Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 17:14

Dolce Vita pisze:Szczerze powiem, że średnio widzę Anglików w Serie A. Moses ma talent, ale czy dałby radę w Juve?
Anglicy nie odnoszą sukcesów za granicą bo ich tam nie ma. A nie opuszczają Wysp bo nie mają po co, skoro grają w najlepszej lidze świata. Generalizując, to najprędzej piłkarz w stylu angielskim sprawdzi się w Serie A niż zawodnik jakiejkolwiek innej ligi.
Dolce Vita pisze:Elia też miał opinię świetnego technika, który wkręcał obrońców w ziemie :wink:
Elia miał opinię wielkiego talentu, którego szlag trafił i od roku grał fatalnie. Taka prawda.


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 17:53

Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale niejakiemu Giovanniemu Dos Santos kończy się kontrakt z Tottenhamem w czerwcu, prawda?
Mogliby się zainteresować, tym bardziej, że za darmo, prawe skrzydło, młody, no i południowy Amerykanin, a jak wiemy, zawodnicy z tamtych rejonów dobrze sobie radzą u Nas ;)


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 18:15

Angelu pisze:Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale niejakiemu Giovanniemu Dos Santos kończy się kontrakt z Tottenhamem w czerwcu, prawda?
Mogliby się zainteresować, tym bardziej, że za darmo, prawe skrzydło, młody, no i południowy Amerykanin, a jak wiemy, zawodnicy z tamtych rejonów dobrze sobie radzą u Nas ;)
A po co nam ten zmarnowany talent? Tuła się po klubach, swego czasu uważany za wielki talent, ale co z tego skoro na własne życzenie to zmarnował? Nie każdy zawodnik za darmo musi być od razu naszym zawodnikiem. Zobacz w jakich klubach Dos Santos się już nie sprawdził: Galatasaray, Ipswich Town, Racing Santander... Żaden z tych klubów nie zdecydował się wykupić go z Tottenhamu. Odpadów nie potrzebujemy.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 18:23

Angelu pisze:Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale niejakiemu Giovanniemu Dos Santos kończy się kontrakt z Tottenhamem w czerwcu, prawda?
Mogliby się zainteresować, tym bardziej, że za darmo, prawe skrzydło, młody, no i południowy Amerykanin, a jak wiemy, zawodnicy z tamtych rejonów dobrze sobie radzą u Nas ;)
Zmartwię Cię, ale dos Santos nie pochodzi z Ameryki Południowej.

Co do jego przydatności -> jeden niewypał w postaci "kiedyś utalentowanego" Elji nam wystarczy. Szkoda nerwów na takich zawodników...
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 19:35 przez Wiking, łącznie zmieniany 1 raz.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 18:39

Dolce Vita pisze:
bramek pisze:ew. o tym szwajcarze z Basel.
Piszesz o Shaqirim? Jeśli tak to Cię rozczaruję - dogadany z Bayernem i po sezonie trafia właśnie do nich. Swego czasu Nedved chciał go u nas, ale przyszedł Elia. :doh:
Też najpierw pomyślałem o Shaqirim, ale potem przypomniałem sobie, że ploty były też odnośnie Xhaki- półka niżej, ale solidny zawodnik- uzupełnienie składu lepsze niźli Padoin - tylko podobno już rozmawia z Borussią M.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 19:28 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:18

Było wielokrotnie pisane że jest już zaklepany prze Bayern.


lukasz8423

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 września 2008
Posty: 13
Rejestracja: 21 września 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:18



StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:08

Czy ja wiem... chyba ten cały Burak to nie ta klasa której Juve szuka.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:10

Xhaki ooo podobno kiedyś przejawialiśmy jakieś zainteresowanie


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:15

Panowie i Panie to tylko 5 baniek, ja chyba wolałbym zainwestować 5 baniek w niego niż nadal trzymać Fabio i Matriego, bo może oni naprawdę są radośni, super i towarzyscy, ale nie strzelają bramek, a tego wymaga się od napastników i z tego ich się rozlicza, więc jak dla mnie możemy się pozbyć obu jeśli pozyskamy coś na wzór Cavaniego, Buraka i Destro.
To niech i Matri i Fabio odejdą gdzie indziej, bo mimo wszystko cały sezon wystarczył, aby pokazali się jak funkcjonują w taktyce Conte, a to mimo wszystko (ich wyczyny) zachwycające nie było, więc wq mnie czas naprawdę porządznie przemeblować atak, bo czemu miałoby się to udać za rok - czyli w przyszlym sezonie, jeśli nie udało się teraz, jeśli jeszcze w Matrim jakaś nadzieja, to wq Fabio lepszy już nie będzie, lata robią swoją, kontuzję robią swoje i nie wydaję mi się, żeby wrócił do kondycji sprzed kontuzji a szkoda, więc czas dać szanse innym
Cavani - Destro - Gio to dla mnie idealne wzmocnienia do przodu, aczkolwiek i z Buraka cieszyć się można, jeśli to tylko 5 mln.

Poza tym sporo jest takich informacji
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

ale któz to wie co w nich jest prawdziwe?
bo to 'wstrząsną światem' to piękne wyrażenie!
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 22:35 przez Robaku, łącznie zmieniany 2 razy.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:24

5 mln. za zawodnika który strzelił 34 to jest meega tania cena , i to co mielibyśmy wydać za Boriello mogli byśmy dać na zawodnika który strzelił o 32 więcej . Tylko ciekawie na ile prawdziwa jest informacja o klauzuli... :think:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 02:52

Pojawiła się informacja, że Assou-Ekotto uważa Ligę Europejską za beznadziejną i jeśli jego drużyna nie awansuje to zawodnik nie będzie miał problemów z odejściem. Szczerze to wolałbym Armero głownie ze względu na doświadczenie w Serie A, ale obrońcą Tottenhamu bym nie pogardził.


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 10:18

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

To tak na poważnie? Bo jeżeli Borriello ma stanowić o sile ataku Juventusu w następnym sezonie to dajmy sobie spokój z LM.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 10:24

Wklejasz info z onetu i pytasz się czy to na poważnie. :roll:


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 11:19

tytuł tego newsa z onetu gdzie to ponoc zastanawiamy się nad kimś z pary Van Persie lub Boriello sam w sobie nadaje się do cytatów :|

Swoją droga serwisy typu onet winny mieć bana na wiadomości w kwestii transferów bo po takich newsach jakie tam można spotkać to momentami nei wiem czy śmiać się czy płakać.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zablokowany