Marco Verratti

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 01:19

Nadrabiam zaległości i przy okazji wpadłem na skrót 45 minut Verrattiego przeciwko Chelsea Również polecam.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 02:58

De Rossi pisze:Nadrabiam zaległości i przy okazji wpadłem na skrót 45 minut Verrattiego przeciwko Chelsea Również polecam.
Jakoś mega lajtowo wygląda ten sparing. Pewnie Verratti miał sporo cięższych spotkań w Serie B od tych 45 minut z Chelsea.

Tak sobie myślę, że dla Włochów dobrze, że Verratti poszedł do PSG. Jeśli ktoś ma go ukształtować na Pirlo "B" to Carletto jest idealnym trenerem. Sama liga francuska jest wyjątkowo łaskawa dla młodych zawodników.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 07:49

Arbuzini - dobrze...dlaczego? On chyba raczej będzie zmiennikiem Pastore. Wątpie aby grał w pierwszym składzie. Boje się, że PSG może zniszczyć dobrze zapowiadającego się zawodnika. Najlepiej dla neigo by było gdyby jeszzce conajmniej jeden sezon pograł w jakimś średnim klubie serie A, ale żeby grał tam każde spotkanie. Dla takiego młodego zawdonika nie ma nic lepszego niż regularna gra. No ale cóż...nie oszukujmy się...pewnie on tez poszedł na kase...on i jego agent, który zapewne też coś tam zgarnie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 08:39

Trzeba przyznać, że zagrał bardzo dobrze, przynajmniej tak wynika z tych skrótów. Bardzo spokojna, mądra gra, wielkie opanowanie, dokładność podań i technika. Kurna.. ma chłopak talent i podejrzewam, że Ci, co wieszczyli jego pobyt na ławce trochę się zdziwią


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 09:46

szycha21 pisze:Arbuzini - dobrze...dlaczego? On chyba raczej będzie zmiennikiem Pastore.
Nie wiem na jakiej pozycji gra we Francji Pastore, ale raczej wątpię, aby przesunęli go przed obrońców, więc to nie jest rywal dla Verrattiego.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 10:18

Ach, szkoda, szkoda, że nie udało się go pozyskać/zaklepać. Grą bardzo przypomina mi Pirlo. Zapewne Ancelotti tak też będzie chciał go ukształtować. Nadzieją Verrattiego na grę i rozwój jest właśnie Ancelotti, który pewnie weźmie go pod swoje skrzydła i otoczy specjalnymi względami. Nie mam żalu do Marotty, bo popieram politykę transferową klubu nieprzepłacania za piłkarzy, żałuje jedynie, że wystąpiły takie, a nie inne okoliczności, że przeszedł do PSG. Więcej żalu mam do piłkarza, ale miał prawo wybrać.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 10:29

De Rossi pisze:Nadrabiam zaległości i przy okazji wpadłem na skrót 45 minut Verrattiego przeciwko Chelsea Również polecam.
Kurcze, rzeczywiście grą przypomina samego Pirlo, przynajmniej według mnie. Chłpak ma ogromny talent i potencjał. Szkoda, że nie skończył u nas. Może kiedyś go kupimy za 20mln :D Ja osobiście życzę mu powodzenia i będę śledził jego losy.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 10:44

De Rossi pisze:Nadrabiam zaległości i przy okazji wpadłem na skrót 45 minut Verrattiego przeciwko Chelsea Również polecam.
Oglądałem to. Veratti miał z pięć strat a'la Bonucci. Grał całkiem nieźle, ale przeciwnicy nie wywierali za bardzo presji. Chętnie sprawdziłbym skuteczność jego podań z tego meczu, bo filmik jest raczej nieobiektywny.

Co nie zmienia faktu, że jest to jeden z najlepszych 19latków jakiego widziałem. Ancelotti zrobi z niego super zawodnika i nasz główny cel transferowy ;)

W ogóle jestem ciekawy, jak zachowają się szejkowe twory w obliczu FFP...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 12:36

Czy ja wiem czy kasa była głównym powodem przejścia do PSG... Araby dały za niego taką kasę, że grzechem byłoby ich ofertę odrzucić.
Mam wątpliwości czy Verratti przeszedłby do Paryża gdyby miał wybór: PSG - Juventus. Nawet mimo mniejszego kontraktu.

Mam podobne odczucia co pumex. Widać po nim, że talent ma naprawdę spory i może sobie poradzić na wysokim poziomie.

Eeeeh, szkoda go. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w naszej koszulce.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 12:48

Sam nie wiem, wygląda na duży talent, ale z drugiej strony to mecz bez stawki. Taki Thiago Alcantara (chociaż nie jestem fanem Barcelony i ich stylu) pokazywał i pokazuje dużo więcej a chyba są w tym samym wieku.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 15:22

Oglądał ktoś może wczoraj PSG? Właśnie spostrzegłem, że ruszyła liga francuska, a Verratti wyszedł w 1 składzie na pozycji Pirlo. Z tego co widzę po komentarzach wszyscy są bardzo zadowoleni z jego gry.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 15:39

Ja widziałem i powiem tyle..możemy sobie pluć w brode że go w zimowym mercato nie zgarneliśmy, gdy był jeszcze mniej znany.. swietnie panuje nad pilka, ma oczy do okoła głowy, kilka razy wrzucił piłki ala Pirlo na prawde, szkoda że go nie pozyskaliśmy zwłaszcza, że sam jest kibicem Juventusu co podwojnie boli, że u nas nie gra :( ale tak sobie myślę, ze u nas zawiele by nie grał i pewnie by wylądował na wypożyczeniu. Ancelotti to dobry fachowiec, myślę że się rozwinie w PSG. 19 letniego piłkarza puszcza do gry od 1 minuty w 1 kolejce więc pokazuje, że mu ufa. W każdym bądź razie życze mu powodzenia.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 16:11

PSG znowu zawiodło w pierwszej kolejce :lol:

Trzeba przyznać, że Ancelotti wystawił po części rezerwowy skład. To, że Verratti zagrał od pierwszej minuty nic nie znaczy, tym bardziej, że szybko został zmieniony. No, chyba że Włoch będzie stosował rotację, czego dotychczas nie był wielkim zwolennikiem.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 17:14

Carletto ma teraz tak wypchany skład nowymi graczami - w większości dużego formatu za duże pieniądze, z których większość dołączyła już w trakcie obozu przygotowawczego - że pewnie minie kilka kolejek, zanim ich ogarnie.

...ciekaw jestem trochę tej drużyny. W jakim stanie jest autorytet i charyzma Ancelottiego i czy uda mu się tę kasiastą zgraję skleić.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 17:16

Zastanawia mnie, jaki jest język urzędowy w szatni PSG.


Obrazek
Zablokowany