Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 15:40

Teraz przez niepowodzenie w Europie nie doceniamy tego co mamy czyli prawdziwego lidera w postaci trenera z jajami.Może jest to ,,tylko" wersja na włoską ligę ale jak za rok nie będzie Conte,betonowego 3-5-2 i mistrzostwa bo wygra np Inter to mnie szlag trafi.

Bardzo dobrze,że Conte się stawia bo klub musi iść do przodu.Jak on to ma firmować to musi mieć kontrolę. Ferguson tak długo się utrzymał bo miał zaufanie i mógł robić co tylko chciał.Dlaczego Conte tak nie może?

Obecna sytuacja przypomina rok 2007 i odejście DD. Oby teraz było inaczej.

Ewentualnie nowy trener powinien być wybrany z grona
Deschamps
Montella
Prandelli

Broń Boże Mancini. Trener bez jaj , nie umiejący grać w Europie a co najgorsze był kiedyś w Interze i mocno obrażał nasz klub.Nie jest godzien tego stanowiska. Myślę,że nasi kibice zablokowaliby taką transakcję.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 15:44

50 raz ludzie upominają, że Prandelli przedłużył kontrakt z federacją do EURO bez względu na wyniki w Brazylii, a niektórzy dalej wymieniają go jako jednego z kandydatów.
Póki co i tak najlepiej poczekać na oficjalny komunikat, a nie powtarzać słowa, które 100 razy zostały napisane.

A tu taka ciekawostka: http://sport.tvp.pl/694466/sport.tvp.pl ... alian-open


Obrazek
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:03

Tak jak mówię - musimy szukać trenerów dopiero aspirujących do trenerskiego topu, ze słabszych klubów. W takiej Anglii jest np. Pochettino, który robi świetną robotę w Southampton, Martinez w Evertonie. Z bezrobotnych - Michael Laudrup. Ewentualnie jak już mówiłem Murat Yakin albo Sami Hyypia, Frank de Boer. We Włoszech poza Garcią (nierealne, w Romie ma CL i duży potencjał) jest tylko Montella, z mniej ''medialnych'' kandydatur Mihajlović, Guidolin, Donadoni. Można wykorzystać niepewną sytuację na Ukrainie i skusić Lucescu... Odejście Conte to potężny cios, ale nie ma ludzi nie do zastąpienia. Musimy wierzyć.


:plflag: :juveflag: :plflag:
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:13

Dolce Vita pisze:Frank de Boer.
Tego Pana zobaczył bym z chęcią,ale wole Antka, i uwazam że są ludzie nie do zastąpienia - Vidal np.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:27

Adrian27th pisze:
Dolce Vita pisze:Frank de Boer.
Tego Pana zobaczył bym z chęcią,ale wole Antka, i uwazam że są ludzie nie do zastąpienia - Vidal np.
Ja go niby wymieniłem, ale specjalnie z zachwytu bym nie piał. Uważam, że miał sporo farta w tych wszystkich sezonach w Ajaxie, zresztą Eredivisie jest dramatycznie słaba ostatnimi czasy, a Ajax obecny dostałby chyba dwucyfrówkę od tego z lat 90-tych. Chętniej widzialbym u nas Laudrupa.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 16:28 przez Dolce Vita, łącznie zmieniany 1 raz.


:plflag: :juveflag: :plflag:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:27

SKAr7 pisze:
Arbuzini pisze:Antonio nie osiągnął zakładanych wyników w Europie
Mhm. A te "zakładane wyniki w Europie", to te zakładane przez kibiców na Forum JP, którzy zastanawiali się, czy po wzmocnieniu ataku Tevezem i Llorente jesteśmy już tak silni jak Bayern, czy może jeszcze nie?
Czy może masz na to jakiś papier, bo ja w tym sezonie pamiętam tylko wywiady "celem jest Scudetto", oraz ten Conte, w którym opowiadał, że jesteśmy słabsi niż Real i na będziemy walczyć o drugie miejsce w grupie z Galatasaray :think:
Dajże spokój. Sezon wcześniej doszliśmy do 1/4 LM, a w tym odpadliśmy z grupy zwyciężając tylko jedno spotkanie. To jest fatalny wynik i mamlanie Conte tego nie zmieni. W innym mistrzowskim klubie spokojnie mógliby go pożegnać za takie rezultaty. Rozumiem, że zapanowała panika, a lista potencjalnych następców przeraża, ale oceńmy Antonio sprawiedliwie. Nie ma sensu go wybielać - nie przeczyta tego i się nie obrazi więc w żaden sposób nie wpłynie to na jego decyzję ;) . Na stronie pojawił się felieton T. Lipińskiego i poza pewnymi uwagami mogę się pod nim podpisać z czystym sumieniem.

E: Tak jak pisałem wielokrotnie. Conte nie należy się pozbywać, trzeba zrobić jak najwięcej żeby został. Jeśli jednak pluje na politykę klubu i nie chce w składzie Berardiego/Gabbiadiniego oraz Immobile plus dwóch mocnych transferów to znaczy, że rozbrat jest nieunikniony.


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:15

Dokładnie

Ja nie rozumiem tego defetyzmu na forum, gdzie panuje atmosfera jakby po odejściu Conte ewentualnym nagle walczylibyśmy najwyżej o ligę europejską.

Mamy taką politykę transferową a nie inną i może doprowadzi ona do tego, że klub zacznie wypracowywać zysk. Tym bardziej, że nikogo ważnego nie sprzedajemy i sukcesywnie rok w rok wzmacniamy skład.

Tak jak pisałem odnosząc się jedynie do plotek transferowych :
- Lulic, Baselli, Nani, Sanchez,Candreva
- Immobile
- Berardi/Giabbiadini

Przecież takie transfery
a) wzmocniłyby bardzo zespół
b) znacznie go odmłodziły
c) ławka byłaby nieporównywalnie silniejsza
d) koszt nie byłby ogromny myślę że max 45mln (nie licząc że sprzedamy kilku zawodników na pewno) czyli nie obciążylibyśmy znacznie budżetu.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:27

Arbuzini pisze: Dajże spokój. Sezon wcześniej doszliśmy do 1/4 LM, a w tym odpadliśmy z grupy zwyciężając tylko jedno spotkanie.
Strasznie tendencyjnie dobierasz fakty w tej swojej "sprawiedliwej ocenie". Pan Lipiński, z całym szacunkiem, w swoim artykule zresztą też.

I wcale nie panikuję, bo wcale też nie uważam, że potencjalny rozbrat z Conte to Armagedon (szczególnie w kontekście tego, że dzięki zmianie szkoleniowca będzie mógł przyjść Immobile, a odejdzie Osvaldo). Ale to, że forum się zastanawiało czy dojdziemy do półfinału LM, czy może tylko ćwierćfinału nie znaczy, że Conte miał jakiekolwiek cele na ten sezon w Europie. I co z tego, że byliśmy w ćwierćfinale? Apoel i Kopenhaga też tam były, coś to zmienia? Liczy się tu i teraz, a nasze teraz w oczach Conte może być kompletnie różne niż rok temu, zważywszy na to, jak potężne veto postawił i to, że mruczał o duże transfery już rok temu.

Jeśli odejdzie to zrozumiem. To on by dostał po d$&# za potencjalne trzecie miejsce za Romą i Napoli, a nie forumowicze.

@Arbuz
Nie oszukuję się. Ja po prostu tego nie wiem i dopuszczam taką opcję. Nie mieć celów w Europie oznacza równie dobrze "być gotowym na potencjalne odpadnięcie z Galatasaray przy niefortunnym splocie wydarzeń". Myślisz, że rok temu też psim obowiązkiem Conte było przejść urzędującego mistrza CL i obsadzonego w pomocy gwiazdami za ciężkie miliony, mistrza Ukrainy? Mówiliśmy otwarcie- gramy o doświadczenie, jak się uda to dobrze, jak nie, to trudno. W tym roku mogło być podobnie. A sprowadzenie Teveza i Llorente to, nie oszukujmy się, nie zapowiedź quasi-napoleońskiej kampanii w europie, tylko zwykła, najzwyklejsza polityka klubu- uzupełnienie po niskich kosztach najsłabiej obsadzonej pozycji w klubie. Dałbyś sobie spokój z tandetnymi figurami retorycznymi.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 18:18 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:00

SKAr7 pisze:nie znaczy, że Conte miał jakiekolwiek cele na ten sezon w Europie.
:shock: oszukuj się dalej, że Tevez i Llorente zostali sprowadzeni po to żeby zdobyć 100 punktów w Serie A, a brak pieniędzy z LM wcale nie zrobił wrażenia na Marotcie.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:20

Wydaje mi się że troszkę zaśmiecacie ten temat. Polecam przerzucić się tutaj jeżeli macie ochotę porozmawiać o Conte i jego ewentualnych następcach.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:28

wracając do głównego tematu.

Rozumiem że zamieszanie z Conte wstrzymało nasze wszystkie ruchy na rynku ? Czy coś działamy mimo to.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 23:02

bramek pisze:wracając do głównego tematu.

Rozumiem że zamieszanie z Conte wstrzymało nasze wszystkie ruchy na rynku ? Czy coś działamy mimo to.
Raczej on hold wszystko. Czas zmienić temat i czekać na nowego trenera..


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 23:36

Na to wygląda, no i w sumie nic dziwnego. Żadne poważne źródła chyba nie podawały dzisiaj informacji o jakichś toczonych negocjacjach, nawet sprawa Immobile nieco przycichła, być może także ze względu na ostrą reakcję ze strony Torino.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 14:36

Ciekawa nowinka z Daily Expressu - Arsenal zainteresowany Giovinco.

Boże, jak bym go chciał opędzlowac za te 10-12 milków.

Ciekawe czy sie skusza na naszego bombardiera.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 14:44

Adrian27th pisze:Ciekawa nowinka z Daily Expressu - Arsenal zainteresowany Giovinco. Boże, jak bym go chciał opędzlowac za te 10-12 milków. Ciekawe czy sie skusza na naszego bombardiera.
Niezbyt lubię fm'ować, ale tak sobie myślę: jeszcze parę miesięcy temu, mimo iż nie darzę Sebastiana sympatią, nie oddałbym go za takie pieniądze, ale teraz sobie myślę, że za dyszkę sprzedałbym go bez większego żalu. Gio daje tej drużynie bardzo mało, a można go zastąpić półdarmowym Gabbiadinim lub całkowicie darmowym Berardim i ta dwójka musiałaby się mocno postarać, żeby wnieść do zespołu mniej niż Mrówa. Opylenie jego i Isli, czyli zawodników kompletnie zbędnych patrząc na ich wkład, mogłoby powiększyć nasz budżet o te 15mln, co w dzisiejszej sytuacji Juve jest już konkretną sumą. Ogólnie jeśli brak nam funduszy, to Giovinco powinniśmy sprzedać w pierwszej kolejności, bo jest jeszcze swoje warty, a jego straty prawdopodobnie nie odczujemy ani trochę.


Obrazek
Zablokowany