Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:01

Wydaje mi się, że Alvaro zostanie z nami na kolejny rok, bo nie zapominajmy, że Real za rok również może odpalić klauzule, tyle, że wtedy będzie to 35 mln.

Morata w ciągu roku, może wskoczyć na naprawdę wysoki poziom, bo dobrze wiemy, że za rok skład Juve będzie dużo silniejszy a co za tym idzie , dużo większe szanse na LM. Wydaje mi się, że w tym roku Real nie będzie przeprowadzał rewolucji ale za rok na pewno będą musieli przemeblować atak. Benzema będzie dobijał do 30-stki, Ronaldo będzie miał już prawie 33 lata. A w zanadrzu będą mieli 24 letniego ogranego w Europie i na wysokim poziomie Morate. I to tylko za 5 mln więcej niż teraz.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:01

Jak dla mnie ten wywiad to próba wywołania presji na Juve, czy właściwie na Allegriego.
Cabrini_idol pisze:Wydaje mi się, że Alvaro zostanie z nami na kolejny rok, bo nie zapominajmy, że Real za rok również może odpalić klauzule, tyle, że wtedy będzie to 35 mln.
Hmmm? Klauzula nie była na dwa lata?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:04

"Morata? Rozmawialiśmy z Florentino Perezem, ale wszystko dotyczące Moraty zostało przesunięte na przyszły tydzień. To było tylko spotkanie w celu wyjaśnienia sprawy, teraz będziemy oceniać, co zrobić. Piłka jest po stronie Realu. Pragnieniem Moraty jest pozostać z nami i jest to dla nas powód do dumy, ale musimy zobaczyć, czego Real chce.
I tak to wygląda. Męcząca saga.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:06

Nawet Agresti już pisał na VS, że Morata odchodzi. Nie róbcie sobie nadziei.


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:06

Push3k pisze:Jak dla mnie ten wywiad to próba wywołania presji na Juve, czy właściwie na Allegriego.
Cabrini_idol pisze:Wydaje mi się, że Alvaro zostanie z nami na kolejny rok, bo nie zapominajmy, że Real za rok również może odpalić klauzule, tyle, że wtedy będzie to 35 mln.
Hmmm? Klauzula nie była na dwa lata?
była na 2 lata, w tym sensie że mogą go odkupić po 2 i 3 latach od transferu, czyli jest tak jak napisał Cabrini


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:17

Ja już mam nawet wątpliwości, że wszystko zależy rzeczywiście tylko od Realu bo ostatnie informacje potwierdzały, że i sam Morata ma coś do powiedzenia ale nie jest zadowolony z pozycji w Juve. Tutaj doniesienia i informacje są sprzeczne a jeżeli sam Morata ma wątpliwości odnośnie statusu w Juve i nie podoba mu się pozycja w klubie to lepiej aby odszedł ale najlepiej aby to się szybko wyjaśniło. Wyjaśnienie miało być po finale, teraz okazuje się, że jego przyszłość wyjaśni się za dwa tygodnie a potem okaże się, że nadal nie wiemy na czym stoimy. Lubię chłopa ale też płakał za nim nie będę bo nie jest to zawodnik nie do zastąpienia. Mimo wszystko wolałbym aby pozostał.


Obrazek
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:19

@Makiavel,

''Moje doświadczenie z Juventusem było bardzo wynagradzające. We Włoszech wygrałem wszystko co tylko było możliwe, więcej niż raz, zagrałem także w finale Ligi Mistrzów, strzelałem i rozwijałem się jako piłkarz i człowiek. Myślę, że teraz jestem innym piłkarzem niż kiedy odchodziłem z Realu. Przede wszystkim udowodniłem, że mogę grać dla wielkiego zespołu. Mam nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się przed 13. czerwca, ponieważ pobyt na zgrupowaniu reprezentacji z telefonem w dłoni byłby dziwny. Zobaczymy co się wydarzy i gdzie będę grał. Oczywiście najbardziej chciałbym powrotu do Realu. Taki jest mój cel - wygrywać z Realem. W tym klubie jest kilku wyśmienitych zawodników, a ja chcę grać i czuć się kimś ważnym. W przyszłym sezonie zagram dla klubu, który mi to zapewni".

"Mam kilka ofert z Anglii, które są kuszące i nie tylko z powodu zarobków. Myślę, że Premier League byłaby dla mnie wielkim osiągnięciem, także z powodu moich piłkarskich charakterystyk. Nie mówię tu, że chcę opuścić Juventus, o którym mogę mówić tylko w superlatywach. Chcę tylko powiedzieć, że przenosiny do Premier League nie byłyby krokiem w tył - wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę ile się we Włoszech nauczyłem, możliwość dalszej nauki w Anglii uczyniłaby mnie bardziej kompletnym zawodnikiem. Mam 23 lata i chcę się rozwijać, grać, uczyć od najlepszych. Chcę mieć dobrą karierę".

Z tego co mówi, wynika że ma kilka pragnień, napalony jest na RM i to opcja nr 1, liga angielska też go kusi no i na końcu Juventus, tym wywiadem zołatwil sobie wiele opcji i tak na moje oko, opcja Juve jest tutaj najmniej dla niego atrakcyjna.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:23

Podsumowując to co Agresti napisał przez dwa dni na VS:
- Morata odchodzi, 30 mln za niego zostanie zainwestowane;
- Neto odchodzi;
- nie może potwierdzić info o tym rzekomym zainteresowaniu Chelsea Asą;
- Stefan zostaje;
- pracujemy od pół roku nad Gabrielem Jesusem;
- Dani Alves jest już piłkarzem Juventusu;
- naszym zamiarem jest pozyskanie dwóch dużych nazwisk do pomocy, tj Mascherano i Gomes/Pjanic/... (oczywiście nie gwarantuje, że Javier się uda);
- jeśli tylko Javier wymusi na Barcie odejście to jest naszym piłkarzem (rozumiem to tak, że z nim samym mamy wszystko już dogadane);
- Berardi jest piłkarzem Juventusu i nigdzie nie zamierzamy go sprzedawać (dla wątpiących);
- tak samo jak niektóre inne źródła zwraca uwagę na piłkarzy odchodzących z Realu w naszym kontekście;
- co do odejścia Moraty to Alvaro chce grać, nie ma super relacji z Allegrim i jest dużo kasy na stole do wzięcia, to prawo odkupu nie jest główną przyczyną jego odejścia, obiecał, że jak już ogłoszony zostanie nowy klub Moraty to opowie o kulisach sprawy.

Coś mogłem pominąć i sorry, że pomieszane.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:29

Pewnie Morata dostał cynę od Marotty, że przychodzi jakiś mega koks do ataku i Alvaro będzie grał jeszcze rzadziej... :cooler:

Szkoda, polubiłem chłopaka, ale zespół nie ucierpi aż tak bardzo na jego stracie. Przynajmniej troszkę odświeżymy formację (mam nadzieję, że kimś innym niż "tylko" Berardi - może ten Jesus?).

Transfer Alvesa oceniam jako baaardzo dobry. Piłkarsko, ale przede wszystkim marketingowo. Bierzemy sobie podstawowego gracza Barcy za darmoszkę. Brzmi groźnie :dance2:

Czyli z pewniaczków (potwierdzonych przez przynajmniej jedno oko Marotty) mamy już dwóch: Berardi i Dani Alves. Nieźle, nieźle...

Osobiście najbardziej liczę na przyjście Pjanicia - w tej chwili da nam dużo więcej niż Mascherano czy Ibra...


jonssonek66

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2011
Posty: 70
Rejestracja: 17 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:31

RICTOR pisze:Podsumowując to co Agresti napisał przez dwa dni na VS:
- Morata odchodzi, 30 mln za niego zostanie zainwestowane;
- Neto odchodzi;
- nie może potwierdzić info o tym rzekomym zainteresowaniu Chelsea Asą;
- Stefan zostaje;
- pracujemy od pół roku nad Gabrielem Jesusem;
- Dani Alves jest już piłkarzem Juventusu;
- naszym zamiarem jest pozyskanie dwóch dużych nazwisk do pomocy, tj Mascherano i Gomes/Pjanic/... (oczywiście nie gwarantuje, że Javier się uda);
- jeśli tylko Javier wymusi na Barcie odejście to jest naszym piłkarzem (rozumiem to tak, że z nim samym mamy wszystko już dogadane);
- Berardi jest piłkarzem Juventusu i nigdzie nie zamierzamy go sprzedawać (dla wątpiących);
- tak samo jak niektóre inne źródła zwraca uwagę na piłkarzy odchodzących z Realu w naszym kontekście;
- co do odejścia Moraty to Alvaro chce grać, nie ma super relacji z Allegrim i jest dużo kasy na stole do wzięcia, to prawo odkupu nie jest główną przyczyną jego odejścia, obiecał, że jak już ogłoszony zostanie nowy klub Moraty to opowie o kulisach sprawy.

Coś mogłem pominąć i sorry, że pomieszane.

Kasę z Alvaro przeznaczyć na Pjanica (dokładamy tylko 8 mln) a Berardi rozwinie się przy Maxie. Będzie dobrze ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:43

I ze snajperów zostają nam Mandzukic z Zazą. Ciesze się z przyjścia Berardiego, ale jego transfer poszerza nam możliwości, a nie ulepsza już to co jest. Bez nowoczesnej "9" w stylu Moraty 352 sporo traci. Cavani? Na pewno gorszy technicznie, ale mimo wszystko pewniejszy i zawsze zaangażowany. Coś za coś. Z taką grą Alvaro (i jak się okazuje podejściem...) na pewno nie osłabiłaby nas taka wymiana, nie można się tylko żywić potencjałem Hiszpana.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 10:43

yanquez pisze:Szkoda, polubiłem chłopaka, ale zespół nie ucierpi aż tak bardzo na jego stracie. Przynajmniej troszkę odświeżymy formację (mam nadzieję, że kimś innym niż "tylko" Berardi - może ten Jesus?)..
W połowie 'składów marzeń' na VS, występuje młody brazylijczyk. Nawet nie dlatego, że jest 'taki dobry', ale dlatego że tam przewija się więcej informacji i plotek na jego temat. Oczywiście spora popularność nazwiska na forum nie oznacza sporych szans transfer :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 11:05

Tak się zastanawiam czy dzisiejsze info o zainteresowaniu Krychą przez Barcę, nie oznacza właśnie tego, że Javier jednak już się zdecydował. Przecież Krycha to imo taka młodsza gorsza wersja Argentynczyka, wiec może Barca się szykuje na odejscie Mascherano.


mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 11:10

Robaku pisze:Tak się zastanawiam czy dzisiejsze info o zainteresowaniu Krychą przez Barcę, nie oznacza właśnie tego, że Javier jednak już się zdecydował. Przecież Krycha to imo taka młodsza gorsza wersja Argentynczyka, wiec może Barca się szykuje na odejscie Mascherano.
Wątpię, bo przecież Mascherano w Barcelonie był środkowym obrońcą. Krychy raczej by na tę pozycję nie szykowali, choć kto wie :P


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 11:13

mephisto pisze:
Robaku pisze:Tak się zastanawiam czy dzisiejsze info o zainteresowaniu Krychą przez Barcę, nie oznacza właśnie tego, że Javier jednak już się zdecydował. Przecież Krycha to imo taka młodsza gorsza wersja Argentynczyka, wiec może Barca się szykuje na odejscie Mascherano.
Wątpię, bo przecież Mascherano w Barcelonie był środkowym obrońcą. Krychy raczej by na tę pozycję nie szykowali, choć kto wie :P
Krycha w obronie już w Sevilli grał, rzadko bo rzadko ,ale zaiste tak bylo. Właśnie jego (Polaka) uniwersalność edług mni kusi Barce. Bo może grać w środku pomocy jako def. jak i na środku obrony.

Vidal też był testowany w Juve na środku obrony w sytuacjach awaryjnych i dawał radę i jakoś czuję, że gdyby Arturo musiał grać tam dłużej to by się świetnie sprawdzał.

Mirko Graziano podał, że Sturaro był jednym z najlepszych w Coverciano... pewnie będziemy w stanie po dobrym turnieju sprzedać SSturaro, pytanie czy będziemy chcieli.


Zablokowany