Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 13:18

Podobno Pandoin jest odpowiedzialny za tegoroczna forme strzelecka niejakiego Denisa (potwierdzone info), i ten transfer ma na celu 'ozywienie' Matriego i Quagliarelli.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 13:18

jackop pisze:Jak myślę o składzie złożonym z Padawanów, Giaccherinich, to zaczynam się zapowietrzać.
Popatrz sobie w tabelę i nie zapowietrzaj się więcej. Skład złożony z Padawanów i Giaccherinich wykosił całą ligę na półmetku.

Giaca też wszyscy objeżdżali, że mały i słaby, a pięknie się rozwinął i stanowi ważny element w rotacji składu. Conte zna Padoina z Atalanty, musi coś w nim widzieć skoro ściąga go do Juve. Tyle w temacie, możecie sobie hejtować do oporu.


incubus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2012
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 13:30

ten transfer to nic innego jak uzupełnienie składu, na wypadek losowy, Conte nie chce wypuścić scudetto z rąk. pozycja Pirlo Marchisio i Vidala jest niezagrożona, ale konkurencja wzrosła i dobrze. Może na weekend wejdzie z ławki


Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 13:41

Nareszcie jedno moje marzenie się spełniło. W końcu przyszedł jakiś gracz z tzw. topu. Oglądam każdy mecz Atalanty i mogę o nim powiedzieć tyle, że on wygryzie Pirlo ze składu. Płaczecie, że przyszedł a nawet nie widzieliście go jak gra. Sam Prandelli mówił o nim w superlatywach i że ma ogromne szanse na występ na Euro. Myśle, że z nim mamy pewny występ w LM a nawet duże szanse na mistrzostwo. Brakowało nam gracza, który zmieni oblicze meczu. Milan ma Ibre my Padoina.
Za rok przejmie 10 od Del Piero.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 13:54

jackop pisze:Ja nie chcę sobie wyobrażać co z naszym klubem stanie się za 5-10 lat, jeśli polityka dotychczasowych transferów się utrzyma (wydawanie nie więcej niż 15 mln + uzupełnianie tego ludźmi Conte).

Jak myślę o składzie złożonym z Padawanów, Giaccherinich, to zaczynam się zapowietrzać. Liczyłem, że ambicja Antonio sięga wyżej. :roll:
No to kogo miał kupić? Guarina nie dało rady, a ten Belg jest w zimowym niedostępny. Pazienza odejdzie, będzie w zastępstwo Padoin. Skoro Conte go chce to nie widzę problemu, ale wy jak zwykle tak. Zobaczymy po sezonie co i jak, teraz wasza krytyka jest nieuzasadniona, bo jesteśmy na szczycie tabeli. Czyli Conte ma jakąś wiarygodność


FORZA JUVE!!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:16

Dajmy chłopakowi się wykazać. Ktoś musiał przyjść w przypadku odejścia Pazienzy. Mimo wszystko nadal brakuje mi w tej układance jednego środkowego pomocnika. Choć z drugiej strony mniejsza ilość oznacza większą liczbę minut dla takie Marrone czy Giaccha, który na środku gra bardzo przyzwoicie. Nie jestem za hejtowaniem gościa już na samym początku, 5 mln to wielki majątek nie jest.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:24

Można tylko mieć nadzieje, że chłop sie okaże jakimś mega objawieniem. (2 wieku 28 lat ale to szczegół). Jak nie to niestety, ale ogromny minus dla Marotty za bezsensowny ruch. Fajnie, że sprowadziliśmy Caceresa, ale praktycznie wszystkie inne decyzje w trakcie tego mercato na spory minus.
Jak i całe mercato dla mnie. Niestety.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:26

Może Conte z Marottą opracowali technikę komputerową jak w filmie Moneyball i wyszło im, że potrzebują go? :lol: póki co wszystko się zgadza, też niepokonani 20 krotnie;d


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:27

Dante93 pisze:ale praktycznie wszystkie inne decyzje w trakcie tego mercato na spory minus.
Jak i całe mercato dla mnie. Niestety.
Nastepnym razem ty bedziesz płacic Amauriemu, Toniemu, Iaquincie i Motcie, ok? :ok:

Na minus ewidentnie wymiana Pazienza - Padoin, gdzie musimy jeszcze dopłacać.

Reszta ruchów w granicach rozsadku.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:29

Dante93 pisze: Fajnie, że sprowadziliśmy Caceresa, ale praktycznie wszystkie inne decyzje w trakcie tego mercato na spory minus.
Jak i całe mercato dla mnie. Niestety.
Co na minus?

in:
- Caceres +
- Boriello +
- Pandoin -

out:
- Amauri +
- Motta +
-Iaquinta +
- Toni +
- połówka Immobile (za 4mln.!!!) +
- Pazienza -

Ja widzę dwa minusy, wzmocnienie ławki oraz zawodnik do pierwszego składu. Poza tym pozbyliśmy się niepotrzebnych graczy, a jeśli uda się pogonić Krasicia będzie jeszcze lepiej.
Niektórzy demonizują - jeden transfer nie powinien przekreślać tego dobrego okienka.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 14:52

Myślę, że już czas żeby do słynnego kotka - 'co ja pacze' dołączył Marotta z hasłem 'co ja kupuje' ???

5 baniek za mocno przeciętnego zawodnika z atalanty? Naprawde?

Rok temu miałem okazje być w ośrodku treningowym atalanty w Bergamo, zobaczyć jak funkcjonuje klub i akademia.. mialem tez okazje zobaczyc treningi pierwszej druzyny oraz derby z albinoleffe. Jedno wiem na pewno.. Padoin nigdzie sie tam niczym nie wyroznial...


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 15:02

stara_dama pisze:Myślę, że już czas żeby do słynnego kotka - 'co ja pacze' dołączył Marotta z hasłem 'co ja kupuje' ???

5 baniek za mocno przeciętnego zawodnika z atalanty? Naprawde?

Rok temu miałem okazje być w ośrodku treningowym atalanty w Bergamo, zobaczyć jak funkcjonuje klub i akademia.. mialem tez okazje zobaczyc treningi pierwszej druzyny oraz derby z albinoleffe. Jedno wiem na pewno.. Padoin nigdzie sie tam niczym nie wyroznial...
Proszę was Antonio prowadził Atalante i naprawdę nie mamy podstaw, żeby mu nie ufać - więcej wiary. Te 5 baniek to znowu jak już pisałem kwota którą trzeba zaakceptować (rozłożona w trzech ratach) biorąc pod uwagę obecne realia rynku transferowego. Trzeba się natrudzić, żeby zbić zawyżone wartości pilkarzy, a my mieliśmy mało czasu nie wypalił pomysł na Radje, to Conte nie chciał ryzykować i wolał się zabezpieczyć transferem. Poczekamy zobaczymy...

Ciekawe jak Antonio rozwiąże jego przydatność dla drużyny. Może rzeczywiście na lewej Simone i przesuwamy Kielona na środek?


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 15:15

1 miejsce w tabeli na półmetku, najmniej straconych bramek w lidze, ani jednej porażki w sezonie. Conte broni się wynikami, więc jeśli chciał tego faceta to znaczy, że był mu potrzebny. Ale nie, musi się zjawić banda gamoni-ekspertów, co by chcieli, żeby do nic nieznaczącego w Europie na dzień dzisiejszy Juventusu, zimą, przyszedł Maszczerano i Tevez... Ręce opadają.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 15:18

Lypsky pisze:in:
- Caceres +
- Boriello +
- Pandoin -

out:
- Amauri +
- Motta +
-Iaquinta +
- Toni +
- połówka Immobile (za 4mln.!!!) +
- Pazienza -
Jak dla mnie, to:
In:
-Caceres +
-Boriello -
-Padoin -

out:-
-Amauri +
- Motta +
- Toni+
- Immobile - (błagam nie rozkminiajmy teraz tego, temat już przewałkowany, to moje stanowisko w tej sprawie i tyle)
- Pazienza -
Ale trzeba wziąc poprawke, że np co do Motty, to sobie sam Marotta nawarzył piwa to i nie dziwne, że je musiał w końcu wypić. Również Boriello to, MOIM ZDANIEM, zero jakościowego skoku w porównaniu do Toniego/Iaquinty. Wiem boli, ale póki nie udowodni, że sie myle to ciężko to inaczej określić. Jest piątym do gry, a na piątego to jak dla mnie i Toni mógł zostać.
W mojej opinii, to za wiele minusów, żeby być przynajmniej zadowolonym. Szczególnie, że bądźmy szczerzy, liczyliśmy na lepszego pomocnika niż Padoin. Już pomijając, że 4,5 mln to sporo jak za zawodnika tej klasy.


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 15:31

Dante93 pisze:Już pomijając, że 4,5 mln to sporo jak za zawodnika tej klasy.
Nie było JUŻ czasu na negocjacje Conte chciał mieć pomocnika w tym okienku transferowym i go dostał. Będzie rozliczany za ten transfer bo chyba nikt nie wątpi w to, że to jego pomysł. Okazja last minute to nie była, ale mamy kwote rozłożoną na trzy raty. W dodatku jeśli sprzedamy dzisiaj Krasica za jakąś pokaźną sumkę (w grę wchodzi podobno Zenit ze swoimi 10 mln) to nie będzie źle i tak za Conte by nie pograł. Myśle, że Conte ceni sobie w nim uniwersalność jak u Giach. z tym, że Simone mógłby nas poratować również w obronie, kto wie może powalczy o pierwszy skład na lewej, bo szczerze wolałbym oglądać Bonucciego na ławie, a Kielona na jego nominalnej pozycji.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 15:45 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany