Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 16:03

mateusz6 pisze:Jeśli przytrafiłaby się jakaś okazja, żeby sprzedać Asamoaha i Caceresa za przyzwoitą kwotę to pewnie Marotta z Allegrim nie będą się długo zastanawiać. Oczywiście jeśli będą dostępni jacyś następcy. Możliwe, że Coentrao będzie chciał w końcu opuścić Madryt, a Darmian po drugiej stronie Turynu zobaczy lepsze perspektywy i kasę. Skoro Torino w zeszłym roku puściło Immobile i Cerciego to pewnie w tym roku puszczą chociaż Darmiana, bo Glika będą chcieli za wszelką cenę zostawić.

Za parę dni pewnie gruchnie wiadomość z Daily Mail, że Beppe podniósł ofertę do 13,5 mln za Oscara :D
Juz całkowicie ignorujac fakt, ze do zmian na bokach nie dojdzie w to lato, to powiedz mi czy nie lepiej bedzie dla budzetu, poziomu sportowego i wiekowego druzyny, w pierwszej kolejnosci pozbyc sie Stefana i Evry? Po co sprzedawac Ase i Martina kosztem w/w dwojki skoro to nie rozwiaze kawestii ich wieku?


La fidanzata d'Italia
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 16:47

ozob pisze:
Juz całkowicie ignorujac fakt, ze do zmian na bokach nie dojdzie w to lato, to powiedz mi czy nie lepiej bedzie dla budzetu, poziomu sportowego i wiekowego druzyny, w pierwszej kolejnosci pozbyc sie Stefana i Evry? Po co sprzedawac Ase i Martina kosztem w/w dwojki skoro to nie rozwiaze kawestii ich wieku?
Jesteś jasnowidzem? Jeszcze się okienko nie zaczęło, a już możemy stwierdzić, że transferów na boki nie będzie?

A już abstrahując od twej pewności, jeśli mialbym kogoś zamienić i miałbym do wyboru albo Evrę, za którego nikt nie da więcej niż 2-3mln, a który jeszcze przez sezon powinien dać radę prezentować jakąś formę, a Asamoah, którego można sprzedać za >15mln i na tej lewej obronie gra mocno średnio, nie umie się ustawiać i to po prostu nie jego pozycja...
O Lichtsteinerze nie ma co się rozpisywać, bo wiadomo, że lepiej sprzedać gościa, który co miesiąc łapie nową kontuzję, niż podstawowego zawodnika. W dodatku nie wiem skąd pomysł, że jeśli faktycznie wymienimy boki obrony to od razu wrzucimy nowych do pierwszego składu. No chyba, że myślisz, że boki obrony Caceres-Asamoah będa siać postrach i spustoszenie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 16:59

Najbardziej martwi brak jakichkolwiek doniesień, nawet tabloidów odnośnie bocznych obrońców, a raz po raz łączy się nas ze środkowymi pomocnikami. Czy zarząd na prawdę myśli ze 34 letni Evra i wypalony Szwajcar (tez nie młody) pociągną ten wózek w przyszłym sezonie, pomijając już fakt, że na ławce mamy za nich nominalnego CM czy tam wahadłowego w postaci chimerycznego Asamoahy i wiecznie odpoczywającego Caceresa.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 16:59

alessandro1977 Ogólnie jestem spokojny i optymistycznie nastawiony co do przyszłości klubu, aczkolwiek strasznie mnie ten transfer (potencjalny) Zazy irytuje, bo nie podniesie on zupełnie poziomubw ataku, a wydaje mi się że zablokuje transfer Berardiego. Marotta dawno nie miał wpadki, więc może Zaza ;) ?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 01:29

Robaku pisze:Już pojawiają sie plotki kogo bedzie chciał Benek, jeśli zostanie trenejro Realu. Podobno marzeniem jego jest nasz Arturo. Czuje, że znowu jak co roku Pogba i Vidal będą czestymi gośćmi transferowych ploteczek.
Z ciekawości zerknąłem na realmadrid.pl i muszę powiedzieć, że kibice Realu nigdy nie zawodzą. Czytanie ich komentarzy jest naprawdę idealne na poprawę humoru przed snem.
A co do Vidala, to jakoś nigdy nie byłem za jego transferem, za cyrki jakie potrafi na boisku wyprawiać, sporo symulacji, kładzenia się na murawę, a przy okazji bardzo agresywna gra z jego strony. Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie Vidala jakoś szczególnie symulującego, fani Realu chyba go pamiętają z meczu w LM w zeszłym roku. Ronaldo to przy Vidalu twardziel jakich mało.

