Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 18:42

Mam nadzieję, że na boisku jest bardziej zdecydowany niż poza nim. W pewnym momencie brała mnie cholera i zapewne nie tylko mnie, gdy czytało się o rozterkach młodego Murzyna. MU czy Juve, tak czy siak będzie musiał ### by się wybić


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 20:30

Pogba ma szansę dzisiaj wystąpić (albo już gra) - co prawda w głębokich rezerwach ManUtd, no ale zawsze to coś - w meczu z rezerwami ManCity. Odnośne info: http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... final-msc/


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 16:51

Na Eurosporcie ME u-19 są transmitowane, Francja gra, Pogba też, nawet jedną bramkę już w pierwszym meczu strzelił. Ja dopiero teraz się zorientowalem, ze pogba jest w reprezentacji Francji, wiec warto go poobserwować.
W tej chwili mecz Francji z Chorwacją.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 17:22

Robaku pisze: W tej chwili mecz Francji z Chorwacją.
Jeśliś oglądał, to jak mu poszło?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 17:29

Oglądałem tylko chwilę (siatkarze i TdF mieli dzisiaj pierwszeństwo).
Poza tym kilka minut trwało zanim zorientowałem się który to on - dla przyszłych widzów mistrzostow europy Pogba gra z nr 6 i jest kapitanem drużyny.
Nie mogę zbyt dużo powiedzieć o Paulu, poza tym, że całkiem ciekawie dośrodkowuje - polecam skrót meczu z Serbią - gdzie "zrobił" 2 bramki.
W dzisiejszym meczu Francuzi jakoś tak mało przekonująco - przynajmniej te ok. 15 minut, które ja oglądałem.
Ale mogę tylko wspomnieć, że wg mnie Pogba jest postacią wyróżniającą się w reprezentacji Francji.


Następny mecz 9.07 o 19.00 z Anglią, pewnie Eurosport 2 będzie to transmitował.

EDIT: Teraz na eurosport jest retransmisja meczu FRA - CRO.

edit 2:
Obejrzałem niecałą powtórkę meczu FRA - CRO. Wq komentatora (chyba to był Cezary Olbrycht ) był to bardzo słaby mecz w wykonaniu Francuzów. Wg mnie cały mecz był nudny i słaby w porównaniu z 45 minutami meczu POR - ESP (zwróciłbym uwagę na Broume - Brume- Boume z Por - bardzo fajny skrzydłowy).
Ale wracajać do meritum czyli do Pogby - nie Pirlo to na pewno nie jest i nie będzie.
Jak patrzę na niego to myślę Momo Sissoko, nie, ale tak źle nie jest, nie to, żebym mial duże zastrzeżenia do MOMO, ale wg mnie Sissoko grał tylko defensywnie, a Pogba umie coś skonstruować ofensywnie. Czyli jest (powtarzam to moje subiektywna ocena po ok. 60 min meczu z CRO) to zawodnik, który na dzisiaj odpowiada roli i charakterystyce Vidala.
Pogba umie dośrodkować i dograć prostopadle (zobaczcie highlights z meczu FRA - SRB), jest zadziorny i umie przeciąć podanie czy wślizgiem wybić piłkę.
Oczywiście jego umiejętności są dużo mniejsze niż Vidala, aczkolwiek jak dla mnie to będzie naturalny zastępca chcilijczyka.
Poza tym wydaje się, że chłopak ma charyzmę (pewnie bez tego nie zostałby kapitanem) no i do tego umie rozegrać, jeśli będzie dostawał szansę nie zawiedzie, ale czasem troszkę za bardzo drepcze po boisku i nie ma (sił!?) ochoty anagażować się w każdą akcję na boisku -bez różnicy czy chodzi o sytuacje ofensywne czy defensywne.

trzeba obejrzeć mecz z anglią w poniedziałek i zobaczyć jak gra z przeciwnikiem mocniejszym.


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 12:55

Ma ktoś może jakiś skrót do meczu ME U-19 Francja - Serbia?
Szukałem wszędzie i nie natknąłem się na to :/


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 12:59

Angelu pisze:Ma ktoś może jakiś skrót do meczu ME U-19 Francja - Serbia?
Szukałem wszędzie i nie natknąłem się na to :/


Tutaj akurat same akcje i podania Pogby, ale myślę, że o to Ci chodziło.

Swoją drogą nieźle się prezentuje.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2012, 22:59

Tak na prawdę to Pogba nieźle wykiwał Man Utd. Ci najpierw zrobili jakiś wałek, żeby go wyrwać z Le Havre. Potem mieli przez to nieprzyjemności. Następnie chowali go, dmuchali i chuchali aż tu nagle..... przechodzi on do Juve, które spija całą śmietankę.

Ńie zdziwię się jeśli po dwóch dobrych sezonach pójdzie do pierwszego lepszego klubu, który da mu 50% większą pensję od tej w Juve.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2012, 23:05

mateusz6 pisze:Tak na prawdę to Pogba nieźle wykiwał Man Utd. Ci najpierw zrobili jakiś wałek, żeby go wyrwać z Le Havre. Potem mieli przez to nieprzyjemności. Następnie chowali go, dmuchali i chuchali aż tu nagle..... przechodzi on do Juve, które spija całą śmietankę.

Ńie zdziwię się jeśli po dwóch dobrych sezonach pójdzie do pierwszego lepszego klubu, który da mu 50% większą pensję od tej w Juve.
I kij z tym, przynajmniej wtedy Juve na nim zarobi. Niemniej, mam nadzieje, że do tego czasu będzie wartościowym uzupełnieniem składu


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2012, 23:16

Nie dość, że Francja słabo zagrała na Euro, to jeszcze czarna przyszłość nad nią wisi...

Co do Pogby, to na pewno na nim nie stracimy. Nawet jak odejdzie to za kilka mln;d przecież takie talenty z Brazylii za grubą kasę idą do lig europejskich.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 20:21

No, wreszcie Paul wypowiedział się samodzielnie.



No to chyba mamy odpowiedź jakim typem pomocnika jest Pogba - regista (przynajmniej tak to opisuje). Może zostanie następcą Pirlo? :think: Wie co nieco o Juventusie i ogólnie wygląda na ogarniętego chłopaka (wiem, wiem - to tylko jedna wypowiedź).


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 22:09

Przeraża mnie trochę jego podobieństwo do Balotellego :smile:

Swoją drogą: płaczecie tak nad tym Verrattim, płaczecie, a trafia do nas gość w tym samym wieku, który zdążył już zakosztować Premiership. I to za jakieś relatywnie nieduże pieniądze.

Nie chcę wyjść na złośliwca, ale mam nadzieję, że ten młody Murzynek dostanie jednak szansę. I że z czasem okaże się, że dobrze wyszliśmy kupując jego, a nie płacą grube miliony na trochę niepoważnego chłopaczka z Serie B.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2012, 00:33

Podbijam deszczowego w 100 procentach. A żeby było jeszcze milej Pogba jest o rok młodszy od Verrattiego. Ogólnie jeśli chodzi o środek pola z młodych grajków mamy Marrone, Pogbe, Bouya i Appelta i chciałbym i myślę, że ta powinno być, aby 2 z 4 zostało, a reszta na wypożyczenia. Bankowo zostanie Marrone bo Conte go zna, nie trzeba go uczyć taktyki i w ogóle. Pogba mi się strasznie podoba jak gra, to samo mam z Bouy (ta jego bramka z połowy w viareggio cup - jak Zidane za młodu :D), a Appelta zwyczajnie nawet po kompilacjach nie mogę ocenić, coś tam potrafi przejąć, odegrać, tyle o nim wiem.


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2012, 16:51

Dzisiaj o 19 kolejna szansa zobaczyc Pogbę w półfinale. Godz. 19:00 Hiszpania - Francja


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2012, 21:25

No i proszę, Pogba strzelił bramkę na 3-3 w dogrywce :)


Zablokowany