Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:07

Pytanie tylko jaka kwota wykupu? Bo rozumiem, ze skoro mu proponujemy jakąś gaże, to na zasadzie wykupienia już zawodnika, czy że za rok jak wypali po wypożyczeniu? Poza tym Jovetić z 10 :stop:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:17

wojokamil pisze:Pytanie tylko jaka kwota wykupu? Bo rozumiem, ze skoro mu proponujemy jakąś gaże, to na zasadzie wykupienia już zawodnika, czy że za rok jak wypali po wypożyczeniu? Poza tym Jovetić z 10 :stop:
Raczej chodzi o wypozyczenie z opcja wykupu po roku. Z tym, ze niestey nie wiem o jakiej kwocie mowa. Sadze, ze zamknie sie w granicach 18-22m euro + ewentualne bonusy. Ale to czysty strzal.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:25

Zdaniem Tutto Tevez dzwonił do liderów Drughi( o ile dobrze zrozumiałem:) )
"I thank you for everything and you will soon have a surprise, so you will not forget about me as I do not forget you '. - a to jego słowa.

Ktoś może orientuje o jaką niespodziankę może chodzić?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:27

Kurde ten atak Morata + Mandzukic, Jovetic, Dybala, Zaza wygląda po prostu świetnie, oby to wypaliło :bravo: Jak komuś się Mandzukic czy Jojo nie podobają to nie wiem na kogo liczył.
Co do Berardiego to ja się jakoś wcale na niego nie napalam. W tym sezonie jakiegoś wielkiego postępu nie zrobił w porównaniu z poprzednim. Poza tym mam wrażenie, że on jakoś specjalnie u nas grać nie chce, nic na siłę. No i kibic Interu.. :smile:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:29

- CorSport informuje, ze Berardi pozostanie jednak na kolejny rok w Sassuolo. Potwierdzaloby to jedynie doniesienia o rychlym przybyciu JoJo. Nie wiemy jeszcze jednak, na jakiej zasadzie mialoby sie to opierac. Albo pilkarza wykupujemy my, albo tez Sassuolo zapewni nam w lecie '16 mozliwosc jego odkupienia. Ta druga opcja jest o tyle dobra, ze mielibysmy "na teraz" dodatkowe srodki do rozdysponowania na rynku. Widac wyraznie, ze Sassuolo bardzo zalezy na zatrzymaniu napastnika, ale waznym jest, ze niezaleznie od podjetych decyzji bedzie on tak czy inaczej, predzej czy pozniej nasz;
- Tevez mial sie ponoc kontaktowac z przedstawicielami kibicow i podziekowac nam za wszystko. :ok: Szykuje on nawet jakas niespodzianke, ale co do tego nie ma jeszcze pewnosci (ponoc jakis baner);
- wczoraj pojawilo sie info, ze moglibysmy wykorzystac zainteresowanie Monaco osoba Llorente (choc za tego ma sie pojawic w przeciagu kilku nastepnych dni takze oferta Liverpoolu) i postarac sie o Carrasco. To byl pilkarz, ktory w tym sezonie LM w wykonaniu Francuzow zaimponowal mi najbardziej.

Jesli prawda jest, ze Jovetic jest nasz, to Marotcie trzeba oddac jedno. Pomijam juz fakt, ze robi swietne wzmocnienia i potrafi sobie czesto radzic z brakiem pokaznych srodkow, ale w ostatnim czasie imponuje zdecydowaniem i konsekwencja swoich dzialan. :bravo: Sciaga tych, ktorych chce (Cavani i Oscar rzeczywiscie moga byc "nie do ruszenia" dla swoich obecnych klubow) i to jeszcze przed oficjalnym otwarciem okienka. Allegriemu pozostanie tylko ustawienie tego wszystkiego na boisku, ale juz ma kim dysponowac. Raczej pewnym jest, ze uderzymy jeszcze po trequartiste (Praet bylby naprawde dobrym rozwiazaniem, na ktore byloby nas stac) i postaramy sie wzmocnic ktorys z bokow obrony, bo przy takich wydatkach raczej watpliwe, bysmy zajeli sie jej obiema stronami. Trzeba miec na uwadze, ze wielce prawdopodobne bedziemy miec i tak laczne wydatki rzedu 100 mln €, wiec dzialamy na wielka skale.

Gdzie sa teraz ci, ktorzy tak chwalili Gallianiego? Ten dziad caly budzet transferowy wydaje na drogie hotele i wystawne kolacje, po czym i tak pozostaje z pustymi rekoma. Tak bylo takze z Tevezem. Duzo szumu wokol siebie i marny efekt.

Swoja droga spojrzcie na to, ile na Kondogbie wyda inter. :smile: Marotta niemal CALA linie pomocy zbudowal za 1/3 tej kwoty (Pogba, Pirlo, Vidal, Khedira). :whistle: Chapeau bas Beppe.


fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:34

Atak super to prawda, problem jest taki tylko, że każdy będzie chciał grac a miejsca będą dwa chyba, że któryś z nich przejdzie na offensywnego pomocnika. Ja jestem trochę zawiedziony tym, że nie ściągamy bocznych obrońców, szkoda też Oskara, który chyba jest poza naszym zasięgiem. Ogólnie atak fajnie wygląda tylko trzeba dobrego ofensywnego pomocnika, który połączy atak z linia pomocy żeby wycisnąć z tego 100% możliwości.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:34

Zerknąłem z ciekawości i Jo-Jo wg transfermarkt opuścił łącznie w poprzednim sezonie 15 meczów, około 2-3 miesiące.

Zagrał też około 780-790 min w lidze i 95 w LM plus kilkaset w pucharach krajowych. Dla ciekawostki dodam, że najlepiej wg whoscored grał jako trequartista.

To tak z teki statystyka. A tak bardziej życiowo widać, że wciąż jest i najprawdopodobniej już zawsze będzie mega podatny na kontuzje. Przed oczami wyobrazni staje mi casus Andrade... Na szczęscie samym wypożyczeniem nic nie tracimy, a Violi gul skoczy ;) A Berardi niech się dalej ogrywa na prowincji.

Edit: @fazzik8 serio wszędzie widzisz problemy? Musisz mieć smutne życie.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, 10:38 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:37

mrozzi pisze:postaramy sie wzmocnic ktorys z bokow obrony, bo przy takich wydatkach raczej watpliwe, bysmy zajeli sie jej obiema stronami. Trzeba miec na uwadze, ze wielce prawdopodobne bedziemy miec i tak laczne wydatki rzedu 100 mln €, wiec dzialamy na wielka skale.
Wydaje mi sie, ze tak jak od samego poczatku jest mowa, bedziemy starali sie sciagnac gracza, ktory moze i potrafi grac po obu stronach obrony.

Tutaj najczesciej ostatnio mowi sie o Vrsalijko. Niesmiale ploty z niektorych zrodel laczyly nas takze z Darmianem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:47

Ta Berardi niech się najlepiej ogrywa do 30 na prowincji, może wtedy będzie gotowy na Juve. Dybala ma przecież znacznie mniejsze doświadczenia i gorsze statystyki. Z Berardim jest tylko 1 problem czyli taktyka. Tylko, że taka ilość napastników ściągana za grubą kasę może świadczyć o chęci gry 3 w ataku to miałoby sens. Na granie 2 to potencjalna 5 sugerowanych napastników jest trochę przesadzona bo tych minut znowu tak dużo nie ma a ciągła rotacja może wyjść bokiem tym bardziej, że Mandżukiciowi taka sytuacja nie odpowiada i na pewno przy negocjacjach miał jakieś zapewnienia. Tylko, że przy grze 3 miejsce dla Berardiego jest, więc tak naprawdę nie rozumiem o co chodzi z jego osobą.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:49

Pirlo wczoraj był w NYC. Nie wiadomo po co, czy to tylko luźne wakacje, czy jednak przy okazji spoktanie z przedstawicielami drużyny MLS.
EDit: i info odnośnie Andrei. 6 miechów i MLS. Czyli takie po prostu sobie zrobi półroczne pożegnanie z większością stadionów w Italii i ciao. To chyba dobrze, ale to może też oznacząc jakieś ruchy w zimę.
Dalej, Mo Salah powiedział veto, dla jego ostatecznego przejścia do Florencji, prawdopodobnie ze wzgledu na to, ze jest zainteresowanie jego osoba z Interu, Atleti i Juve i Roma. Najbliżej jest Inter, no ale nie wiadomo.
http://www.football-italia.net/68066/sa ... viola-veto

Myślę, że Chelsea spokojnie poszłaby na Marottastyle względem Egipcjanina.

