Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:10

Robaku pisze:
fazzik8 pisze:
Popatrz na wczorajszy skład reprezentacji. Oprócz naszej obrony niby kim chciałbyś wzmocnić nasz pierwszy skład? Parolo czy Pelle?
Przykro mi to mówić, ale Włosi nie mają ostatnio wielu świetnych zawodników. Młodych wielkich talentów też nie widać oprócz kilku. Ogólnie kiszka.
No DeSciglio i Darmian mnie przekonują. Podobnie jak Candreva i mam ogromną słabość do Bernardeschiego.

Ok, DeSciglio i Darmian, ale przy Danim Alvesie niestety dla nich oznacza to ławkę a mówimy o Włochach, którzy mają nas wzmocnić. Candreva 30 latek, gracz solidny, ale czy na np. półfinał LM, tu już bym się musiał zastanowić. Bernardeschiego nie wypowiadam się bo nawet go za bardzo w akcji nie widziałem, ale na pewno nie na nasz pierwszy skład. Reasumując, piłkarze których wymieniłeś nie podnieśliby jakości naszej obecnej drużyny, która zostanie jeszcze wzmocniona przez lipiec i sierpień. Jak wcześniej napisałem Włosi mają narazie deifcyt wielkich graczy oprócz kilku. W porównaniu do innych reprezentacji na Euro typu Niemcy czy Francuzi to jest bida z nyndzą.


A troszkę abstrahując. Nie jestem pewien, ale czy Milan ten który rządził w Europie nie składał się z trzech lub czterech Włochów. W 2005 kiedy przegrali z Liverpoolem w składzie był Pirlo, Maldnini, Nesta, Gatuso


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:36

Absolutnie nie zaskakuje mnie info o Cavanim. Od dawna wypowiada sie on w takim oto tonie - nie jest zadowolony z tego, jak sie go traktuje w Paryzu i odejscie Ibrahimovicia wcale tej relacji najwyrazniej nie naprawilo. Brat-agent Higuaina mowi otwarcie, ze projekt Napoli to rozczarowanie i pilkarz nowego kontraktu nie podpisze. Podkreslil, ze zainteresowanie pojawia sie z Hiszpanii, Anglii, z jednego klubu z Francji i jednego z Niemiec. O zainteresowaniu Arabow osoba Argentynczyka pisze sie juz od dluzszego czasu, a przy takich deklaracjach otoczenia napastnika De Laurentiis go nie utrzyma.

Kto wie, byc moze dlatego Marotta czeka na rozwoj wypadkow i w pewnym momencie uderzy po Edinsona, choc nie wiem, czy podolamy finansowo.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 00:02

Ja uważam że najlepsi Włosi, którzy mogliby wzmocnić Naszą Pierwszą "11" to albo już w niej grają, albo mają na nazwisko Verratti. Gdyby tak podsumować po 10 najlepszych graczy Świata na swoich pozycjach, to próżno by w tym zestawieniu szukać Włochów. Oczywiście oprócz w/w.
Darmian, De Sciglio? Jeden przepłacony przez Man-UTD, drugi wieczny talent. No ale skoro nie możemy mieć Fabinho/Auriera przywitałbym ich chętnie.
A! Zapomniałem są jeszcze 2 fajni młodzi Włosi, ale jeden za Chiny u nas nie zagra, drugiemu wybitnie nie po drodze: Insigne i Berardi.
Bernardeschi? Jeszcze wiele za wcześnie by mówić o nim cokolwiek więcej niż prospekt.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 00:15

1. Kolejna oferta za Lemina, tym razem z Lipska. Wiadomo, mogą zapłacić sporo, ale czy takiej oferty oczekuje Gabończyk wątpie.
2.Pelle chce Conte u siebie w Londynie.
3.Podobno Neapol czeka na decyzje Witsela co do przejscia do nich i mniej wiecej wszystko dogadane. Milik pierwszym wyborem atakujacych u Sarriego.
4. Pjaca chce do Serie A., w grę wchodzi albo Milan albo Juve.
5. Fiorka z Lazio po Isle - calciomercato.
6. Juve nie odpuszcza po Jesusa a Inter chciałby transfer zrobić w styczniu via Pedulla.
7. Inter zrozumiał, że Berardi zostanie w Sassuolo i dlatego naciska na Candreve - Pedulla
Czyli wieczorem potwierdzenie newsów z całego dnia. Plus Lipsk idzie po Lemine.. Kurde jakby była szansa na Kante.
Lemina wyjedzie na PNA ( bo Gabon gospodarzem)może warto jednak pomyślec nad sprzedaża...


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 00:51

Witsel na celowniku Liverpoolu
Iturbe jest zainteresowane Torino - to jako ciekawostka.
Barcelona ma walczyć o De Sciglio i Darmiana, jako alternatywę dla Adriano.
Aha i według LGDS Milan zainteresowany Milikiem.
Jutro poniedziałek, pewnie więcej konkretów będziemy mieli.
Liczę na szybkie dopięcie Benatii.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 01:26

Robaku pisze:Pjaca chce do Serie A., w grę wchodzi albo Milan albo Juve.
Z tym Pjacą to jest tak, że tylko GDM, który regularnie zalicza wtopy informuje, że zawodnik jest pomiędzy...inne źródła mówią już tylko o Juve !


Obrazek
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 09:35

Bardzo ciekawie zapowiada się projekt w Evertonie. Nie wiem skąd mają kase na transfery (może pewniakiem do sprzedania są Lukaku i Stones - analogiczna sytuacja do tego co w Juventusie było z Zidanem - pół roku wcześniej wiedzieli ze zostanie sprzedany do Realu).

Na celowniku są: Mata - 28mln, Witsel, Grosicki, a przyszedl już Stekelenburg.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 10:00

Mata jest na wylocie z Manchesteru UTD. Po tym jak potraktował go Mou to więcej nie trzeba tłumaczyć.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 10:11

Ostatnio (czytaj: 4 miesiące) nie śledziłem mercato. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z Candrevą? Lazio dalej chce 40 baniek czy coś się zmieniło? Zawsze był w kręgu zainteresowań Juve. Jedyne co o nim słyszałem, to chęć pozyskania go przez Inter (pytanie czy to jest jakieś sensowne źródło).


Obrazek
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 10:46

krystiank pisze:Mata jest na wylocie z Manchesteru UTD. Po tym jak potraktował go Mou to więcej nie trzeba tłumaczyć.
To wiem, ale chodzi mi o sam fakt ile maja na niego przeznaczyć kasy. Wszystko jedno kto przyjdzie ale 28mln to nie jest mało pieniędzy, a dodaj do tego fundusze za Witsela i kolejne wzmocnienia? Everton to nie jest słaba drużyna, ale aż tyle kasy nie mają na transfery, chyba że w gre wchodzi sprzedaż Lukaku


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:11

arturjuve pisze:
krystiank pisze:Mata jest na wylocie z Manchesteru UTD. Po tym jak potraktował go Mou to więcej nie trzeba tłumaczyć.
To wiem, ale chodzi mi o sam fakt ile maja na niego przeznaczyć kasy. Wszystko jedno kto przyjdzie ale 28mln to nie jest mało pieniędzy, a dodaj do tego fundusze za Witsela i kolejne wzmocnienia? Everton to nie jest słaba drużyna, ale aż tyle kasy nie mają na transfery, chyba że w gre wchodzi sprzedaż Lukaku
W poprzednim sezonie rzucili blisko 18 baniek na Niasse, 13 na Moriego, po 6 za Deulofeu i Lennona. Sprzedali jedynie Naismitha za 11. Rok wcześniej 36 milionów na Lukaku i to bez żadnej sprzedaży plus piątak na Besica. I nie można tu mówić o tym że Romelu przyszedł za forsę z Fellainiego bo conajmniej połowa z tej kwoty poszła na McCarthy'ego.

Tak więc Everton już od jakiegoś czasu nie boi się wydawać forsy a od przyjścia Koemana mówi się tam o nowym projekcie na który włodarze chcą przeznaczyć spore kwoty. Teraz tylko to potwierdzają, niekoniecznie trzeba wierzyć w odejście kogoś z dwójki Lukaku - Stones.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:15

arturjuve pisze:
krystiank pisze:Mata jest na wylocie z Manchesteru UTD. Po tym jak potraktował go Mou to więcej nie trzeba tłumaczyć.
To wiem, ale chodzi mi o sam fakt ile maja na niego przeznaczyć kasy. Wszystko jedno kto przyjdzie ale 28mln to nie jest mało pieniędzy, a dodaj do tego fundusze za Witsela i kolejne wzmocnienia? Everton to nie jest słaba drużyna, ale aż tyle kasy nie mają na transfery, chyba że w gre wchodzi sprzedaż Lukaku
Serio jesteś pewien, że nie mają? Ostatnio jakieś ciapciaki z Crystal Palace przecież chciały wyłożyć 40 milionów na Batshuayia. Oni wszyscy tam dostają gigantyczną kasę z praw telewizyjnych, nie wiem jak kogoś w dzisiejszych czasach może dziwić, że Everton (czyli w sumie nie jakiś angielski kopciuszek) wykłada 20 parę milionów. Tego, co by się działo, gdyby sprzedali parę Lukaku & Stones wolę sobie nawet nie wyobrażać. No i z tym "ciekawym projektem" to też bym zdecydowanie nie przesadzał, Mata pewnie przejdzie, ale to po prostu okazja, jak już wyjaśnił ktoś wyżej. Witsel prawie na pewno wyląduje gdzie indziej, a Grosicki i Stekelenburg to, umówmy się, bardziej uzupełnienie składu, niż jego wzmocnienie.

Dla Was na dobry początek dnia i poprawę humoru, z forum Manchesteru United:
Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
xD


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:44

Morgesztern pisze:Ostatnio (czytaj: 4 miesiące) nie śledziłem mercato. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z Candrevą? Lazio dalej chce 40 baniek czy coś się zmieniło? Zawsze był w kręgu zainteresowań Juve. Jedyne co o nim słyszałem, to chęć pozyskania go przez Inter (pytanie czy to jest jakieś sensowne źródło).
Z tego co wiem Lotito powoli otwiera się na sprzedaż Candrevy ze względu na jego wiek. Cena to już nie 40 milionów a 25-30. Zainteresowani to głównie Inter i Chelsea. Zwłaszcza dla Nerazurrich Antonio ma być celem numer 1, mediolańczycy ponoć robią pod niego podchody już od zeszłej zimy.
arturjuve pisze:Bardzo ciekawie zapowiada się projekt w Evertonie. Nie wiem skąd mają kase na transfery...
Stąd, skąd każda inna ekipa z Premier League czerpie fundusze - głównie z wpływów telewizyjnych, które w obecnej dobie i w porównaniu do innych lig są niebotyczne. Nie ma co się dziwić Evertonowi czy innym zespołom, na Wyspach nawet drugoligowców stać na transfery za 15 milionów funtów.
Robaku pisze:Kolejna oferta za Lemina, tym razem z Lipska
Ciekawe czy to odgrzewany kotlet czy coś więcej :think: Bo już dobre 2 tygodnie temu źródła na VS donosiły o spotkaniu dyrektora sportowego Lipska z obozem Juve. Wówczas Niemiec miał usłyszeć, że Lemina przy dobrej ofercie może zostać sprzedany.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2016, 11:46 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:46

Regularnie czytam wątek i niestety z przykrością patrzę jak robi się w nim niesamowity bałagan. Dlatego też kilka sugestii, do których bardzo proszę się dostosować, w celu uniknięcia dalszego zaśmiecania tematu.

1. Temat służy tylko i wyłącznie do pisania o transferach JUVENTUSU! O innych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na rynku piszemy tu:
Serie A Marcato 2016
Transfery w Europie.
2. Temat dotyczy piłkarzy, o zmianach na innych stanowiskach (trener, sztab med.) piszemy w odpowiednich wątkach.
3. Indywidualny temat o nowym nabytku powstaje po oficjalnej prezentacji/ informacji.
4. Szanujmy pracę kolegów. Nie powielajmy podawanych już wcześniej informacji. Jeśli ktoś nie ma czasu czytać, to rozumiem, że nie ma też czasu pisać? Są oczywiście wyjątki, ale zdarzają się sytuację, że powielona inf. pada parę postów wcześniej a nie kilka stron.


Dziękuję.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:46

Milik to coś czuję że w Juve pierwsze co by go spotkało to siłka;)
Sam Dybala po chwili dołączenia przybrał na muskulaturze.
Milik byłby u nas Kocur, pomimo tego że za bardzo go nie chce to chłopak odpowiednio prowadzony i mając bardzo dobrego psychologa który mu pomoże w zdjęciu tej presji z którą sobie nie radzi w ważnych meczach byłby świetnym zawodnikiem.


Zablokowany