Mario Götze

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
eros101010

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2011
Posty: 9
Rejestracja: 28 lipca 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:19

Juventus gotowy do pozyskania Götze?


Jak informuje dzisiejsze wydanie "La Gazzetta dello Sport", Juventus jest gotowy, by zainwestowań w transfer utalentowanego reprezentanta Niemiec i piłkarza Borussii Dortmund Mario Götzego.


wiecej http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=9318


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:31

eros101010 pisze:Juventus gotowy do pozyskania Götze?


Jak informuje dzisiejsze wydanie "La Gazzetta dello Sport", Juventus jest gotowy, by zainwestowań w transfer utalentowanego reprezentanta Niemiec i piłkarza Borussii Dortmund Mario Götzego.


wiecej http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=9318
Bez sensu temat. Każdy, kto choć troche interesuje się piłką nożną wie, że ten transfer jest NIE REALNY


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 20:36

Ten transfer zaiście jest utopijny, ale może faktycznie w przyszłym roku uda nam się sprowadzić (w końcu) jakąś gwiazdę pokroju właśnie Gotze, Naniego czy Bale'a.

Elia nie dostał jeszcze szansy a już jest na wylocie :stop:
Osobiście nie należałem do zwolenników tego transferu, ale dajmy mu chociaż okazję, żeby się pokazał. A nuż się okaże, że po odejściu od nas wróci do formy (porównanie do Giovinco mi się tutaj nasuwa).


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 00:02

Nie chce byc zrzedliwy, ale o Diego tez tak pisaliscie a dwa, czy kiedykolwiek poza hasanem jakis transfer z budes do serie a sie sprawdzil? :?





KLIK ==>www
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 00:12

Bartek88 pisze:Nie chce byc zrzedliwy, ale o Diego tez tak pisaliscie a dwa, czy kiedykolwiek poza hasanem jakis transfer z budes do serie a sie sprawdzil? :?
Grales w bundeslidze?? Nie stać cię na Serie A!!!! Po co nam Ribery przeciez on jest z bundes!!

Co do transferu, nigdy nie mozna byc pewnym w 100% jesli chodzi o mlodziez. Jak narazie gra wysmienicie i jestem na tak, o ile nie pogrąży to naszego budzetu.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 00:14

Bartek88 pisze:Nie chce byc zrzedliwy, ale o Diego tez tak pisaliscie a dwa, czy kiedykolwiek poza hasanem jakis transfer z budes do serie a sie sprawdzil? :?
No, Miro Klose ma juz 6 bramek i 2 asysty w 10 meczach.

Zobaczyc u nas Gotze, pod warunkiem, ze zostalby wprowadzony do zespolu madrze, byloby marzeniem. Chlopak ma dopiero 19 lat (w takim wieku zostal do nas sprowadzony Del Piero :P), a juz ma rozegranych 11 spotkan w jednej z najsilniejszych reprezentacji narodowych. Porownywanie go do Diego jest chyba troche nie na miejscu, bo mimo, ze graja teoretycznie na jednej pozycji, to Mario jest pilkarzem o wiele bardziej dynamicznym i uniwersalnym, a i umiejetnosci ma chyba na ta chwile troche wyzsza.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 01:46

Bundesliga a Serie A to jak Niebo a Ziemia. Przecież tam się gra bez obrony... :roll:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 02:38

Bartek88 pisze:Nie chce byc zrzedliwy, ale o Diego tez tak pisaliscie a dwa, czy kiedykolwiek poza hasanem jakis transfer z budes do serie a sie sprawdzil? :?
Lucio, Juan, Emerson, Bierhoff (choć ten nie bezpośrednio), Klinsmann, Möller, Matthäus, Rummenigge, Völler, Kohler, na pewno jest tego dużo więcej.
Tak btw. to Borussia zawsze dobrze wychodziła na interesach z nami, mogli by się odwdzięczyć. ;)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 10:03

Vidal też się po czole nie kopie :smile: Zresztą my największe wtopy transferowe zaliczamy z serie A do serie A.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 11:39

evilboy pisze:Bundesliga a Serie A to jak Niebo a Ziemia. Przecież tam się gra bez obrony... :roll:
Przynajmniej mecze są ciekawsze, a nie jakieś kolejki gdzie wszystkie mecze to 0:0.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 12:54

Dajcie spokój, transfer - jak już ktoś zauważył - utopijny. I nie chodzi tu wcale o cenę zawodnika, czy o jego gażę. Ja akurat jestem zwolennikiem teorii, że za dobrych piłkarzy swoje trzeba zapłacić, a oszczędzając nic się nie ugra. Krótko mówiąc: albo rybki, albo akwarium. Ale w tym przypadku co innego czyni ten transfer nierealnym. Trudno sobie wyobrazić, że gwiazda Borussii, świetnie czująca się w obecnym otoczeniu (co ciągle powtarza) nagle zamieni swój klub na włoski Juventus, prawdopodobnie mając przy tym szeroki wybór przyszłych pracodawców z Realem, Barceloną i Bayernem na czele. Do tego dochodzi skąpstwo Marotty. Nie wiem, co nasz szef musiałby zrobić, żeby zakończyć negocjacje sukcesem :think:
Już teoretycznie o wiele bardziej prawdopodobny, lecz ciągle super trudny do przeprowadzenia, byłby transfer Hazarda, który przynajmniej siedzi w mocno średnim klubie i nie ukrywa, że chce odejść.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 13:46

A ja jestem na tak. Juventus potrzebuje takich graczy. Wreszcie jest to opcja gościa, który już robi różnicę, a jest jeszcze młody. Jest faktycznie młody. raptem 19 lat, kilkadziesiąt meczy na najwyższym szczeblu plus mecze w reprezentacji. Niemcy rzadko się mylą. Dortmund puścił Sahina. Jeżeli znajdą kogoś na miejsce Goetze to pewnie sprzedadzą Mario po jakieś niezłej sumce. Czy tylko Goetze będzie do Juventusu? To jest pytanie. Zresztą temat dla mnie zamknięty do maja następnego roku.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 13:57

zoff pisze:A ja jestem na tak.
Hooo, a kto przy zdrowych zmysłach nie byłby na tak? :wink: Jak dobrze zauważyłeś, problem tkwi w tym, czy Gotze w ogóle uwzględniłby Juventus we wstępnej selekcji. Przykro to mówić, ale mam wątpliwości, przynajmniej na razie.


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 17:05

Ta, jakby to było tak, że 19 letni Mario sobie usiądzie i pomyśli "hmm... Real, Barca, Manu, Manc, Juve czy Milan?, pomyślmy...". Najwięcej przy takim transferze miałby do gadania jego agent i ojciec (jeśli ma), tak zawsze jest z młodymi gwiazdami. Agent czyha na swój zarobek i szuka jak najlepszej oferty finansowej, ojciec to samo no i chce dobra syna, a gracz chce rozwoju w takim wieku, nie hajsu.


ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 17:35

Biorąc pod uwagę, że Barca musi się liczyć z każdym wydanym euro, w Realu jak i w ManCity jest już bardzo ciasno na skrzydłach to Juventus mógłby chociaż spróbować rozpocząć negocjacje. Marotta rok temu chciał wydać na Aguero 34 mln euro i pewnie zaoferować kontrakt około 5 mln. Myślę, że nad zbliżoną propozycją zarówno Dortmund jak i sam Gotze musiałby się mocno zastanowić.


Zablokowany