Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 19:40

Hed pisze:Podolski juz w Interze?
Wszystko wskazuje na to, że tak. WYpożyczenie za 600 tyś do końca sezonu.
Agresti podaje, że wcale nie było kontaktów ze Snejderem i głównym celem Juve jest przypakowany szwajcar. Oby dzisiaj sprawa poszła do przodu.
Jednak Galata oferowała Nam Holendra i szefostwo ma na spokojnie to przemyśleć gdyby skomplikowało z zawodnikiem Bayernu.
sebatiaen pisze:Szkoda że nasi nie patrzą w stronę Calhanoglu:(
Tak samo jak szwajcar może gra na środku i po lewej.
On jest na fali wznoszącej, jak Vidal w Leverkusen się świetnie prezentuję i teraz czeka na skok.
Idealny dla Juve.
Przecież on ledwo pół roku temu zmienił klub..


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 19:43

Paweljuve2006 pisze:głównym celem Juve jest przypakowany szwajcar. Oby dzisiaj sprawa poszła do przodu.
Nedved w końcu dopnie swego.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 20:14

Faktycznie, trochę mi się pomieszało.
Zapomniałem że grał w Hsv


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 21:39

Sky informuje, ze Liverpool daje juz teraz 14 mln za karte Shaqiriego, Bayern oczekuje 15-18. Poki co pilkarz chce do nas, ale The Reds jeszcze z samym zawodnikiem nie rozmawiali. Inter ponoc oferuje zbyt malo, jesli chodzi o zarobki.

Czyli po jablkach? :smile:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 21:57

mrozzi pisze:Sky informuje, ze Liverpool daje juz teraz 14 mln za karte Shaqiriego, Bayern oczekuje 15-18. Poki co pilkarz chce do nas, ale The Reds jeszcze z samym zawodnikiem nie rozmawiali. Inter ponoc oferuje zbyt malo, jesli chodzi o zarobki.

Czyli po jablkach? :smile:
Czyli norma, ile razy można to w koło przerabiać. Facet chce do nas, Marotta będzie chciał to wykorzystać będąc przekonany, że chce do nas aż tak mocno, że się uprze i wymusi zgode Bayernu na transfer za paczkę szlug teraz + wagon latem. Co jak wiadomo nie nastąpi i piłkarz przeniesie się ostatecznie na wyspy.
Potwierdzone info.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:12

Takie pytanie do co poniektórych? Marotta jest zły, bo stara się pozyskać niezłego zawodnika, kombinując na wszystkie możliwe sposoby? A powszechnie wiadomo, że w naszej zimowej kasie bida aż piszczy.

To rzecz jasna będzie jego wina, jeżeli nie uda się nam kupić Szwajcara, bo "skąpił 2-3 milionów". Idź mu jeden z drugim ze swoich dołóż, to pewnie starczy.. na nowe korki.

Ja się wcale nie dziwię, że idziemy po Shaqiri'ego takimi sumami. Gość w Lidze Mistrzów nam nie pomoże, a powiedzmy sobie szczerze - w Serie A możemy grać tym co mamy i powinniśmy na luzie dojechać do finiszu na tym miejscu, które zajmujemy. Tylko atutem jest, że on sam chce do nas przejść (może coś wymóc na działaczach Bayernu), bo to fajna okazja żeby go kupić po promocyjnej cenie, która nie obciąży bardzo budżetu.
Ostatnio zmieniony 02 stycznia 2015, 22:17 przez gucio_juve, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:16

Nie Marotta zły, tylko ma takie warunki do pracy. Wiem, że robi co może, ale jak się w koło tyle razy przerabia te nasze historie transferowe, to wygląda to komicznie, żeby nie powiedzieć żałośnie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:17

Inter juz ma Podolskiego, takze watpie zeby mieli siano jeszcze na Szakiriego.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Hed2

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:26

Ja sie zawsze usmiecham jak czytam ze jakis gracz chce do nas, takich przez okienka przewala sie na peczki a co z tego wychodzi to wiadomo...pozniej przychodzi romulo czy pereyra a nie sanchez :) chce sie teraz mylic i bardzo bym chcial zobaczyc Xherdana u Nas...


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:31

fazzi pisze:Nie Marotta zły, tylko ma takie warunki do pracy. Wiem, że robi co może, ale jak się w koło tyle razy przerabia te nasze historie transferowe, to wygląda to komicznie, żeby nie powiedzieć żałośnie.
fazzi okej, cieszę się, że to rozumiesz. Już abstrahując od tego jak to wygląda (poprzednie transakcje i negocjacje Bepe), większość ludzi tutaj uważa już tego Szwajcara za niezbędnego. Gościa, który MUSI, MUSI, KUR..A MUSI! przyjść do Juve. Tak na dobrą sprawę, on może nam pomóc tylko w wygraniu ligi, którą przy wzmocnieniu defensywy, mamy praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Mnie się wydaje, że nasi szukają zimą po prostu okazji na "wyhaczenie" poszczególnych zawodników. Jest Shaqiri? Okej, ale nie za wszelką cenę. Ja traktuję go w kategoriach - <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> będzie jak uda się go sprowadzić za tyle ile jesteśmy w stanie zapłacić. Fail? Też nie będzie wielkiej straty. O takiej taktyce świadczy chociażby kontakt z samym piłkarzem najpierw, żeby wybadać jego zdanie na ten temat czy sama oferta, która dla niektórych tutaj jest śmieszna.

I absolutnie nie bronię Marotty, bo kiedy trzeba go krytykować to trzeba, ale moim zdaniem, nie w tym przypadku.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:35

Chodzi o to, że z góry wiadomo, że na naszych warunkach się nie uda przeprowadzić tego transferu. Zapewne Sneijder przyjdzie. Może akurat okaże się podobnym strzałem w 10, jak Pirlo, z którego transferu na początku też mało kto się tu cieszył.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:41

Poldi już w Mediolanie...zobaczymy co z niego będzie ale myślę, że merdy będą mieli z niego dużo pożytku...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 22:54

Z jednej strony zdaje sobie sprawe z faktu , ze pilkarz ofensywny nie jest obecnie czyms niezbednym, ale warto by bylo wykorzystac okazje, jaka niewatpliwie jest Shaqiri wlasnie. Wiem tez, ze jestesmy biedni, ale swiadomosc takiego stanu rzeczy maja takze nasi dzialacze, wiec juz na starcie powinni sie interesowac graczami kategorii B, na ktorych mozemy sobie pozwolic. Denerwujace jest to, co ktos ladnie przedstawil w postaci drabinki. Nasi naiwnie licza na to, ze pozyskamy znakomitych graczy za czapke gruszek, a potem czesto zostaja ochlapy. Akurat Szwajcar nie bylby az tak drogi w utrzymaniu, wiec tym bardziej warto.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 23:11

ja to nie wiem dlaczego Marotta jest wychwalany przez was(nie wszystkich)... on nie kupił nikogo wartościowego prócz Teveza i vidala.... . Kupuje zawodników poniżej klasy światowej. Z nimi nie podniesiemy jakości drużyny. Na pewnie niewygramy LM ani nawet nie dojdziemy do pół finału. Masakra co się dzieje z Juve i całą liga wloska.... Kiedyś nie patrzyliśmy na kogo trafimy w lm. teraz trzeba martwic sie o wynik nawet z malmoe czy galata.... szok.... Moggi wróć !!!!!!!!!!!!!!!!


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 23:29

PABLO pisze:ja to nie wiem dlaczego Marotta jest wychwalany przez was(nie wszystkich)... on nie kupił nikogo wartościowego prócz Teveza i vidala.... .
Pogby, Barzagliego, Lichego, Pirlo, Lloente


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany