Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 11:56

Miałbyć Kun , później Rossi skończyło się na gwieździe Mirko. Analogicznie teraz ruszyliśmy z Montolivo (tutaj część już wybrzydzała, ciekawe jak się teraz czują hihi ^^) następnie Guarin ew. Belg(gdy kupujemy Caceresa) kończymy z Padawanem. W Letnie Mercato chyba chciałbym abyśmy wystartowali z plotkami o Messim wtedy jest szansa że chociaż na Rossiego się załapiemy :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 11:58

Simone Padoin – włoski piłkarz występujący na pozycji lewego obrońcy lub lewego pomocnika
No, to mamy swojego cracka na lewej obronie i jednocześnie kogoś, kto może walczyć z Mirasem o lewe skrzydło :rotfl:

Ja tylko o jedno proszę. Niech Conte trzyma go z daleka od pozycji MVP, bo wolę oglądać Vidala bez nogi i Pirlo bez głowy, niż to to :angry:

5 mln €, 5 lat kontraktu, 'panie idź pan sam-wiesz-gdzie' :roll:
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 12:00 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:00

Czy jest może jeszcze szansa wymiany Padavana na Belga ? Jak jest sformułowany ten przepis o trzech klubach ? Musi zaliczyć oficjalny mecz by się liczyło czy jak ?


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:01

Nie Padawanem :lol: a Padoinem, Simone to pikarz bardzo uniwersalny, mogcy grac tak i w pomocy jak i w obronie, nawet tej naszej, newraligicznej stronie jaka jest lewa. Jasno widac, ze Conte ma wizje skladu z wieloma uniwersalnymi graczami, ktorzy moga wystepowac na roznych pozycjach i co pozwoli na rotacje skladem. Powstrzymajcie sie z krytyka pilkarza i trenera tym bardziej ze nie rozegral ani jednej minuty w naszych barwch a od poczatku jest juz skreslany. Jestesmy liderami, pozbylismy sie czesci szrotu, pozyskalismy pilkarzy ktorych chcial (?) Conte, takze wstrzymajmy sie z krytyka, conajmniej do konca sezonu.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:01

W Atalancie zazwyczaj grywał jako środkowy pomocnik, więc ta przeklejka z wiki niepotrzebna. Wygląda na to, że uzupełniamy głęboką ławkę, a Giach wróci na skrzydło. Tylko po co za aż 5 baniek?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:02

Ja to widzę tak:
Conte chciał Nainggolana ale kupienie go w styczniu było niemożliwe i przyjdzie do na najprawdopodobniej w czerwcu.
Jednocześnie Pazienza nie spełniał jego oczekiwań, a skoro nie udało się kupić Belga to zażyczył sobie kogoś kto stylem gry mu odpowiada i zgodzi się na rolę solidnego zmiennika, nawet jak w czerwcu zmocni nas dodatkowo Nainggolan.
i tak mamy Padoina. Oby Conte się nie mylił.


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:16

A śmiałem się w lato z kumpla milanisty, że ściągają jako "Mr X" Aque i Nocerino.. ale w tą niedziele pójdę się modlić żeby nasza nowa padaka był ich Nocerino, tylko będę musiał się 10raz dłużej modlić skoro my wydajemy 5mln a oni 0.5mln.. może ktoś ma blisko na Jasną Górę to niech tam zapierdziela i prosi o cud :prochno:


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:22

Nie wybrzydzajmy !!! Iaquinta w Cesenie na wypożyczeniu więc, w czerwcu może do nas wrócić pewien swojej dobrej formy itd.

Co do Padoina, bo o nim chciałem pisać, to napiszę tylko,że bardzo mnie cieszy,że będzie u nas. Długość umowy mi nie przeszkadza. Ja nie jestem od finansów Juventusu. Wy, drodzy forumowicze, także, więc jeśli Marotta zdecydował,że będzie go stać na ten transfer i utrzymanie zawodnika przez kolejne 5 lat( zakładam,że będzie dobrze grał) to nic nam do tego.

