Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:12

Nie będę płakał za nim, ale trzeba przyznać, że dla niego samego to najgorszy krok jaki mógłby podjąć. Nowy kraj, wielki team o wielkich oczekiwaniach, raczej nie pogra. W Juve też by nie pograł czy w Napoli, dla niego samego najleszpe byłoby pozostanie tam gdzie jest, nieważne czy jako współwłasność czy jako w 100% nadal zawodnik Pescary. Ale niektórzy bardzo młodzi ludzie, lubią sobie psuć kariery a takich ruch jak przejście do PSG ma potencjał aby mu zmarnować karierę. Zresztą to całe PSG nawet Ligue 1 nie wygrało( teraz pewnie wygra głównie dlatego że żabojady pozbyły się większości najlepszych piłkarzy z Ligi), w LM nie wróżę im większego powodzenia.

Zresztą widzę, że niektórzy się nieźle napalili na niego, a nie wiadomo czy on w ogóle się w Serie A chociaż przebije, ja wolałbym aby za tą kasę przyszedł np. Kolarov(najlepiej w pakiecie z pewnym kolegą z drużyny)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:18

deszczowy pisze:Zresztą... mamy Pogbę. Ponoć też młody talent. Mamy Kwadwo i jeszcze paru grajków na tę pozycję. Jeden w jedną, jeden w drugą - hu kers w tej chwili?
Deszczu, nie dopuszczę. Toć Pogba i Asamoah to nie pozycja Pirlo, na której gra Verratti.
Szkoda Verrattiego. Tym sposobem może Bouy kiedyś dostanie szansę, bo w zasadzie jego pozycja odpowiada tej Pirlo (może gra ciut wyżej) :think:


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:22

pumex pisze:
deszczowy pisze:Zresztą... mamy Pogbę. Ponoć też młody talent. Mamy Kwadwo i jeszcze paru grajków na tę pozycję. Jeden w jedną, jeden w drugą - hu kers w tej chwili?
Deszczu, nie dopuszczę. Toć Pogba i Asamoah to nie pozycja Pirlo, na której gra Verratti.
A ja żyłem w przeświadczeniu, że Pogba to właśnie pozycja Pirlo :doh:


http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=101314
Nie wiem, czy dobre rozumiem tego newsa, ale z tego co przetłumaczył mi GoogleTranslate to Napoli daje 6.5 mln za Armero, a Udinese chce 10 mln.
10 mln? W tej cenie powitałbym w Juve kolejnego piłkarza z Udine :wink:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:27

Nie tylko Ty, chyba każdy powitałby go z otwartymi ramionami.

Idealny zawodnik do 3-5-2, ale 3 piłkarzy z Udine to brzmi za dobrze aby było możliwe.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:28

Fransuła dokładnie :). Już zamiast Balzy jako alternatywę dla Kolarova lepszy Armero ograny w lidze i ciut tańszy od Serba.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:34

francois pisze:
pumex pisze:
deszczowy pisze:Zresztą... mamy Pogbę. Ponoć też młody talent. Mamy Kwadwo i jeszcze paru grajków na tę pozycję. Jeden w jedną, jeden w drugą - hu kers w tej chwili?
Deszczu, nie dopuszczę. Toć Pogba i Asamoah to nie pozycja Pirlo, na której gra Verratti.
A ja żyłem w przeświadczeniu, że Pogba to właśnie pozycja Pirlo :doh:
Pogba bardziej przypomina Vieirę lub Essiena, czyli kogoś, kto owszem, potrafi zagrać ciekawą piłkę, ale raczej nie jest typowym rozgrywającym. Biega, walczy, odbiera.

Armero? Fajna opcja, ale ten piłkarz troszkę jedzie mi kurczakiem bez głowy. Przynajmniej takie miałem wrażenie oglądając jego poczynania. Dużo walczy, dużo biega, szybko biega, ale troszkę chaotycznie. Ja osobiście cenię bardziej piłkarzy o boiskowej mądrości. Kolarov, to jest to :wink: Ewentualnie Adriano z Barcy


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 18:59

pumex pisze:Ewentualnie Adriano z Barcy
Jeden mały problem - gość w defensywie jest 10 razy słabszy niż Marcelo i 3 razy słabszy niż De Ceglie. Do tego stary jak na Brazylijczyka. Nie podoba mi się ta opcja :naughty:

Miejmy nadzieję, że Beppe swoim wszystkowidzącym okiem zahipnotyzuje Verattiego i ten odmówi PSG.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:15

Co do Verrattiego.

Postawcie sie na miejscu Pescary? Isla staję się gwiazdą, można na nim sporo zarobić, jest zakochany w Realu, który oferuję za niego 25mln. Wkracza do akcji Man City i daję z miejsca 33. Dzięki temu mamy 8mln więcej na transfery. Chyba logiczne, że nie przejmujemy się wolą piłkarza, tylko próbujemy go namówić na transfer do Realu.

Swoją drogą 14mln Pescara pewnie długo nie zarobi na żadnym graczu.

Zauważyłem też, że we Włoszech słabsze klubu, mają jakąś lepszą pozycję w negocjacjach. Albo wypożyczają, albo biorą bez kontraktu.
Arsenal wirtuoza Armanda Traore potrafił sprzedać za hajs do QPR :roll:


elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:25

Machnes pisze:Co do Verrattiego.

Postawcie sie na miejscu Pescary? Isla staję się gwiazdą, można na nim sporo zarobić, jest zakochany w Realu, który oferuję za niego 25mln. Wkracza do akcji Man City i daję z miejsca 33. Dzięki temu mamy 8mln więcej na transfery. Chyba logiczne, że nie przejmujemy się wolą piłkarza, tylko próbujemy go namówić na transfer do Realu.

Swoją drogą 14mln Pescara pewnie długo nie zarobi na żadnym graczu.

Zauważyłem też, że we Włoszech słabsze klubu, mają jakąś lepszą pozycję w negocjacjach. Albo wypożyczają, albo biorą bez kontraktu.
Arsenal wirtuoza Armanda Traore potrafił sprzedać za hajs do QPR :roll:
Ja nie rozumiem tego nagłego zainteresowania osobą Verrattiego...Jak narazie nie miał okazji gry na najwyższym poziomie może to jest i talent,a widząc podbiajnie stawki przez jego klub może nie należało by walczyć za wszelką cenę bo można zwyczajnie wyrzucić pieniądze w błoto...Skupić się na bocznym obrońcy i na Dzeko (bo realnej alternatywy już chyba nie ma)!


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:34

Gdyby miał okazję pograć na wyższym poziomie w takim wieku i się pokazać, to kosztowałby w dzisiejszych czasach 4 razy tyle. Zobacz ile kosztował Pastore, ba! Zobacz ile kosztował Romę Cassano gdy przechodził z Bari. To wcale nie jest drogo jak na takiego zawodnika.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:39

Armero? Idealny dla nas, czy Napoli. Niech 10 asyst mówi samo za siebie. Kolejny wybiegany murzyn z potężnym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:42

pumex pisze:Pogba bardziej przypomina Vieirę lub Essiena, czyli kogoś, kto owszem, potrafi zagrać ciekawą piłkę, ale raczej nie jest typowym rozgrywającym. Biega, walczy, odbiera.
Chociaż...
skonsultowałem tę opinię z fanem Manchesteru i twierdzi on, że Pogba jest cofniętym rozgrywającym :shock: Już sam nie wiem...


Obrazek
elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:45

Płacenie po kilkadziesiąt milionów za graczy i dawanie im niebotycznych pieniędzy za kontrakt to skończona głupota. Najbogatsze kluby nie płacą podatków zazwyczaj w krajach pogrążonych w kryzysie i mieszają w głowie swoim piłkarzykom zyskującym status Bogów. I smutne iż nie zawsze jest to spowodowane ich grą,a przerostem własnego ego spowodowanym zarobkami nie do zrozumienia dla zwykłych ludzi i pijarem nakręcanym na codzień w mainstreamowych mediach :!: Ja nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem osoby Marotty,ale cieszy mnie fakt iż nie bierze pod uwage budowy wielkiego zespołu wokół jednej czy dwóch zepsutych gwiazdek :happy:


StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:54

elbiczek pisze: Najbogatsze kluby nie płacą podatków zazwyczaj w krajach pogrążonych w kryzysie i mieszają w głowie swoim piłkarzykom zyskującym status Bogów.
Nie wiem czy przespałem coś czy jak ale wydaję mi się, że w futbolu wszyscy płacą równo podatki i nie ma przebacz. Słyszałem nawet, że we Francji ten cały ich nowy premier razem ze swoją ekipą chce podbić podatek dla najbogatszych do 70 procent, czyli większe koszta dla tych klubów na pensje.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:57

pumex pisze:
pumex pisze:Pogba bardziej przypomina Vieirę lub Essiena, czyli kogoś, kto owszem, potrafi zagrać ciekawą piłkę, ale raczej nie jest typowym rozgrywającym. Biega, walczy, odbiera.
Chociaż...
skonsultowałem tę opinię z fanem Manchesteru i twierdzi on, że Pogba jest cofniętym rozgrywającym :shock: Już sam nie wiem...
Pogba to takie połączenie Pirlo z Vieirą. Talent ma przeogromny i liczę na Conte aby wpuszczał go w kolejnym sezonie przynajmniej na ostatnie 15 minut meczów w których będziemy prowadzić 2-3 bramkami. To może być ten piłkarz, który za 2 lata zajmie miejsce Pirlo w pierwszej jedenastce i będzie naszą największą gwiazdą za którą Real będzie wykładał 60 mln.

Fantazja mnie poniosła, ale tego sobie i jemu życzę. 8)


Zablokowany