Luis Antonio Valencia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:46

deszczowy masz jakieś problemy ze sobą?
Nie jestem entuzjastom Valencji i tyle. Jeżeli masz problemy z zaakceptowaniem opinii innej osoby to co robisz na forum, gdzie te opinie sie wymienia?


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:25

Mr.Y pisze:deszczowy masz jakieś problemy ze sobą?
Nie jestem entuzjastom Valencji i tyle. Jeżeli masz problemy z zaakceptowaniem opinii innej osoby to co robisz na forum, gdzie te opinie sie wymienia?
Entuzjastom, Krasic'a. Skoro nie umiesz posługiwać się językiem polskim to co robisz na forum na którym tego języka się używa?
Krasic > Valencia to nawet nie opinia, to po prostu głupota.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:32

Mr.Y pisze:deszczowy masz jakieś problemy ze sobą?
Nie jestem entuzjastom Valencji i tyle. Jeżeli masz problemy z zaakceptowaniem opinii innej osoby to co robisz na forum, gdzie te opinie sie wymienia?
Mam problem. Nie jestem entuzjastom gupoty, a jestem entuzjastom Valencji i sie wymieniam na forum tym, co mie drażni.


Żeby nie było offtopa: Krasić < Valencia. I tego drugiego chętnie bym w Turynie powitał.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:36

Szikit pisze: Krasic > Valencia to nawet nie opinia, to po prostu głupota.
Nigdzie nie napisałem, że Krasić jest lepszy od Valencii. Napisałem tylko, że wole Serba od piłkarza, który jest świeżo po kontuzji przez którą nie grał w piłkę od dość długiego czasu.
Krasić swego czasu wymiatał (Krasić w formie > Valencia) teraz ma przestój (sądzę że wróci do formy), ale czy warto dawać kasę na gościa, który może i zjada na śniadanie Milosa (wg mnie nie ma między nimi aż tak dużej różnicy niż widzą to niektórzy) ale na tą chwile nawet nie wiadomo jak się prezentuje?
Nikt nie chce kupować kota w worku ale czy Valencia takim kotem nie jest? Na tą chwile wiemy o nim tyle, że w zeszłym sezonie był wymiataczem - tak jak Krasić - ale mimo to jest lepszy od Serba?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:51

Mr.Y pisze:Valencia nie powąchał pierwszej 11 MU (...) jeszcze ta kontuzja (po tej kontuzji będzie grał to samo co Krasić a może i gorzej)
Już gra, ale uwierz mi, nie gorzej niż Krasic! Co to w ogóle był za tekst, ja nie rozumiem... :|
Mr.Y pisze:Juve nie powinien sie zadowalać odpadami z Manchesteru. Wole już oglądać Pasquato czy Giovinco na prawej flance.
Z tym na zielono w sumie się zgadzam, ale kolor niebieski to w tym konkretnym przypadku kolor... głupoty, ale nie bierz tego do siebie :wink:
dawid91 pisze:
alina pisze:
@Maras@ pisze:Jeśli chodzi o Pasquato to zawsze byłem za tym żeby dać mu szansę., bo podobało mi się jak grał przed sezonem...
...który grzeje w ostatnim w tabeli Lecce. Zeby się nam nie zmarnował na ławie pewnie jeszcze w przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie.
Skoro grzeje ławę w Lecce to uważam, że takich zawodników lepiej wypożyczać do drugoligowców albo do zagranicznych dużo słabszych lig niż Serie A
Niby tak, problem w tym, że często trenerzy wolą gorszych, ale swoich, niż lepszych cudzych.

Jeszcze odnośnie Valencii: gość na pewno jest lepszy od Krasicia, choćby dlatego, że myśli, jednak w sumie liczę, że nam się nie przyda, bo dalej będzie nam wychodzić 4-3-3 i pod tą taktykę będziemy uzupełniać zespół.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:54

Zawsze myślałem, że końcówkę "om" dodajemy, gdy mówimy o liczbie mnogiej. Także poprawna forma powinna brzmieć: "Nie jestem entuzjastą". Co do Antonio, to jestem jego gorliwym zwolennikiem. Co prawda mecze MU oglądam "od święta", jednakże kilka razy miałem przyjemność obejrzeć spotkania, w których występował Antonio. Powiem Wam jedno. Gość potrafi wkręcać przeciwników na małej przestrzeni, a obecnie tego najbardziej brakuje w klubie z Turynu


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:04

annihilator1988 pisze:Zawsze myślałem, że końcówkę "om" dodajemy, gdy mówimy o liczbie mnogiej. Także poprawna forma powinna brzmieć: "Nie jestem entuzjastą". Co do Antonio, to jestem jego gorliwym zwolennikiem. Co prawda mecze MU oglądam "od święta", jednakże kilka razy miałem przyjemność obejrzeć spotkania, w których występował Antonio. Powiem Wam jedno. Gość potrafi wkręcać przeciwników na małej przestrzeni, a obecnie tego najbardziej brakuje w klubie z Turynu
Z tym, że bardziej by pasował pod 4-4-2 jako skrzydłowy niż 4-3-3. Nie podważam jego umiejętności, ale przydałby się nam bardziej ofensywny zawodnik o nienagannej technice i dobrej szybkości ;)


ObrazekObrazekObrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:13

Akurat do techniki, a przede wszystkim szybkości Valncii przeczepić się nie można, jako, że posiada i jedno i drugie. Tym nie mniej jestem na nie, bo w 3osobowym ataku chcę widzieć (w następnym sezonie) napastników (bocznych) vide Rossi, a nie skrzydłowych z 4-4-2 (Valencia, Krasić, Elia, Pepe, Giac itp...).


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:20

jackop pisze:Akurat do techniki, a przede wszystkim szybkości Valncii przeczepić się nie można, jako, że posiada i jedno i drugie. Tym nie mniej jestem na nie, bo w 3osobowym ataku chcę widzieć (w następnym sezonie) napastników (bocznych) vide Rossi, a nie skrzydłowych z 4-4-2 (Valencia, Krasić, Elia, Pepe, Giac itp...).
Z tym że z wyżej wymienionych to akurat Elia od zawsze był przeze mnie uważany jako bardzo ofensywny skrzydłowy, bądź skrzydłowy napastnik (taki właśnie do 3 w ataku), a i Giacch nie jest takim typowym skrzydłowym. Z tego co wiem grywał jako cofnięty napastnik ;) W końcu gramy ustawieniem pod Giovinco to akurat jego teraz nie ma :P Do 4-4-2 na skrzydło po prostu się nie nadawał, ale do 4-3-3 myślę, że byłoby już OK...


ObrazekObrazekObrazek
Zablokowany