I perełka: Nie więcej niż 40 i można się zgodzić, byłby dobrym zmiennikiem. Komentarz zbędny. :prochno:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 07:35

Tam 90% to dzieciaki.
Zbędnie poruszyłeś temat, tam się nie wchodzi jak się ma powyżej 16 lat bo to nie ma żadnego sensu.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 09:02

vitoo pisze:
Robaku pisze:Już pojawiają sie plotki kogo bedzie chciał Benek, jeśli zostanie trenejro Realu. Podobno marzeniem jego jest nasz Arturo. Czuje, że znowu jak co roku Pogba i Vidal będą czestymi gośćmi transferowych ploteczek.
Z ciekawości zerknąłem na realmadrid.pl i muszę powiedzieć, że kibice Realu nigdy nie zawodzą. Czytanie ich komentarzy jest naprawdę idealne na poprawę humoru przed snem.
A co do Vidala, to jakoś nigdy nie byłem za jego transferem, za cyrki jakie potrafi na boisku wyprawiać, sporo symulacji, kładzenia się na murawę, a przy okazji bardzo agresywna gra z jego strony. Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie Vidala jakoś szczególnie symulującego, fani Realu chyba go pamiętają z meczu w LM w zeszłym roku. Ronaldo to przy Vidalu twardziel jakich mało.

I perełka: Nie więcej niż 40 i można się zgodzić, byłby dobrym zmiennikiem. Komentarz zbędny. :prochno:
Pewnie przypominają sobie To:D, w końcu przeciwko nim to było. Ale mówienie o zastępcy pozostaje bez komentarza. Nie wydaje mi sie żeby real był dobrym miejscem dla Arturo łatwiej jest wyobrazić grającego w EPL. Mam jesdnak nadzieje że jeszcze u nas zostanie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 09:04

Obrazek


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 11:32

@Krecio Nice Try Marotta :twisted:


A tak na poważanie, uważam, że nie możemy zrobić tego samego błędu co Inter, podoba się wizja w której kupujemy w miare szybko piłkarzy i potem mamy cały okres przygotowawczy aby mogli się przystosować do nowego środowiska. Dla mnie priorytet to boki obrony + kreatywny pomocnik (licząc, że nie odejdzie nikt z trójki Vidal, Pogba i Tevez)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 11:44

Ominęła mnie dyskusja o Khedirze... Czy tylko mnie ten transfer martwi? Czy tylko ja traktuję go w kategorii backupu dla odejścia Vidala/Pogby?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 11:45

Krecio pisze:Siema , gram karierkę juve w fifie 15 , i zastanawiam sie nad letnimi transferami , z wypozyczenia wróci berardi i czy kupywać jeszcze ZaZe?
Czy wykupic pereire?
Czy sprzedać Llorente?
Czy kupić bramkarza (realna propozycja) ?
CZy kupic prawego i lewego obrońce? (realna propozycja)
:doh:

______________________
Po chwili namysłu to może i lepiej żeby pogonili Matriego i Llorente, a wzięli Zaze. Będzie w pierwszym składzie jeśli bedziemy potrzebowali kogoś do odgrywania piłek, czy przetrzymania jej, jeszcze się rozwinie a i kasiory grubej brać nie będzie. Koleś ma 24 lata, także spokojnie.

Tevez, Dybala, Zaza, Berardi, Morata i pewnie jakiś piernik 32+ jeszcze dojdzie albo zostanie Matri. Coman pewnie pójdzie na wypożyczenie, no chyba że będzie chciał jeszcze jeden sezon coś udowodnić.

Pupy nie urywa, ale wątpie by kogoś jeszcze ściągneli do ataku. Chociaż moim zdaniem powinien jeszcze jakiś TOP dojść , bo to z nimi się zachodzi najdalej w turniejach czy ważnych meczach. Jendak myślę ze chyba nie stać nas kogoś takiego.

Mimo, że lubię Asamoah to przy ofercie 12+ bym się nie zastanawiał nad sprzedażą i kupnem kogoś na lewą flankę. W tym momencie jest on, Evra, Padoin i od biedy De Ceglie. A na prawej Lichtsteiner (którego następny sezon powinien być ostatnim), Ceceres i też Padoin. Więc dziwi mnie pisanie, że boki obrony przy 43x, czy wahadła przy 352 nie potrzebują wzmocnień. Mam wrażenie, ze gramy tam mega asekuracyjnie, więc chociaż kogoś dobrego w obronie ściągnąć, bo to ze byłby jeszcze dobry w ofensywie to już wartość dodaną.

W obronie Barzagli zagra ostatni sezon, będzie ten Rugani, ale myślę że jemu jeszcze daleko do poziomu starszego Włocha. Ogbonna o ile na początku grał mega pewnie w obronie, to po czasie który spędził na ławce znowu włączył Serie C1 mode. Jemu potrzeba regularności, a nam jeszcze jednego gracza typu Barzagli, czy Padoin, który jak wejdzie z ławki po x tygodniach/miesiącach siedzenia będzie grał na poziomie.

W bramce pozbyć się Rubinho, jeśli Storari chce zostać niech zostanie i niech walczy z Neto o 2 bramkarza. Chociaż swoją drogą Marco troche kasy zawija do kieszeni, więc dobrze by było gdyby odszedł, a trzecim był jakiś młodziak.


Więc dokupić kogoś na flanki jako podgryzających Evrę i Lichtsteinera (albo wypożyczenie z opcją wykupu), ściągnąć ogarniętego obrońce zamiast Ogbonny, bramkarz 2gi Neto, wykupić jeszcze Pereire i tyle.

Pogonić jeszcze Llorente, Marrone.
Oddać De Ceglie i Romulo
Nie przedłużać kontraktu Pepe, Storariemu i Rubinho.

i kadra spoko.

Sondować rynek i jak trafi się okazja, to podmienić takiego Asamoaha, Matriego, czy Caceresa.

Raczej finansowo nie stoimy tak dobrze, by więcej poszaleć.
Łukasz pisze:Ominęła mnie dyskusja o Khedirze... Czy tylko mnie ten transfer martwi? Czy tylko ja traktuję go w kategorii backupu dla odejścia Vidala/Pogby?
Nie przepadałem nigdy za tym zawodnikiem, ubzdurałem sobie też że prawdopodobnie i my byśmy go nie ściągnęli, ale była taka okazja, że po prostu warto było się zakręcić i spróbować. Nasz budżet to wytrzyma bez naginania, więc czemu nie. Jak wypali to spoko , jak nie to przynajmniej kebaby porobi chłopakom po meczu. Także win-win. I raczej pod tym kątem patrze na ten transfer.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2015, 11:50 przez wojokamil, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 11:48

Łukaszu, dla mnie to raczej nowy pomocnik w miejsce Pirlo. Allegri przecież woli rzemieślników przed linią obrony i więcej swobody z przodu.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 12:36

Ale wbijamy szpile Romie;)
Fajna akcja z tym Nainngolanem.
Pomęczmy ich trochę

Gdyby przyszedł to środek pomocy - Marchisio/Vidal/Pogba/Naingolan/Khedira.Nie za dużo tego?
Jak na moje odejdzie albo Vidal albo Pogba za rok.
Mamy koks zespół, jest dobrze, nie powtarzamy błędu Morattiego, wzmacniamy się po super sezonie.

Są tacy co psioczą na Khedire, nie zapominajcie że tego gościa sporo klubów właśnie teraz chce, United, prawie podpisał niedawno kontrakt z Bayernem.
To wciąż świetny pomocnik.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 12:57

sebatiaen pisze:Gdyby przyszedł to środek pomocy - Marchisio/Vidal/Pogba/Naingolan/Khedira.Nie za dużo tego?
Przepraszam, gdzie jest Sturaro? Chyba nie po to płaciliśmy za niego ponad 10 baniek i przedwcześnie ściągnęliśmy go z wypożyczenia, żeby teraz uczynić go 6-tym środkowym pomocnikiem w hierarchii.

Zresztą środek pola w składzie Marchisio/Vidal/Pogba/Nainggolan/Khedira jest nierealny. Za dużo plotek dotyczących pomocników, wyczuwam spore roszady w tym sektorze.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 13:10

Jeśli ktoś z dwójki Pogba/Vidal miałby odejść to wolałbym aby był to Pogba...jeślichodzi o Vidala to ostatni moment aby go dobrze sprzedać i zarobić na tym...strata jednak Arturo to byłaby szpila dla mojego serca...


Obrazek
Zablokowany