Mats Hummels

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2011, 12:05

Wystarczą 2 porządne transfery.
jednym z nich powinien być środkowy obrońca a tutaj Hummels byłby idealnym wzmocnieniem naszej defensywy.
Drugie transfer to środkowy pomocnik, tutaj przydałby nam się jakiś perspektywiczny zawodnik, który będzie następcą Pirlo :)


MichałJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 17
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2011, 13:20

Hummels jest bardzo porządnym zawodnikiem, zaliczy jeszcze progres. Byłby z niego wielki pożytek.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 22:07

A oglądam sobie właśnie puchar Niemiec Borussia - Fortuna i Mats gra bardzo przyzwoicie i chyba najlepiej z BVB, fakt oglądam dopiero od 2 połowy więc może ta opinia nie jest obiektywna, lecz na razie jego gra mi się podoba.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 22:29

prezes3c pisze:A oglądam sobie właśnie puchar Niemiec Borussia - Fortuna i Mats gra bardzo przyzwoicie i chyba najlepiej z BVB, fakt oglądam dopiero od 2 połowy więc może ta opinia nie jest obiektywna, lecz na razie jego gra mi się podoba.
Ja oglądam mecz od początku i faktycznie Mats jest jak dla mnie najlepszym zawodnikiem BVB. Być może nawet najlepszy(?) na boisku. Przerywa praktycznie każdą akcję Fortuny i już niejednokrotnie uchronił Borussię przed groźnym kontratakiem czy też przed utratą gola. Dziś występ bardzo dobry.

Bundesligi zbyt często nie oglądam, ale opinie na jego temat są bardzo pozytywne. Ma również bardzo wysoką średnią notę od Kickera za rundę jesienną Bundesligi. Jak dla mnie piłkarz marzenie. Młody, perspektywistyczny, a już grający na bardzo wysokim poziomie. Klasa światowa - piłkarz na lata. On i Chiellini to byłoby coś.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2011, 14:50

delarudii pisze:
prezes3c pisze:A oglądam sobie właśnie puchar Niemiec Borussia - Fortuna i Mats gra bardzo przyzwoicie i chyba najlepiej z BVB, fakt oglądam dopiero od 2 połowy więc może ta opinia nie jest obiektywna, lecz na razie jego gra mi się podoba.
Ja oglądam mecz od początku i faktycznie Mats jest jak dla mnie najlepszym zawodnikiem BVB. Być może nawet najlepszy(?) na boisku. Przerywa praktycznie każdą akcję Fortuny i już niejednokrotnie uchronił Borussię przed groźnym kontratakiem czy też przed utratą gola. Dziś występ bardzo dobry.

Bundesligi zbyt często nie oglądam, ale opinie na jego temat są bardzo pozytywne. Ma również bardzo wysoką średnią notę od Kickera za rundę jesienną Bundesligi. Jak dla mnie piłkarz marzenie. Młody, perspektywistyczny, a już grający na bardzo wysokim poziomie. Klasa światowa - piłkarz na lata. On i Chiellini to byłoby coś.
Oglądam kazdy mecz BVB ze wzgledu na Brata który jest kibicem Westfalczyków. Hummels to kozak. Nie gorszy niż Chiellini.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2011, 15:24

W meczu z Fortuną również przekonałem sie do Mattsa- wart swojej ceny :wink: Chociaż jak DC czy inny Bonucci zagra dobry mecz z jakimiś ogórkami to wszyscy ich hejtują, że z ogórkami każdy może dobrze grac. Więc skoro Matts zagrał dobrze z ogórkami jest to zerowym wyznacznikiem. Niech pokaże co potrafi w Europie :wink: a chociaż nie, już nie pokaże, albo raczej już pokazał.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2011, 02:33

