Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:28

Ivory pisze:Dlaczego Marotta w tym akurat przypadku zrezygnował ze swojej ulubionej formy przeprowadzania transakcji czyli wypożyczenia?

Pięcioletni kontrakt dla jakiegoś no name'a to kompletny nonsens.
Tak długość kontraktu to nonsens racja, ale trzeba brać po uwagę, iż zapewne było wiadomo, że Pazienza odejdzie i co gorsza nie uda się sprowadzić Belga w tym okienku. Dlatego było najnormalniej w świecie za mało czasu. Może Marotta powinien znaleźć więcej alternatyw w przypadku fiaska rozmów z Cagliari, może ich nie było, albo były ale nie pasowały do taktyki Conte - nie wiadomo. Co by nie było mamy uniwersalnego piłkarza i nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwszy dobry mecz (zapewne z lawki) Padoina.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:30

Dante93 pisze:
SKAr7 pisze:Tylko moje pytanie brzmi- ile widziałeś meczów Padoina?
Ale jednak wydaje sie, że Nainggolan czy Guarin są zawodnikami jednak lepszymi, a wszyscy spodziewali sie kogoś z tego segmentu. Nie Padoina.
Szczerze, to osobiście wolę Padoina. Przepłacenia za Radje, czy Guarin, który rozegrał jeden dobry sezon w karierze. To też nie są tuzy, to tez są niewiadome. A jeśli C+M uważają, że jest zawodnikiem lepszym od Pazienzy, to na ławkę biorę.
Dante93 pisze:
SKAr7 pisze:Raz po raz, nie branie Pazienzy na mecz Ci nie wystarcza? Naprawdę uważasz, że Marotta mógłby oddać Zieglera za marne 500k, gdyby Conte go chciał? Zresztą Ziegler sam mówił, ze to treneiro na nim położył kreskę.
Oprócz Zieglera to reszta jest jednak sprawą domysłów, mimo wszystko.
Patrząc w ten sposób, to cała dzisiejsza nauka jest sferą domysłów
:wink:
Conte ma pozycję, jakiej nie miał żaden trener w Juve od czasów Capello i to widać od samego początku- blokada transferu Bastosa(Lyon chciał go puścić, Juventus go chciał, więc cóż innego mogło się stać, niż niechęć Conte?), odrzucenie Zieglera.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:33

Dobry Mudźyn pisze:, to zamieniasz 3 graczy, i 3 pensje na JEDNEGO.
No ale to tak sprytnie przeskakujemy do punkcików dla Marotty za pozbycie sie szrotu :smile: Co zrobił naprawde bardzo dobrze. Ale warto spojrzeć na to, że obecnie mamy w kadrze 4 napastników oprócz Boriello, i każdy z nich wydaje sie lepszym aniżeli Włoch. Musieliśmy zapłacić za wypożyczenie i zapewne jeszcze opłacamy pensje. To nie lepiej i ekonomiczniej było sie z Tonim przemęczyć? Bo raczej wątpliwości nie podlega fakt, że Marco latem za te 9 milionów nie wykupimy.
Dobry Mudźyn pisze:4 mln to roczna pensja dobrego kopacza, + powiedzmy (nie wiem ile tam zarabia Immobile rocznie, ale pewnie z melonka) 1 milion pensji rocznej, więc oszczędzamy 5 mln. 5 mln więcej na dobrego gracza, lub na roczną lub półtora roczną pensję dla takiegoż.
No, to zarobiliśmy 4 mln, po czym (licząc pensje) pewnie z 10 wywaliliśmy na Padoina. Skoro już szukamy oszczędności to czemu dajemy tak długi kontrakt piłkarzowi co do którego nie możemy być pewni?


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:51

Wczoraj La Gazetta pisała o wypożyczeniu a tu się okazuje, że to ma byc 5 mln euro i transfer definitywny. Zupełnie nie wiem o co tu chodzi i jestem trochę zły, ale oceniac ten ruch będę po sezonie.


onliforpipul
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:53

Dante93 pisze:Bo raczej wątpliwości nie podlega fakt, że Marco latem za te 9 milionów nie wykupimy.
No to się zdziwisz w czerwcu.
Dante93 pisze:(licząc pensje) pewnie z 10 wywaliliśmy na Padoina. Skoro już szukamy oszczędności to czemu dajemy tak długi kontrakt piłkarzowi co do którego nie możemy być pewni?
Taa, 30 mln. Jeżeli Padoin dostanie więcej niż 800 tys./rok to będę zaskoczony. 600-700 dostanie.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 17:24

Jednym słowem TRAGEDIA... Kolejny szrot... Jak wykupią Boriello to będzie przegięcie... i oni chcą coś pokazać w LM... :roll:.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:06

stahoo pisze:Pumex a Ty ciągle swoje :lol:

Brak logiki można zarzucić Conte. Marotta "co najwyżej" zawalił warunki transferu.
I właśnie warunki transferu miałem tutaj na myśli. Płacić za ogóra 5mln, dawać mu 5-letni kontrakt, ja chyba śnię :angry: A co najlepsze: oddajemy lepszego Pazienzę tylko na wypożyczenie :angry: :angry: :angry: Jesteśmy 5 baniek w plecy i nie ma skoku jakościowego :angry: :angry: :angry: Ogarniacie to?

Czemu my zawsze robimy za jeleni, wypożyczamy innym drużynom kogo się tylko da: Mottę, Iaquintę, nawet Pazienzę, niedługo pewnie Krasica damy na wypożyczenie. Nic nie potrafimy sprzedać. Ale sami...? O nie, nie, sami kupujemy jakiegoś klocka za 5mln.
Boże, kolejny ostatni dzień mercato, w którym się niepotrzebnie denerwuję :angry: Dla nas okienko transferowe powinno kończyć się dwa dni wcześniej


Obrazek
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:10

Dlaczego piszecie, że jest gorszy od Michela? Nie wiadomo, Conte go dobrze zna, jest bardziej uniwersalny, być może okaże się lepszym zawonikiem od Pazienzy. Poza tym za Pazienzę można będzie więcej wziąć w lecie od Udine, jak będzie tam grał niż jakby W OGÓLE u nas nie grał - patrzcie trochę dalej.


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:12

pumex pisze:
stahoo pisze:Pumex a Ty ciągle swoje :lol:

Brak logiki można zarzucić Conte. Marotta "co najwyżej" zawalił warunki transferu.
I właśnie warunki transferu miałem tutaj na myśli. Płacić za ogóra 5mln, dawać mu 5-letni kontrakt, ja chyba śnię :angry: A co najlepsze: oddajemy lepszego Pazienzę tylko na wypożyczenie :angry: :angry: :angry: Jesteśmy 5 baniek w plecy i nie ma skoku jakościowego :angry: :angry: :angry: Ogarniacie to?

Czemu my zawsze robimy za jeleni, wypożyczamy innym drużynom kogo się tylko da: Mottę, Iaquintę, nawet Pazienzę, niedługo pewnie Krasica damy na wypożyczenie. Nic nie potrafimy sprzedać. Ale sami...? O nie, nie, sami kupujemy jakiegoś klocka za 5mln.
Boże, kolejny ostatni dzień mercato, w którym się niepotrzebnie denerwuję :angry: Dla nas okienko transferowe powinno kończyć się dwa dni wcześniej


Chłopcze. Głowa Cię nie boli?? Mnie by bolała po ośmiokrotnym uderzeniu nią o mur....

Przestań narzekać na transfery, bo nie były złe. Padoin może okazać się naszym Giaccherinim, na którego transfer reagowałeś w ten sam sposób, czyli waleniem głową w mur. :lol:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:18

Nie no, piszecie o Gaccherinim jak o jakimś naszym wybawicielu - na razie ma dwa/trzy DOBRE mecze, nic poza tym, więc trochę głupio od razu okrzykiwać go jakimś geniuszem.

Wracając to i tak wolę ten transfer od o wiele przepłaconego Nainggolana.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:18

Nie moge sie nadziwic, jak niektorzy zanim jeszcze w ogole chociaz raz zobaczyli Padoina w akcji, tak BARDZO krytykują ten transfer. Dokonalem wizualizacji tych wszystkich uzytkownikow szlochających po nocach w poduszkę przytulonych do ulubionego misia i wykrzykujących obelgi na Conte/Marottę i na naszego nowego gracza - Padoina, i jakos zrobilo mi sie weselej :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:21

Gigi Buffon pisze:Chłopcze. Głowa Cię nie boli?? Mnie by bolała po ośmiokrotnym uderzeniu nią o mur...
Tak, Chłopcze :lol: Boli mnie, od frustracji i napięcia emocjonalnego związanego z nielogicznymi decyzjami.
Ale oczywiście Ty - człowiek ponadprzeciętnie inteligentny, mający predyspozycje wróżbity, widzisz same zalety transferu 28-latka z 5-letnim kontraktem i wypożyczenia Pazienzy do Udinese :ok:
Gigi Buffon pisze:Padoin może okazać się naszym Giaccherinim, na którego transfer reagowałeś w ten sam sposób, czyli waleniem głową w mur. :lol:
Reagowałem, a i owszem, jak wielu tutaj obecnych. Tyle, że Giacch jest młodszy, był tańszy a dobre mecze u nas zdarzają mu się od niedawna.
Wystarczy trochę zapału z mojej strony, a znajdę Twoje genialne teksty, z których śmiały się tabuny użytkowników, także uważaj, bo kto mieczem wojuje...


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:24

pumex pisze:Boże, kolejny ostatni dzień mercato, w którym się niepotrzebnie denerwuję :angry: Dla nas okienko transferowe powinno kończyć się dwa dni wcześniej
Wtedy Marotta by kupował średniaków 2 dni wcześniej :D Najlepiej by było go zamknąć w toalecie w ostatnim dniu mercato. Ewentualnie załatwić mu dwie pijane nastolatki do gabinetu :D


Nie jestem szczęśliwy z tego transferu ale szlag mnie trafia jak czytam co tutaj niektórzy wypisują.

Niektórzy mają Conte i Marottę za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> co wywalają 5 mln na grajka, który będzie tylko szrotem. Nie inaczej płakaliście 31 sierpnia więc zapytam dokąd nas to zaprowadziło? Do 1 miejsca w tabeli. Rzygać mi się chce jak tu wyczytuję ciągłe komplementy pod adresem Milanu i tego jakich on ma wspaniałych mistrzów. Nie pojmuję czemu zamiast radować się to każdy sobie znajdzie po niemal każdym meczu powód do narzekania. I skoro mistrzowie z Milanu są tacy wielcy to czemu nie potrafią wyprzedzić tego przepełnionego średniakami Juventusu w którym największą gwiazdą jest Mirko Vucinić? (dla wielu - odpad z Romy) U niektórych występuje poważna luka w rozumowaniu bo skoro Conte chce Padoina i dlatego jest, powiedzmy, głupi to Marotta jest głupi, że się na to godzi. Głupi jest także Agnelli pozwalając na głupie decyzje. Wreszcie, miliarder Elkann też jest głupi finansując cały ten cyrk. Tak mniej więcej wygląda rozumowanie niektórych na tej stronie. Ja powiem krótko - ci ludzie na zarządzaniu klubem znają się lepiej niż każdy na tej stronie i, co jest bardzo ważne, do tego bronią ich wyniki także skończcie lamenty i cieszcie mordy z prowadzenia w tabeli.

Dobra, możecie powiedzieć, że jest pierwsze miejsce mimo tego, że mamy takich leszczy jak Elia czy Motta co za paczkę fajek nie przychodzili ale to nie jest powód do lamentu na taką skalę jaki jest obecnie na stronie. Jak Padoin skończy jako regularny oglądacz z trybun to możecie się pluć ale na razie się uspokójcie.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:26

Pierwsza moja myśl - dyrektorzy sportowi jednak grają w FM'a.

Zobaczymy co będzie z tego transferu. Oczywiście wymagania co najmniej niemałe - być nie mniej przydatny niż Pazienza, który dodatkowo przyszedł za darmo, a nie 5 milionów.

Ale może akurat okaże się świetnym i tanim wzmocnieniem? Na pewno będę w niego wierzył. Niestety, w Mottę też wierzyłem...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:38

pumex pisze:
Gigi Buffon pisze:Chłopcze. Głowa Cię nie boli?? Mnie by bolała po ośmiokrotnym uderzeniu nią o mur...
Tak, Chłopcze :lol: Boli mnie, od frustracji i napięcia emocjonalnego związanego z nielogicznymi decyzjami.
Ale oczywiście Ty - człowiek ponadprzeciętnie inteligentny, mający predyspozycje wróżbity, widzisz same zalety transferu 28-latka z 5-letnim kontraktem i wypożyczenia Pazienzy do Udinese :ok:
Gigi Buffon pisze:Padoin może okazać się naszym Giaccherinim, na którego transfer reagowałeś w ten sam sposób, czyli waleniem głową w mur. :lol:
Reagowałem, a i owszem, jak wielu tutaj obecnych. Tyle, że Giacch jest młodszy, był tańszy a dobre mecze u nas zdarzają mu się od niedawna.
Wystarczy trochę zapału z mojej strony, a znajdę Twoje genialne teksty, z których śmiały się tabuny użytkowników, także uważaj, bo kto mieczem wojuje...


Nie zamierzam się kłócić... Pumex nie bierz tego do siebie.
Nic mi nie wiadomo, żebym posiadał predyspozycje do wróżenia,ale kiedyś przewidziałem transfery Mellberga i Sissoko do Juventusu....
Z natury cieszę się z każdego nowego gracza w Juvetusie. W każdego nowo pozyskanego gracza Juventusu wierzę. Od samego zawodnika zależy, czy poradzi sobie z presją, jaka jest w Juve... Mogę się mylić,ale na dzień dzisiejszy twierdzę,że Padoin z tą presją sobie poradzi...


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Zablokowany