Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 11:50

jakku1 pisze:Jesli chodzi o Van Persiego, to obily mi sie o uszy plotki, ze Holender chce 4m euro za rok gry oraz interesuje go co najmniej 3-letni kontrakt. Moim zdaniem, pomysł z Van Persim jest duzo lepszy, niz z Mandzukiciem
Niby bardziej kreatywny, ale jego sprowadzenie ściśle wiązałbym z pożegnaniem Pirlo, bądź ograniczeniem jego roli do pozycji 5-7 pomocnika w hierarchii. Lista piłkarzy, którym zostały max. 2 lata gry jest pokaźna (Evra, Barzagli, Pirlo, Buffon), i dodanie do niej Holendra przy pozostawieniu Pirlo jest dla mnie czymś niedopuszczalnym (chyba, że Włoch godzi się, że zagra gdzieś 10 spotkań w kolejnym sezonie). Modlę się też, by Szalonookiemu nie wpadł do głowy (w razie odejścia Teveza) pomysł z Ibrahimoviciem czy Barwuahem. Jeden stary, a drugi przereklamowany i leniwy. Aha, kiedy Juve wykupuje Pereyrę?
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2015, 11:58 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 11:58

Ale przecież
Taki Van Persi jeżeli za 4mln to idealny transfer - jeżeli odejdzie Llorente i Tevez to musi być ktoś doświadczony w ataku szczególnie jeżeli reprezentuje pewien poziom.

Ibra byłby idealny, nie wiem jak można odradzać kogoś takiego jak Ibra :doh:


andrzejkosik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2015
Posty: 20
Rejestracja: 01 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:02

O Ibrze możemy już zapomnieć, własnie przyleciał do Mediolanu podpisać umowę: 8,5 mln euro za sezon gry, 15 mln euro dla P$G :shock:

Obrazek


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:04

annihilator1988 pisze:
jakku1 pisze:Jesli chodzi o Van Persiego, to obily mi sie o uszy plotki, ze Holender chce 4m euro za rok gry oraz interesuje go co najmniej 3-letni kontrakt. Moim zdaniem, pomysł z Van Persim jest duzo lepszy, niz z Mandzukiciem
Niby bardziej kreatywny, ale jego sprowadzenie ściśle wiązałbym z pożegnaniem Pirlo, bądź ograniczeniem jego roli do pozycji 5-7 pomocnika w hierarchii. Lista piłkarzy, którym zostały max. 2 lata gry jest pokaźna (Evra, Barzagli, Pirlo, Buffon), i dodanie do niej Holendra przy pozostawieniu Pirlo jest dla mnie czymś niedopuszczalnym (chyba, że Włoch godzi się, że zagra gdzieś 10 spotkań w kolejnym sezonie).
Nie bardzo rozumiem. Co ma Pirlo do Van Persiego?


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:04

Rozumiem, że weekend trwa ale moderatorzy mogliby na chwilę tu zajrzeć i raz na zawsze pożegnać się z Panem powyżej. Burdel tu robi.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:11

Ciekawe ile ten Milanista ma lat, skoro szuka tu jakiegoś poklasku/podziwu/zazdrości dla transferów Milanu. A może oni już wszyscy mają takie kompleksy w stosunku do Juve ? :smile: Tak więc kolego szanowny, wróć może na forum Milanu i tam się wspólnie liżcie po jajkach, na nas naprawdę nie robi żadnego wrażenia to, co tam obecnie Berlu z Panem pszczółką fisiują.

Edit
-10- pisze:To w Mediolanie jest jakaś knajpa Barcelony? (Patrz na szyby) :prochno:
Buahaha dobre, co za kretyn.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2015, 12:19 przez fazzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:11

To w Mediolanie jest jakaś knajpa Barcelony? (Patrz na szyby) :prochno:


Z Juventusem od 1997 roku.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:15

wojokamil pisze:Nie bardzo rozumiem. Co ma Pirlo do Van Persiego?
Chodzi o ograniczenie liczby piłkarzy w wieku emerytalnym, zresztą śmiem twierdzić, że tutaj Juve byłoby najmniej stratne. Marchisio zastępuje Pirlo, a dotychczasowe zadania Claudio przejmuje Sturaro lub Khedira.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:22

jakku1 pisze:Bernardeschiego (bo nie da sie przeciez ukryc, ze on caly sezon przesiedzi na lawce, jesli ostatecznie zdecyduje sie na transfer do nas).
Nie rozsiewaj takich głupot. Chłopak leczył cały sezon kontuzję. Ostatnio dziękował Di Bagio, że ten mimo wszystko czekał na niego i zabrał na ME. Gracz bardzo dobry, inteligentny, obdarzony dobrą techniką.


ObrazekObrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 12:42

De Rossi pisze:
jakku1 pisze:Bernardeschiego (bo nie da sie przeciez ukryc, ze on caly sezon przesiedzi na lawce, jesli ostatecznie zdecyduje sie na transfer do nas).
Nie rozsiewaj takich głupot. Chłopak leczył cały sezon kontuzję. Ostatnio dziękował Di Bagio, że ten mimo wszystko czekał na niego i zabrał na ME. Gracz bardzo dobry, inteligentny, obdarzony dobrą techniką.

jakku1 chyba chodziło o casus Llorente. Było wiadomo, że idzie do nas więc w Bilbao prawie nie grał. Jeżeli Viola wie, że za rok i tak gość idzie do nas to raczej nie będzie go wystawiać.

A Pana Andrzeja już dawno powinno się zbanować za notoryczne łamanie pkt 2boraz obrażanie Cabrini_idol w temacie o Milanie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 13:12

Ja "za" transferem Persila bylbym tylko wtedy, kiedy mialby przyjsc do nas za friko. Panuje teraz duze zamieszanie, bo cholerka nie wiadomo co z tym Tevezem. Dalsze transfery do ataku sa tylko i wylaczenie od niego uzaleznione. Jesli juz nas chce olac, to niech gada od razu i wprost, zeby Marotta mogl zaczac dzialac, a takie krecenie z jego strony, to chyba rzeczywiscie proba wymuszenia podwyzki.

W mojej opinii lepszy i wiadomo bardziej perspektywiczny niz Radja jest Kondogbia, a bedzie zapewne mniej hajsu kosztowal. Zreszta nie czarujmy sie - Mongoł jest nie do wyrwania z sytuacji, w jakiej sie znajduje. A sam ostatnio fapal, ze chce zostac w Romie.

Wiem, ze juz to sto razy podawaliscie, ale daj ktos spis zaobkow naszych pilkarzy i podaj czy to netto czy brutto, bo ten Llorente serio ma ponad czworke za sezon? :shock:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 13:16

Cos odmlodnial ten Ibra, nawet zarost zgolil :smile: I to znajome logo na szybie na drugim planie.

A tak serio mowiac - proponuje, zeby nie zwracac uwagi na pisanine pana Kosika. Zaglodzony troll w koncu sam odejdzie. Ewentualnie zostanie zbanowany.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
andrzejkosik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2015
Posty: 20
Rejestracja: 01 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 13:20

Jacky pisze:Ja "za" transferem Persila
Kogo kuhwa? :lol:

Podobno staramy się o Evana Perisicia, podają to na pasku SKY :think:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 13:27

Jacky pisze:Wiem, ze juz to sto razy podawaliscie, ale daj ktos spis zaobkow naszych pilkarzy i podaj czy to netto czy brutto, bo ten Llorente serio ma ponad czworke za sezon? :shock:
LLorente aktualnie inkasuje 4,5 mln (netto) za sezon gry u nas :doh:
Ale trzeba pamiętać, ze przyszedł do nas za darmo i pewnie stąd Marotta i spółka zgodzili się na takie warunki kontraktu...coś podobnego wystąpiło także w tym roku w przypadku angażu Khediry, który będzie zarabiał 4 mln (netto) za sezon.


fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2015, 13:40

Yaro417 pisze:
Jacky pisze:Wiem, ze juz to sto razy podawaliscie, ale daj ktos spis zaobkow naszych pilkarzy i podaj czy to netto czy brutto, bo ten Llorente serio ma ponad czworke za sezon? :shock:
LLorente aktualnie inkasuje 4,5 mln (netto) za sezon gry u nas :doh:
Ale trzeba pamiętać, ze przyszedł do nas za darmo i pewnie stąd Marotta i spółka zgodzili się na takie warunki kontraktu...coś podobnego wystąpiło także w tym roku w przypadku angażu Khediry, który będzie zarabiał 4 mln (netto) za sezon.

4 mln dla Khediry to jednak przystępna kwota, pilkarz od dużym nazwisku (w formie to top defensywnych pomocników i w realu pewnie nieco więcej zarabiał). Llorente 4.5 melona to trochę dużo, swoją grą na tyle nie zasługuje patrząc np. Bonu obecnie zarabia ponad 2 mln. Van Persie jak ktoś napisał, że jest gotów przyjść za 4 mln to jestem w szoku bo On teraz inkasuje coś koło 8 mln, więc widać, że chce się wydostać z United i przyjść do nas skoro jest w stanie obciąć zarobki o połowę. Na pewno lepszy transfer niż Mandzukić.


Zablokowany