Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 11:47

Jacky pisze:
WojtinhoFCJ o Immobile pisze:To nasz wychowanek
To wychowanek Sorrento.
Adrian27th pisze:Conte chce obniżyć srednia wieku podobno i cele transferowe mają być max. w wieku 26 lat. Mysle ze mozna wykluczyc Evre,a Lulic i Nani sa na pograniczu tego limitu.
Obaj po 28lat.
Brawo. Kolega widzę się odkrył transfermarkt i jedynym udziałem w dyskusji są trywialne podpowiedzi rodem z Familiady. Pogratulować.

Dlatego właśnie że maja lat 27, kończą 28 w tym roku są na pograniczu.
Niby ponad, ale jeszcze 2 lata do 30 wiec może Conte zrobiłby wyjątek.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 12:28

Ja trochę nie rozumiem Conte, kocham faceta za to co zrobił w Juve ale z drugiej strony to mimo wszystko zawalił w Europie, gdyż zarówno w grupie jak i z Benficą powinniśmy wyjść/wygrać. Wie przecież jakim budżetem Juve dysponuje .

Cóż nikogo do zostania nie zmusimy tylko proszę niech ewentualnie jeżeli ma Conte odejść zarząd nie funduje tam Allegrego czy Manciniego, jak nie jakiś trener z topu to lepiej chyba na prawdę lepiej rozejrzeć się za mniej oczywistymi opcjami.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 12:31

mrozzi pisze:Myślę jednak, że z transferów Nani, Sanchez, Gabbiadini, Lulić, Baselli byłby zadowolony.
Takie transfery to można chyba zrobić przy normalnym budżecie, bez żadnego szczypania się :P No bo Gabbiadiniego i Basellego możemy mieć za jakieś drobne.

To o obniżeniu wieku to muszą być jakieś bzdury. Conte nigdy nie zwracał żadnej uwagi na wiek. Właściwie to zawsze wolał 30-letniego rutyniarza, który wejdzie na boisko na dziesięć minut, odbierze dwie piłki i dwa razy wywali prosto w aut. Nasi bramkarze mają razem ponad sto lat :prochno:
Marian. pisze:Lulic jest półśrodkiem. Od Asamoaha lepszy na pewno nie jest. Jest pewien kandydat na LWB/LO, którego półśrodkiem nie można nazwać - Coentrao. Jednakże obecnie jest on poza naszym zasięgiem.
Mam rozumieć, że tylko jeden Coentrao nie jest półśrodkiem? No bez jaj
:D Lulić jest dużo lepszy od Lichtsteinera, gdy ten grał w Lazio.
Kimi pisze:Wracając do trenera - w przypadku odejścia Conte, nie lepiej by było, zamiast Allegriego, Spalettiego czy Manciniego, awansować kogoś kto z ławką trenerską Juve już jest zaznajomiony, kto w LM sprał 3-0 Chelsea i wyszedł z pierwszego miejsca? Czy Massimo Carrera bądź Angelo Alessio to tacy źli trenerzy w porównaniu z trójką wyżej wymienionych?
Gdyby jakimś cudem się nie dogadali z Conte, to chyba właśnie pójdą w wariant Barceloński - któryś z asystentów spróbuje podtrzymać filozofię Conte.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2014, 12:38 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 12:34

Więc podobno Barca chce otrzymać za Sancheza 22-23 bańki, a my rzekomo zgadzamy się zapłacić 16-18? My, ten sam zespół, który pozyskał Ogbonnę za 15?! (choć lepszych pozyskaliśmy za free) http://www.calciomercato.com/news/juve- ... rez-431349 W innym miejscu gdzieś tam przymiarki Conte lub Jorge Jesusa do Monaco.
Ouh_yeah pisze:
mrozzi pisze:Myślę jednak, że z transferów Nani, Sanchez, Gabbiadini, Lulić, Baselli byłby zadowolony.
Takie transfery to można chyba zrobić przy normalnym budżecie, bez żadnego szczypania się :P
No owszem, ale chyba bez Sancheza.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 12:53

Ostatnio kupiłem Sancheza w fife za 20 mln i nagłówek był : "Sanchez odchodzi za bezcen" :D Oby tak się stało w rzeczywistości :ok:

Conte stawia ultimatum Marottcie :ok:
W tym momencie Marotta powinien postawić ultimatum Agnelliemu by zadbał o środki finansowi.
Agnelli powinien polecieć do Elkaana by ten sypnął kasą :D

I albo Elkaan sypnie kasą, i wygramy kolejne mistrzostwo + dojdziemy min. do 1/2 LM albo Conte odejdzie, przyjdzie Mancini czy Spaletti i za rok pożegnamy się z jakimkolwiek pucharem...

Antek zostań :pray:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 12:57

Wojtek pisze:Ostatnio kupiłem Sancheza w fife za 20 mln i nagłówek był : "Sanchez odchodzi za bezcen" :D Oby tak się stało w rzeczywistości :ok:
Ja go zawsze wymieniam za Vucinicia i 5 mln :prochno:

Chciałbym, żeby Conte został, ale z drugiej strony nie jest gwarantem sukcesów w LM. Ale w dzisiejszych czasach nic nie jest gwarantem sukcesu (City, PSG).
Ostatnio zmieniony 10 maja 2014, 13:03 przez Mehehehe, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 13:02

EloVidal zgadzam sie z Toba. Conte niech nie struga cwaniaka bo dal ciala w tym sezonie w Europie. Mial jakies cele do wykonania i calosci nie zrealizowal, wiec to moze Marotta i Agnelli powinni postawic ultimatum Conte ? Zachowuje sie triche jak primadonna. Przy zakupie Lulica, Sancheza, Gabbiadiniego, Baselliego i Naniego/Candrevy da sie cos osiagnac w Europie, poza tym spojrzmy gdzie jest Atletico, a jakich pilkarzy ma do dyspozycji Simeone.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 13:23

Alexinhio-10 pisze:EloVidal zgadzam sie z Toba. Conte niech nie struga cwaniaka bo dal ciala w tym sezonie w Europie. Mial jakies cele do wykonania i calosci nie zrealizowal, wiec to moze Marotta i Agnelli powinni postawic ultimatum Conte ? Zachowuje sie triche jak primadonna. Przy zakupie Lulica, Sancheza, Gabbiadiniego, Baselliego i Naniego/Candrevy da sie cos osiagnac w Europie, poza tym spojrzmy gdzie jest Atletico, a jakich pilkarzy ma do dyspozycji Simeone.
w całej sytuacji jest chore, że Conte musi stawiać takie ultimatum by móc dostać transfer godny mistrza Włoch. Osobiście wydaje mi się, że to 90% wymysł mediów, a Conte jedynie rozmawia nad szczegółami transferów, a nie mówi Suarez, Cavani, Mandzo, albo odchodzę. Ale w sumie jakby Exor dał 100 mln, zapłacilibyśmy z 70 za Suareza i wtedy Turyn rozniesiony :prochno:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:03

Dokladnie Eric, wiekszosc to pewnie wymysl mediow. Na pewno Conte jakas tam liste zyczen ma ale nie jest chhba na tyle ulomny zeby prosic o Suareza, Cavaniego itp. W kazdym badz razie ostatnio ma pretensje do calego swiata tylko nie do siebie, wiec sprytnie podchwycili to dziennikarze.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:05

Sluchajcie, mam prosbe. Nie mam glowy dzisiaj (:prochno:) do czytania tych wszystkich newsow od wczoraj, wiec moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja na rynku i naszego trenera? Pojawilo sie cos nowego?

Teraz czytam o jakims ultimatum, Sanchezie, etc. Moglby ktos tutaj opisac tak w punktach co sie dzialo? Bylbym bardzo wdzieczny ; )


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:07

jakku1 pisze:Sluchajcie, mam prosbe. Nie mam glowy dzisiaj (:prochno:) do czytania tych wszystkich newsow od wczoraj, wiec moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja na rynku i naszego trenera? Pojawilo sie cos nowego?

Teraz czytam o jakims ultimatum, Sanchezie, etc. Moglby ktos tutaj opisac tak w punktach co sie dzialo? Bylbym bardzo wdzieczny ; )
Orientujesz się może jak wygląda sytuacja z Nanim? Bo wydawało mi się, że na VS ktoś napisał, iż jest bardzo blisko Juve. Jeśli dobrze zrozumiałem, to info było od Sky Sports.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:14

zakiii pisze:
jakku1 pisze:Sluchajcie, mam prosbe. Nie mam glowy dzisiaj (:prochno:) do czytania tych wszystkich newsow od wczoraj, wiec moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja na rynku i naszego trenera? Pojawilo sie cos nowego?

Teraz czytam o jakims ultimatum, Sanchezie, etc. Moglby ktos tutaj opisac tak w punktach co sie dzialo? Bylbym bardzo wdzieczny ; )
Orientujesz się może jak wygląda sytuacja z Nanim? Bo wydawało mi się, że na VS ktoś napisał, iż jest bardzo blisko Juve. Jeśli dobrze zrozumiałem, to info było od Sky Sports.
Tak, bylo ostatnio na VS, ze transfer Naniego jest przesadzaony. I to jest informacja od ludzi zblizonych do agenta Pastorello.

Z drugiej strony Di Marzio ostatnio inormowal, ze do pozyskania Portugalczya jeszcze daleka droga i musimy sie spieszyc. Takze, poki co nic nie wiadomo. Chyba, ze wczoraj po 17 pojawilo sie cos jeszcze, o czym niestety nie wiem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:15

jakku1 pisze:Tak, bylo ostatnio na VS, ze transfer Naniego jest przesadzaony. I to jest informacja od ludzi zblizonych do agenta Pastorello.

Z drugiej strony Di Marzio ostatnio inormowal, ze do pozyskania Portugalczya jeszcze daleka droga i musimy sie spieszyc. Takze, nic nie wiadomo nawet na 95%. Chyba, ze wczoraj po 17 pojawilo sie cos jeszcze, o czym niestety nie wiem.
Info o którym mówię, pojawiło się dzisiaj i chyba wczoraj wieczorem.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:19

zakiii pisze: Info o którym mówię, pojawiło się dzisiaj i chyba wczoraj wieczorem.
O, powaga? Jesli Tv SKY o tym poinformowala, to znaczy, ze faktycznie cos jest na rzeczy. Rzuce okiem na VS i Juventuz.com, powinno cos byc.
mrozzi pisze: Lulić w Juve? :ok: W lidze sprawuje się świetnie i w końcu mielibyśmy na lewej obronie kogoś, kogo nie można nazwać półśrodkiem. Jednocześnie, przyznasz Jakku, w dalszym ciągu mielibyśmy wolne miejsce dla piłkarza non-EU, czyli bierzemy Sancheza. :prochno:
Wydaje mi sie, ze rozwazamy tez inne opcje, oprocz Lulicia, ale ostatecznie chyba i tak wezmiemy Bosniaka.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 14:21

jakku1 pisze:Sluchajcie, mam prosbe. Nie mam glowy dzisiaj (:prochno:) do czytania tych wszystkich newsow od wczoraj, wiec moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja na rynku i naszego trenera? Pojawilo sie cos nowego?
Do czego to doszło, żeby Jakku pytał się o sytuacje na rynku. :wink:
- Nani jest podobno praktycznie nasz i to już od jakiegoś czasu.
- Zaklepaliśmy podobno Lulicia
- Borussia daje 17 baniek za Immobile, a my oczekujemy co najmniej 20.
- Barca chce podobno otrzymać około 23mln. za Sancheza, a My dajemy zaledwie 18 i nie chcemy dać więcej(Nie rozumiem. Ja wiem, że należy się licytować, ale w tej sytuacji nie ma o co, bo Barcelona i tak podaje sumę zaniżoną o co najmniej 7mln. Okazja niesamowita, ale My i tak coś spieprzymy)
- Conte podobno odbija i chce Suareza/Cavaniego. Co raz więcej się spekuluje na temat jego odejścia, ale to chyba większa plota tego roku. Najgorsze jest to, że Mancini, Spalletti i (nie wierze w to co zaraz napiszę) Alliegri najczęściej przewijają się w mediach, jako zastępcy Conte. Już nie jesteśmy średniakami, jak za początków pracy Antonio u Nas i sądzę, że stać Nas na lepszych trenerów. Ja wiem, że 4 lata temu mało który topowy trener chciał do Nas przyjść i trzeba było ryzykować z Conte, ale teraz? Liczę, że Antonio mimo wszystko zostanie.
- Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy po prostu biedni. Nie stać Nas na wielkie transfery. Jak pozwolimy sobie kupić jakiegoś piłkarza za około 30 baniek, to pewnie będziemy uzupełniać kadrę jakimiś średniakami i tak naprawdę nie zrobimy żadnego kroku do przodu.
Podejrzewam, że o wszystkim i tak już słyszałeś.
Dobre Mercato za niewielkie pieniądze:
Gabbiadini/Berrardi, Candreva, Lulić, Nani, Sanchez, Baselli(naprawdę podobał mi się, jak grał przeciwko Nam., Guarin.


Obrazek
Zablokowany