Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 09:59

W lecie idziemy po Verattiego... jeżeli Pogba odejdzie za gruby pieniądz. Marchisio przesunięty zostanie na pozycje francuza.

Di Marzio, Agresti.


Z Juventusem od 1997 roku.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 10:17

tuttosport podaje że doszliśmy do porozumienia z Monaco w sprawie Bernarda.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 10:42

Dziwnym trafem temat transferu Mandagory został zamknięty, kiedy ogłoszono pozyskanie Sensiego przez Sassuolo.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Musieliśmy go naprawdę chcieć, więc musi być naprawdę dobry.
Nie musi, tylko jest ;) . Przykłady Sturaro, czy Zazy pokazują, że mamy nosa do kupowania młodych Włochów. Duży rozwój Ruganiego to zapewne kwestia kilku najbliższych miesięcy. Romagnoli na początku w Milanie też kopał się po czole więc ja po młodziutkim stoperze cudów nie oczekuję.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 12:16

Arbuzini pisze:Dziwnym trafem temat transferu Mandagory został zamknięty, kiedy ogłoszono pozyskanie Sensiego przez Sassuolo.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Musieliśmy go naprawdę chcieć, więc musi być naprawdę dobry.
Nie musi, tylko jest ;) . Przykłady Sturaro, czy Zazy pokazują, że mamy nosa do kupowania młodych Włochów. Duży rozwój Ruganiego to zapewne kwestia kilku najbliższych miesięcy. Romagnoli na początku w Milanie też kopał się po czole więc ja po młodziutkim stoperze cudów nie oczekuję.
Romagnoli moim zdaniem dalej się kopie po czole, aczkolwiek jest lepiej, niz bylo. To jest pewne ;-). W meczu z Romą podobał mi się natomiast De Sciglio.

Co do Sensiego, plotki głoszą, że Sassuolo zakontraktowalo gracza Ceseny w porozumieniu z nami.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 13:29

Real Madryt dostał bana na transfery, dwa okienka.
Morata zostaje.
Oficjalne

Redakcja mi napisała ze mam dodac zródło albo kartka, takie info wymaga podania zródła?Ok ,,Fakt;)
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2016, 22:24 przez sebatiaen, łącznie zmieniany 1 raz.


Norbi 24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2006
Posty: 25
Rejestracja: 24 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 13:47

sebatiaen pisze:Real Madryt dostał bana na transfery, dwa okienka.
Morata zostaje.
Oficjalne
Nie do końca, bo mogą zrobić tak jak Barca z Turanem i Vidalem. Kupią go w czasie trwania bana, a zarejestrują dopiero po zakazie. A póki co to Morata z tą formą i tak nie jest łakomym kąskiem.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 13:53

Norbi 24 pisze:
sebatiaen pisze:Real Madryt dostał bana na transfery, dwa okienka.
Morata zostaje.
Oficjalne
Nie do końca, bo mogą zrobić tak jak Barca z Turanem i Vidalem. Kupią go w czasie trwania bana, a zarejestrują dopiero po zakazie. A póki co to Morata z tą formą i tak nie jest łakomym kąskiem.
Lato 2016 - Pierwsze okienko bana
Zima 2017 - Drugie okienko bana

Lato 2017 - Klauzula 35 mln mogłaby być aktywowana wtedy, tak mi się zdaję.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 14:23

W Madrycie pewnie wsciekli, bo nie bedzie mozna robic spektakularnych transferow, ktore napedzaja ten klub. Morata w obliczu takiej sytuacji prawdopodobnid zostanie. Nie wierze w to, ze zechce odejsc do Realu, gdzie nie bedzie mogl grac przez taki czas. Jednoczesnie mozna by zamknac temat Pogba w Realu - chyba, ze zostalby u nas, a przenioslby sie do Hiszpanii w '17.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 14:36

CavAllano pisze:Jednoczesnie mozna by zamknac temat Pogba w Realu - chyba, ze zostalby u nas, a przenioslby sie do Hiszpanii w '17.
Jeśli bierzemy pod uwagę sprzedaż Pogby, a on sam jest otwarty na transfer do Realu, to jest to dobry moment na wysłanie wiadomości do Pereza - 180mln za rok albo sprzedajemy go teraz komuś innemu :C


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 14:42

Każdy kij ma dwa końce, można już oficjalnie powiedzieć że Isco nigdzie nie odejdzie przez następny rok.

Ciekawe czy kogoś kupią do końca stycznia? Jeśli będą chcieli Morate, to klauzula nie obowiązuje więc będą musieli zapłacić więcej.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 14:51

Pojawiają się plotki, że Real może spróbować teraz ściągnąć Moratę, bo powiedzmy sobie szczerze - w zimie żadnego topa nie kupią, a ponadto realnie potrzebują tylko kogoś do rywalizacji z Benzemą, a nie do pierwszej "11" i mogącego przy tym grać na skrzydle. Morata nadaje się do tej roli idealnie, więc niedługo być może trafi do nas pierwsza oferta.

Za 40 mln oddałbym z pocałowaniem ręki i w lato wziął za tą kasę Berardiego z Vrsaljko w pakiecie :dance2:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 14:57

Jeśli będą chcieli Moratę teraz, to Marotta może zawołać ile tylko zechce. I pewnie zawołałby sporo, bo w którymś z ostatnich wywiadów podkreślił, że Alvaro, Zaza oraz Rugani to przyszłość Juve i chcemy się na nich opierać. A Lewandowski chyba niepocieszony. :lol:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 15:57

Przypominam że mimo jego słabej formy, my z Alavro przedłużyliśmy "nasz kontrakt", a więc widzimy go u nas i liczymy na niego. Ja będę dalej konsekwentny i kontrowersyjny - nawet i 50 mln niech sobie Real M schowa w buty... :cwaniak:

Chyba że sam będzie chciał wrócić - ale nie sądzę, wątpię w to. Wiadomo że on ma szacunek do Realu M, ale mieć szacunek, a obrać drogę - to są dwie różne rzeczy i nie można ich mylić.

Naprawdę, czuję że po meczach z Bayernem, będziecie go wynosić pod niebiosa.

Wierze w Alvaro i na szczęście, nie jestem jedyny. :C To jest tylko człowiek, który przechodzi gorszy okres. Trochę empatii dla bliźniego swego... :)

:ok: Swoją drogą uważam że decyzja Fify jest prawidłowa, jestem usatysfakcjonowany. Może chociaż trochę, jest cień nadziei na jej uczciwość.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 16:14

Jednoczesnie mozna by zamknac temat Pogba w Realu - chyba, ze zostalby u nas, a przenioslby sie do Hiszpanii w '17.
Można również zamknąć temat Isco w Juventusie :)


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 16:20

zapewniam ciebie że realnego teóatu Isco w Juve nigdy nie było.


Zablokowany