Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:33

Robaku pisze:No to, co ty mówisz to już jest jakiś bezsens. Bezsens kompletny. Ja wiem, ze jest w POLSCE burza medialna dotyczaca Lewego. Ale ona jest tylko w Polsce. W Europie wzmianki o nim pojawiaja się tak samo często jak o innych zawodnikach.
Niekoniecznie. W Niemczech też jest burza medialna o Lewusie.Jest to piłkarz zbyt dobry,ale jednocześnie zbyt głupi(jak i jego menago) by miało być inaczej.
Robaku pisze:Poza tym LDGS mówi, że Juve ponownie walczy o Lewego i wydaje mi się, że to byłoby lepsze niż Jojo, bo Lewego by się wzieło za max 20 mln z BVB albo nawet za 15-16 jesli oddamy połówke Manolo. Teraz Dortmund jest w takiej sytuacji, że chce go sprzedac obojętnie gdzie byleby poza BUndeslige, wiec wszyscy są w pewnym stopniu uprzywielejowani, tylko kwestia jak się na to sam Robercik zapatruje.
Oby nie! Nie jestem zwolennikiem transferu Joveticia do nas,ale z dwojga "złego" lewy-Jojo to już wolałbym Czarnogórca.
Szacujesz sobie,ze BVB puściłaby prawego za 15-16mln? O naiwności,20mln to najmniej co zaakceptują,ale myślę że będzie to 25mln€+ , mimo roku do końca jego kontraktu i chęci pozbycia się go z Bundesligi.
Co do niemieckiego Bildu-dajcie trochę spokój,aż takim szmatławcem prasowym to Bild nie jest.Jak już raz tu gdzieś pisałem-o transferze Götze do Bayernu to właśnie Bild wyniuchał/dostał o tym info i pierwszy o tym poinformował.
Czemu za nic nie chciałbym widzieć Robercika u nas? Bo to rozkapryszony Robercik przecież.Do tego ma menadżera (p)osła(kłamcę) który jest najzwyklejszym w świecie idiotą.Przecież jakby dajmy na to Lewy do nas przyszedł i dostał umowę na 3lata,to najpóźniej rok przed końcem jego umowy mONdry Kucharski mówiłby,że Lewy pójdzie do interu najbliższego mercato,mimo że inter nawet żadnej oferty by nam nie składał.Albo inne Manchestery by mu się nagle zamarzyły.Wszystko byleby nie ta gwiazdeczka,wszystko,nawet Floro kurde Flores!
Szikit pisze:TWracając do Teveza.. pomijając kwestie sportowe, fajnie zagrać na nosie Gallianiemu i kibicom Milanu ;)
Dokładnie jest tak jak mówisz :) aż mi się skojarzyło-http://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY :smile: Jak jeszcze Carlitos walnie z raz hattricka na san siro to już w ogóle będzie poezja życia :wink:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:34

Krystek pisze:Około 30 kibiców Juventusu przywitało go w terminalu na lotnisku.
Nikt go jeszcze nie przywitał, bo dopiero przyleciał i nie wyszedł jeszcze do kibiców. :wink:

Kibicie skandują jego imię, przy każdym otwarciu bramy krzyczą ole! :-D Fajnie to wygląda. Kibiców trochę, a pewnie więcej się zaraz zjawi, gromada dziennikarzy. Na piłkarz czeka już samochód z Turynu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:36

Brawo Marotta! Świetny napastnik za zaledwie 12mln (czy cos koło tego) który jest warty 20-25mln :bravo: przez te 3 lata kontraktu spokojnie pogra na najwyższym poziomie;) mamy Ll,Tevez,Vucinica,Gio,FQ i Matriego. Dwaj ostatni powinni sie pozegnac z Turynem (no chyba ze któryś z nich przejdzie do Torino :D ), tylko pytanie co wtedy? Dalej chcemy Joveticia/Higuaina?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:36

Antek666 pisze:
Robaku pisze:No to, co ty mówisz to już jest jakiś bezsens. Bezsens kompletny. Ja wiem, ze jest w POLSCE burza medialna dotyczaca Lewego. Ale ona jest tylko w Polsce. W Europie wzmianki o nim pojawiaja się tak samo często jak o innych zawodnikach.
Niekoniecznie. W Niemczech też jest burza medialna o Lewusie.Jest to piłkarz zbyt dobry,ale jednocześnie zbyt głupi(jak i jego menago) by miało być inaczej.
Wy naprawdę mylicie burzę medialną z codziennymi doniesieniami dotyczącymi po prostu transkacji - transferów.
Kurde o Igle pewnie też dzień w dzień się przewiajaja informacje dzisiaj, że zagra w Arsenalu, jutro, ze w Juve a pojutrze, ze jednak zostnie w Realu. BIld się zastanawiał gdzie pójdzie Lewy mówiło się o Bayernie itp. Ale nie bylo to jakoś szczególnie rozdmuchane, rozdmuchuje to po prostu polska telewizja i prasa, bo jednak musza z czegos zyc a to nasz medialny rodzynek, wiec sobie Polacy robią z niego hero.

Własnie to jest to Antek rozkapryszony Robercik. dajcie spokoj, serio, chłopak ma talent, w klubie gra super fajnie, walczy w każdej akcji, kazdy chce sie rozwijac i ja nie rozumiem tego hejtu. Sorry gdybyscie pracowali w dobrej firmie, ale chciałby was lepsza i za wiekszy hajs to kazdy by chcial odejsc. Przeciez widac, ze powoli Borussia bedzie sie rozpadała, dla Kuby to apogeum, ale dla Lewego sky is the limit.
Fajnie, ze w mediach przedstawiono go tam, ale nie wiem dlaczego wiekszosc kibiców z Polski patrzy na niego przez pryzmat medialnosci a nie skillsow - jakby to powiedział inny klasyk: to takie typowo polskie.
On ma sie bronic wynikami na boisku, a nie tym, ze ma pieknie wygladac (vide Ribery), miec super kobiete (vide Karambeu) czy też miec historie pochodze z rozbitej rodziny gry uczylem sie na copacabanie.


I jeszcze jedno nikt jakos nie hejtuje managera Jojo i Ljajica za to, że stawia DelleValle sprawe na ostrzu noza - albo puscisz Joveticia, albo za rok nie bedziesz mial zadnego, ok. to jest super bo robi to przeciwko Fiorze, ale jak kucharski chce ugrac wiecej dla swojego klienta to juz jest złe. Wiadomo Kucharz sie nie popisal, podjarał sie na hajs jaki mogłby dostac, ale jednak Kucharz musi sie przejmowac tylko jednym - interesem swojego mocodawcy.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2013, 15:45 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:43

Z drugiej strony można pomyśleć w ten sposób - Vidal przyszedł do Juve za 12 mln, a Bayern dawał coś tam koło 20 i dla zwolenników transferu Lewego jest to możliwe za małe pieniążki. Wydaje się to logiczne, ale moim zdaniem może być tak jak z Van Persiem. Też miał rok do końca umowy, a poszedł za pieniądze jakich my chyba nigdy nie wydamy już na zawodnika. Ciekaw jestem czy będziemy dalej katować 3-5-2 czy Conte coś zmieni. Jakbyśmy nie grali to Lewandowski nie jest nam już potrzebny. Ja to bym wolał pogonić Mirasa i tam jeszcze kogoś i jakoś tak zmodyfikować ustawienie by kupić Mkhitaryan'a. Tylko jest problem - $$$$$$$$ a zawodnik dużo lepszy niż Hernanes.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:52

