Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:38

Święta Mario, matko pana naszego Jezusa litościwego..... CO TO MA W.URWA BYĆ??? :angry:

Jaki Padoin do cholery ciężkiej? :angry: :angry: :angry: :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 01:12

Jedyne z czym kojarzy mi się ten zawodnik to głupia strata w środku pola w meczu z Juve, po której wyprowadziliśmy groźną kontrę... Wypożyczenie jakoś przeboleję ale transferu definitywnego w styczniu z pewnością nie. Ciekawi mnie jaka będzie hierarchia środkowych pomocników w obliczu pozostania Pazienzy i przyjścia Padoina. Należałoby wypożyczyć gdzieś Marrone last minute, by chłopak mógł grać i się powoli rozwijać.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 01:15

Bo mało to "Paramattich" mieliśmy za czasów świetności... :whistle:


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 01:24

Z tego co ja się doczytałem to jeżeli nam uda się sprowadzić środkowego pomocnika to puścimy Pazienzę do Udinese. Ten Padoin podobno może grać zarówno w środku, jak i na boku, dlatego podoba się Conte. Jak dla mnie to Simone będzie rozwiązaniem tymczasowym. W lecie już pewnie Cagliari zgodzić się oddać Nainggolana, chyba, że powróci temat Guarina.

P.S. Schelotto i Manfredini już za pośrednictwem fejsbuka żegnają Padoina.
żródło


Obrazek
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 01:41

Gooray pisze:W lecie już pewnie Cagliari zgodzić się oddać Nainggolana, chyba, że powróci temat Guarina.
Odnośnie Guarina, to jest już Interku, także jeśli już to na lato pozostanie sprowadzić Radje. Dla mnie to piłkarz, który przy Conte będzie błyszczał, ma jego charakter i wolę walki. Mielibyśmy zastępstwo w przypadku gry na wielu frontach za Arturo. Latem definitywnie trzeba również sprowadzić jakiegoś porządnego lewego obrońce i przesunąć Kielona do środka, bo oglądając Bon Joviego można dostac palpitacji serca.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 08:39

deszczowy pisze:Święta Mario, matko pana naszego Jezusa litościwego..... :angry:

Jaki Padoin do cholery ciężkiej? :angry: :angry: :angry: :angry:
Podbijam!

Wypożyczenie jeszcze bym jakoś wytrzymał, ale kolejnego marnotrawienia pieniędzy przez Marottę nie zdzierżę.
Pamiętacie, kto w meczu Atalanta-Juve najbardziej ośmieszał się na boisku? Zgadujta! :smile:


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 09:49

Nie wiem czy teraz jest sens psioczyć na Marottę.
Bardzo prawdopodobne jest to, że to Conte naciska żeby go kupić. Padoin robić będzie za ostatniego do gry, tak jak dotychczas Pazienza.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 09:52

Kolejny ochłap po Amaurim, Martinezie, Mottcie, Boriello... Brak słów. Jak jeszcze wydamy za niego chociaż 1€ to już w ogóle będzie porażka.
Jeśli tak mamy budować Juventus na Ligę Mistrzów to ja dziękuje bardzo, znowu nam jakiś Lech wklepie trzy bramki i nie wyjdziemy z grupy...

Jakoś, nie ilość. Nie nauczyli się jeszcze tego?!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:12

Chyba pozamiatane. :angry: I co w lecie? Ani się go pozbywać, bo najpewniej nikt tyle co my za niego nie da. Z kolei w lecie i tak będziemy potrzebować kogoś konkretnego do pomocy, a tłok zrobi się jeszcze większy i Padoin za 4,5 bańki prawdopodobnie będzie sobie siedział na tryubunach. Interes jak ta lala :|


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:26

pumex pisze:Chyba pozamiatane. :angry: I co w lecie? Ani się go pozbywać, bo najpewniej nikt tyle co my za niego nie da. Z kolei w lecie i tak będziemy potrzebować kogoś konkretnego do pomocy, a tłok zrobi się jeszcze większy i Padoin za 4,5 bańki prawdopodobnie będzie sobie siedział na tryubunach. Interes jak ta lala :|
Co za rzepa... Nie ogarniam tego transferu, nie wiem, co Conte w nim widzi. I to jeszcze za 4,5 bańki? Chyba kogoś przymroziło :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:30

Transfer nieporozumienie, jak to sa te okazje o ktorych mowi Marotta to ja dziekuje. Ciekawe czy sprzeda teraz Pazienze bo jesli nie to juz kompletnie tego transferu nie zrozumie :angry:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:39

Conte mógł zawetować ten transfer, ale widocznie nie chciał, więc można powiedzieć, że to w głównej mierze jego decyzja.

Natomiast 4,5 mln €, to pomysł Marotty.

