Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:59

A Lamele zgarnia Marsylia, dżizas :angry:


FuX

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 maja 2005
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:01

Widzę Januszepoland w formie :ok:

Radziłbym na wstrzymanie się z ocenami mercato przynajmniej do końca roku. Obecny zarząd od czterech lat utrzymuje nasz klub na pewnym poziomie i oczekuje, że w tym sezonie przynajmniej z obranej ścieżki nie zejdzie. Zaczynamy nowy cykl i tak to bywa, że zmiany niosą ze sobą ryzyko i przejściowe turbulencje.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:02

Mehehehe pisze:Dla mnie Alex Sandro wyznacza ocenę całego mercato - 7/10.
W przypadku zakontraktowania Draxlera dałbym Marotci 8 lub 8,5/10, a teraz podobnie jak kolega wyżej 7/10.....zobaczymy jak to wszystko się poskłada w całość za miesiąc/dwa miesiące?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:03

Marotta dał tyłka, ale to co większość pisze na Hernanesa jeszcze będzie odszczekiwać, ręczę wstawieniem tego w sygnaturkę!

Jak się u nas odbuduje [a daję temu spore szanse] to o Draxlerze szybko zapomnimy.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:03

Gajowy Marucha pisze:A Lamele zgarnia Marsylia, dżizas :angry:
Niepowetowana strata, cios prosto w biało-czarne serce. Jakby tego było mało - Borriello w Carpi, dżizas :angry:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:03

bendzamin pisze:
Gajowy Marucha pisze:A Lamele zgarnia Marsylia, dżizas :angry:
Niepowetowana strata, cios prosto w biało-czarne serce. Jakby tego było mało - Borriello w Carpi, dżizas :angry:
a Federica ......eeeee Matri w Rzymie.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:04

Oprócz wszystkiego napisanego powyżej, dodałbym jeszcze jedną, wydaje mi się że istotną kwestię.
Obawiam się, że to mercato znacząco osłabiło siłę naszej szatni. Pozbyliśmy się piłkarzy inteligentnych i zdaje się, że ludzi na poziomie (Pirlo, Llorente) oraz facetów z poczuciem humoru, potrafiących rozluźnić atmosferę (Storari, Pepe, Matri). Niby to drobnostka, rzecz już nie aż tak ważna w dzisiejszym futbolu, ale kto przyszedł w zamian?

- Mandżukić, którego ciężki charakter i tendencja do kłótni są powszechnie znane.
- Młody Lemina, który w meczu przeciwko nam ładnie się przedstawił i chyba nie zawarł nowych przyjaźni.

Aha, no i rywalizacja o pozycję dziewiątki. Morata to wciąż młodziak (a w Gdańsku było widać, że z całkiem pokaźnym ego), Zaza również nie ucieszy się z pozycji trzeciego do zmiany, która drastycznie redukuje jego szanse na powołania do repki.

Tak, wydaje mi się, że oprócz jakości czysto futbolowej utraciliśmy na średniej IQ i zwiększyliśmy prawdopodobieństwo kwasów. Obym się mylił.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 22:13 przez Rottweill, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:06

Jedna rzecz mnie interesuje. Mamy 4 napastników, zawsze, ale to zawsze Marotta obsadzał tą pozycje 5 napadziorami. Takze albo ktoś przyjdzie albo jest nadzieja,ze 3-5-2 bedzie tylko w porywach...





KLIK ==>www
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:07

bendzamin pisze:
Gajowy Marucha pisze:A Lamele zgarnia Marsylia, dżizas :angry:
Niepowetowana strata, cios prosto w biało-czarne serce. Jakby tego było mało - Borriello w Carpi, dżizas :angry:
No tak, przeciez Boriello = Lamela. Ba! Hernanes > Lamela :ok:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:07

Rottweill pisze:Oprócz wszystkiego napisanego powyżej, dodałbym jeszcze jedną, wydaje mi się że istotną kwestię.
Obawiam się, że to mercato znacząco osłabiło siłę naszej szatni. Pozbyliśmy się piłkarzy inteligentnych i zdaje się, że ludzi na poziomie (Pirlo, Llorente) oraz facetów z poczuciem humoru, potrafiących rozluźnić atmosferę (Storari, Pepe, Matri).

Tak, wydaje mi się, że oprócz jakości czysto futbolowej utraciliśmy na średniej na IQ i zwiększyliśmy prawdopodobieństwo kwasów. Obym się mylił.
Spokojnie bo za twarz będzie ich trzymał Buffon, pamiętaj, że są Kielon i Bonucz, do tego wybuchowy Szwajcar, który jednak według mnie budzi respekt i poszanowanie. Wujek Pat będzie trzymał za jaja Francuzów, zeby nie odpłynęli. A do tego jeszcze Markiz.
Chociaż na pewno podczas meczu z Romą pewne osoby się zagotowały i to jest dziwne.

Buchel wypożyczony do Empoli.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:11

Robaku pisze:
Rottweill pisze:Oprócz wszystkiego napisanego powyżej, dodałbym jeszcze jedną, wydaje mi się że istotną kwestię.
Obawiam się, że to mercato znacząco osłabiło siłę naszej szatni. Pozbyliśmy się piłkarzy inteligentnych i zdaje się, że ludzi na poziomie (Pirlo, Llorente) oraz facetów z poczuciem humoru, potrafiących rozluźnić atmosferę (Storari, Pepe, Matri).

Tak, wydaje mi się, że oprócz jakości czysto futbolowej utraciliśmy na średniej na IQ i zwiększyliśmy prawdopodobieństwo kwasów. Obym się mylił.
Spokojnie bo za twarz będzie ich trzymał Buffon, pamiętaj, że są Kielon i Bonucz, do tego wybuchowy Szwajcar, który jednak według mnie budzi respekt i poszanowanie. Wujek Pat będzie trzymał za jaja Francuzów, zeby nie odpłynęli. A do tego jeszcze Markiz.
Chociaż na pewno podczas meczu z Romą pewne osoby się zagotowały i to jest dziwne.
Tak, oni pozostali. Co nie zmienia faktu, że lepiej mieć tych inteligentnych gości więcej niż mniej. Akurat wydaje mi się, że atmosferę mieliśmy do tej pory wzorową, nie chciałbym, by to się zmieniło.

Na plus puszczenie Comana, który zaczynał gwiazdorzyć. Chociaż pewnie na początku w Manchesterze o Pogbie mówiono w podobny sposób :doh:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 22:19 przez Rottweill, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:13

Gajowy Marucha pisze:
bendzamin pisze:
Gajowy Marucha pisze:A Lamele zgarnia Marsylia, dżizas :angry:
Niepowetowana strata, cios prosto w biało-czarne serce. Jakby tego było mało - Borriello w Carpi, dżizas :angry:
No tak, przeciez Boriello = Lamela. Ba! Hernanes > Lamela :ok:
A kim do licha jest ten Lamela? Wystrzelił u Zemana, u którego 90% ofensywnych graczy miewa dobre sezony, a w Spursach wcisnął bramkę krzyżakiem z Rumunami i tyle. Trafił tam gdzie zasłużył - do ligi murzynów z Gujany Francuskiej.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:15

Taka ciekawostka Sevilla jak i Juve sprowadzili po 10 piłkarzy w tym marceto. Więc nie tylko my jesteśmy nie zgrania. Będzie dobrze ;)

Alex Sandro, Dybala, Rugani, Neto z tej czwórki jestem bardzo zadowolony, że do nas dołączyli.

Cuadrado, Khedira, Lemina- razem kosztowali 3mln, więc tez nie narzekam, a jak odpalą to nikt nas nie zatrzyma

Mandzukic, Zaza, Hernanes- średnio oceniam tez wzmocnienia- kosztowali Mandzu 18, Hernanes 11, i Zaza 18( nie wiem jak go rozliczac, bo to troche skomplikowana transkacja), czyli razem 47mln ( ! ) Za nich wolałbym jednego napastnika z samej czołówki, lub Calhanogru i Mandzukic.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:15

Podziwiam chłopaki że sie wam jeszcze chce tu zagladac po tym co nam sprezentowali w ostatnich dwóch tygodniach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 22:19

Adrian27th pisze:Podziwiam chłopaki że sie wam jeszcze chce tu zagladac po tym co nam sprezentowali w ostatnich dwóch tygodniach.
ja to liczę, że modzi max jutro o 23 to zamkną jak podsumujemy to wszystko wraz ze wskazaniem transferów z primki itp. Bo już zaczyna większosci odpalać, wiec trzeba zamknąc jak najszybciej i nie pozwolić otworzyć nastepnego tematu przynajmniej do października.


Zablokowany