Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 19:06

Tak na dobrą sprawę nie wiem co sobie myśleć o tym transferze. Jakoś specjalnie nie kojarzę tego zawodnika (jedynie "z nazwiska"). Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie to że podpisaliśmy z nim kontrakt AŻ na 5 lat. Czyżby Conte wiązał z nim aż tak dalekosiężne plany ??
Ogólnie byłem za tym, że jak nie przyszedł Nainggolan (którego przy tych 15 mln traktowałby jako zdecydowanie przepłaconego), to już wolałem żeby nikt nie przychodził. Mieliśmy przecież Marrone, Pazienze i Giaccha. Teraz jednak Pazienza odchodzi na wypożyczenie wiec niech i będzie ten Padoin. Czas pokaże czy Conte wraz z Marottą mieli rację robiąc takie a nie inne transakcje...

PS. Kiedyś zastanawialiśmy się nad Palombo, a teraz okazuje się że przechodzi do Interu (z resztą tak samo jak Guarin). Niezłe z nich "kradzieje" pomysłów :P


ObrazekObrazekObrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 19:09

francois pisze:Pierwsza moja myśl - dyrektorzy sportowi jednak grają w FM'a.
Czemu tak twierdzisz?
Gram w FMa, już nie od wczoraj, a jednak nie widze niczego rewelacyjnego w Padoinie. :shock:
Nainggolan - co innego, w FM11 i 12 jest b. fajnym talentem, ale Padoin?


A co do odejscia Pazienzy, wydaje mi sie, ze odszedl nie dlatego ,ze byl zlym graczem, tylko po prostu zbyt defensywnym, w przeciwienstwie do tria MVP.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 19:14

Dobry Mudżyn pisze: A co do odejscia Pazienzy, wydaje mi sie, ze odszedl nie dlatego ,ze byl zlym graczem, tylko po prostu zbyt defensywnym, w przeciwienstwie do tria MVP.
Dodałbym też do tego fakt, że przez to nie mógł do nas dołączyć Palombo, którego napewno Marotta rozważał, ale on nie pasował Conte i jego stylu drużyny.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 19:33

Dobry Mudżyn pisze:
francois pisze:Pierwsza moja myśl - dyrektorzy sportowi jednak grają w FM'a.
Czemu tak twierdzisz?
Gram w FMa, już nie od wczoraj, a jednak nie widze niczego rewelacyjnego w Padoinie. :shock:
Nainggolan - co innego, w FM11 i 12 jest b. fajnym talentem, ale Padoin?
W FM12 nie grałem, ale w 10' i 11' zawsze trafiał do czołowych klubów z całkiem dobrymi statystykami. Podobnie zresztą jak Motta :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 21:23

Ok, fala marudzenia już trochę opadła, można pogadać na serio. Opinie o nim są dość przychylne:

"Primarily a central midfielder, where he will provide a reliable reserve for both Claudio Marchisio and Arturo Vidal, he is also a more than capable left-back. Padoin should prove a valuable addition for Antonio Conte who, during his time at Atalanta used the player extensively. Indeed, during the coach’s ill-fated spell in Bergamo, he played 90 minutes of every Serie A match, registering two goals and two assists. Adding a player who knows the coach and his system is an intelligent move, particularly in the January transfer window when there is very little time to learn."



couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 21:32

alina pisze:Ok, fala marudzenia już trochę opadła, można pogadać na serio. Opinie o nim są dość przychylne:

"Primarily a central midfielder, where he will provide a reliable reserve for both Claudio Marchisio and Arturo Vidal, he is also a more than capable left-back. Padoin should prove a valuable addition for Antonio Conte who, during his time at Atalanta used the player extensively. Indeed, during the coach’s ill-fated spell in Bergamo, he played 90 minutes of every Serie A match, registering two goals and two assists. Adding a player who knows the coach and his system is an intelligent move, particularly in the January transfer window when there is very little time to learn."

To jest główny powód dla którego możemy się z nim przywitać. Jest to człowiek Conte i jego wizji. Mam nadziej, że okaże się przydatną alternatywą w układance Antosia. Z drugiej strony, skoro Marotta chciał pocieszyć Antka po fiasku z Radji Nainggolana i kupił mu Padoina, to mógł utargować lepsze warunki transferu. Ja mam nadzieje, że i decyzja Conte i sam zawodnik obronią się same - wynikiem.


liqu!d

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 214
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 22:02

Jeżeli ktokolwiek jeszcze nie widział go wcześniej (tak jak ja) to w obecnej chwili musi zadowolić się tym:



Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2012, 08:25

Cóż, witamy na pokładzie. Obyś nie okazał się podobnym kolejnym wynalazkiem, który odejdzie od nas po sezonie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Tabik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2012
Posty: 5
Rejestracja: 06 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 18:12

Dla mnie wszystko w tym transferze jest z kosmosu.
Osoba samego grajka, kwota odstepnego, dlugosc kontraktu, oddanie (darmowego, nie gorszego) Pazienzy. Masakra :bravo:

a ile to latem nam zabraklo do grubego napadziora? :prochno:


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 18:17

Pozytywne w nim jest to że w zasadzie w każdym sezonie grał w niemal każdym meczu swojej drużyny co według mnie jest równoważne z tym że nie jest typowym dziadem i prezentuje pewien poziom


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:07

Tabik pisze: a ile to latem nam zabraklo do grubego napadziora? :prochno:
Parę miejsc w tabeli Serie A, żebyśmy byli dopuszczeni do LM.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:26

Co do tego Pana miałem sie nie wypowiadać, bo to jest kpina :P nawet na ławkę Juve.


I nikt mi nie powie, że jak chlopak strzeli bramkę czy zagra jeden dobry mecz to zmieni to moją opinię.
do tego 5 letni kontrakt ? jak to nazwać ? Sabotaż Secco ? :P.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 15:44

Luigi Del Neri rzekomo poprosił kierownictwo Genoi o sprowadzenie w zimowym okienku Simone Padoina: "Del Neri asks for Padoin". Ten piłkarz od początku wydawał się dość dziwnym transferem ze względu na cenę i długość kontraktu. Gra mało, ale również nie jest drogi w utrzymaniu, zarabia 0,7 mln, czyli tyle ile dostaje Immobile w Genoi. Chociaż wątpię, żeby Preziosi dał nam za niego 5 mln euro, które wyłożono na jego pozyskanie.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 15:49

Vimes pisze:Luigi Del Neri rzekomo poprosił kierownictwo Genoi o sprowadzenie w zimowym okienku Simone Padoina: "Del Neri asks for Padoin". Ten piłkarz od początku wydawał się dość dziwnym transferem ze względu na cenę i długość kontraktu. Gra mało, ale również nie jest drogi w utrzymaniu, zarabia 0,7 mln, czyli tyle ile dostaje Immobile w Genoi. Chociaż wątpię, żeby Preziosi dał nam za niego 5 mln euro, które wyłożono na jego pozyskanie.
Przy tej okazji po prostu nie sposób nie zadać pytania: Co to, kurna, był za transfer, ten Padoin?


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 16:11

Oj tam narzekacie. :P
Sam się chłopak przecież do Juventusu nie ściągnął, a dopóki zna swoje miejsce w szeregu, siedzi cicho i nie awanturuje się, że nie gra to nic do niego nie powinniśmy mieć. Ponadto jak wchodzi na boisko to braki techniczne nadraba ambicją. Wiadomo, że wolałbym go nie oglądać na boisku, ale gdy prowadzimy 3:0 to niech sobie wchodzi na ogony, nie mam nic przeciwko ;)

Poza tym - zawsze mieliśmy takich gości jako uzupełnienie kadry, byli Jonathan Bachini, Salvatore Fresi, Davide Baiocco, Dario Knezevic, nie ma zmiłuj :-D
Ostatnio zmieniony 26 października 2012, 16:15 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany