Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 09:06

Marca pisze, że interesujemy się zawodnikiem Atletico M. Lucasem Hernàndezem. Jesteśmy gotowi zapłacić klauzule 21 mln euro.


Kojarzy ktoś tego zawodnika, wiem tylko, że to stoper i jest Francuzem. Większość meczów w drużynie B, w drugiej części sezonu dostawał jakieś ogony w pierwszej drużynie.

:prochno:


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 09:23

Niegdyś łączony z nami Dembele z Fulham, młody napastnik strzelający w Championship, podpisał umowę z Celticiem. Trochę dziwna decyzja, ale powodzenia.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 09:35

"It is certain that Javier will not play for Juventus next season,” Braida told Rai.
Braida (dyr. Barcy) w wywiadzie powiedział że Mascherano napewno nie zagra w Juventusie i zostaje w Barcy. Czyli zostaje Alexis,Gabriel Jesus lub.. Vidal.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 09:38

Ja tam bym się wstrzymał jeszcze z wyrokowaniem w sprawie Mascherano.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 09:45

Adrian27th pisze:
"It is certain that Javier will not play for Juventus next season,” Braida told Rai.
Braida (dyr. Barcy) w wywiadzie powiedział że Mascherano napewno nie zagra w Juventusie i zostaje w Barcy. Czyli zostaje Alexis,Gabriel Jesus lub.. Vidal.
Przypomnę tylko jak to nasz Marota zapewniał ze Arturo Vidal zostanie a potem ??


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:13

Zizou_1989 pisze:
Adrian27th pisze:
"It is certain that Javier will not play for Juventus next season,” Braida told Rai.
Braida (dyr. Barcy) w wywiadzie powiedział że Mascherano napewno nie zagra w Juventusie i zostaje w Barcy. Czyli zostaje Alexis,Gabriel Jesus lub.. Vidal.
Przypomnę tylko jak to nasz Marota zapewniał ze Arturo Vidal zostanie a potem ??
Tylko ze Marotta powiedzial ze nie odejdzie,a nie zagrać dla Juventusu to co innego.

Moze sprzedadza go do PSG, Arsenalu czy innego klubu?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:20

Kolega niech się nie zapędza. Braida w tym wywiadzie stwierdza, że Mascherano nie zagra w Juve bo zostanie z nimi ;) Trzeba poczekać aż się Javier zjawi w Barcelonie i porozmawia z kierownictwem. Wtedy się dopiero dowiemy co on sam chce zrobić i jak bardzo jest zdeterminowany na ewentualne odejście.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:32

Tego Jesusa już połowa europy chce, wszyscy najlepsi.
Niby Inter walczy o niego i Berardiego, ciekaw jestem woli samego Domenico, czy naprawdę tak bardzo chce grać w Interze że nas tak traktuje.

Co do De Sciglio to Tuttosport podało że byliśmy praktycznie dogadani co do niego już w styczniu, był praktycznie nasz, zobaczymy jak to teraz będzie wyglądało, chłopak się wybił pięknie na tym Euro.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:33

Z tym Mascherano i jego pewnym pozostaniu w Barcelonie to bzdura. Braida przekręca fakty aby uspokoić kibiców, którzy nie są pewni pozostania ani Masche ani Neymara. Budżet transferowy kiepski więc pitoli od rzeczy.
Środowisko Barcy od miesiąca zapewnia, że Mascherano z nimi zostanie, wysłali przedstawiciela do USA w celu nakłonienia zawodnika do podpisania nowego kontraktu ale zawodnik podobno nie chciał w ogóle o tym słyszeć. Jest zdeterminowany aby odejść a zarząd Barcelony robi dobra minę do złej gry. Na VS wśród ważnych jednostek istnieje przekonanie, że zawodnik będzie nasz a samo dementi Braidy to w sumie dobry znak.
Adrian - tak na marginesie, powielasz info, które już wczoraj tutaj się pojawiło.
Pismaki hiszpańskie cały czas powtarzają info, że Neymar na pewno pozostanie a on sam niczego takiego nie powiedział. Coś tam musi być nie halo, że ważni zawodnicy w ogóle rozważają odejście z Barcelony, przede wszystkim fiskus dobiera im się do doop :lol:


Obrazek
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:33

Michy Batshuay ponoć do Chelsea. The Blues wyłożyli 40mln, o 2 więcej niż Crystal Palace. :| :| :|


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 10:38

Cabrini_idol pisze:Marca pisze, że interesujemy się zawodnikiem Atletico M. Lucasem Hernàndezem. Jesteśmy gotowi zapłacić klauzule 21 mln euro.


Kojarzy ktoś tego zawodnika, wiem tylko, że to stoper i jest Francuzem. Większość meczów w drużynie B, w drugiej części sezonu dostawał jakieś ogony w pierwszej drużynie.

:prochno:
Kojarzę go z hiszpańskiej fantasy ligi, bo miałem go w składzie :prochno:. On grał pełne mecze, a nie ogony, po tym jak się w Atletico wykruszyli środkowi obrońcy. Zagrał nawet 180 minut w dwumeczu z Barceloną w Lidze Mistrzów i udźwignął ciężar gatunkowy spotkania. Obiecujący zawodnik.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 11:47

Jacky pisze:
Arbuzini pisze:Mattia miewa swoje momenty,
Wlasnie we wczorajszym meczu gral calkiem przyzwoicie. Tyle, ze jak napisal kibic Milanu tu u nas na forum - taki mecz zdarza mu sie raz na 3 lata :smile: Dajmy se z nim spokoj. Nie wiem, co planujemy z ta prawa strona, ale po przyjsciu Alvesa schemat powinien byc taki: Fabinho (pilkarz na 2 pozycje) > Cuadrado > Licht lub jesli mamy bide w skarbcu, albo wolimy wydac hajs na inna pozycje, to Van der Wiel.
Przyzwoicie? Zagrał bardzo dobrze, a kolega kibic Milanu trochę ironizował w tej wypowiedzi. Zaletą De Sciglio, której nie ma żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników, jest gra na obu wahadłach/bokach obrony i... cena. Myślę, że nie przypadkowo rzekomą alternatywą dla niego ma być Darmian. W taki typ zawodnika celujemy, który zapewni nam spokój na obu flankach na długie lata.

Fabinho to utopijna propozycja, będzie zbyt kosztowny. Prędzej te pieniądze wydamy na Mascherano. Z naszej perspektywy nieco dziwne (mnie to średnio urządza), ale tak jest. Cuadrado to jednak zawodnik o zupełnie odmiennej charakterystyce i stylu gry. Van der Wiel chyba nas nie interesuje, to piłkarz podobny do Alvesa, ale w każdym elemencie gry słabszy i dlatego wątpię, aby sam chciał obrać kierunek na Turyn.
sebatiaen pisze:Tego Jesusa już połowa europy chce, wszyscy najlepsi.
Niby Inter walczy o niego i Berardiego, ciekaw jestem woli samego Domenico, czy naprawdę tak bardzo chce grać w Interze że nas tak traktuje.
Kojarzy ktoś w ogóle jakąś wypowiedź Domenico w mediach? Ja nie. Tylko jego agenta, które zawsze brzmią, że to Juventus ma pierwszeństwo po zawodnika, ale są też inni zainteresowani. Inter flirtuje z nim odkąd Sassuolo weszło do Serie A, a może nawet i dłużej. Możliwe, że Berardi ciągle z nimi sympatyzuje, ale to Sassuolo jest dla niego najważniejszym klubem i stawiam dolary przeciwko orzechom, że będzie dla nich grał w przyszłym sezonie.

https://www.whoscored.com/Articles/vmk- ... come-Spain
Giorgio, wybacz że wątpiłem. King Kong jest tylko jeden!


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 12:47

Arbuzini pisze:
Jacky pisze:
Arbuzini pisze:Mattia miewa swoje momenty,
Wlasnie we wczorajszym meczu gral calkiem przyzwoicie. Tyle, ze jak napisal kibic Milanu tu u nas na forum - taki mecz zdarza mu sie raz na 3 lata :smile: Dajmy se z nim spokoj. Nie wiem, co planujemy z ta prawa strona, ale po przyjsciu Alvesa schemat powinien byc taki: Fabinho (pilkarz na 2 pozycje) > Cuadrado > Licht lub jesli mamy bide w skarbcu, albo wolimy wydac hajs na inna pozycje, to Van der Wiel.
Przyzwoicie? Zagrał bardzo dobrze, a kolega kibic Milanu trochę ironizował w tej wypowiedzi. Zaletą De Sciglio, której nie ma żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników, jest gra na obu wahadłach/bokach obrony i... cena.

Nie, nie ironizowałem. Dobry podkreślam dobry mecz to on zagrał ostatnio za Allegriego w 2013 roku w LM z Barceloną. Gra na obu bokach obrony? To jest taka głupota, na którą większość kibiców Milanu się nabrała. To jest typowy PO i tylko na PO da się go w miarę oglądać. Na lewej obronie jest nieprawdopodobnie tragiczny. Nie mówię, że gdyby odszedł do Juve nie odpaliłby, ale na razie to jest jeden z wielu "Nowych Maldinich". Podsumowaniem powinno być to, że jego powołanie na EURO zostało bardzo skrytykowane we Włoszech. Nie wiem jakim cudem on jest we Francji, a Abate, Antonelli i Jack siedzą na wakacjach. :)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 14:06

Barceloński(?) SPort podał, że Moracie zaproponował Juventus roczne wynagrodzenie w kwocie 6,5 mln euro netto, wiec Alvaro chce conajmniej tyle samo od Realu.
Już widzę jak Madryt chłopaka zatrzyma. Dobry jest Morata.

Calciomercatopodało, ze jestesmy blisko Benatii, ale myslimy ew. o Jardelu 30 latku z Benfici - brazol. Nie wierze w to.
A co do naszej brazylijskiej kolonii to jednak nie jest taka duża, ponieważ Rubinio z końcem miesiaca wygasa kontrakt.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 15:38

Zastanawiam się czy jakby nasz zarząd miał okazję wymienić Pogbę (oczywiście nie chcę jego odejścia i myślę że w tym okienku się to nie stanie), na Igłę i jakiegoś topowego pomocnika (Kross, Marco V.) to podjęli by taką decyzję.

Piszę o tym bo po deklaracji Igły, że nie podpisze kontraktu (obowiązuje do 2018), łączą go z nami. Konkretnie jakieś Gazzamercato.


Zablokowany