Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 23:32

Orkos pisze: Barzagli - bez rewelacji, coś pokopał dobrze w Palermo, poszedł do Niemiec, zdobył tytuł a potem coraz słabiej,
Bonucci - ryzykowny transfer z beniaminka, który spadł z ligi w dodatku za 15 mln,
Lichtsteiner - solidny/dobry zawodnik na prawą obronę, nigdy nie był wybitny
Pirlo - sporo po 30 wypalony playmaker, którego pozbyto się z Milanu, traktowany jako zbędny piłkarz bez formy po sezonie przeplatanym słabą grą i kontuzjami
Vucinic - leń kopiący się w czoło, ale mogący zrobić różnicę
Quagliarella - nigdy wybitnym snajperem nie był, +-10 goli w sezonie to max co mógł wyciągnąć
Matri - sezonowiec
... :roll:

Matri w Neapolu? Myślę, że kierunek całkiem realny dla Ale. Poza tym cały czas grałby w drużynie z czołówki Serie A, plus Champions League. A tak poza tym to z Neapolu mimo wszystko trochę bliżej do Rzymu, gdzie na codzień jest jego Fede. Niech myśli.


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 08:46

Tuttosport (mało wiarygodne źródło) donosi że jesteśmy bardzo blisko pozyskania Jaanmata. Pewnie plotka, ale zawsze była by to jakaś ofensywniejsza alternatywa za Lichego, a i Isla mógłby odejść.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 12:05

Orkos pisze: Jak widać nasi uwielbiają ryzyko, [...]
Marotta to nie Bear Grylls i w cale nie lubi ryzyka. Tylko, że każdy transfer wiąże się z ryzykiem. Vidal - nieograny w Serie A, Asamoah, Peluso, Padoin, Isla, Ogbonna, Pepe - niesprawdzeni w dużym klubie, Llorente - Hiszpan, Tevez - bad boy.
Tym tokiem rozumowania można obalić każdy transfer. Spójrz na to w ten sposób, po jaką cholerę mieliśmy płacić 13 mln za nieogranego w Serie A Aubameyanga, który zaliczył jedynie 2 dobre sezony w słabiutkiej Ligue 1 skoro za podobną cenę ściągnęliśmy Teveza i Llorente?

Zaraz się okaże, że Coentrao przejdzie za 15 mln do Spursów i znowu na forum będzie płacz, bo Miernotta się obok niego nie zakręcił. Nie będzie nikogo obchodziło, że mamy związane ręce dopóki kogoś nie sprzedamy. Nikt nie będzie pamiętał, że Real chce go włączyć do transferu Bale'a. Potem ruszy PL Altidore strzeli w debiucie 3 bramki i kolejna krucjata przeciwko Marotcie. "Nie ogląda Eredivisie i Ligue 1, Altidore był do wyciągnięcia za 10 mln!" "Zaraz, zaraz on jest czarny, Conte rasista, a Marotta ksenofob, bo nie chce Francuzów!"

Wyluzujcie z tą francuską kopanką. Lepiej ściągnąć średniaka z Atalanty niż średniaka z Bordeaux. Poza tym makaron jest lepszy od żab.
Orkos pisze:Francja to świetny kierunek pełny możliwości
Niestety islamiści myślą dokładnie tak samo.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 12:24

Orkos pisze:Bonucci - ryzykowny transfer z beniaminka, który spadł z ligi w dodatku za 15 mln
Bari nie spadło wtedy z ligi. Ba, zdobyli tylko kilka punktów mniej od Juventusu Ferrary 8) Del Neri potem z nimi przegrał na inauguracje następnego sezonu.

Właściwie o tych gwiazdach ligę miałem napisać mniej więcej to samo co Kucharius, więc nie będę powtarzał. Niczego nie odejmuję Obamejongowi, ale on tylko rozstrzelał Augsburg po kapitalnych asystach kolegów. Równie dobrze można zarzucać Marotcie, że nie kupił Lewandowskiego z Lecha za 5 milionów.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 12:27

Wiem, że do każdego transferu można opisać jakieś jego pozytywne jak i negatywne aspekty, ale kurde nie można się tak zamykać na niektóre okazje. Z Vidalem się udało i może z innymi też się uda. Swego czasu nasi mogli wyciągnąć Ivanovicia. Co z niego wyrosło? Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
Faktycznie wtopiłem z tym Bari.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 15:11

http://football-italia.net/38230/napoli ... and-skrtel
http://football-italia.net/38239/liverp ... poli-matri

FI mówi że Matri jest gotowy zaakceptować ofertę Napoli ( Juve przyjęło 12mln ), oraz że Liverpool chce się wtrącić i też złożyć ofertę. Czyżby to był te 12mln, które rzekomo Juve zaoferowało za Kolarova ?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 15:34

Matri 2.7 mln € za sezon gry, dodatkowo 7mln dla Higuaina, widzę, że De Lamentis nieźle się bawi :rotfl: :rotfl:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 15:47

Sila Spokoju pisze:Matri 2.7 mln € za sezon gry, dodatkowo 7mln dla Higuaina, widzę, że De Lamentis nieźle się bawi :rotfl: :rotfl:
Ciekawe jak długo Napoli wytrzyma finansowo. Jeśli Benitezowi się nie powiedzie i np. nie awansuje do LM, to pewnie czeka ich niezła wyprzedaż.


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 16:17

juvefan999 pisze:
Sila Spokoju pisze:Matri 2.7 mln € za sezon gry, dodatkowo 7mln dla Higuaina, widzę, że De Lamentis nieźle się bawi :rotfl: :rotfl:
Ciekawe jak długo Napoli wytrzyma finansowo. Jeśli Benitezowi się nie powiedzie i np. nie awansuje do LM, to pewnie czeka ich niezła wyprzedaż.
A jak wypali to zdobędą scudetto i po co taka gadana? Jak ich stać to szaleją, na razie są jednymi z najaktywniejszych na rynku.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 16:39

De Laurentis chciał poprostu wszystkim dać sygnał, ze mimo sprzedaży Cavaniego Napoli będzie wciąż mocne a moze nawet silniejsze.
Musiał wzmocnić sklad po odejsciu Edisona i to bardzo mocno.
Narazie to przepłaca i tak porządnie, na siłe chyba chciał pokazac wszystkim ze mają kase i moge kupować.
Jak dla mnie Igła za 40 baniek to mimo wszystko spora przesada, raczej nie bedze strzelac tyle co Cavani a jak calkowicie sie nie sprawdzi i nie wgra w seriea to w Napoli dojdzie do tragedii.

Juve na ten moment brakuje tylko jednego wzmocnienia na lewa pomoc, chociaz to nawet nie jest az tak bardzo potrzebne, mamy Ase.
Nasz klub zaczyna wygladac jak druzyna Bayernu, maja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kadre, praktycznie dwa rownorzedne sklady, licze ze Bouy zostanie i tez w paru meczach zagra.To jest strasznie wazne, pamietacie Inter Mourinho? nastepny rok byl tragiczny i to sie ciagnie do dzisiaj, krotka kadra byla i mysle ze Mourinho wiedzial co robi odchodzac.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 16:52

Na SJ pojawiło się dementi wcześniejszych informacji o Matrim.
Sky Sport. Według jej informacji Włoch nie jest przekonany do projektu Azzurrich i woli raczej spróbować swoich sił w Juventusie, mimo że u Bianconerich w linii ataku ma sporą konkurencję o miejsce w składzie.
No pięknie! Zostaje mu jeszcze projekt Liverpoolu bez Ligi Mistrzów...


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 17:27

Ivory pisze:Na SJ pojawiło się dementi wcześniejszych informacji o Matrim.
Sky Sport. Według jej informacji Włoch nie jest przekonany do projektu Azzurrich i woli raczej spróbować swoich sił w Juventusie, mimo że u Bianconerich w linii ataku ma sporą konkurencję o miejsce w składzie.
No pięknie! Zostaje mu jeszcze projekt Liverpoolu bez Ligi Mistrzów...
Z kolei Tuttosport podaje info o porozumieniu zawartym pomiędzy agentem piłkarza, a klubem z Neapolu. Btw. Jeżeli ktoś liczył na to, że Valencia skusi się na Fabio, to może się lekko rozczarować. Hiszpański klub dokonał prezentacji drużyny na nadchodzący sezon.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 21:47

No to teraz ja swoje dołoże i wszystkim nerwy załącze;)

Podobno Marotta chce od Napoli 15 baniek, zeby nie bylo tak ze spali ta transakcje;)
:angry:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 21:58

A mnie się wydaje, że jeśli Marotta krzyknie 15 milionów, to dostanie te 15 mln. Bo jeszcze ktoś by pomyślał, że Napoli nie stać na Matriego. De Laurentis nie pozwoli na to :twisted:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 22:31

http://football-italia.net/38253/matri- ... -liverpool

Podobno mamy dwie oferty za Matriego. Od Liverpoolu i Napoli (po 12m euro), teraz pilkarz ma zdecydowac gdzie chce grac.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany