Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 15:36

iltalismano pisze:
szczypek pisze:
Lucas87 pisze:Owszem raczej nie istnieją oficjalne przesłanki o zainteresowaniu osobą Oscara Cardozo ze strony Juventusu. Ale nie należy tego traktować jako fantazji kilku forumowiczów tylko może zmęczenia całą sytuacją z Joveticem.
Skoro nie ma oficjalnych przesłanek to nie jest to fantazja kilku forumowiczów tylko objaw zmęczenia sytuacją z Joveticem? Czy Ty się w ogóle czytasz? Jestem zmęczony sytuacją z Joveticem i Higuainem to wyskoczę z propozycją Buraka Yılmaza, ot rozprawiajmy o nim od teraz.
Dodajmy ze dopiero rozpoczeło się okienko transferowe! ; )

Mamy caly miesiac. Do Lipca juz Conte chce miec swoj skład gotowy.
Wbrew pozorom miesiąc to niewiele czasu. Do Lipca mówisz? Szczerze wątpię czy tak się stanie, ale daj Boże...


:plflag: :juveflag: :plflag:
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 16:22

iltalismano pisze:Dodajmy ze dopiero rozpoczeło się okienko transferowe! ; )
a rozpoczęło? Chyba zaczyna się dopiero 1. lipca :wink:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 16:58

do usunięcia ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 17:20

http://www.solojuve.com/transfery/bez_p ... eticia.php

W takim przypadku należy podziękować w kulturalny sposób, pokazując środkowy palec. Nad 20 mln. moglibyśmy się zastanowić, ale 30 to mało zabawny żart.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 17:44

@Lypsky

Święta racja. Jeśli przytoczona wypowiedź jest prawdą to moim skromnym zdaniem lepiej niech się złożą na transfer i pensje Teveza lub Ibry, a nawet ich dwóch. Jeśli dałoby radę pozbyć się tych co należy, to wówczas nawet taka możliwość mogłaby stać się realna. Rozumiem,że Fiorentina chce cenić swojego asa, ale to już lekka przesada.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 17:44

Lypsky pisze:http://www.solojuve.com/transfery/bez_p ... eticia.php

W takim przypadku należy podziękować w kulturalny sposób, pokazując środkowy palec. Nad 20 mln. moglibyśmy się zastanowić, ale 30 to mało zabawny żart.
Trudno. Trochę im się we łbach poprzewracało. Szkoda tylko, że nie biorą po uwagę zdania samego zawodnika, który rok temu zgodził się zostać, pod warunkiem że go puszczą po sezonie. Z pewnością z wielkim zapałem rozpocznie kolejny sezon "na siłę" u nich.
W takim razie Igła + Muriel please.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 17:51

spokojnie, Ramadani namowi Jovetica by postawil ultimatum zarządowi i go puszczą za mniejszą cene, albo.. dopłaci do transferu jak Fabregas :lol:


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:01

Dzisiaj natknąłem się (goal.com) na newsa o Julio Cesar'rze (? nie wiem jak to odmienić). Poszukuje on nowego klubu, łączony jest z Arsenalem ale "żodnych" konkretów. Nie wiem jak u niego z formą po przygodzie w QPR ale ze względu na wzloty i upadki Wojciecha pewnie by walczyli o podstawowy skład. Dumając i rozmyślając o tym co raz to śmielej w mojej głowie wyklarowała się postać Fabiańskiego. Przy takim obrocie sprawy długo by tam nie zabawił. A u nas prawdopodobnie trzeba będzie jakimś tanim kosztem załatać pozycje drugiego bramkarza po Storarim. Lealiego bym w to nie mieszał bo się chłop musi rozwijać regularnie grając. Tak więc z ciekawości załączyłem transfermarkta i wyszło, że nasz rodak jest wyceniany na 1,5 mylyjona ojro. Jak się jednak okazało kończy mu się kontrakt i jest dostępny od tego okienka za darmo... jak dla mnie dobra opcja na zmiennika Buffona ;)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:08

