Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:56

alessandro1977 pisze:
Principino pisze:
Mam przeczucie, że jakby Axel przyszedł to szybko byście zapomnieli o Arturo :)
Mam inne zdanie na ten temat bo ktoś taki jak Witsel w ogóle nie jest nam potrzebny ani nie podniesie naszego poziomu...z drugiej strony nie wiem czy ktoś jeszcze tęskni za Vidalem po tym jak olał nas ciepłym moczem i wypiął się na nas...nawet Tevez, który był o 2 lata krócej od Vidala i jest znany z tego, że nie przywiązuje się do klubów, zachował się z klasą i dał do zrozumienia, że Juve i jego kibice zawsze pozostaną w jego sercu...

A ja cały czas mam nadzieję, że dołączy do nas jednak Calhanoglu, Lazio musi dziś wyrzucić Aptekarzy za burtę...
mrozzi twierdzi, że Bayern za wszelka cenę chce Comana...no to 30 baniek to uczciwa oferta...
Podpisuję się pod tym wszystkim.

Nie sądzę, żebyśmy kupili Witsela. Przecież to wydatek rzędu 30-40 milionów, bo tyle krzykną za niego Rosjanie. Jeśli nie możemy mieć Juliana to jego tym bardziej.

Buzol, też mi na myśl przyszła ta scena, ale jestem pewien, że zachowam rękę ;)


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:58

RICTOR pisze: Ale spoko, jeśli to kogoś uspokoi ostatecznie to tak, Pogba odchodzi do Chelsea co zostało uzgodnione podczas negocjacji w sprawie Cuadrado, co więcej już wiadomo, że będzie nosił koszulkę z nr 11 po Kolumbijczyku. Prezentacja w sobotę. Potwierdzone przez kibiców Chelsea w internetach.
Ciężko w to uwierzyć. To dlaczego chcial 10 i nagle odchodzi? To jakas sciema


FORZA JUVE!!!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:03

dawid91 pisze:
RICTOR pisze: Ale spoko, jeśli to kogoś uspokoi ostatecznie to tak, Pogba odchodzi do Chelsea co zostało uzgodnione podczas negocjacji w sprawie Cuadrado, co więcej już wiadomo, że będzie nosił koszulkę z nr 11 po Kolumbijczyku. Prezentacja w sobotę. Potwierdzone przez kibiców Chelsea w internetach.
Ciężko w to uwierzyć. To dlaczego chcial 10 i nagle odchodzi? To jakas sciema
Really? :roll: What has been seen, can not be unseen. :płaczę:

Ja rozumiem, że jak ktoś nie ma ochoty to nie czyta tego spamu, ale ludzie, dajcie sobie spokój. Nie macie nic lepszego do roboty, tylko odświeżanie forum i dywagowanie? Fajne jest to, że ludzie wrzucają info z mediów włoskich praktycznie od razu po publikacji, 3 godziny zanim news trafi na główną. Ale trudno jest do tego dotrzeć, bo trzeba się przebić przez tone szrotu.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:05

dawid91 pisze:
RICTOR pisze: Ale spoko, jeśli to kogoś uspokoi ostatecznie to tak, Pogba odchodzi do Chelsea co zostało uzgodnione podczas negocjacji w sprawie Cuadrado, co więcej już wiadomo, że będzie nosił koszulkę z nr 11 po Kolumbijczyku. Prezentacja w sobotę. Potwierdzone przez kibiców Chelsea w internetach.
Ciężko w to uwierzyć. To dlaczego chcial 10 i nagle odchodzi? To jakas sciema
To był tylko sarkazm RICTORA, panowie dajcie na wstrzymanie....Pogbuś zostaje u NAS


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:22

Według SKY Comanem zainteresowanie zgłasza również... Leverkusem.



Wiecie co mam na mysli? :cooler: :smile:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:32

Niespodziewanie również pojawiło się nazwisko Nico Gaitan, którym rzekomo jesteśmy zainteresowani podaje TVI24 Portugalskie i nie tylko


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:34

Cabrini_idol pisze:Niespodziewanie również pojawiło się nazwisko Nico Gaitan, którym rzekomo jesteśmy zainteresowani podaje TVI24 Portugalskie i nie tylko

Lewy skrzydłowy :think: Może rzeczywiście 433 planujemy :think: Chociaż raczej to jest jedna z tych wielu plotek. No, ale i tak nieźle, bo w tym roku to jest pierwsze wystąpienie tego nazwiska w kontekście Juve.


Ktoś śledzi konfę Schalke? :tancze:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:37

Cabrini_idol pisze:Niespodziewanie również pojawiło się nazwisko Nico Gaitan, którym rzekomo jesteśmy zainteresowani podaje TVI24 Portugalskie i nie tylko
Na VS pitolą już takie bzdury, że hej...wszedłem z nadzieją, że dowiem się czegoś a tam śmietnik jak i tutaj...


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:38

Ale media w Portugalii są przekonane, że robiliśmy już podchody pod Gaitana w czasie kiedy dogrywaliśmy Sandro. No nic zobaczymy.


Konferencja jednak jest o meczu z VFL piątkowym. Więc dalej nic się nie dowiemy :prochno:


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:42

Mehehehe pisze:Ktoś śledzi konfę Schalke? :tancze:
Podobno to zwykła przedmeczowa konferencja. Draxler nie jest obecny.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:42

N. Gaitan odpada.....przecież nie mamy już miejsca dla gracza non-eu


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:46

Heldt zapytany o Draxlera odpowiedział krótko ,,nie ma nic nowego na jego temat''. Czyli temat dalej jest otwarty.


Obrazek
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:49

dp10 pisze:Podobno to zwykła przedmeczowa konferencja. Draxler nie jest obecny.
No jasne, że jest nieobecny bo przecież jutro będzie już naszym zawodnikiem. :prochno:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:53

O ile los Zazy jest mi raczej obojętny, fajnie byłoby gdyby Coman został w Juve.
Moim zdaniem ma naprawdę spory potencjał. Ostatnio pokazał się z dobrej strony a wciąż nie ma 20lat.

Comana bym nie ruszał. Llorente niech idzie do tej Sevilli, najlepiej niech zabierze ze sobą Islę. :doh:
Nie sądzę żeby kwestia transferu Draxlera rozbijała się o to, że Juve brakuje tych paru mln - raczej Marotta chce po prostu ugrać niższą kwotę. Istnieje przy tym ryzyko że Shalke strzeli niedługo focha i oficjalnie poda że Draxler nie na sprzedaż.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:56

Wypytywany o Draxlera, Heldt nie chcę powiedzieć wprost, że Draxler zostaje z nimi. Mówi tylko, że nie wszyscy piłkarze są na sprzedaż itp wyraźnie uciekając konkretnie od statusu Draxlera.

Schalke chce ugrać jak najwięcej i Beppe, dzisiaj wieczorem Draxler będzie nasz :)


Obrazek
Zablokowany