Robaku pisze:
I jeszcze jedno nikt jakos nie hejtuje managera Jojo i Ljajica za to, że stawia DelleValle sprawe na ostrzu noza - albo puscisz Joveticia, albo za rok nie bedziesz mial zadnego, ok. to jest super bo robi to przeciwko Fiorze, ale jak kucharski chce ugrac wiecej dla swojego klienta to juz jest złe. Wiadomo Kucharz sie nie popisal, podjarał sie na hajs jaki mogłby dostac, ale jednak Kucharz musi sie przejmowac tylko jednym - interesem swojego mocodawcy.
Tylko zauważ jakie Czaruś w wywiadach pieprzy głupoty. Sprzedawał już Roberta do połowy czołowych drużyn Europy. Już nie mówię o akcji z Bayernem bo to było tak mądre jak zadarcie z Charlesem Bronsonem w "Życzeniu Śmierci" :prochno: Zrobił wokół niego okrutny syf, a jeśli zostanie w BVB - na co się zanosi - to nie będzie miał życia u kibiców za deklaracje swojego agenta o przeprowadzce do Bayernu. Jak to mawiał pewien klasyk Robert nie powinien zwalniać Kucharskiego tylko go "dyscyplinarnie wy...rzucić" .

Aczkolwiek gdyby Lewy przejawiał chęć zasilenia Juve - jestem na tak! Na pewno wolałbym Roberta od Pipity, który na moje może iść gdzie chce byle nie do nas.


Sapere Aude!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:55

Obrazek
OMG to się dzieje naprawdę :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2013, 15:57 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:56

Wy naprawdę wierzycie w to, że Kucharski sam sobie wymyślił transfer i robił to wszystko, a Lewy nie miał nic wspólnego? :prochno: Ibra też pewnie chciał skończyć karierę w Ajaxie, ale brzydki Raiola go transferuje co chwilę.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 15:57

Grupa ponad stu kibicow zablokowala lotnisko :shock:
Interweniowala policja :smile:
:dance:

Hee kibice rzucili sie na Niego i zawiesili od razu szalik Juve na szyji! :smile:
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2013, 16:04 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:01

Piłkarz musiał opuścić lotnisko w asyście policji, bo ok. 100 ludzi i tłok. :D

Zobaczyć jego uśmiechniętą gębę we Włoszech. :dance:

BENVENUTO!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:03

Ouh_yeah pisze:Wy naprawdę wierzycie w to, że Kucharski sam sobie wymyślił transfer i robił to wszystko, a Lewy nie miał nic wspólnego? :prochno: Ibra też pewnie chciał skończyć karierę w Ajaxie, ale brzydki Raiola go transferuje co chwilę.
Właśnie o to chodzi, masz szasne sie rozwinac zarobic wiekszy hajs to robisz to, idziesz dalej jesli masz jaja, jak nie masz jaj to zostajesz tu gdzie jestes, szczesliwy, ze masz pewne miejsce w składzie.
Jasne Kucharski popełnił kilka błedów, myślę, że u niego mozna stwierdzic zachłysniecie sie mediami itp.
Kurde Czarus piłkarz sredni, nagle dostaje zaproszenia do DD TVN, w Wawie mozna go spotkac z 'celebrytami' w dobrych klubach i pubach, wiec mogla sodoweczka mu odbic.
Wiesz pozbyc sie agenta to czasem nei jest latwa sprawa, kurcze zazwyczaj tworzą je - agencje managerskie - prawnicy. Np. Qfactor tam gdzie obecnie pracuje Jóźwiak i jednym ze wspolników jest mecenas Tomczak, prawnik całkiem w Wawie zany i calkiem dobry, wiec jak ktoś sie związe na jakis okres to później ciezko sie z tego wykrecic bez zapłaty jakichs strasznych kar umownych.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:03

I ktoś mu zawiesił nasz szalik na szyi :P


Forza Juve!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:04

Obrazek
Obrazek
szalik już dostał
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2013, 16:07 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:04

Niech ta policja uważa, bo jeszcze Łysy Dziadek na spółkę z braćmi Della Valle wynajmą jakiś sabotażystów :prochno:


Czyli to się jednak dzieje naprawdę... Aż trudno uwierzyć, że Marrotta umiał załatwić taki deal. Widziałem już wszystko. Mogę spokojnie umrzeć.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 16:07

Splywaja informacje o zintensyfikowanych rozmowach z Viola w celu dogadania Jo-Jo.

Llorente, Tevez, Vucinic,Giovinco.
Dolaczyc Jovetica i mamy skok jakosciowy o jakim marzylismy.


Cudo. Witamy w Juve Carlitos ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany