Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 17:13

Szkoda że nie został w Porto bo moglibyśmy go sprowadzić latem. Bardzo dobry pomocnik ze świetną techniką, świetne uzupełnienie linii pomocy. Niestety nie ma już szans na transfer do Juve, trzeba rozglądać się dalej.


Obrazek
PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 17:28

Po takim meczu jak ten z Genoa to by Padoin go wygryzł u Antka ze składu :D


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 17:47

Co najlepsze kibice Interu go chwalą, a on zagrał zawody przeciętne i to bardzo.


Heliogabal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2010
Posty: 54
Rejestracja: 30 listopada 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 19:31

Jak na kogos, kto przeszedł kontuzję i depresję to i tak nieźle :P


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 21:58

Inter jest dla mnie spełnieniem marzeń. Czuję się jak w bajce. Jestem podekscytowany, że mogę ubierać koszulkę tak wielkiego klubu. Trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, że miałem ciężkie dzieciństwo - stwierdził Guarin.
Dobrze, że Juve wypożyczyło Caceresa zamiast Guarina :D. Zawsze byłem za Caceresem i powinno go Juve wykupić :-D.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:18

Arcadio Morello pisze:Dobrze, że Juve wypożyczyło Caceresa zamiast Guarina :D. Zawsze byłem za Caceresem i powinno go Juve wykupić :-D.
Jeśli zajmniemy miejsce w pierwszej szóstce w tabeli to będziemy zmuszeni go wykupić ;) Tak więc Caceres napewno zostaje u nas.

Guarin? Raz mówi tak, drugi raz inaczej. Dobrze że go u nas nie ma, zresztą u nas pewnie grzałby trybuny bo jest czarny.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:26

Nie wiem kto rzucił tą plotę z czarnymi, ale zaczyna mnie to denerwować, a więc słucham skąd wiesz, że Conte jest rasistą? No słucham!? Chyba nie po tym, że Elia jest słaby i nic nie gra, byłem za nim, aż do ostatniego meczu w którym miał 20 minut pokazania na co go stać, uważnie przyglądałem się temu i pokazał dwie rzeczy, tak się ustawiał, żeby nie dostać piłki do nogi oraz tak grał, że jak piłkę posiadał, to remis z Genoą był zagrożony.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:37

wloski pisze:Nie wiem kto rzucił tą plotę z czarnymi, ale zaczyna mnie to denerwować, a więc słucham skąd wiesz, że Conte jest rasistą? No słucham!? Chyba nie po tym, że Elia jest słaby i nic nie gra(...)
Właśnie o to chodzi. Niektórzy sobie ubzdurali, że Elia nie gra tylko dlatego, że jest czarny :prochno:


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:55

Szczególnie, że w swojej karierze wiele razy grywał z czarnoskórymi piłkarzami i dodatkowo wyniki go bronią, że woli żeby grał Gacek czy Pepe. Dobrze, że obudził się z Estim, o którym nie słychać jakby zapadał się pod ziemie, troszkę opalony jest "jak Obama", no może trochę słabiej i nie gra bo Conte jest rasistą. Hehe.

Wypowiedź Kolumbijczyka o tym, że od zawsze marzył o grze w Interze podsumowując jego profesjonalizmy, który jest słaby jak sik sportowca podczas kontroli antydopingowej.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 23:42

wloski pisze:Szczególnie, że w swojej karierze wiele razy grywał z czarnoskórymi piłkarzami i dodatkowo wyniki go bronią, że woli żeby grał Gacek czy Pepe. Dobrze, że obudził się z Estim, o którym nie słychać jakby zapadał się pod ziemie, troszkę opalony jest "jak Obama", no może trochę słabiej i nie gra bo Conte jest rasistą. Hehe.

Wypowiedź Kolumbijczyka o tym, że od zawsze marzył o grze w Interze podsumowując jego profesjonalizmy, który jest słaby jak sik sportowca podczas kontroli antydopingowej.
Nikt tego tak nie traktuje. To, że siedziałby na trybunach, bo jest czarny, to zwykły żart. "Hehe."

Początkowo byłem trochę za Guarinem, ale to dlatego, że uznalem Caceresa za dobrego ławkowicza, a z Freddym nigdy nic nie wiadomo i jego umiejetności mogłbyby wystrzelić. Ale z praktycznych względów warto było postawić na naszego obrońce, no i dobrze na tym wyszliśmy ;)


Zablokowany