Niektorzy smieja sie z "jedenastek" przestawianych przez userow forum, a tutaj okazuje sie, ze LGDS tez czasami potrafi blysnac inwencja :prochno:

Obrazek


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:10

shnatyk pisze:Dzisiaj natknąłem się (goal.com) na newsa o Julio Cesar'rze (? nie wiem jak to odmienić). Poszukuje on nowego klubu, łączony jest z Arsenalem ale "żodnych" konkretów. Nie wiem jak u niego z formą po przygodzie w QPR ale ze względu na wzloty i upadki Wojciecha pewnie by walczyli o podstawowy skład. Dumając i rozmyślając o tym co raz to śmielej w mojej głowie wyklarowała się postać Fabiańskiego. Przy takim obrocie sprawy długo by tam nie zabawił. A u nas prawdopodobnie trzeba będzie jakimś tanim kosztem załatać pozycje drugiego bramkarza po Storarim. Lealiego bym w to nie mieszał bo się chłop musi rozwijać regularnie grając. Tak więc z ciekawości załączyłem transfermarkta i wyszło, że nasz rodak jest wyceniany na 1,5 mylyjona ojro. Jak się jednak okazało kończy mu się kontrakt i jest dostępny od tego okienka za darmo... jak dla mnie dobra opcja na zmiennika Buffona ;)
Wątpię, żeby Fabiański przechodził z jednego klubu gdzie grzeje ławę, do drugiego. Chyba jeszcze jakieś tam ambicje facet ma.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:16

Skibil pisze:Wątpię, żeby Fabiański przechodził z jednego klubu gdzie grzeje ławę, do drugiego. Chyba jeszcze jakieś tam ambicje facet ma.
Może jego ambicją jest wygranie czegokolwiek? :smile:


---

Wkurzają mnie te fioletowe ludki. Mam nadzieję, że żaden Arsenal nie wyłoży za Jojo tych 30mln i zostaną z ręką w nocniku... Może im wtedy pałka zmięknie w negocjacjach.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:30

Arsenal dostal ponoc 70 mln (niewiem czy euro czy funtow) wiec mozliwe ze moga za niego tyle wylozyc :P[/img][/list]


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:31

Po prostu sprzedadzą go za kilka milionów euro mniej za granicę :) Kazus Vidala się przypomina. Z drugiej strony przy transferze Emersona było podobnie, ale tam zawodnik zaparł się na tyle mocno (zapewne przy pewnych sugestiach Lucka :) ), że Roma ostatecznie odpuściła.


onliforpipul
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:37

Zawidowianin pisze:Po prostu sprzedadzą go za kilka milionów euro mniej za granicę :) Kazus Vidala się przypomina. Z drugiej strony przy transferze Emersona było podobnie, ale tam zawodnik zaparł się na tyle mocno (zapewne przy pewnych sugestiach Lucka :) ), że Roma ostatecznie odpuściła.
a nóż Jovetic sie tak uprze? :smile:


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 18:38

Skibil pisze:Wątpię, żeby Fabiański przechodził z jednego klubu gdzie grzeje ławę, do drugiego. Chyba jeszcze jakieś tam ambicje facet ma.
Nie chodziło mi o rozmyślanie o samym Fabiańskim i jego życiu prywatnym lecz o dobrej i taniej opcji zastąpienia Buffona.

Po za tym są i dla niego + w takim wypadku: większe pieniądze u nas na ławie niż w ogórku podstawie, trenowanie z jednym z najlepszych bramkarzy na Świecie, być może nie takie grzanie ławy - Buffon ma już swoje lata (chodzi mi o zdrowie broń Boże o formę), piękna, słoneczna Italia i większa szansa na jakiekolwiek sukcesy w przyszłym sezonie :C


Zablokowany