Olivier Giroud

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 21:44

Łoles pisze: W sumie racja, do piłkarza jednego sezonu/rundy bardziej pasuje Amauri :prochno:
Heh trudno się nie zgodzić facet w wieku 27 lat po raz pierwszy w swojej karierze strzelił 15 bramek w sezonie, wcześniej jeszcze tylko w jednym sezonie miał ponad 10 goli a my lekką rączką wydaliśmy 23 melony, na kogoś takiego :doh:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 22:33

Tony Montana pisze:
Łoles pisze: W sumie racja, do piłkarza jednego sezonu/rundy bardziej pasuje Amauri :prochno:
Heh trudno się nie zgodzić facet w wieku 27 lat po raz pierwszy w swojej karierze strzelił 15 bramek w sezonie, wcześniej jeszcze tylko w jednym sezonie miał ponad 10 goli a my lekką rączką wydaliśmy 23 melony, na kogoś takiego :doh:
Podobnie ma się Matri.
Dopiero w wieku 27lat przekroczył barierę 20 goli, a przedtem jego największy sukces to 14 goli, które zdobył w drużynie grającej w Serie C1. I my daliśmy za niego 18mln lekką ręką:doh:
Post z dedykacją dla Mietsona, który uważa, że w każdym poście gnoje Matriego i chyba ma racje :smile:


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 22:40

pablo1503 pisze:Podobnie ma się Matri.
Dopiero w wieku 27lat przekroczył barierę 20 goli, a przedtem jego największy sukces to 14 goli, które zdobył w drużynie grającej w Serie C1. I my daliśmy za niego 18mln lekką ręką:doh:
Post z dedykacją dla Mietsona, który uważa, że w każdym poście gnoje Matriego i chyba ma racje :smile:
No właśnie, i po co Ci to? Nikt nie przeczy, że Matri ostatnio gra słabo ale nudne jest to co ciągle wypisujesz. Jak idziesz do szkoły/uczelni to też zamiast "siema" albo "what up?" mówisz znajomym "Ale ten Matri jest słaby"?

Tak nawiasem, gdyby Matri utrzymał formę z zeszłego sezonu albo grał chociaż prawie tak dobrze jak wtedy to byłoby ok ale obawiam się, że prędko się nie podniesie.

Co do Girouda to myślę, że ciężko go ocenić. Istotnie jest to podobna sytuacja co Matri z tym, że tutaj dochodzi jeszcze to, że gra w innej lidze. Koronnym argumentem wielu "znawców" przeciwko graczom z Bundesligi jest to, że mogą się nie sprawdzić i podobnie może być z Giroudem, chociaż ten ma warunki fizyczne imponujące.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 22:55

Moim skromnym, nic nie znaczącym zdaniem, będzie to Gignac Vol. 2.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 22:56

Mietson pisze:
pablo1503 pisze:Podobnie ma się Matri.
Dopiero w wieku 27lat przekroczył barierę 20 goli, a przedtem jego największy sukces to 14 goli, które zdobył w drużynie grającej w Serie C1. I my daliśmy za niego 18mln lekką ręką:doh:
Post z dedykacją dla Mietsona, który uważa, że w każdym poście gnoje Matriego i chyba ma racje :smile:
No właśnie, i po co Ci to? Nikt nie przeczy, że Matri ostatnio gra słabo ale nudne jest to co ciągle wypisujesz. Jak idziesz do szkoły/uczelni to też zamiast "siema" albo "what up?" mówisz znajomym "Ale ten Matri jest słaby"?

Tak nawiasem, gdyby Matri utrzymał formę z zeszłego sezonu albo grał chociaż prawie tak dobrze jak wtedy to byłoby ok ale obawiam się, że prędko się nie podniesie.
To był mój ostatni bezpodstawny hejterski komentarz na temat Matriego. Mam nadzieję, że facet wyjdzie z tego dołka i zacznie grać jak na napastnika przystało, ale obawiam się, że siedzi w nim już za długo i trudno będzie o powrót.
Po raz pierwszy dziś wszedłem na wikipedie Matriego i to co zobaczyłem zszokowało mnie. Prócz Cagliari, nie grał w żadnym klubie w Serie A! Grał w klubach, o których wcześniej nawet nie słyszałem.


Obrazek
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 23:08

Ja uważam jednak że on jest lepszy od Matriego i Borriello!

w lecie odejdzie na stałe Vincenzo! Borriello nie wiadomo czy wykupią z Del Piero nic nie wiadomo na 100% więc miejsce na rezerwie by było dla Francuza ale ja myślę że on by sobie pierwszą 11 wywalczył bo dobrze gra w obronie i Conte by to pasowało!


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 23:20

Marchisio87 pisze:Borriello nie wiadomo czy wykupią
Mam nadzieję, że nie
Marchisio87 pisze:z Del Piero nic nie wiadomo na 100%
Sądzę, że w tej sprawie jest już wszystko wyjaśnione :płaczę:
Marchisio87 pisze:ja myślę że on by sobie pierwszą 11 wywalczył bo dobrze gra w obronie i Conte by to pasowało!
Za rok będziemy grali w Lidze Mistrzów, więc potrzebujemy jakiegoś przebojowego i bramkostrzelnego napastnika, a szczerze mówiąc, to wątpię, żeby Giroud się nadawał.
PS. Sądzę, że Matri i Quagliarella byliby lepszymi rezerwowymi od Francuza.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 23:28

Pewnie chcieliby za niego z 15mln a kolejnego sredniaka za taka cene nam nie potrzeba.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 23:29

Marchisio87 pisze:Ja uważam jednak że on jest lepszy od Matriego i Borriello!

w lecie odejdzie na stałe Vincenzo! Borriello nie wiadomo czy wykupią z Del Piero nic nie wiadomo na 100% więc miejsce na rezerwie by było dla Francuza ale ja myślę że on by sobie pierwszą 11 wywalczył bo dobrze gra w obronie i Conte by to pasowało!
Niestety ale tego Girouda nie masz czym wybronić bo i on do tej pory nic w swojej karierze nie osiągnął. Teraz to jest takie gdybanie: "a bo mnie się wydaje, że...", "a może byłoby tak albo tak". Jednym słowem być może jego transfer jakimś cudem by się sprawdził, ale teraz pytanie:
a) chcemy ryzykować sprowadzając graczy, którzy gdzieś tam wcześniej błąkali się w kwiecie wieku po 2-gich ligach?
b) czy może wolimy tak jak kiedyś ściągać pewnych, ogranych już zawodników jak Nedved, Buffon czy Thuram?

Szkoda tylko, że na opcję B trochę brakuje funduszy ale ten Giroud po udanym sezonie też tani nie będzie a ryzyko ogromne, jak dla mnie transfer bez sensu.


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2012, 13:01

no trzeba nam nowych graczy jak Nedved Thuram czy Del Piero... ale niestety nas nie stać i nikt lepszy nie chce przejść,nasz atak jest słaby bardzo słaby nawet żadnego piłkarza nie ma w TOP 10 strzelcy!!!

też bym wolał opcję B' Tony ale co zrobić takie mamy czasy że Juve nie ma pierwszeństwa przy transferach.
Nie wiem jednak czemu u nas nie wykorzystuję sie okazji typu Tevez lub Montolivo.

Giroud byłby dobrym snajperem dla nas ale jeżeli cena była by odpowiednia lub jakaś zamiana!

OLIVIER GIROUD ma 25 lat wszystko przed nim jeszcze!


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 lutego 2012, 06:09

Można wiedzieć skąd przyszła wena? Bo jeżeli to coś w rodzaju: "Chciałbym aby...", to do okienka transferowego powstanie koło 100 podobnych tematów
Toż nie znasz usera Marchisio87 ( mój rocznik :prochno: ), on tylko takie tematy zakłada. Jedna najbardziej wyssana z palca plotka i bach, nowy temacik. To wręcz powinno być zabronione przez regulamin IMO :wink:
Ja uważam jednak że on jest lepszy od Matriego i Borriello!
A ja uważam, że bredzisz w większości swoich postów. Amen. :smile:
w lecie odejdzie na stałe Vincenzo!


Tak samo jak Amauri ostatniego lata?

I zacznij używać przecinków, bo nie da się ciebie czytać.

Co do tematu. Nie ma takowego! Nie interesujemy się gościem, koniec, kropka. Można zamknąć.


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 04:13

http://www.igol.pl/article,45472.html co raz większe zainteresowanie tym snajperem jest.

szkoda ze człowiek nie może własnego zdania wytoczyć bo odrazy zostaje zbity jak bura S....


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 11:31

A Ty widzisz co tam pisze? Bayern chce go sprowadzić jako uzupełnienie składu, a takich piłkarzy to my mamy na pęczki w kadrze. Nam jest potrzebny ktoś taki jak Cavani: o potwierdzonej klasie i umiejętnościach. :angry:


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 16:15

wszyscy tylko Cavani gość jest nie osiągalny bo jak zmieni klub to już nie w Serie A tylko Anglia lub Hispzania!

LUIS SUAREZ do wyciągnięcia było by świetnie
Carlos Tevez do wyciągnięcia


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 16:20

Dlaczego Suarez ma być do wyciągnięcia? To chyba jedyny napastnik Liverpoolu, który dobrze gra. Oni mają kasę, nie muszą go sprzedawać. W dodatku ostatnio czytałem, że jest bardzo wdzięczny za pełne poparcie ze strony klubu jakie otrzymał przy okazji tamtej afery i chce się odwdzięczyć dobrą grą.


Zablokowany