Atalanta znakomicie gra w tym sezonie, gdyby nie kara, była by o wiele wyżej w tabeli. Padoin to od kilku ładnych lat wyróżniający się gracz naszego ostatniego w sezonie rywala. W tym też nie można do jego postawy nic złego doczepić. Pamiętajcie o jednym- Gdyby był słaby to by klub, pokroju Juve, nie kupił go.

Osobiście życzyłbym sobie, by Atalanta dodatkowo zarobiła na tym piłkarzu, te 500 tyś, gdyż oznaczało by to scudetto dla Juve !! :D

Oby znów wyszło,że Conte ma rację....

Co do środka pola to mamy Pirlo, Vidala i Marchisio do "11". Na rezerwę Padoina, któremu życzę samej świetnej formy w Juve, a po za nim Marrone i Pazienzę...

Aprospos Pazienzy. Marotta mówił,że transfer Padoina jest ostatnim w tym oknie Juventusu. Jak wiadomo tez transfery dzielą się na do i z klubu. Idąc tym tropem można by twierdzić,że Marotta ani myśli pozbywać się Pazienzy i oczywiście Krasicia. :dance:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:23

stahoo pisze:Pumex a Ty ciągle swoje :lol:

Brak logiki można zarzucić Conte. Marotta "co najwyżej" zawalił warunki transferu.
Każda okazja do nawrzucania Marotcie jest dobra... Ja też nie oceniam tego transferu pozytywnie, no ale bez przesady, dajmy mu chociaż szansę. Atalanta radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, a ten facet jest jej podstawowym zawodnikiem. Nie ma co skreślać na starcie, ale hejterom Marotty tego nie przetłumaczysz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:25

Żeby była jasność - ja uważam, że Marotta zawalił nieco sprawę z warunkami kontraktu - w zasadzie z kwota odstępnego. Mistrz "wypożyczeń" kupił niepewnego grajka.

Ale w moim odczuciu w 100% jest to wybór Conte...:) Albo inaczej, jest to piłkarz w 100% zatwierdzony przez Antonio. Jeśli Conte nie zaproponował tego grajka to działo się to jakoś w ten sposób:

M: Antek, to bierzemy Caceresa i olewamy Guarina?
C: No, bierz Martina, a w Serie A rozglądnij się za kimś.
M: Nainggolan?
C: Jest spoko.
***
M: Nie da rady, chcą za niego 15 mln &#8364;, albo taniej latem...
C: To może Padawan (:lol: ) / M: To może Padawan (:lol: )
C: Może być / M: Zobaczę co da się zrobić, ale nie powinno byc problemów.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 12:29 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:27

Wprost nie mam słów. Do Marotty i Conte. Już pozyskanie tego typa na zasadzie wypożyczenia byłoby poronionym dealem, tymczasem my go kupujemy za 5 baniek i podpisujemy kontrakt na 5 lat :!: Nam się chyba naprawdę przelewa i nie mamy co z kasą robić. Długo negocjowany był transfer Caceresa, który akurat był nam potrzebny i prezentuje odpowiedni poziom, a nie chcieliśmy przecież Sevilli ustąpić. Tymczasem wydajemy lekką ręką 5 MILIONÓW EURO na coś bez żadnych perspektyw, grające do tej pory w ogórkowej Atalancie... Absurd.

Swoją drogą Caceres ratuje to okienko, bo z tak hucznie zapowiadanych "sprzedaży" też bym się nie cieszył. Całe to towarzystwo powróci do nas w lecie, bo do tej pory rozdajemy tylko prezenty w postaci wypożyczenia. :angry: Zaczynam się też obawiać, że w lecie czekają nas kolejne niespodzianki, za grube pieniądze...
Gigi Buffon pisze: Aprospos Pazienzy. Marotta mówił,że transfer Padoina jest ostatnim w tym oknie Juventusu. Jak wiadomo tez transfery dzielą się na do i z klubu. Idąc tym tropem można by twierdzić,że Marotta ani myśli pozbywać się Pazienzy i oczywiście Krasicia. :dance:
Nie. Marotta powiedział, że to ostatni NABYTEK. Sprzedaże nas jeszcze czekają i wyraźnie było w ostatnim czasie powiedziane, że transfer Pazienzy uzależniamy od pozyskania kolejnego pomocnika. Pomocnik w postaci Padoina się pojawił, Pazienzę czeka zatem wyprowadzka.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:32

stahoo pisze:Żeby była jasność - ja uważam, że Marotta zawalił nieco sprawę z warunkami kontraktu - w zasadzie z kwota odstępnego. Mistrz "wypożyczeń" kupił niepewnego grajka.

