Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 18:33

Dla mnie to jest dobre postawienie sprawy przez... Schalke. No bo ileż można czekać? Z pewnością dla nas też byłoby lepiej mieć Draxlera w składzie najszybciej choćby po to, by zgrywał się z naszymi i poznawał myśl trenera.

Poza tym to taki prztyczek dla nas, i kolejny dla Marotty, ponieważ ileż można wozić się na fakcie samego porozumienia z zawodnikiem? To nie to jest elementem decydującym w sprawie transferów a porozumienie drużyn, więc Beppe nie ma co robić oczu jak kot ze Shreka do Juliana licząc, że ten nagle zapała dozgonną miłością do Juve i będzie uparcie domagał się transferu do nas, kiedy nasza oferta będzie licha w oczach Schalke.

Albo mamy hajs i chcemy faktycznie kupić kogoś bardzo dobrego na tą pozycję, albo niech Marotta przestanie mydlić oczu i niech wciśnie Saponarę, ze stwierdzeniem, że przecież Draxler jest piłkarzem Schalke no i kupa...

Doceniam Beppe i Fabio za to, co zrobili już i jakim nosem transferowym się popisywali w przeszłości, ale czasem i chwyty działają na nerwy. Załatwmy to do niedzieli i basta.

Wolałbym mieć porządnego AMF'a nawet kosztem Squirei na lewej obronie, bo tu będzie można ewentualnie coś zdziałać za rok.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:00

Osgiliath pisze:Wolałbym mieć porządnego AMF'a nawet kosztem Squirei na lewej obronie, bo tu będzie można ewentualnie coś zdziałać za rok.
Nie będzie ani jedno, ani drugiego. CDS podaje, że Juve przygotowuje 25 mln na Benatię. Oby to był dziennikarski wymysł, bo 25 mln to niemal tyle ile oczekuje Schalke. Alternatywą alternatyw w razie klapy z niemieckim klubem jest Nasri.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:15

Osgiliath pisze: Poza tym to taki prztyczek dla nas, i kolejny dla Marotty, ponieważ ileż można wozić się na fakcie samego porozumienia z zawodnikiem?
Mozna sie wozic bardzo dlugo i drastycznie obnizyc tym cene zawodnika :D. Przeczytaj jak Moggi dopinal transfer Ibrahimovicia.

PS. Agresti mowi, ze bedzie Draxler ;-).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:30

jakku1 pisze:
Osgiliath pisze: Poza tym to taki prztyczek dla nas, i kolejny dla Marotty, ponieważ ileż można wozić się na fakcie samego porozumienia z zawodnikiem?
Mozna sie wozic bardzo dlugo i drastycznie obnizyc tym cene zawodnika :D. Przeczytaj jak Moggi dopinal transfer Ibrahimovicia.

PS. Agresti mowi, ze bedzie Draxler ;-).
Wiem jak było z Ibrą, ale nie wierzę, że i tak będzie tutaj...

Skoro jednak mówisz pozytywnie o Draxlerze, to może przestanę dissować Beppe? Zobaczymy, czy skopiował trochę sztuki transferowej od Lucka. Brakuje tego ofensywnego pomocnika i może może tego lo żeby to mercato było bardzo udane. Reszta wyjdzie w praniu.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:46

Tak ale Ibra to raz ma taki a nie inny charakter a Draxlera chyba jest związany z Shalke i będzie stawał na głowie żeby odchodzić.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:47

jakku1 pisze: PS. Agresti mowi, ze bedzie Draxler ;-).
Ale gdyba czy też z jego informacji wynika, że coś się dopina?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 19:52

CavAllano pisze:
jakku1 pisze: PS. Agresti mowi, ze bedzie Draxler ;-).
Ale gdyba czy też z jego informacji wynika, że coś się dopina?
Podobno "wiecej niz przeczucie", aczkolwiek zadnych konkretow nie podał ;-).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 20:01

jakku1 pisze:
CavAllano pisze:
jakku1 pisze: PS. Agresti mowi, ze bedzie Draxler ;-).
Ale gdyba czy też z jego informacji wynika, że coś się dopina?
Podobno "wiecej niz przeczucie", aczkolwiek zadnych konkretow nie podał ;-).
Paratici był w Gdańsku cały czas na telefonie, więc... :smile: Tak na poważnie to bardzo dobrze, jeśli Schalke rzeczywiście postawiło nam to związane z niedzielą ultimatum (o ile to prawda).


