Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 15:15

Nie ma sensu wykupować Cuadrado, jeśli Max będzie grał 4312/352. Lepiej zainwestować w trequa/wahadłowego i zmiennika dla Dybali.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 15:24

A po ile ten Fabinho? Bo chyba bardziej przydatny, niz Cuadrado...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 15:38

Real M ponoć rezygnuje z walki o Bentancura - ciekawe czy to my postawiliśmy jakieś weto, w końcu mamy do niego prawa.

Inter dalej próbuje walczyć o Edera, alternatywą w przypadku niepowodzenia ma być ponoć Paloschi :D - no to szaleją! Jaki klub takie cele. :whistle:
Alexinhio-10 pisze:Nie ma sensu wykupować Cuadrado, jeśli Max będzie grał 4312/352. Lepiej zainwestować w trequa/wahadłowego i zmiennika dla Dybali.
Kto to jest wahadłowy? - w domyśle boczny obrońca?
Juan koniecznie musi zostać, dobrze jak jest na ławce ktoś umożliwiający zmianę taktyki, a i jemu też to pasuje - nie narzeka. Zmiennikiem dla Dybali będzie Morata. Bezsensem jest zamurowanie się w jednej taktyce...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 17:06

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Inter dalej próbuje walczyć o Edera, alternatywą w przypadku niepowodzenia ma być ponoć Paloschi :D - no to szaleją! Jaki klub takie cele. :whistle:
Nie widzę w tym nic dziwnego...zarówno jeden, jak i drugi wyróżniają się w tym sezonie. Gorsi niż Jovetić raczej nie są, a mam wrażenie że dużo prędzej zniosą przesiadywanie na ławce. Masz rację, jaki klub, takie cele, jaki budżet, takie transfery. Nikt o głośnym nazwisku nie przejdzie do Interu tak jak nikt dobry nie przeszedłby do nas kilka lat temu.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Alexinhio-10 pisze:Nie ma sensu wykupować Cuadrado, jeśli Max będzie grał 4312/352. Lepiej zainwestować w trequa/wahadłowego i zmiennika dla Dybali.
Kto to jest wahadłowy? - w domyśle boczny obrońca?
Juan koniecznie musi zostać, dobrze jak jest na ławce ktoś umożliwiający zmianę taktyki, a i jemu też to pasuje - nie narzeka. Zmiennikiem dla Dybali będzie Morata. Bezsensem jest zamurowanie się w jednej taktyce...
Wahadłowy to inaczej skrzydłowy ale ten termin dotyczy tylko 352. Z resztą się zgadzam :ok:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 17:38

ForzaItanimulli3vujcm pisze:[Inter dalej próbuje walczyć o Edera, alternatywą w przypadku niepowodzenia ma być ponoć Paloschi :D - no to szaleją! Jaki klub takie cele. :whistle:
Co ciekawe obaj panowie przymierzani są również do Anglii, nie wiem co Brytole widzą w napastnikach z "słabej" ligi, ale kasę maja więc kto im zabroni?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 18:08

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Inter dalej próbuje walczyć o Edera, alternatywą w przypadku niepowodzenia ma być ponoć Paloschi :D - no to szaleją! Jaki klub takie cele. :whistle:
Coś chyba pomyliłeś, Paloschi jest celem Sampdorii, jeżeli odejdzie Eder. A Eder to bardzo dobry napastnik, który pewne okaże się lekiem ataku Interu, jest w niezłym gazie; a to gracz, któremu ograniczona pomoc Interu przeszkadzać nie będzie, bo sam dobrze kreuje sobie okazje. Zresztą jako wzmocnienie pomocy chcą jeszcze wyrwać z Sampdorii - Soriano, w drugą stronę ma powędrować Ranocchia. Dodatkowo dzisiaj oficjalnie odszedł Guarin do Chin, który ma sfinansować właśnie sprowadzenie włoskiego Brazylijczyka. Włoskie media piszą, że transfer Edera jest już pewny i nawet jutro mogą odbyć się testy medyczne (Anglicy proponowali więcej, ale wolą zawodnika był Inter).

Dzisiaj do Napoli przyszedł za 8,5 mln euro 20-letni, Alberto Grassi. Myślałem, że może Juventus o niego powalczy, ale tu już jest Sturaro, a Napoli od razu zdecydowało się na transfer definitywny i Grassi już dzisiaj zaliczył pierwszy trening z nimi - co ciekawe... połamał się na nim i aktualnie przechodzi badania w szpitalu. Zawodnik defensywny, odbiera sporo piłek, często jeździ na dupie wślizgiem. Zadziorny bardzo.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 18:13

Alexinhio-10 pisze:Nie ma sensu wykupować Cuadrado, jeśli Max będzie grał 4312/352. Lepiej zainwestować w trequa/wahadłowego i zmiennika dla Dybali.
Zgadzam się. Jeśli mamy zapłacić tyle ile sobie angole wołają za Kolumbijczyka. Wolałbym gdybyśmy zainwestowali większe pieniądze w duet Saponara + Bernardeschi. :cooler:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 18:36