Wlasnie pojawiło się info, że dogadaliśmy się z City odnośnie JoJo, ale czekamy jednak na ostateczną decyzję od Chelsea ws. Oscara. Jedziemy z Czarnogórcem. Oscar nie zając, jak nie teraz to za rok ;) Brać JoJo i Salaha i mamy taką ofensywę jak dawno nie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 11:44

A ja miałem taki piękny sen że na Lechie wychodzi atak
Dybala-Morata-Berardi i w 3 minucie klepie akcje marzenie zakończoną golem Argentyńczyka.

Takie słodkie.

Berardi wiecznie na wypożyczeni.
Toć ile można.

Jovetic. Kiedyś tak a dziś.. sam nie wiem.

Byle za darmo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 11:45

Robaku pisze:Pirlo wczoraj był w NYC. Nie wiadomo po co, czy to tylko luźne wakacje, czy jednak przy okazji spoktanie z przedstawicielami drużyny MLS.
Nie ma co wyciagac daleko idacych wnioskow. Pirlo kupil kilka miesiecy temu dom/mieszkanie w NY, wiec byc moze po prostu chcial tam zalatwic kilka zwazanych z tym spraw. Nie jest tez tajemnica, ze Andrea lubi spedzac wakacje w USA. Mozliwym jest odejscie Maestro juz w styczniu, ale przypominam, ze zalezy mu na Euro we Francji (co podkreslal ostatnio), wiec taka zmiana w trakcie sezonu na pewno nie jest dobrym rozwiazaniem. Z drugiej strony jest takze mozliwe, ze chce przez ten okres kilku miesiecy zalatwic swoje europejskie sprawy, przygotowac do wyjazdu dzieci (szkola) itd.

Jesli bylaby szansa na Salaha, to nie mozemy przegapic takiej okazji. To jedyny pilkarz w tym sezonie (takim nie byl na pewno Messi), ktory osmieszyl caly Juventus i w pojedynke wygral mecz.

Za brakiem Berardiego juz teraz musza stac jakies wazne powody. Moze sam w dalszym ciagu chce sie rozwijac i odgrywac wazna role w Sassuolo. Wcale nie musi to oznaczac zlej woli naszego zarzadu. :stop: Tylko niech mi nikt nie pisze, ze nie chce sie do nas przeniesc, bo to interista... Zaden argument.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, 11:49 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 11:46

Weźcie mi się z tym łamliwym Czarnogórcem, to nie jest ktoś godny Juventusu - sportowo dawno nie błyszczał, a poza tym on mógł iść do Juve to wolał forsę w City. Won, leszczu.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 11:49

Robaku pisze:Wlasnie pojawiło się info, że dogadaliśmy się z City odnośnie JoJo, ale czekamy jednak na ostateczną decyzję od Chelsea ws. Oscara
20 mln za Czarnogórca , "10" dla samego piłkarza i pensja na 3,5 mln euro. Tylko w jaki sposób Juve chce załatać te wydatki ? Llorente, Isla, Ogbonna (? :| ) To wciąż za mało, a sprzedaży kluczowego gracza jak Vidal sobie nie wyobrażam. Pomimo odejścia Teveza okienko wygląda bajecznie (Paulo Dybala, Sami Khedira Mario Mandzukic.). Oby takim pozostało.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, 11:52 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 11:51

Hypeman pisze:Weźcie mi się z tym łamliwym Czarnogórcem, to nie jest ktoś godny Juventusu - sportowo dawno nie błyszczał, a poza tym on mógł iść do Juve to wolał forsę w City. Won, leszczu.
Tia... :doh: Kolesia nie chciala puscic do nas Fiorentina, wiec radze wstrzymac konie. :stop:


Zablokowany