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 20:17

Ivory pisze:Nie wiem, jak wy, ale ja czuję już pewien niepokój ws. obecnej sytuacji Juve na rynku transferowym. Im bliżej końca marcato, tym ryzyko pozyskania leszcza przez Juve rośnie wprost proporcjonalnie. Dla mnie ten cały Siqueira, który pałętał się najpierw we Włoszech bez sukcesów, potem w Grenadzie to typowy zakup z gatunku kot w worku.
Co roku płacz na forum. Troszke więcej zaufania do zarządu. Wiadomo strata trzech czołowych postaci w zespole (w zasadzie 2 bo Pirlo już nie był tym samym zawodnikiem co wcześniej) nie jest dobra, ale odmładzamy skład.
Nie jest tak źle. Za Teveza przyszedł Dybala który ma niesamowity potencjał. Wszyscy sie zachwycali jak przychodził. Za Pirlo przyszedł Khedira który napewno nie jest słabszy na ten moment, a jest dużo młodszy . Jeszcze jakiś kreatywny zawodnik za Vidala i ja będe zadowolony.
Może jeszcze przydałby lewy obrońca i można zamykac mercato. :-D


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 20:46

To, że mamy kasę, nie znaczy, że Draxler z samego tego faktu nagle stanie się dla nas 15-20 mln droższy. To nie Liverpool i kupowanie Andy'ego Carrolla za prawie całą pulę ze sprzedaży Torresa, czy teraz Benteke za jakieś kosmiczne pieniądze.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 21:28

jakku1 pisze:Przeczytaj jak Moggi dopinal transfer Ibrahimovicia.
Można gdzieś o tych kulisach przeczytać?

Jak ktoś ma link to mógłby podrzucić. Byłbym bardzo wdzięczny. Lubię takie kuluarowe smaczki :whistle:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 21:37

Z polskiej strony FCB:
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/b ... ernu/16708

Według "Corriere dello Sport" Juventus Turyn zgodzi się na sprzedaż Kingsleya Comana do Bayernu tylko wtedy, kiedy w drugą stronę powędruje Medhi Benatia.

-
Ktoś może coś potwierdzić? Z jednej strony szkoda młodziaka, ale w obliczu kontuzji Barzy/Kielona taki Benatia pewno lepszy niż Astori.

No i liczba ładnych partnerek graczy po odejściu Matriego by się zgadzała :smile:


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 21:49

To my tak serio z tym środkowym obrońcą? Przecież na lige Barzagli będzie zdrowy, a Chiellini też powinien już na Rome śmigać. I co potem z tym Benatią zrobimy? Mam nadzieje, że to tylko plota, bo spokojnie pierwszą połowe sezonu zagramy z tym co mamy, a jak kontuzje będą się powtarzać to można będzie coś wymyśleć w zimie.

W tej chwili nie może być innego priorytetu niż treq, a potem lewy obrońca.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 21:52

Z tym Benatia i Comanem to jakis bullshit. Nie bez kozery odrzucilismy oferte za mlodego Francuza i bardzo wiele wskazuje na to, ze bardzo w niego wierzymy. Juz predzej uwierzylbym w to, ze Coman mialby byc czescia zaplaty za Götze, a to takze malo prawdopodobny scenariusz (tak dla zobrazowania sytuacji). Swoja droga niewiarygodna jest rzekoma chec pozyskania tak drogiego obroncy w sytuacji, gdy chcemy zainwestowac w 3/4, lewego defensora, a w obronie mamy przeciez Bonucciego, Chielliniego, Ruganiego i Barzagliego. Kontuzje niczego tu nie zmieniaja i najprawdopodobniej oprzemy poki co nasz srodek na parze Leo/Daniele, a w razie potrzeby uderzymy po jakas okazje.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 21:54

Don Paolo pisze:Można gdzieś o tych kulisach przeczytać?

Jak ktoś ma link to mógłby podrzucić. Byłbym bardzo wdzięczny. Lubię takie kuluarowe smaczki :whistle:
Tu masz artykuł o Zlatanie, przeleciałem przez to jedynie wzrokiem, (nie czytałem całości) ale nie widziałem nic na ten temat.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Zablokowany