Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:47

Również szkoda mi Mirko. Piłkarzem był co najwyżej niezłym, ale miał to coś, co pomagało mu być momentami genialnym. W sumie, to nigdy go nie rozumiałem. Umiejętności miał zdecydowanie ponad przeciętne, ale mimo to przez znaczną większość meczów przechodził obojętnie.
Najbardziej utknął mi jego gol przeciwko Milanowi w CI i mecz przeciwko Fiorentinie(0:5). Wówczas widziałem chyba jego najlepszy mecz w czarno-białej koszulce. Po za tym, że był niezłym piłkarzem, to robił nam atmosferę w szatni. Na wszystkich filmikach wrzucanych przez Juventus, Mirko musiał coś odstawić. :-D
Szkoda, że odchodzi akurat do interu, ale teraz przynajmniej znajdzie się tam jedna osoba, którą lubię. :ok:
PS. z Guarina będziemy mięli więcej pożytku, niż Wam się wydaje.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:49

pumex pisze: Ciekawy jestem co na taki ruch rzekł Conte :think:
Szczerze mowiąc to wątpię, że jest z tego zadowolony. Skoro z odejścia Matriego robił taki problem to teraz dopiero może być chryja..
I ja też nie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy, jeśli mieliśmy pozbyć się któregoś napastnika to Q/Gio. Mirko mimo wszystko jakiś tam poziom prezentuje. Poza tym to był nasz Szwagier z wąsem. Ciao Mirko :(


#AllegriOut
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:50

Jako człowieka z wywiadów lubiłem go. Jednak nikt mnie tak nie wkurzał w obecnym Juventusie jak On. Grał bardzo fajnie ale raz na 10 meczy.

Cieszy mnie ten transfer, Guarin to bardzo dobry gracz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:54

jak można płakać za mirasem? facet grał na poziomie od święta, nie spełnił nadziei w nim pokładanych, do dziś pamiętam jego "występ" w meczu z Bayernem rok temu. Finansowo wychodzi na plus (zarobki), obniżamy średnią wieku, pozbywamy się gracza z formacji, która jest przepełniona, a wzmacniamy formację która wymaga uzupełnień. Jak jesteście tacy solidarni, to zapuście wąsy dla szwagra i poleżcie na tapczanie.

EDIT: wymianę Nocerino 7 mln <-> Amauri 23 mln pamiętam :prochno:
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 14:59 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:54

Jarmel wierzysz, że ktokolwiek przeprowadza transfery bez wiedzy Antka ? Przecież ten Juventus jest budowany pod jego osobę, a fakt faktem, że my go przecież wcześniej chcieliśmy plus nie przepłaciliśmy na szczęście za tego Belga.

Wychodzi na to, że interes życia robimy właśnie :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 14:59

Ein wiem o tym, ale przypomnij sobie jak Conte płakał po odejściu Matriego, że jeszcze jeden napastnik by mu się na pewno przydał. Wiem, że już jeden front nam odpadł, ale wydaje mi się, że teraz Antek i tak poprosi o kolejnego napastnika. Aż się boję pomyśleć kto to mógłby być.
pan Zambrotta pisze:pozbywamy się gracza z formacji, która jest przepełniona, a wzmacniamy formację która wymaga uzupełnień.
Środek pola wymaga uzupełnień?


#AllegriOut
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:01

pan Zambrotta pisze:jak można płakać za mirasem? facet grał na poziomie od święta, nie spełnił nadziei w nim pokładanych, do dziś pamiętam jego "występ" w meczu z Bayernem rok temu. Finansowo wychodzi na plus (zarobki), obniżamy średnią wieku, pozbywamy się gracza z formacji, która jest przepełniona, a wzmacniamy formację która wymaga uzupełnień. Jak jesteście tacy solidarni, to zapuście wąsy dla szwagra i poleżcie na tapczanie.
Piona, Zambro! Obrazek

Dla płaczących: zamiast przypominać sobie z nostalgią białe majtki Vucinicia i jego wąs, sięgnijcie pamięcią do jego tuzinów kosmicznie beznadziejnych spotkań, po których pośrednio z jego winy traciliśmy punkty.
Ein pisze:wierzysz, że ktokolwiek przeprowadza transfery bez wiedzy Antka ?
A czemu ktoś miałby w to nie wierzyć? Jest sporo przesłanek przy kilku transferach, które potwierdzają teorię, że Conte niezbyt chciał takiego obrotu sprawy
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 15:02 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:01

jarmel pisze:
pan Zambrotta pisze:pozbywamy się gracza z formacji, która jest przepełniona, a wzmacniamy formację która wymaga uzupełnień.
Środek pola wymaga uzupełnień?
dla mnie 4 zawodników na 3 możliwe pozycje do obsadzenia to za mało, potrzebny jest 5 zapchajdziura, którym okazał się Guarin. Dodajmy do tego odejście Pogby w lecie (należę do obozu ludzi, którzy nie wierzą w bajki) i mamy trochę szerszy obraz sytuacji .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:03

Pominę co sądzę na temat Vucinicia. Ale wymiana na Guarina :?:
To ma być przyszła alternatywa :?: Za kogo, za Pirlo, czy może za Pogbę lub Marchisio :shock: Transakcja przeprowadzona kompletnie bezmyślnie, gdyż Interu - Czarnogórzec nie zbawi, a pozbawiają się jednego z lepszych zawodników, potrafiących od wielkiego dzwonu, coś wykreować.
Natomiast dla nas to gracz, który nie podniesie poziomu rywalizacji i za bardzo nie wiem czy Conte, da mu zbytnio pograć.
Ponadto tracimy możliwość zarobku na Szwagrze (a przecież nie jest zbyt różowo w tym temacie). Na chwilę obecną czuję się zawiedziony :roll:
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 15:05 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:03

jarmel pisze:Ein wiem o tym, ale przypomnij sobie jak Conte płakał po odejściu Matriego, że jeszcze jeden napastnik by mu się na pewno przydał. Wiem, że już jeden front nam odpadł, ale wydaje mi się, że teraz Antek i tak poprosi o kolejnego napastnika. Aż się boję kto to mógłby być.
Jakku znalazł informację, że to Conte zgodził się na Guarina. Absolutnie nie wierzę w to, że nie wyraził aprobaty. Marotta sprzedał Matriego za plecami Antonio (co i tak okazało się strzałem w dychę), ale nie sprowadza zawodników bez wiedzy naszego trenera. Skoro została odrzucona propozycja wymiany na Ranocchię, palce musiał w tym maczać właśnie Conte.
jarmel pisze:
pan Zambrotta pisze:pozbywamy się gracza z formacji, która jest przepełniona, a wzmacniamy formację która wymaga uzupełnień.
Środek pola wymaga uzupełnień?
Tak, biorąc pod uwagę, że gramy na 3 frontach, a ponoć mamy zamiar zawojować LE. Padoin < Guarin.

Prędzej pożyczymy kogoś do ataku, kto nie będzie miał problemu z siedzeniem ma ławce. W lecie Berardi.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:04

Dla mnie wygląda to tak że przygotowujemy się na pożegnanie z Pogbą. I jeżeli rozegramy to tak że wymieniamy Mirasa na Guarina a Pogbę na Verattiego i fajny hajs, za który de facto możemy wzmocnić i lewą obronę i kupić w miarę sensownego skrzydłowego. to why not ? Dla mnie to byłyby bardzo dobre ruchy ze strony naszego zarządu.

Vidal Pirlo Guarin Veratti Marchiso - wygląda zacnie


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:06

Adrian27th pisze:@Arbuzini - Idiotycznie dobra to bedzie 80.

A jeżeli Marotta i Spka. stwierdza ze chca pobic rekord to poczekaja jeszcze rok dwa i przebija Bale'a.
Rok mundialowy. Szczerzę wątpię, że za rok lub dwa lata uda się go sprzedać za lepsze pieniądze. Niektórzy wróżą mu taki rozwój, że chłop by się chyba musiał stać połączeniem Makelele i Lamparda bez słabych cech tych zawodników. Na moje oko to nie zanotował on jakiegoś znacznego progresu umiejętności od zeszłego sezonu... :whistle: . Zwyczajnie dojrzewa prezentując większą regularność w tym co robił rok temu. Nawet pomimo tej trwającej prawie 2 miesiące zniżki formy.
jakku1 pisze:Podobno to wlasnie Conte naciskal na Kolumbijczyka. To jest mowiac szczerze dziwna informacja, poniewaz od miesiecy wiadomo, ze Antonio byl i jest duzym fanem talentu Ranocchi, ktorego Inter zaproponowal w ramach wymiany najpierw. A te propozycje odrzucilismy.

To znaczy, poniekad to rozumiem, mamy 5 nominalnych srodkowych obroncow (BBC + Caceres i Ogbonna), a jest jeszcze jakby co Peluso. W pomocy do tej pory de facto mielismy jedynie 4 graczy na 3 miejsca (jak to szczypek napisal). Nic dziwnego, ze Conte chcial pomocnika.
Nie za bardzo lubię Guarina, ale od jego transferu do Interu jest tam z pewnością liderującą postacią więc na pewno nie jest to zły ruch. Ranocchia jest nam na chwilę obecną niepotrzebny. Przynajmniej dopóki w składzie jest Peluso, a on przed latem na pewno nie odejdzie, bo to jedyna alternatywa dla Asy na lewej stronie.

BTW.
Conte na pewno do dzisiaj płacze jak Marotta mógł za jego plecami sprzedać Matriego za 12 mln E i wziąć za darmo w jego miejsce Llorente. Ah, ten niedobry, niedobry Zezol.
Skibil pisze:Muszę przyznać, że do tej pory naszego ds'a osądzałem raczej miernie, ale wyrabia się facet - szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że nie szastał na prawo i lewo forsą.
I transakcja z Guarinem to zmieniła? Jak tak można, jak tak można. W chwili obecnej Marotta&Patriaci to najlepsza ekipa od transferów we Włoszech. Rozumiem, że gablotka Gallianiego wygląda zdecydowanie lepiej, ale w tym momencie nic nie przemawia na korzyść speca z Milanu.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 15:11 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 2 razy.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:07

Skoro Mirka udało się wymienić na Guarina, to Marotta powinien też od razu dogadać wymianę Isli na Ranocchię latem :prochno: Szkoda mi szwagra, ale z drugiej strony to zapamiętam go bardziej ze śmieszkowania przed kamerami i zdejmowaniem gaci po strzelonym golu, więc...

Muszę przyznać, że do tej pory naszego ds'a osądzałem raczej miernie, ale wyrabia się facet - szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że nie szastał na prawo i lewo forsą.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:10

Oj zle sie dzieje z interem, bardzo zle.
To chyba kara zgory za to cale calciopoli.
Branca i nowy prezes ktorzy nie maja za wiele pojecia o pilce noznej.
Ten Thorir wyglada troche na takiego nijakiego.
Mazzari to trener jednej taktyki 3-5-2 i nic innego nie wymysli
Na ten moment inter gra taktyka do ktorej nie ma zawodnikow.

Kolejny sezon bez LM bedzie.
A Juve robi swoje, ciekawe beda kolejne dni, kogo do napadu nasi sprowadza;)

Dla mnie to absurd, ta cala sytuacja z Guarinem, przeciez to jest kosmos, jak mozna najlepszego zawodnika sprzedawac za 30 latka?
oni szukaja wybawienia na sile, Vucek gra w tym systemie 3-5-2 juz 3 lata, moze oni licza ze on troche popchnie ten zespol?
Mirko moze im pomoc ale musi mu sie chciec.

My mamy wtym momencie Marchisio-Vidala-Pogbe-Pirlo i Guarina na srodek.Z czego wciaz uwazam ze Guarin bedzie przymiezany do zastepstwa Lichego.
Moze byc tak ze Isle sprzedamy w ostatnich dniach mercato wlasnie Interowi.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 15:11

pan Zambrotta pisze:dla mnie 4 zawodników na 3 możliwe pozycje do obsadzenia to za mało, potrzebny jest 5 zapchajdziura, którym okazał się Guarin.
Tak tylko moim zdaniem zapchajdziurą może być taki Marrone czy Padoin, a nie koleś który będzie pobierał pewnie niezłą pensję.
pan Zambrotta pisze:Dodajmy do tego odejście Pogby w lecie (należę do obozu ludzi, którzy nie wierzą w bajki) i mamy trochę szerszy obraz sytuacji .
Ja jednak wierzyłem, że dojdzie do skutku ten deal Pogba-Veratti, teraz to nie wiadomo co sobie o tym myśleć. Vidal, Pirlo, Marchisio, Guarin, Veratti, nie brzmi to zbyt bogato jak na nasze możliwości?
mrozzi pisze: Tak, biorąc pod uwagę, że gramy na 3 frontach, a ponoć mamy zamiar zawojować LE.
Wierzysz w to? :wink:


#AllegriOut
Zablokowany