale to może dlatego, że nie oglądam meczów Porto. Ktoś mógłby przybliżyć jego sylwetkę? Wiem tyle co z transfermarktu ;-(


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 14:50

typkens pisze:Panowie,
a) skąd Wam wziął się Hector Herrera? Ktokolwiek cokolwiek przebąkiwał na jego temat?
b) dlaczego Hector Herrera? Nie znam go kompletnie, ale to może dlatego, że nie oglądam meczów Porto. Ktoś mógłby przybliżyć jego sylwetkę? Wiem tyle co z transfermarktu ;-(

Również nie słyszałem o naszym zainteresowaniu tym piłkarzem. Możliwe że większość podchwyciła go z wypowiedzi sprzed kilku dni L. Moggiego, który stwierdził, że na miejscu Juve sprzedałby Pogbe a uzyskane pieniądze zainwestował w Higuaina oraz właśnie w Herrere z Porto.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 15:01

Bandiera_Rossa pisze:
pumex pisze:Choć z drugiej strony ileż można iść na rękę piłkarzom. My mamy zachowywać wobec nich najwyższy szacunek, ale to chyba powinno działać w dwie strony, nie? W końcu umowa obowiązuje wszystkich.
A znasz jakiś klub, który nie idzie na rękę piłkarzom i zatrzymuje ich wbrew ich woli?
Nie wiem ile w tym prawdy, ale Marotta miał zablokować transfer Vidala do Manchesteru właśnie. Igła chce odejść z Napoli, ale nie ma takiej opcji - łączy ich ważny kontrakt. Tevez świrował w City, ale nikt mu nie pozwolił odejść za darmo do Argentyny i ostatecznie dostali za niego jeszcze od nas 15 mln E. Borussia nie mając zastępstwa dla Lewandowskiego wolała oddać go za darmo niż sprzedać Bayernowi. Zapewne przykłady można mnożyć.
Llorente, Vidal i Pogba to zupełnie różne przypadki i nie widzę przeciwwskazań żeby powiedzieć Francuzowi: "mamy prawie początek sierpnia i spóźniłeś się dwa miesiące żeby zakomunikować swoją wolę odejścia. Jeśli za rok będziesz chciał nas opuścić to lepiej żebyś o tym pamiętał".

Niech sytuacja z Pogbą będzie nauczką dla tych wszystkich, którzy chcieli sprzedawać Marchisio przy pierwszej ofercie na 30 mln E i podśmiewają się projektu ItalJuve. Po to kupujemy takich łebków jak Mandragora żeby odchować ich na klasowych zawodników i nie szarpać się z gwiazdeczkami. Za sprawą Pogby zagotowało się w kotle, a pamięta ktoś jeszcze o Sensim z Sassuolo, do którego rzekomo mamy pierwszeństwo?
Jacky pisze:
Cabrini_idol pisze:

tweet jakiejś dupy z mediów Hiszpańskich, która sobie walnęła zdjęcie dzisiaj z Pogba. Opis wymowny :prochno: Może zapytała po ludzku, czy chce do MU, po czym odpowiedź była jasna tak jak w opisie.
Fajna suczka. Ciekawe czy wsadzil :think:
Boże, co za żenujący poziom. Żartowałem :prochno: . Tego jestem bardziej pewien niż mrozzi transferu.
Jacky pisze:Za Pogbe widzialbym duet zlozony z: Hamsik/Bazoer/Witsel/Matic/H. Herrera
Tylko ten Witsel mi tam nie pasuje ;) . Dwóch ostatnich, do tego Marchisio lub Khedira, Pjanic na trequ i z czasem pewnie byśmy nie odczuli straty Pogby. No właśnie... z czasem. Sprowadzając w tym roku np. Maticia w miejsce Leminy otwieramy sobie ponownie drogę do 4312 i szykujemy na miękkie lądowanie po odejściu Paula, w którego miejsce mógłby wskoczyć młody i obiecujący zawodnik (Bazoer, Tielemans, Dahoud, Diawara).


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 15:05

Donis został wypożyczony do Ligue 1 do OGC Nice. Chłopak w poprzednim sezonie grał w FC Lugano. Fajnie jakby tam się przebił, chłopak ma 19 lat i na ten moment idzie do przodu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 15:11

Kucharius1 pisze:
Jacky pisze:
Cabrini_idol pisze:

tweet jakiejś dupy z mediów Hiszpańskich, która sobie walnęła zdjęcie dzisiaj z Pogba. Opis wymowny :prochno: Może zapytała po ludzku, czy chce do MU, po czym odpowiedź była jasna tak jak w opisie.
Fajna suczka. Ciekawe czy wsadzil :think:

Za Pogbe widzialbym duet zlozony z: Hamsik/Bazoer/Witsel/Matic/H. Herrera
Mógłbyś sobie darować swoje burackie przemyślenia. To forum o piłce nożnej i wolałbym nie wdeptywać w coś takiego.

Bardzo wierzę w Pjace. Jeśli pozyskamy jeszcze Gabigola, stworzymy sobie skrzydła przyszłości. Do tego Maticia i napastnika i możemy zwijać mercato.
Ojeju jaki wrazliwy swietoszek.

Robaku Ktos juz o tym pisal. Jeszcze dwoch mlodzikow z portugalskiej przyszlo.

Jesli Pogba odejdzie, a przyszli by np Pastore/Herrera, Cavani, Gabigol, Cuadrado i jakis prospect do srodka Kovacic/Bazoer/Zielinski/Tielemans itp to bylby happy.

Faktem jest ze o LM raczej musielibysmy zapomniec, choc w tym sezonie tez troche trwalo nim sie zgrali, a co bylo potem wiemy.

Cabrini Jezeli Jesus pojdzie do City, to bedzie mega frajerem. W Anglii brazylijczycy sobie nie radza i nie wroze mu tam wielkiej kariery.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2016, 15:15 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 15:12

http://www.vecchiasignora.com/topic/303 ... ira-fuori/

Jest oferta 18 mln euro. Gdzieś czytałem, że własnie Barbosa do nas a Jesus do MC.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 15:31

Ja tylko mam nadzieję, że ploty na temat Witselów i Brozoviców to psikus w naszą stronę i ponury żart...w ogóle nie zakładam, że nasz zarząd za taka kasę za Pogbę sprowadzi takich ogórów wracając ponownie na drogę ilości kosztem jakości. Mam nadzieję, że reszta zostanie a Dybala na długie lata bo jak co roku będziemy swoje diamenty sprzedawać to daleko nie zajdziemy. Ponieżej pewnego poziomu robiąc w ten sposób nie zejdziemy ale szału w Europie nie zrobimy.


Obrazek
Zablokowany