Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:12

Nie róbcie też z niego nie wiadomo jakiego przecietniaka jak Matriego czy nie wiem,...Osvaldo.
W minionym sezonie puknął prawie 30 goli w 56 meczach. 2 sezony temu 23 w 50, 3 sezony temu również 23 tylko w 54 meczach. Prawda jest taka, że obecnie żaden z naszych napastników nie jest w stanie osiągnąć czegoś takiego. Owszem trzeba też wziąć pod uwagę poziom ligi, a dodatkowo liga hiszpańska nie przykłada takiej wagi do obrony jak np Calcio.
Teraz gdy Llorente będzie dostępnyw styczniu to można złożyć za niego ofertę około 10 mln,a jak nie to za darmo w czerwcu jednocześnie pozbywając się Bendtnera, Quaga i Matriego.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:23

Nie robię z niego przeciętniaka. Po prostu mam poważne obawy co do tego, że Hiszpan będzie tak samo bramkostrzelny w Serie A. Nie sądzę, żeby w wieku 28 lat otworzył się na nową ligę w taki sposób, by robić w niej furorę. A te wyniki które podałeś jakoś nie robią na mnie wrażenia patrząc na to, ile goli zdobywali czołowi strzelcy PD. Oczywiście Llorente to co najmniej klasa wyżej niż Matri, jednak nie uważam żeby zapewnił nam jakiś duży skok jakościowy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:31

ewerthon pisze:Nie robię z niego przeciętniaka. Po prostu mam poważne obawy co do tego, że Hiszpan będzie tak samo bramkostrzelny w Serie A. Nie sądzę, żeby w wieku 28 lat otworzył się na nową ligę w taki sposób, by robić w niej furorę. A te wyniki które podałeś jakoś nie robią na mnie wrażenia patrząc na to, ile goli zdobywali czołowi strzelcy PD. Oczywiście Llorente to co najmniej klasa wyżej niż Matri, jednak nie uważam żeby zapewnił nam jakiś duży skok jakościowy.
Takie obawy to ja też mam, ale na wstępie że tak powiem prędzej postawiłbym na niego niż na np Matriego. Musimy podnosić jakoś w drużynie...Jezu jak ja tego określenia nienawidze...nie tylko TOP playerem, ale też by kiedyś tacy zawodnicy jak np Llorente o takim poziomie byli 2-3 napastnikiem. Ogólnie to chciałbym by nasz atak na przyszły sezon wyglądał tak: Vucinic, Giovinco, Llorente i TOP. Tamtych dwóch zdechlaków powinniśmy się pozbyć bez żalu i sprowadzić jeszcze jakiegoś młodzika...po cichu liczę, że Immobile wypali w Serie A :pray:


Osmium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:36

Moim zdaniem Bendtner wyrośnie na klasowego zawodnika. Budujmy zespół nie za pieniadze ale za doświadczenie gry w takim klubie na dlugie lata. :)


"Vincere non e importante e l’unica cosa che conta"
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:40

Osmium pisze:Moim zdaniem Bendtner wyrośnie na klasowego zawodnika. Budujmy zespół nie za pieniadze ale za doświadczenie gry w takim klubie na dlugie lata. :)
Młody jesteś i naiwny.


Osmium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:43

Castiel pisze:
Osmium pisze:Moim zdaniem Bendtner wyrośnie na klasowego zawodnika. Budujmy zespół nie za pieniadze ale za doświadczenie gry w takim klubie na dlugie lata. :)
Młody jesteś i naiwny.
Może masz racje ale w Football Managerze zawsze wyrastal mi na podstawowego zawodnika hehe


"Vincere non e importante e l’unica cosa che conta"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 21:24

Osmium pisze:Może masz racje ale w Football Managerze zawsze wyrastal mi na podstawowego zawodnika hehe
Bardzo mi się podoba Twoja argumentacja hehe.

Llorente tak, mielibyśmy wówczas jakąś ciekawą opcję w ataku.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 21:49

Nie chciałbym go w Juve, ale jeżeli za rok znowu mamy się na koniec obudzić z jakimś drewnem, to wolał bym Llorente w zimie... Ot, dylemat.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 22:47

weźmy Saganowskiego bo powrócił do kadry a w fmie gram nim w juve bo ma 10/10 w strzale drogi nei bedzie. Po co nam jakis lorente w fmie ma 4/10 szybkosc


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 22:51

juventussek pisze:weźmy Saganowskiego bo powrócił do kadry a w fmie gram nim w juve bo ma 10/10 w strzale drogi nei bedzie. Po co nam jakis lorente w fmie ma 4/10 szybkosc
też uważam że dobry pomysł ty mówisz szkoda płacić takie pieniądze za zawodnika lepszego niedużo niż nasz napastnik co bramki strzela regularnie ostatnio


Obrazek
Osmium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 23:04

Juventus odkad pamiętam grał jednym składem i tylko dokupywał zawodników teraz jak wyczytałem że Llorente ma 27 lat to naprawde szkoda tych kilkudziesieciu milionów i no mega pensji.

Ale byłbym za gdyby za rok za darmo podpisał kontrakt bo jako tako gra w tej hiszpanii i mi sie podoba.


"Vincere non e importante e l’unica cosa che conta"
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2012, 10:48

Osmium pisze:Llorente ma 27 lat
Czyli co, za stary dla nas? :roll:
Osmium pisze:to naprawde szkoda tych kilkudziesieciu milionów
Nie było przypadkiem mowy o 9 bańkach w zimie?
Osmium pisze:i no mega pensji.
Mega pensja, to 10mln. Jak dobrze pamiętam, to dawaliśmy Llorente 3-4mln.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2012, 12:49

nie oszukujmy sie Llorente póki co nie jest klasą i takim objawieniem jak np. Falcao, który nie przestaje zadziwiac, teoretycznie zjada naszych napastników na śniadanie. W tym sezonie licze bardzo na Fabio Q. , który przed kontuzją był ciekawym zawodnikiem. Llorente jest typem, którego najwyraźniej szuka Conte tj. wysoki potrafiący wygrywac pojedynki główkowe, typowy strzelec patrz. Boriello, Bendtner. Marzeniem dalej pozostaje Dzeko.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 20:35

Tutaj troche o Bilbao - ja wiem, ze nie wszyscy akceptują weszlo.com, ale ich miejsce w lidze i dzisiejszy mecz w LE...
http://www.weszlo.com/news/12145-Jak_zl ... e%E2%80%A6



I teraz sie tylko zastanawiać co się dzieje nie tylko z Bilbao ale i z FL


grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 22:11

Meczu nie oglądałem, ale widzę, że Llorente wszedł w 64. minucie, lecz cudów nie zdziałał i Athletic Bilbao przegrał 3-1 na boisku Sparty Praga.


Zablokowany