Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 19:01

Dlatego napisałem jeżeli.W każdym razie sam wywiad może być prawdziwy pytanie ,kiedy miał on miejsce,ale nie widziałem go na żadnej innej stronie.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 19:07

Szaq pisze:http://transfery.info/50868,jovetic-chc ... ier-league
Jeżeli to prawda to cały misterny plan w pi..
Oj tam... coś tam przebąkuje, jak Marrota wpoi mu DNA Juve i te sprawy to łatwo pójdzie 8)

A tak na serio, Jovetić jest wg. mnie lepszym wyborem od takiego Suareza, którego nie widzę ani w Juve, ani w ogóle Serie A. Do lata długa droga, ale właśnie trzeba obserwować takich zawodników (szczególnie, że Czarnogórzec ma statystyki wyborne).

Jak już tak szalejemy ze swoimi wyborami, to na napad Jovetić, do pomocy "zaklepany" Nainggolan i do obrony Kolarov (choć w ten transfer wierze najmniej) Zapomniałem o Lealim - kupić i wypożyczyć. Jak Gio przestanie udawać światowy talent to się nad nim zastanowić. A między czasie szukać graczy jak Esti czy Giach oraz oczywiście...

Sprzedaż. Pan Vincezno Iaquinta ma zamiar do nas wrócić i pomóc nam w następnym sezonie... Mam nadzieje, że Marotta nie edzie miał problemów z ostatnim z entów. Myślę, że Motta i Martinez nie będą aż tak się kompromitować, ale kto wie. Giandonato dalej wypożyczyć, z Soronsenem zobaczymy, a co do naszego milanisty (Pasquato)chyba nie warto go jeszcze sprzedawać, niech cena wzrośnie. Nie wiemy czy Ziegler i Pazienza pogodzą się z Conte, byłoby miło. Sprzedać Melo (bezwzględnie), sprzedać Krasica.

Jak mówiłem, do lata daleko. Wszystko zależy od wyników i Conte. Nie znamy jego stosunku co do większych transferów i jego planów co do niektórych zawodników.


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 19:12

Wsumie na to co nam brakuje, jaki typ napastnika to nasi troche nawalili ze nie sprowadzili Klose.
Gosc robi masakre w Lazio i moglby naprawde nam bardzo duzo dac, wlasnie takiego napastnika nam potrzeba, on w dodatku potrafi asystowac.

Ciezko bedzie znalezc super strzelca, moze z Francji?z monaco przychodzil Treze wiec moze by tam poszukac?
Najlepszy bylby dzeko/benzema/higuain ktos znich.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 19:16

rosomak pisze:Wsumie na to co nam brakuje, jaki typ napastnika to nasi troche nawalili ze nie sprowadzili Klose.
Gosc robi masakre w Lazio i moglby naprawde nam bardzo duzo dac, wlasnie takiego napastnika nam potrzeba, on w dodatku potrafi asystowac.

Ciezko bedzie znalezc super strzelca, moze z Francji?z monaco przychodzil Treze wiec moze by tam poszukac?
Najlepszy bylby dzeko/benzema/higuain ktos znich.
K.Gameiro czuję, ze nie zagrzeje długo w PSG, bo zaraz sprowadzą jakąś gwiazdę i zgubi miejsce, a moim zdaniem jest baaardzo obiecujący.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 19:39

Piotr Juvefan pisze:-napastnik Edin Dzeko
Nie wiem co wy widzicie w tym Dżeko. Wolny, mało zwrotny. Taki Matri, tylko, że z wiele lepszą techniką.
Castiel pisze:Suarez za 30 mln??
W dzisiejszych szasach wystarczy rozegrać jeden dobry sezon i jest się już wart 40mln.(np. Pastore) Kto jak kto, ale moim zdaniem Suarez jest wart tych 30mln. Gdybym miał wybór między Joveticiem, a Suarezem, to wybrałbym Urugwajczyka.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 20:15

pablo1503 pisze:
Piotr Juvefan pisze:-napastnik Edin Dzeko
Nie wiem co wy widzicie w tym Dżeko. Wolny, mało zwrotny. Taki Matri, tylko, że z wiele lepszą techniką.
Z dobrym strzałem - nie ważne, czy prawa noga, czy lewa noga, czy głowa.

Trzeba się jednak zastanowić, czy faktycznie takiego napastnika potrzebujemy. Uważam, że miło by było, jakby każdy nasz napadzior potrafił narobić trochę wiatru.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 20:22

Moim zdaniem Conte szuka zupełnie innego zawodnika niż Dżeko. Prędzej zobaczymy Jovetica niż jego. Trener bazuje na zawodnikach ciągle walczących i nieustępliwych i nawet Ci zawodnicy ofensywni również muszą brać udział w obronie. Napastnicy wracają się na własną połowę itp. Dżeko mi to tego schematu nie pasuje. Skoro już Vucinic się wraca i biega jak nigdy (swoją drogą to w Juve przebiegł chyba więcej niż w czasie całej przygody w Romie) to spodziewałbym się gracza uniwersalnego niż typową 9 jak Dżeko.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 20:46

Arbuzini pisze:
pablo1503 pisze:
Piotr Juvefan pisze:-napastnik Edin Dzeko
Nie wiem co wy widzicie w tym Dżeko. Wolny, mało zwrotny. Taki Matri, tylko, że z wiele lepszą techniką.
Z dobrym strzałem - nie ważne, czy prawa noga, czy lewa noga, czy głowa.