Oboje spierniczyli, w moim odczuciu, ostatni dzień mercato...

----
Naprawdę tego nie rozumiem. Sprowadzamy za darmo Pazienzę, by prawdopodobnie na nim zarobić - to chyba kwestia godzin, jak będzie news o sprzedaży Włocha. Za ile? Pewnie 3-4 mln €, czyli +/- wartość typka z tego newsa. Czyli na dobrą sprawę nic nie zyskujemy, możliwe, że dokładamy do interesu, zamieniając podstawowego gracza Napoli z zeszłego sezonu na podstawowego (?) gracza Atalanty. Nie mam szczerze mówiąc wiedzy, który z nich jest lepszy, ale jakoś wolałbym zostać przy Pazienzie.

Jeżeli natomiast Pazienza zostaje w Juve, to hmmm... Z jednej strony jeszcze bardziej nie rozumiem tego transferu, z drugiej sądzę, że Conte boi się kontuzji, które nas szczęśliwie omijały, a zaczynają się powoli, stopniowo pojawiać.

Tylko czemu nie wypożyczamy gościa?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:47

stahoo pisze:Conte mógł zawetować ten transfer, ale widocznie nie chciał, więc można powiedzieć, że to w głównej mierze jego decyzja.

Natomiast 4,5 mln €, to pomysł Marotty.

Oboje spierniczyli, w moim odczuciu, ostatni dzień mercato...

----
Naprawdę tego nie rozumiem. Sprowadzamy za darmo Pazienzę, by prawdopodobnie na nim zarobić - to chyba kwestia godzin, jak będzie news o sprzedaży Włocha. Za ile? Pewnie 3-4 mln €, czyli +/- wartość typka z tego newsa. Czyli na dobrą sprawę nic nie zyskujemy, możliwe, że dokładamy do interesu, zamieniając podstawowego gracza Napoli z zeszłego sezonu na podstawowego (?) gracza Atalanty. Nie mam szczerze mówiąc wiedzy, który z nich jest lepszy, ale jakoś wolałbym zostać przy Pazienzie.

Jeżeli natomiast Pazienza zostaje w Juve, to hmmm... Z jednej strony jeszcze bardziej nie rozumiem tego transferu, z drugiej sądzę, że Conte boi się kontuzji, które nas szczęśliwie omijały, a zaczynają się powoli, stopniowo pojawiać.

Tylko czemu nie wypożyczamy gościa?
Podbijam. Ten transfer to niewypał będzie. Ale niejaki psychoJuve twierdzi, że w każdym klubie takie niewypały się zdarzają, więc nie będzie tak źle. Ech. Obyśmy przynajmniej przejechali się po Parmie :/


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zbyniu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 144
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:50

Powiem szczerze, że nie wiele wiem o tym zawodniku. Wiadomo, iż 4,5 miliona to wydaje się naprawdę sporo jak na takiego zawodnika ale ja już przywykłem, że obecnie trzeba przepłacać bo inaczej ciężko kogoś sprowadzić. Mimo wszystko nie skreślam zawodnika na starcie. Jeżeli chciał go Conte to musimy zaufać naszemu trenerowi bo mówcie co chcecie ale z wielu, których nie widzieliśmy w składzie naszego Juve wycisnął tyle, że na ten skład zasługują, jak chociażby Pepe. Inna sprawa, że przed sezonem też większość skreślała np Giaccheriniego, a chłopak ciężką pracą i swoja grą pokazuje, iż jest naprawdę solidnym zmiennikiem. Mam nadzieję, że podobnie będzie z Padoinem.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 10:53

Zbyniu pisze:Powiem szczerze, że nie wiele wiem o tym zawodniku. Wiadomo, iż 4,5 miliona to wydaje się naprawdę sporo jak na takiego zawodnika ale ja już przywykłem, że obecnie trzeba przepłacać bo inaczej ciężko kogoś sprowadzić. Mimo wszystko nie skreślam zawodnika na starcie. Jeżeli chciał go Conte to musimy zaufać naszemu trenerowi bo mówcie co chcecie ale z wielu, których nie widzieliśmy w składzie naszego Juve wycisnął tyle, że na ten skład zasługują, jak chociażby Pepe. Inna sprawa, że przed sezonem też większość skreślała np Giaccheriniego, a chłopak ciężką pracą i swoja grą pokazuje, iż jest naprawdę solidnym zmiennikiem. Mam nadzieję, że podobnie będzie z Padoinem.
No my wszyscy też, ale kurde... Kupujemy (bo chyba kupujemy) za 4,5 mln, czyli nie za pieniądze na waciki jakiegoś ogóra, a sprzedajemy piłkarza, który robił przyzwoitą robotę i nie płakał. Gdzie tu sens, gdzie logika?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany