Olivier Giroud

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 04:37

Olivier Giroud

rok urodzenia - 1986

Wzrost - 192 cm

Kraj - Francja

obecny klub - Montpellier

Obrazek


Witam zakładam ten temat by dowiedzieć się co sądzicie o tym piłkarzu,bo dla mnie w Juve pograł by w pierwszym składzie i nastrzelał kilkadziesiąt ładnych bramek myślę!
:ball: :bravo:


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 04:55

Sądzę tyle, że facet ma prawie 26 lat, przez zdecydowaną większość swojej kariery błąkał się gdzieś po 2 lidze francuskiej gdzie wcale szału nie robił, a teraz ma swój pierwszy i zarazem jedyny porządny sezon w karierze. Jednym słowem zawodnik taki sam lub gorszy od tych, których mamy obecnie w kadrze.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 08:39

Zgadzam się z Tonym. Żeby Giroud był z 4,5 lat młodszy, to można się nim interesować, a tak to wielkie prawdopodobieństwo, że skończyłby jak Amauri. Nawet nie grał w żadnym większym klubie i nie wiadomo jak poradziłby sobie z presją, a wyśmienita pozycja Montpellier w lidze i duża ilość bramek strzelonych przez Giroud'a oznacza wysoką cenę. Nie możemy sobie pozwolić na wywalenie kasy na wielką niewiadomą, my potrzebujemy sprawdzonego, klasowego gracza, który podniesie poziom drużyny.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 10:00

Również nie jestem zwolennikiem tego transferu. Jego kariera przypomina mi Gignac'a - dwa dobre sezony, wkrótce zapewne transfer do dobrego klubu i... zobaczymy co będzie. W każdym razie za pieniądze jakich oczekuje Montpellier można znaleźć kogoś młodszego i wcale nie gorszego.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 10:43

wogole my sie nim interesujemy ze ten temat? Za chwile bedziemy mieli cala baze pilkarzy na JuvePoland ;)


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 16:54

Już tak nie przesadzajcie. Gość grał na zapleczu Ligue 1 gdzie został królem strzelców i najlepszym zawodnikiem Ligue 2. Gra w Montpellier, z którym zajmuje 2 miejsce w Ligue 1. W 23 meczach strzelił 16 bramek (z tego co zapamiętałem 11 bramek po strzale prawą nogą, 4 - lewą nogą i 1 bramka głową) i dodatkowo ma 7 asyst. We wczorajszym meczu na szczycie z PSG zagrał bardzo dobre zawody, zaliczył asystę, a przy 1 bramce dla Montpellier odegrał do obrońcy, który wrzucił w pole karne po czym padła bramka. Kapitalnie się zastawia i tacy obrońcy jak Sakho, Alex czy Lugano mieli z nim ogromne problemy. Kompletny napastnik. Mi najbardziej zaimponowało to jak wrócił do formacji obronnej zastępując na moment kolegę z obrony, który popędził do ataku, z którego powstała kontra i przerwał czyto akcję przed własnym polem karnym. Gość zjada na śniadanie każdego naszego napadziora.

Edit:
Kamil de Lellias pisze:(z tego co zapamiętałem 11 bramek po strzale prawą nogą, 4 - lewą nogą i 1 bramka głową)

ale Ty masz pamięć do szczegółów! ;)
Komentator podczas wczorajszego meczu o tym wspomniał. To oznacza, że ma dwa "sprawne kopyta", a nie jedno z nich służy mu tylko do podpierania.
Nedved4life pisze:No pewnie, a Del Piero to mu jeszcze może buty czyścić? Średniak jakiś który ma forme obecnie, nie wart zainteresowania.
Porównuje tutaj Boriello i Matriego, bo to ta sama charakterystyka napastnika.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2012, 19:04 przez -10-, łącznie zmieniany 1 raz.


Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 17:26

No pewnie, a Del Piero to mu jeszcze może buty czyścić? Średniak jakiś który ma forme obecnie, nie wart zainteresowania.


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 17:29

(z tego co zapamiętałem 11 bramek po strzale prawą nogą, 4 - lewą nogą i 1 bramka głową)

ale Ty masz pamięć do szczegółów! ;)


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 17:37

Drogba kiedy się wybijał był tylko rok młodszy. Podobnie Toni, więc nigdy nic nie wiadomo. Można rozważyć kandydaturę Girouda, aczkolwiek są na rynku napastnicy którzy są bardziej perspektywiczni i wydają się lepsi.


Z Juve na dobre i złe!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 19:23

-10- pisze:Już tak nie przesadzajcie. Gość grał na zapleczu Ligue 1 gdzie został królem strzelców i najlepszym zawodnikiem Ligue 2. Gra w Montpellier, z którym zajmuje 2 miejsce w Ligue 1. W 23 meczach strzelił 16 bramek (z tego co zapamiętałem 11 bramek po strzale prawą nogą, 4 - lewą nogą i 1 bramka głową) i dodatkowo ma 7 asyst. We wczorajszym meczu na szczycie z PSG zagrał bardzo dobre zawody, zaliczył asystę, a przy 1 bramce dla Montpellier odegrał do obrońcy, który wrzucił w pole karne po czym padła bramka. Kapitalnie się zastawia i tacy obrońcy jak Sakho, Alex czy Lugano mieli z nim ogromne problemy. Kompletny napastnik. Mi najbardziej zaimponowało to jak wrócił do formacji obronnej zastępując na moment kolegę z obrony, który popędził do ataku, z którego powstała kontra i przerwał czyto akcję przed własnym polem karnym. Gość zjada na śniadanie każdego naszego napadziora.
Takich zawodników, którzy mają bardzo dobry jeden sezon lub jego połowę to oglądałem w swoim życiu przynajmniej setkę. Ten transfer jest kompletnie nieadekwatny w obliczu naszych potrzeb. Raz, że niewiadoma a dwa, że nie byłoby tanio po takim wystrzale formy.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 20:40

Tony Montana pisze:akich zawodników, którzy mają bardzo dobry jeden sezon lub jego połowę to oglądałem w swoim życiu przynajmniej setkę.
Dobrym przykładem Ibisevic.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 20:44

Łoles pisze: Dobrym przykładem Ibisevic.
Facet miał wybitnego pecha, zerwał więzadła i później już nigdy nie wrócił do takiej dyspozycji.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 21:09

Można wiedzieć skąd przyszła wena? Bo jeżeli to coś w rodzaju: "Chciałbym aby...", to do okienka transferowego powstanie koło 100 podobnych tematów


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 21:10

zoff pisze:
Łoles pisze: Dobrym przykładem Ibisevic.
Facet miał wybitnego pecha, zerwał więzadła i później już nigdy nie wrócił do takiej dyspozycji.
W sumie racja, do piłkarza jednego sezonu/rundy bardziej pasuje Amauri :prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 21:42

Łoles pisze:
zoff pisze:
Łoles pisze: Dobrym przykładem Ibisevic.
Facet miał wybitnego pecha, zerwał więzadła i później już nigdy nie wrócił do takiej dyspozycji.
W sumie racja, do piłkarza jednego sezonu/rundy bardziej pasuje Amauri :prochno:
Ailton z Werderu pasuje idealnie. Do tego ten z Mallorci co do turków poszedł z Aragonesem.


Zablokowany