Ale w moim odczuciu w 100% jest to wybór Conte...:)
Zgadzam sie. Zobaczymy czy i za ile odejdzie Pazienza. Jesli za kwote zblizona to beda jakies okolicznosci lagodzace.

@Mrozzi
Wcale nie cale to towarzystwo. Amauriemu konczy sie kontrakt (Grosso zreszta chyba tez), a Toni zostal opchniety definitywnie. Wroci z pewnoscia Motta, byc moze tez Iaquinta. Ale jednak mimo wszystko na samych kontraktach zaoszczedzimy z 10m. No i trzeba dolozyc jeszcze te sprzedaze kart - Sorensena, Iago, Immobile. Wyszlismy calkiem na ladny plus w tym oknie.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 12:36 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:34

Transfer Padoina jak na razie nie broni się niczym. Jedyne co daje nadzieję, że to nie będzie kosztowny niewypał to to, że Antek go zna dobrze bo kiedyś razem pracowali.

Ale ja tylko przypomnę co było latem:
- Giaccherini
- pozostawienie De Cegły
- przydzielenie ważnej roli Markizowi
- Vucinić
- Estigarribia

Za te 5 posunięć Antek i Marotta byli objeżdżani a jak na tym wyszliśmy? Bardzo dobrze. Oczywiście, po drugiej stronie można postawić Elię i paru innych ale dopóki transfery są robione pod Antka to ja o wyniki jestem spokojny.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:46

Ja nie chcę sobie wyobrażać co z naszym klubem stanie się za 5-10 lat, jeśli polityka dotychczasowych transferów się utrzyma (wydawanie nie więcej niż 15 mln + uzupełnianie tego ludźmi Conte).

Jak myślę o składzie złożonym z Padawanów, Giaccherinich, to zaczynam się zapowietrzać. Liczyłem, że ambicja Antonio sięga wyżej. :roll:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 12:50

Mietson pisze:Transfer Padoina jak na razie nie broni się niczym. Jedyne co daje nadzieję, że to nie będzie kosztowny niewypał to to, że Antek go zna dobrze bo kiedyś razem pracowali.

Ale ja tylko przypomnę co było latem:
- Giaccherini
- pozostawienie De Cegły
- przydzielenie ważnej roli Markizowi
- Vucinić
- Estigarribia

Za te 5 posunięć Antek i Marotta byli objeżdżani a jak na tym wyszliśmy? Bardzo dobrze. Oczywiście, po drugiej stronie można postawić Elię i paru innych ale dopóki transfery są robione pod Antka to ja o wyniki jestem spokojny.
Zgadzam się w 100 procentach, dodam tylko jeszcze iż nie jesteśmy w stanie zimą robić wzmocnień na miarę budżetu na lato i nie powinniśmy. Uzupełnienia zimą to najlepsza opcja, bo Conte będzie miał większe pole manewru przy doborze zawodników po ew. kontuzjach. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej przygotowuje się zespół latem na obozach przygotowawczych gdy jest dużo czasu. Dlatego też, nie rozumiem krytyki, fakt można przyczepić się do długości kontraktu, ale takie nastały czasy - wartości piłkarzy zawyżone tak samo jak i ambicje. Trzymajmy kciuki za nasz "półśrodek" na teraz i za letni deal z Belgiem bo widać, że oba transfery to pomysł Conte.

Nasz treneiro zaskarbił sobie moje zaufanie jako ten, który jest w stanie tchnąć pozytywnego ducha w cały zespół, dlatego wstrzymuje się z osądami. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

PS. Umowa ma być płatna w trzech ratach (łącznie 5 mln euro).


Zablokowany