Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 08:27

Dante93 pisze:Lavezzi za 31 mln? Napastnik mający ze 3 gole w lidze? No way.
Nie patrz na gole. Spójrz, ile wiatru robi w każdym meczu, ile bramek padło dzięki niemu. Lavezzi jest świetny mimo małej ilości goli, co jednak nie zmienia faktu, że jego temat jest trochę utopijny ze względu na klauzulę w kontrakcie i osobę De Laurentisa.

Krasic? A niech idzie, najlepiej na stałe!


Obrazek
Navar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2009
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:12

Dziennikarze tak sobie piszą Higuain itp. ale czy od powrotu do serie A udało nam się wyrwać jakiegoś znaczącego gracza z ligi Angielskiej lub Hiszpańskiej? :think:


liqu!d

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 214
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:46

Dante93 pisze:Lavezzi za 31 mln? Napastnik mający ze 3 gole w lidze? No way.
Widziałeś go kiedyś? Taki zawodnik to skarb. Jest najmniej skuteczny z całego trio Napoli, ale imo jest tam najważniejszym ogniwem. Gdy zabrakło Cavaniego, to Pandev kilka bramek strzelił i nie było tak źle. Zaś gdy kontuzji dostał Lavezzi, to nagle Napoli zaczęło grać straszną mizerię. Ten gość "robi" grę i napędza ten zespół, nawet bardziej niż grający na stojąco Hamsik.

Nie patrz na statystyki - tam nie znajdziesz choćby tej bramki z meczu ze Sieną w CI. Napoli grało mizernie, dało sobie wbić 2 gole. Mazzari wpuścił Argentyńczyka, który pod koniec meczu wykonał ostre dośrodkowanie, po którym padła bramka samobójcza (gdyby nie to i tak pewnie Cavani by ją wbił gdyż nabiegał na tą piłkę, a obrońca go uprzedził).

Facet jest u nich nieoceniony. Nedved przychodził do nas gdy był starszy i za podobne pieniądze z tego co pamiętam. Moim zdaniem to są podobne charaktery i mają/mieli podobną wartość na boisku. W końcu mielibyśmy porządnego prawo-skrzydłowego (nie, Jovetić się tam nie nadaje, pomimo, że go lubię :P).


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:47

Widziałem ostatnio mecz Shaqiriego. Muszę przyznać, że coś z niego może będzie. :roll: Może się nim zainteresujemy. Bo jest chyba za darmo do wyciągnięcia, kończy mu się kontrakt.
Gilardino dostał kontuzji, szansa dla Immobile ciekawe czy zagra :)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:53

Mate.G pisze: Gilardino dostał kontuzji, szansa dla Immobile ciekawe czy zagra :)
Przecież Immobile ma dołaczyć do Genoi dopiero latem, do tego czasu Gilardino już wyzdrowieje. Swoją droga, jestem ciekaw jak Ciro poradzi sobie w Serie A.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:55

Shaqiri przechodzi chyba do Bayernu a Immobile do konca sezonu jest na wypozyczeniu w Pescarze. Jesli sie mnie to mnie poprawcie.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:12

kosciu88 pisze:Shaqiri przechodzi chyba do Bayernu a Immobile do konca sezonu jest na wypozyczeniu w Pescarze. Jesli sie mnie to mnie poprawcie.
Rzeczywiście, mój błąd myślałem, że Genoa już go ma :)
Vidal też już był w Bayernie :smile:


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:14

http://www.transfery.info/51027,oficjal ... -w-zenicie

OFICJALNIE: Milos Krasić w Zenicie

Podobno tylko półroczne wypożyczenie, oby się tam sprawdził, żeby go potem chcieli na stałe :)


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:27

JuveFilip_8_ pisze:http://www.transfery.info/51027,oficjal ... -w-zenicie

OFICJALNIE: Milos Krasić w Zenicie

Podobno tylko półroczne wypożyczenie, oby się tam sprawdził, żeby go potem chcieli na stałe :)
Proszę o oficjalne potwierdzenie ze strony Juventusu bądź Zenitu.

Link pojawił się już w temacie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:53

Ani słowa na stronie Zenitu, nic na stronie Goal'a, w Gazzettcie nic, jedna mała wzmianka o przygotowaniach tego transferu w Tutto. Nie szalejmy. A nawet gdyby, to wszystkim to wyjdzie na zdrowie.b


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:54

Oficjalnie to oficjalnie. A tutaj jest link do newsa opierającego się na "pewnych źródłach blisko Zenitu" :D Pewne źródła wcale nie są pewne.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:55

Shaqiri idzie do Bayernu, tak jak Reus do BVB. Pewna sprawa.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 11:26

Szczerze mówiąc żygam już tym Zlatanem, serio. Rozumiem, że dzinnikarze i część trenerów się nim podnieca, ale żeby kibice Juve chcieli jego powrotu? Tak naprawdę, to jedyny pozytyw jaki widziałem w calciopoli to odejściu kilku pajaców: Zlatan, Emerson, nawet Vieira (swoją drogą Arsenal miewa nosa do sprzedawania w odpowiednim momencie, bo nie wmówicie mi, że Francuz grał w Juve to co na wyspach). I jedynym którego żałowałem był Zambrotta (i chyba miałem rację, bo ból z bokami obrony przeżywaliśmy 5 lat), no bo Cannavaro i Thuram i tak już byli starzy (z resztą ten drugi pokazał prawdziwe ja po odejściu...).
A Zlatan? Wiem że czasem błyśnie, zakręci, ale mam to gdzieś. Przeklinam dzień kiedy przyszedł do Juve, nie daj zobaczyć jego gębę jeszcze raz w Juve. Z resztą na szczęście Conte z tego co widzę nie szuka gwiazdorków a jednak stawia zespół jako całość.
A ten Rampulla tez pieprzy jak Ruski na mękach w tym wywiadzie, jakby mecze Juve ostatni raz pół roku temu oglądał.
Dobra, wylałem żale możecie krytykować.
Arbuzini pisze: Niestety zawodnik Villarreal był się połamał, ale może to być nasza jedyna szansa na sensownego zawodnika do ataku z wyrobioną marką na świecie. Niektórych jeszcze nie wyleczyły przypadki Dzeko i Aguero.
Paradoksalnie kontuzja Rossiego może nam pomóc łatwiej go pozyskać. Oczywiście jak się wyleczy, po kupowanie kontuzjowanego gracza to byłoby szaleństwo.
@Maras@ pisze:Krasic jednak odchodzi ??

Ciekawe info. Ciekawe ile w tym prawdy. Tutaj piszą, że oficjalnie...
JuveFilip_8_ pisze:http://www.transfery.info/51027,oficjal ... -w-zenicie
OFICJALNIE: Milos Krasić w Zenicie
Nie wiem czy aktualizowali tego newsa (skoro obaj pisaliście w tym samym tonie), ale jeśli nie, to nie siejscie zamętu, bo tam nie ma ani słowa że oficjanie.
Załóżmy jednak ze to prawda. Lubię Krasicia, ale faktycznie lepszy pożytek by grał przez te pół roku w Zenicie i wrócił może do formy, niż siedzenie na trybunach. Najbardziej bym chciał by wrócił do składu i pokazał dyspozycję z 2010, ale ja sobie mogę chcieć i wiem, że o to ciężko.

Aaa Lavezzi. Jak dla mnie tozawodnik podobny do Vucinicia, więc płacić 2 razy tyle za niego to chyba jednak przesada. A może się nie znam, bo za rzadko widzę go w akcji. Ale jakoś nie widać by ciągnął Napoli do zwycięstw z słabszymi zespołami w tym sezonie...
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2012, 11:36 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 11:35

@D@$ pisze:Szczerze mówiąc żygam już tym Zlatanem, serio. Rozumiem, że dzinnikarze i część trenerów się nim podnieca, ale żeby kibice Juve chcieli jego powrotu?
Ja z pewnością. To facet, który robi różnicę, potrafi wygrać mecz w pojedynkę. Ale już to chyba mówiłem kilka razy.

PS. Coś nowego z naszym "sokołem millenium"? :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 11:41

Oby odejście Krasicia okazało się prawdą. Nasz "kolejny po Nedvedzie, białowłosy anioł" jest w tej chwili kompletnie niepotrzebny i nic nie wskazuje na to, żeby jeszcze kiedyś miał się przydać. Trzeba się go pozbyć, póki ma jeszcze jakąś wartość...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Zablokowany