Trzeba się jednak zastanowić, czy faktycznie takiego napastnika potrzebujemy. Uważam, że miło by było, jakby każdy nasz napadzior potrafił narobić trochę wiatru.
Jeśli chodzi o rosłego napastnika z dobrym dryblingiem i skutecznością to tylko Dzeko,innego takiego nie widzę,no chyba że Ibrę;p
Dzeko to idealny napastnik na szpicę.Matri mu może buty pucować:lol:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 21:04

Piotr Juvefan pisze:
Arbuzini pisze:
pablo1503 pisze: Nie wiem co wy widzicie w tym Dżeko. Wolny, mało zwrotny. Taki Matri, tylko, że z wiele lepszą techniką.
Z dobrym strzałem - nie ważne, czy prawa noga, czy lewa noga, czy głowa.

Trzeba się jednak zastanowić, czy faktycznie takiego napastnika potrzebujemy. Uważam, że miło by było, jakby każdy nasz napadzior potrafił narobić trochę wiatru.
Jeśli chodzi o rosłego napastnika z dobrym dryblingiem i skutecznością to tylko Dzeko,innego takiego nie widzę,no chyba że Ibrę;p
Dzeko to idealny napastnik na szpicę.Matri mu może buty pucować:lol:
Na szpice się nadaje, ale myślałem, że nam potrzebny jest ktoś a'la Del Piero. Piłkarz, który zrobi coś z niczego.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 21:11

pablo1503 pisze:
Piotr Juvefan pisze:
Arbuzini pisze: Z dobrym strzałem - nie ważne, czy prawa noga, czy lewa noga, czy głowa.

Trzeba się jednak zastanowić, czy faktycznie takiego napastnika potrzebujemy. Uważam, że miło by było, jakby każdy nasz napadzior potrafił narobić trochę wiatru.
Jeśli chodzi o rosłego napastnika z dobrym dryblingiem i skutecznością to tylko Dzeko,innego takiego nie widzę,no chyba że Ibrę;p
Dzeko to idealny napastnik na szpicę.Matri mu może buty pucować:lol:
Na szpice się nadaje, ale myślałem, że nam potrzebny jest ktoś a'la Del Piero. Piłkarz, który zrobi coś z niczego.
Ja właśnie wolałbym snajpera,bo nasz główny snajper Matri jest za słaby na poziom europejski a widać,że w lidze również gra w kratkę,za to Dzeko oprócz instynktu snajpera,potrafi sam stworzyć sobie wiele akcji bramkowych i na pewno dałby sobie lepiej radę z Vuciniciem i Pepe niż Matri.Nam szwankuje przede wszystkim skuteczność a Bośniak może być znakomitym lekarstwem na to.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 21:22

Piotr Juvefan pisze: Jeśli chodzi o rosłego napastnika z dobrym dryblingiem i skutecznością to tylko Dzeko,innego takiego nie widzę,no chyba że Ibrę;p
Dzeko to idealny napastnik na szpicę.(...)
>Dzeko
>z dobrym dryblingiem
>DZEKO
>DRYBLING
Obrazek
...
...
... NIE.

Jedyne podobienstwo miedzy Dzeko i zlatanem to wzrost i ... bosniactwo. Co nie zmienia faktu ze bosniaka z mniejszym nosem widzialbym u nas w skladzie, ale wazniejsze jest zdaje sie kupno jakiegos magika typu Suarez czy Jovetic.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 23:34

tak z innej beczki

http://www.eurofutbol.pl/news/439975-Na ... -Holendra/


Co to za Holender ktoś coś o nim wie ?


Almark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2011
Posty: 8
Rejestracja: 08 września 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 10:40

19 pisze:...higuain...
it doesn't matter pisze:...W lecie chce Igłajna...
zdecydowanie nie on tylko potrafi w slupki trafiac -.-' juz Brozek bylby lepszy ...


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 13:42

http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=215670

Amauriego czar?

Mam nadzieje, że po sezonie nie wykupimy tego Paragwajczyka. On jest mierny. Taki sam jeździec bez bani jak Milos, tylko że jak serb był formie to chociaż coś mu tam czasami wpadło, udało się nieźle dograć. Za to Esti w obronie kryje na radar, a w ataku wyłącza mózg. Fajnie, że dużo biega, ale pomylił chyba dyscypliny sportu.
Obawiam się jednak, że to wynalazek Conte i będzie go chciał, tak jak nie chce Milosa (ja dużej różnicy jeśli chodzi o umiejętności między nimi nie widzę).


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 13:48

Kogoś trzeba odstrzelić i ja również stawiałbym w chwili obecnej na Estiego. Z dwóch powodów: Giaccherini obecnie ma dobrą formę i przekonuje mnie bardziej - to po pierwsze. A po drugie, do teraz nie umiem napisać nazwiska Paragwajczyka.


Zablokowany