Il Fenomeno pisze:Coś chyba pomyliłeś, Paloschi jest celem Sampdorii, jeżeli odejdzie Eder.
No nie wiem, ale na paru źródłach czytałem, nie że na jednym. Niech się ktoś lepiej poinformowany wypowie
cziro pisze:Wolałbym gdybyśmy zainwestowali większe pieniądze w duet Saponara + Bernardeschi. :cooler:
No, Makaron najważniejszy! O tym drugim to zapomnij, pójdzie za gruby za hajs do Anglii zapewne, może do Hiszpanii. Całkowicie nierealny cel. Czy Ty myślisz że Della Valle nam go puszczą? Gratuluję! Jedyna szansa na niego, to tak jak z Cuadrado właśnie - pójdzie będzie rozczarowaniem i kupimy go z drugiej ręki. Zresztą ja się nim nie zachwycam. Tych 40 baniek (zapomnij że mniej!) za którą mooożeee, by nam puścili, w życiu nie wydamy na gościa na ławkę. Saponara niby jestem na tak, ale... sam nie wiem. Zresztą odpuścić Cuadrado, kupić ten duet - ja dziękuje za takie mercato! Pierwszy skład wzmocniony? Nie :eusa: Makaronu już tu starczy - nie wiem który karmiony nim od dzieciaka, mógłby nam teraz podnieść poziom - a ja tylko takich mam na myśli. Tak Verratti wiem - ale o nim można zapomnieć - było minęło. :)
Arbuzini pisze:Marotta wziął zamiast niego Bernardeschiego to bym normalnie wycałował jakbym go zobaczył :prochno:
A zresztą, każdy ma swoje marzenia, każdy ma swoich faworytów. Berardi i Bernardeschi i tak nie przyjdą i tak...
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 19:20 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 18:50

Zmiana taktyki swoją drogą, ale kupowanie zawodnika, który będzie nam pasował do taktyki zastosowanej raz na ruski rok to chyba przesada. Barcelona nie zmienia ustawienia, Real i Bayern zmieniają ja trochę, tak że spokojnie każdy z zawodników jest się w stanie dopasować. Wydaje mi się że Max jak i Marta sami w zasadzie do końca nie wiedzą na jakie ustawienie postawić. Może i by chcieli przejść na powszechne 433/4231, ale widzieliśmy na początku sezonu jak się skończyły takie próby.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 19:09

OFICJALNIE: Ramires zawodnikiem chińskiego Jiangsu Suning przechodzi za 27 mln €- to najdroższy transfer zimy jak na razie. Młody emeryt :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 19:16

Widzieliśmy też jak skończyło się przejście na 4312 ;) . Myślę, że system ze skrzydłami raczej nie jest naszym celem. Romb leży najbliżej naszej obecnej taktyki więc jeśli już to pójdziemy właśnie w tym kierunku. Ewentualnie 4321, ale biorąc pod uwagę rolę Dybali w rozegraniu można uznać, że przechodzilibyśmy płynnie pomiędzy tymi dwoma ustawieniami.

Także jeśli nie wykupimy Cuadrado to nie będę miał jakiegoś żalu do nikogo z naszego klubu, a jakby jeszcze Marotta wziął zamiast niego Bernardeschiego to bym normalnie wycałowałbym jakbym go zobaczył :prochno:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 01:26

Niedoszły turyński talent - Boakye, trafił właśnie z Atalanty do Latiny Calcio...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 14:11

Giuseppe zapowiedział wykup Cuadrado :hellyes: 2 gole, 4 asysty, 2 wywalczone karne, dziesiątki wolnych tych mnie i bardziej groźnych, tyle samo dryblingów. Nie rozumiem jak można narzekać na takiego grajka? To, że czasem nie wyjdzie mu drybling, Dżizis, nie każdy jest Dybalą :roll: Niby ustnie uzgodnili 20 mln, ale Juventusowi powinno udać się zejść z ceną. Wraz z wykupem Kolumbijczyka nie spodziewałbym się żadnego nowego defensora w Juve. No, chyba, że z Caseresem uzgodnili, że przedłużą kontrakt tej zimy tylko, by Juve mogło na nim w lecie zarobić.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 14:45

Della Valle prędzej zje własne yhym niż sprzeda nam Bernardeschiego. No chyba że zapłacimy za niego 2/3x tyle ile jest wart.
Cuadrado ma jeszcze czas żeby pokazać swoją przydatność, ale jego gra to jeden wielki chaos dla wszystkich zawodników na jego skrzydle wliczając do tego często Jego samego.

Jedyne czego w Juve mi brakuje to topowej 9 zamiast Mario i zmiennika dla Marchisio który mógłby walczyć z nim o pierwszą jedenastke lub występować razem z nim z miejsca podnosząc jakość wyjściowej 11.

Szkoda, że na fali masowych sprzedaży piłkarzy do Chin, nikt nie spojrzał dotychczas zalotnym okiem w stronę Hernanesa... Dlaczego!!! :placze:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 15:15

kacopys pisze:Della Valle prędzej zje własne yhym niż sprzeda nam Bernardeschiego. No chyba że zapłacimy za niego 2/3x tyle ile jest wart.
Mhm, jak damy raptem 1,5x tyle co inni, to nas wysmieje i z premedytacja sprzeda go komus innemu taniej. 10+ baniek w te czy w tamta, zadna roznica. Czasami jak czytam to forum nie moge sie oprzec wrazeniu ze najwieksza transakcja, jakiej dokonala spora czesc ludzi sie tu udzielajacych byl zakup gumy balonowej Donald w szkolnym sklepiku.


Zablokowany