Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:40

szczypek pisze:Z tym Berbatovem zaiste ciekawa historia. W ostatniej chwili zmienił zdanie? Ze względu na żonę? Wcześniej akceptując ofertę Fiorentiny? Coś tu nie gra.
Również w to wszystko nie wierzyłem. Wydawało się to niemożliwe. Ale jednak dotarły do mnie zdjęcia kibiców Fiorentiny czekających na samolot z Berbatowem, a przed chwilą wszedłem z ciekawości na oficjalną stronę Fiorentiny i co tam ujrzałem? Viola wystosowała oficjalny komunikat w sprawie Berbatowa, w którym przy okazji dostało się Juventusowi (nie personalnie, ale wiadomo o kogo chodzi). Korzystając z translatora google:

"ACF Fiorentina ogłosiła, że nabycie zawodnika Dimitar Berbatov wreszcie skoczył po podpisaniu porozumienia z Manchesterem United (wymiana umowy dzielił pierwszą ratę zapłaconą i poręczenia na drugą ratę już podpisany), a po tym jak doszła ustne porozumienie z odtwarzacza na swojej umowy. Podczas dzisiejszego, Angielski klub przyznał afiliowanej pisemną zgodę na wyjazd do Florencji, do celów medycznych i podpisać umowę.Gracz miał wyruszył w towarzystwie swego adwokata i zapłaconych biletów od Fiorentiny na lot do Florencji. Ale we Florencji, nie gracz przyjechał. Z powodu lekkomyślnych i aroganckie działania innych firm, które nie mają nic wspólnego z wartościami uczciwości, fair play i etyki sportu i które leżą poza granice lojalności. Jak na gracza, oprócz jego właściwości oraz jego zalety techniczne, w tym momencie jesteśmy szczęśliwi, że nie przyszedł do Fiorentiny, nie zasługują na nasze miasto i nasze koszulę i wartości, które reprezentuje."


Wygląda na to, że chłop naprawdę zrobił w ch.uja, dwa kluby i o Joveticiu za rok faktycznie można zapomnieć.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:41 przez De Rossi, łącznie zmieniany 2 razy.


ObrazekObrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:40

No eeeej, no... ej :lol:

Jak nie Berbatow to już chyba lepiej nie brać nikogo. Żadnych Bendtnerów, Borriellów.


rekrut86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 18 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:41

Jak już nawet dziadek Berba nas zlewa to ja nie wiem :(


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:42

My to jeszcze jesteśmy lekko podirytowani tą sytuacją, wyobraźcie sobie minę Marotty :prochno: raz że z berbatova nici, dwa że relację z Violą rozwalnoe, trzy że musi dalej kombinować...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:43

O kurcze, pojawił się news że Bendtner juz był w Turynie i zrezygnowaliśmy z niego, a on ma iśc do... Fiorentiny :D

Berbatov jednego dnia umówił 2 samoloty i oba poszły na marne, a to kosztuje, wiem że to dla takich klubów nic, ale jednak kasa się marnuje.

Ach ta końcówka mercato.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:44 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Juve!
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:43

I kto jest największym przegranym tej sytuacji ?
Marotta :rotfl: nie dość, że siebie ośmieszył to jeszcze całkowicie popsuł sobie stosunki z Fiorentiną i reputację we Włoszech. A Bendtner który był opcją Marotty w Violi. Loser

Moggi he is not.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:46 przez Virgil, łącznie zmieniany 1 raz.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:45

Czas ogarnąć: facet zachował się jak ciul, nie ma żadnej klasy, nie wiem o czym błebłał ten kibic z Utd. Nie był wart tej koszulki, co by nie gadać.
Wciąż jesteśmy w absolutnej zupie w kwestii napastnika.
Wiadomego Duńczyka, Boriello i innych w ten deseń - nie chcę.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:48 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


rolek86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2005
Posty: 31
Rejestracja: 13 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:45

To raczej Berbatov się ośmieszył. Jest niezdecydowany jak dziewica. Uzgodnil warunki z jednym klubem, pozniej jednak z drugim, a na koniec i tak idzie do innego.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:45

Jeśli Del Piero nie podpisał jeszcze umowy ze Szwajcarami to ja bym go na Miejscu Marotty na kolanach prosił, aby wrócił :lol:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
rekrut86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 18 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:45

Lać na stosunki z Violą jak JoJo i tak nie dali pffffff


Obrazek
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:46

"A co jeśli Berbatov wsiadł do samolotu i poleciał na mecz Real - Barcelona ?"


pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:46

Z pewnością jeden z ciekawszych transferów w historii. Szkoda jednak, że finalnie nie do Juve.

Trochę faja z tego Bułgara, ale niedawno cieszyliśmy michy, że wy...sterował Fiore, a jak się powiada: "kto raz był królem, zawsze zachowa majestat" [wg Francuzów] lub "kto raz się sk....urtyzanował, ten k...utryzaną zostanie" [G. Orwell - wersja dietetyczna pon. 10 roku życia].


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:47

Boriello welcome again, innej opcji nie widze skoro ten dunczyk idzie do fiory podobno, cardozo za drogi o poziomie nei wspominając, guidetti w mega abstrakcji bo nie ma mowy o zainteresowaniu nim ponoc cos ma podpisywac z $ity, w ciągu godziny stan od radości bo fajny grajek i tanio do żenady i wstydu, i to w sumie żadna wina Marotty tylko tego buraka berby. Żal...
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:49 przez Montezuma11, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVENTUS !!!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:48

rekrut86 pisze:Lać na stosunki z Violą jak JoJo i tak nie dali pffffff
No właśnie, nie wiemco wszystkich napadło z tymi "stosunkami", tak jakby można było jeszcze Joveticia kupić w to mercato :stop:
Ludzie ogarnijcie się.

Pierdzielę, idę spać.
pęto pisze:Z pewnością jeden z ciekawszych transferów w historii. Szkoda jednak, że finalnie nie do Juve.
Skąd wiesz? :D
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:49 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:48

Ja jednak mam nadzieje że Berbatov ostatecznie wyląduje u nas i to dosłownie.

Jak myślicie, dobijemy ostatniego dnia mercato do 800 strony?


Forza Juve!
Zablokowany