Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 03:17

No i na wszystkich graczy Juventusu, ktorych wymieniles na zmienionej pozycji sprawdzil sie tylko Asa. Morata na skrzydle jest slaby, Vidal na trequartiscie nie przekonywal do konca choc taki dwumecz z Realem wyszedl mu luks, ale trzeba bylo tam przede wszystkim bronic, Hernanes kopie sie po czole bezwgledu na to gdzie zagra, a jeden udany mecz Pereyry na lewym skrzydle nie jest zadnym wyznacznikiem.

Owszem sa pilkarze typu Lahm, Zambro, Mascherano czy nas Asa, ktorzy maja naturalna zdolnosc do adaptacji na roznych pozycjach, ale to nie jest regula, ktora dotyczy wszystkich, nawet tych najbardziej utalentowanych, bo wystarczy wspomniec chocby Henryego. :cwaniak:


La fidanzata d'Italia
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:17

Odejscie Isco z Realu jest juz chyba przesadzone. Wczoraj w Valencii przebywal na boisku ledwie 12 minut.

Repubblica informuje, ze w nastepnych dniach mamy sie spotkac z przedstawicielami Realu, by porozmawiac o tym zawodniku. Zdaniem dziennikarzy bedziemy sie z kolei chcieli pozbyc Caceresa jeszcze w styczniu (mozliwy kierunek to Liverpool). Rzekomo poinformowalismy potencjalnych chetnych (West Ham i Crystal Palace), ze oczekujemy za Zaze co najmniej 25 mln (nawet, jesli mialoby to oznaczac 20 mln + 5 bonusu).

Ten caly Alisson, o ktorym w ostatnim czasie pisalo sie dosyc sporo w naszym kontekscie, ostatecznie ma sie przeniesc do Romy. Pilkarza zrazila wizja roli zmiennika Buffona (w sumie nie ma sie co dziwic).


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:25

Isco, pewnie deal bliźniaczy do tego z Moratą, na pewno będą chcieli mieć możliwość odzyskania go, albo przynajmniej prawo pierwokupu. To zawodnik z pólki talentu Pogby, Verattiego. Chciałbym Gundogana w Juve. Moje małe marzenie małego człowieka.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:30

Nie wiem, czy Marotta zdecydowalby sie na taki krok kolejny raz. Morata wiele nam dal, ale jestesmy teraz zdani na jego decyzje. Problem jest taki, ze sytuacja Isco moglaby sie pod nowym trenerem zmienic diametralnie i nagle okazaloby sie, ze jego powrot do Madrytu jest oczywisty. Pozostaje liczyc na to, ze Hiszpan stawia przede wszystkim na plac gry, w koncu Euro niebawem, a on nie gra.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:31

CavAllano pisze:Odejscie Isco z Realu jest juz chyba przesadzone. Wczoraj w Valencii przebywal na boisku ledwie 12 minut.
Zgodnie z polską stroną Realu: "Andaluzyjczyk zagrał zaledwie dwanaście minut w sześciu ostatnich spotkaniach. Rafa Benítez nie zdecydował się również na wpuszczenie Hiszpana we wczorajszym pojedynku na Mestalla i zawodnikowi kończy się cierpliwość" także tego :)


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:35

CavAllano pisze: Odejscie Isco z Realu jest juz chyba przesadzone. Wczoraj w Valencii przebywal na boisku ledwie 12 minut.
To chyba w przerwie meczu podreptał, bo jako tako w meczu nie wystąpił w ogółe ;)

Mi się marzy Gundo. Bardziej Nam potrzebny i moim zdaniem lepiej pasujący do Naszego stylu gry niż Isco. Niemiec z automatu przesunie Marchisio na jego nominalna pozycję, Pogba po drugiej stronie i można straszyć.


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:38

CavAllano pisze:Nie wiem, czy Marotta zdecydowalby sie na taki krok kolejny raz.
Dokładnie, jakaś nauczka jest. Jednak są ku temu dwa arcyważne aspekty:
1. Cena w takim przypadku na pewno będzie niższa.
2. Chętniej by oddali Isco gdyby mieli możliwość jego sprowadzenia.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 12:41

W takim razie zdradzilo mnie wloskie zrodlo. ;)


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 13:47

Załóżmy, że udałoby nam się sprowadzić tego Isco nawet na jakiś kiepskich warunkach. Jakby się u nas odnalazł, byłby kluczową postacią to dlaczego miałby chcieć wracać do Madrytu?


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 14:04

CavAllano pisze:Nie wiem, czy Marotta zdecydowalby sie na taki krok kolejny raz. Morata wiele nam dal, ale jestesmy teraz zdani na jego decyzje.
Jak dla mnie to co tutaj wypisujesz to jest sianie niepotrzebnej paniki. Gdybym nie wiedzial o co chodzi, to pomyslalbym ze na kupnie Moraty przejechalismy sie jak Zablocki na mydle, ze sprawdzil sie czarny scenariusz (albo jeszcze gorzej, wydarzylo sie cos, czego nikt nie bral pod uwage) i ze lepiej by bylo, gdyby do tej transakcji w ogole nie doszlo.
kd pisze: Dokładnie, jakaś nauczka jest.
A konkretniej to jaka? Co nowego wiemy teraz, czego nie wiedzielismy poltora roku temu i jak powinnismy w zwiazku z tym zmienic strategie na mercato? Wyjasnij mi prosze na przykladzie konkretnych konsekwencji, z ktorymi musimy sie zmagac.
Haris pisze:Jakby się u nas odnalazł, byłby kluczową postacią to dlaczego miałby chcieć wracać do Madrytu?
Ty tak na serio? Nie potrafisz samodzielnie znalezc ani jednego powodu, dla ktorego pilkarz (zwlaszcza Hiszpan) moglby wolec grac w Realu anizeli w Juve?
Adrian27th pisze: - Sprzedadzą Caceresa za 8-9
:ok:
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2016, 14:12 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 14:09

Jak dla mnie to nasi zrobią tak:

- Klepną młodego Mandragore
- Sprzedadzą Zaze za 20 baniek
- Sprzedadzą Caceresa za 8-9

- Wypożyczą/Kupią Matriego na ławkę (Morata,Mandzu,Dybala,Matri) - 4 na dwie pozycje.

- Postarają się kupić kogoś dobrego - Isco,Gundogan to cele, ale realnie wydaje mi się że Banega będzie nabliżej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 14:21

Adrian27th pisze:Jak dla mnie to nasi zrobią tak:

- Sprzedadzą Caceresa za 8-9

- Sprzedadzą Zaze za 20 baniek
- Wypożyczą/Kupią Matriego na ławkę
Miałeś na myśli za 8 może 9 dni?? Bo za 8-9 mln euro to go kupiliśmy więc tego..

I po co akcja ze sprzedażą Zazy i wymianę go na Matriego, skoro w lecie znowu trzeba będzie kogoś na tą pozycje sprowadzić.. Po za tym Matri nigdy takim jokerem, jakim póki co jest Zaza nie był.

Elkann gdzieś napisał, że Borussia nie puści w styczniu Gundogana.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 14:43

Jeśli Borussia postawiła/postawi sprawę jasno, że nie odda w zimę Gundogana, to całą operacje trzeba niestety odłożyć do lata, zaś teraz spróbować sprowadzić Isco. Nie ma co o się oszukiwać.....Borussię do oddania w zimie Gundogana może przekonać tylko jakaś astronomiczna kwota, pewnie co najmniej 50 mln, a my się w tego typu licytacje po prostu nie wdajemy.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 15:30

CavAllano pisze:Odejscie Isco z Realu jest juz chyba przesadzone. Wczoraj w Valencii przebywal na boisku ledwie 12 minut.
Oho. Jak ktoś chce bardzo zobaczyć to, czego chce, to zawsze zobaczy. Pomijając, że użytkownicy wyżej już zwrócili uwagę na to, że Isco wcale wczoraj nie zagrał - przede wszystkim nie grał on od 20 grudnia; 3 mecze z rzędu przesiedział na ławce. Tydzień przed tym grał 12 minut. On nie gra mało dlatego, że chce odejść, tylko na odwrót: chce odejść bo jest skonfliktowany z Benitezem i gra mało.
Podobno Hiszpanem bardzo poważnie zainteresowane jest Chelsea, a on sam chce odejść z uwagi na zbliżający się turniej we Francji.


BSNT

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2015
Posty: 16
Rejestracja: 30 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2016, 15:49

A gdyby mieć Gundogana i Isco w jednym okienku? :koszulka: Wiem, że to nierealne i że najpierw musi odejść Pogba, bo dla Gundo i tak nie ma miejsca przy obecnie zdrowych Khedirze, Marchisio i Pogbie...


Zablokowany