Dante93 pisze:W meczu z Fortuną również przekonałem sie do Mattsa- wart swojej ceny :wink: Chociaż jak DC czy inny Bonucci zagra dobry mecz z jakimiś ogórkami to wszyscy ich hejtują, że z ogórkami każdy może dobrze grac. Więc skoro Matts zagrał dobrze z ogórkami jest to zerowym wyznacznikiem. Niech pokaże co potrafi w Europie :wink: a chociaż nie, już nie pokaże, albo raczej już pokazał.
Pokazał że będzie jednym z najlepszych na świecie. Jako jedyny trzymał fason w całej Borussi. Praktycznie nie miał pomocy od reszty formacji obronnej.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2011, 02:04

Chciałbym widzieć tego gościa w naszej obronie. Bez dwóch zdań, środkowych obrońców potrafią szkolić trzy nacje: Włosi, Anglicy i Niemcy. To jedyny Niemiec jakiego chciałbym w Juve. Jest na prawdę dobry, młody i dużo może nam dać


ZoviNY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2011
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2011

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2011, 12:41

Jest bardzo dobry, ale ciężko będzie nam go wyciągnąć. My byśmy wypuścili takiego zawodnika z rąk ? Nie wydaje mi się, ale wszystko jest możliwe, bo to do Hummelsa należy decyzja jakby nie patrząc.

Gdybyśmy go wyciągnęli, to potrzebowalibyśmy jeszcze moim zdaniem napastnika. Mamy strasznie małą skuteczność, gdyby atak stanowił Matri + Vucinić + jeden jeszcze rasowy napastnik moglibysmy się pochwalić najlepszym atakiem w lidze.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 12:49

Makiavel pisze: Bez dwóch zdań, środkowych obrońców potrafią szkolić trzy nacje: Włosi, Anglicy i Niemcy.
Chyba zapomniales o kims :stop: :stop: . Czy Włosi Anglicy albo Niemcy moga sie rownać z szkoleniem obronców z Brazylii ? Brazylia to kopalnai talentow jeśli chodzi o obrońców 8)


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 12:51

Ja szczerze nie jestem mega zwolennikiem rzucania mega kasy na Hummelsa. Tak naprawdę w lidze niemieckiej po za Bayernem wszystkie drużyny się bronią przeciwko Borussi, a w lidze mistrzów szału też nie było


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 13:43

bramek pisze:Tak naprawdę w lidze niemieckiej poza Bayernem wszystkie drużyny się bronią przeciwko Borussi, a w lidze mistrzów szału też nie było
A widziałeś jak Hummels zagrał właśnie przeciwko Bayernowi? Po profesorsku. Gomez w ogóle nie istniał na boisku.
Więc jego sława nie bazuje na tym, że niewiele musi bronić.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 14:08

ok, chodzi mi o to że dla mnie to nie jest jeszcze mega pewniak. Widziałem kilka jego klopsów w bundeslidze, bo Borussię oglądam w miarę regularnie. Klopsy, które u nas w lidze bardzo prawdopodobne kończyły by się bramkami. Natomiast wg. Twojej zasady to można by powiedzieć, że Sorensen powinien grać pierwsze skrzypce po tym jak zatrzymał Eto

Z drugiej strony jego cena prawdopodobnie oscyluje koło 20 mln


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 14:55

Sorensen tak zatrzymał Eto, że tylko Samuel wie jak z pięciu metrów strzelił wtedy w poprzeczkę ;P Borussia w poprzednim sezonie też ograła Bayern i Hummels pewnie również się do tego przyłożył, więc to nie był jednorazowy wyskok.

Zgadzam się, że nie jest to pewniak, ale pewniaków jest bardzo mało a Niemiec ma papiery, żeby być świetnym obrońcą.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2012, 16:21

Ouh_yeah pisze:Zgadzam się, że nie jest to pewniak, ale pewniaków jest bardzo mało a Niemiec ma papiery, żeby być świetnym obrońcą.
Ludzie, "papiery na bycie" to ma Sorensen. Hummels JUŻ JEST świetnym obrońcą.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany