Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 21:57

Rozumiem wasze żale , w końcu już koniec sierpnia... a nie ... czekaj ... jeszcze nie otworzyło się okienko.

Ciekawe czy z tym czarnoskórym Angelo to prawda. W sumie byłbym zadowolony jakby do nas trafił.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 22:06

Kucharius1 pisze:
Ciekawe czy z tym czarnoskórym Angelo to prawda. W sumie byłbym zadowolony jakby do nas trafił.
Ogbona TAK, ale pod warunkiem, że w transakcję włączymy jakiegoś zawodnika, może dwóch. Torino wycenia go na 15 mln euro, to dość sporo jak na zawodnika, który ma siedzieć u nas na ławie. Przynajmniej na początku i w ustawieniu z trójką z tyłu.

Bo nie zdzierże, jak okaże się, że kupimy drogiego rezerwowego, a na top madl braknie kasy

To byłaby kwintesencja Marotty


forumowy ujadacz
mattyou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2010
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 22:26

http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzi ... kul=251507

fap time !

Jak dla mnie najlepszy napastnik na świecie. Transfer nierealny ale pomarzyć można :)


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 22:37

mattyou pisze:http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzi ... kul=251507

fap time !

Jak dla mnie najlepszy napastnik na świecie. Transfer nierealny ale pomarzyć można :)
Niestety odejdzie do Monaco, PSG lub Realu dla nas nieosiągalny.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 22:42

mattyou pisze:http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzi ... kul=251507

fap time !

Jak dla mnie najlepszy napastnik na świecie. Transfer nierealny ale pomarzyć można :)
Na Suareza nie mamy szans. Jest po prostu za drogi.

Ja tam marzę o jednym klasowym grajku do przodu. Przyjdzie Jovetic - będę hepi. Przyjdzie - Higuain - będe hepi. Przyjdzie Chicharito - będę hepi. Przyjdzie Tevez na takich warunkach jak dziś piszą gazety - będę hepi.

Mnie poprzednie okienka nauczyły, żeby się nie napalać na nie wiadomo kogo, bo z reguły wychodzi z tego kupa. Ale jako, że jesteśmy juz 2 raz z rzędu mistrzem kraju, zarobiliśmy trochę kaski na LM to można być w miarę optymistycznie nastawionym, choć nie przesadnie :) Klasowy napastnik, zaklepanie Berardiego, Zuniga, dobry stoper na rezerwę i będzie na prawdę fajnie.


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 22:58

Najbardziej rozsądne wzmocnienia to: Zuniga (Ostatni rok kontraktu), Diamanti (Posiadamy prawa do Pasquato, Sorensena, Motty i Gabbiadiniego). Moim zdaniem warto byłoby oddać za czapkę gruszek Pasquato oraz Motte i dorzucic kilka milionów). Następnie Jovetic i mercato wygląda na zakończone, następnie zwlekanie i czekanie na promocyjne oferty za Coentrao lub jednego z dwójki Higuain/Tevez. Wydaje mi się, że właśnie tak będzie to wyglądało. Nie odkryje Ameryki jak przypomnę, że wiele zależy od sprzedania jednego z napastników... lub dwóch oraz pozbycie się kart Melo oraz Zieglera.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 10:22

Informację o Maloudzie widziałem już wczoraj i mnie zniszczyła. Facet, który ostatni rok przebimbał jak Iaquinta, nie chciał odejść ze względu na mniejsze zarobki - teraz miałby iść do Juve.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 10:43

ewerthon pisze:Informację o Maloudzie widziałem już wczoraj i mnie zniszczyła. Facet, który ostatni rok przebimbał jak Iaquinta, nie chciał odejść ze względu na mniejsze zarobki - teraz miałby iść do Juve.
Malouda był fajny... 3 lata temu. Normalnie bym te rewelacje po prostu skomentował i po 5-ciu minutach zapomniał o temacie, ale po transferze Anelki... :/

Zmieniając temat: zawsze uważałem większość kibiców Arsenalu za... hmm... żeby ich nie obrazić... średnio ogarniętych. Sami oceńcie [komentarz z "kanonierów"]:
przemiły kibic Arsenalu pod newsem o Joveticiu pisze:Lepszy byłby Sebastian Giovinco. Szkoda, że nie da się go wyciągnąć z Juve, bo wtedy chyba mielibyśmy najszybszy duet Theo-Sebastian
:lol:


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 10:57

pumex pisze:Zmieniając temat: zawsze uważałem większość kibiców Arsenalu za... hmm... żeby ich nie obrazić... średnio ogarniętych. Sami oceńcie [komentarz z "kanonierów"]:
przemiły kibic Arsenalu pod newsem o Joveticiu pisze:Lepszy byłby Sebastian Giovinco. Szkoda, że nie da się go wyciągnąć z Juve, bo wtedy chyba mielibyśmy najszybszy duet Theo-Sebastian
:lol:
Szkoda że takie info nie wyszło rok temu, osobiście wysłałbym PW Marottcie żeby wymieniał Gio za Van Persiego póki jest okazja... A tak...
Przeglądam ten temat i dziwie się niektórym że tak emocjonują się byle doniesieniami prasy na temat tych lepszych jak i tych gorszych 'wzmocnień'. Nasz transferowy guru nauczył mnie pokory transferowej sytuacją z przed roku gdzie całe mercato hucznie zapowiadał topa a skończyliśmy z pijanym duńczykiem na pokładzie. Zatem zalecam co poniektórym troszkę ochłonąć i nie traktować wymysłów prasy aż tak serio.


★ ★ ★
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 10:58

@pumex
oby taki sam tok rozumowania mial Wenger.

Malouda? Dobry swiateczny zart.

Czy to mozliwe by Beppe sciagnal dwoch napastnikow plus Ll plus lewy wahadlowy?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 11:08

Odnośnie Maloudy to jedna z setek licznych rozsiewanych plotek...Po tylu doświadczeniach własnych, oraz poprzedników- władze, a tym bardziej Conte nie zdecydują się na bezsensowny zakup podstarzałego kolesia bez formy. No chyba, że ich szczyt marzeń to pierwsza trójka w Serie A, oraz sam udział w L.M co brzmi śmiesznie :bravo:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 11:46

Ja mam takie pytanie, Ogbonna grywa na lewej stronie obrony? Z tego co widzę to w Toro grywa bardziej w środku i tak się zastanawiam czy miałby to być zmiennik Chielliniego czy może lewy obrońca 4-osobowego bloku defensywy. Dziś sporo się o nim pisze i wydaje się on być dobrym kandydatem.
Nasze negocjacje w sprawie napastników trochę się przedłużają i mam małe co do tego obawy.
Nie jest tajemnicą że Viola nie chce nam sprzedać Joveticia, Realowi jakoś się nie spieszy ze sprzedażą Higuaina a Tevez woli chyba do Monaco.
Sama dobra wola pierwszych dwóch to może być trochę za mało. Beppe już raz twardo negocjował przy transferach Rossiego i Aguero i wiadomo co z tego wyszło. Za rok wcale nie będzie łatwiej, już teraz Real, Barca, City, United, Chelsea, Bayern, PSG i Monaco mają nad nami przewagę na rynku transferowym, kto wie czy do tego grona nie dołączy ktoś jeszcze.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 12:39

blackadder pisze:Ja mam takie pytanie, Ogbonna grywa na lewej stronie obrony? Z tego co widzę to w Toro grywa bardziej w środku i tak się zastanawiam czy miałby to być zmiennik Chielliniego czy może lewy obrońca 4-osobowego bloku defensywy. Dziś sporo się o nim pisze i wydaje się on być dobrym kandydatem.
Z Ogbonny taki lewy obrońca jak i z Chielliniego. Teoretycznie, na siłę mógłby pokopać piłkę na tej pozycji, ale głównym jego miejscem jest lewa strona środka obrony.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 13:01

Ponoć jutro rozmowy ws. Joveticia. Niech Giuseppe nie przedobrza, daje Marrone oraz żądane 22 mln euro i zamyka interes. Dla mnie sprawa jest prosta: wieczny talent < reprezentanta Czarnogóry, który jest bodajże z tego samego rocznika. Włodarze Violi nie mogą nie pójść na coś takiego. A sam nawet nie chcę myśleć, jakież to nazwisko napastnika kryje się pod ewentualną opcją "H" :| Henry?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2013, 13:07 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 13:06

@D@$ pisze:Ciekawa ta lista, to jednak nie szukamy kolejnego środkowego pomocnika? :prochno:
Tego właśnie nie ogarniałem od początku.
Marchisio, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah, Isla Padoin, Giaccherini, Marrone - 9 piłkarzy na 3 miejsca. Jakość też niezła. Na co tutaj wzmocnienia? Są inne pozycje.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany