Eljero Elia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 15:40

pan Zambrotta pisze:pytanie do pumiego - jak można mówić, że EE jest słaby, skoro nie gra? nie można o nim powiedzieć ani nic dobrego, ani nic złego :D
Pluto tak powiedział, a jemu nie wypada nie wierzyć.

Nie wiem czy wiesz, ale wywołujesz wilka z lasu. Być może zaraz zlecą się młodzi, Fifowi i Fm'owi fapacze Elii, którzy zaczną na nowo kolejną bezsensowną dyskusję o wyższości naszego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nad Robbenem


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 19:59

wywalić go .. nie filozofować :roll:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 20:03

pan Zambrotta pisze:pytanie do pumiego - jak można mówić, że EE jest słaby, skoro nie gra? nie można o nim powiedzieć ani nic dobrego, ani nic złego :D
Jest czarny :prochno:. Ile on zarabia? Przynajmniej zaoszczędzi się na pensji jak skorzysta z tej klauzuli.

Tak poza tym to Elia postanowił poinformować nas na Twitterze, że zrobił kupę.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 23:01

Jak rozwiąże kontrakt to ładnie utopiliśmy 9 melonów. Może gdyby dostał więcej szans to zacząłby coś grać, Del Piero też na początku sezonu cieniował, ale dostał w końcu kilka szans i odwdzięczył się zwyżką formy. Trzeba też przyznać, że Elia nie pasuje do taktyki i wizji Conte. Jeśli ma być nawet niepowoływany na mecze to najlepiej byłoby go włączyć w jakiś transfer innego gracza na zasadzie: my wam $$$+Elia.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 23:38

Spokojnie panowie, w kontrakcie jest podobno zapis, że jak nie wystąpi w 10% meczów Juve w sezonie to może rozwiązań kontrakt, poki co zagrał w trzech. W sezonie zagramy razem okolo 45 meczow, wiec jeszcze wejdzie 2 razy na ogony i gitara, także spodziewajcie sie panowie jutro wejścia Elii w 92 minucie


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 00:07

filippo0 pisze:Spokojnie panowie, w kontrakcie jest podobno zapis, że jak nie wystąpi w 10% meczów Juve w sezonie to może rozwiązań kontrakt, poki co zagrał w trzech. W sezonie zagramy razem okolo 45 meczow, wiec jeszcze wejdzie 2 razy na ogony i gitara, także spodziewajcie sie panowie jutro wejścia Elii w 92 minucie
To chyba nie jest w kontrakcie, ale takie chyba jest prawo w tego typu przypadkach. Szkoda. Zmarnowaliśmy 9 mln i pewnie około 2 mln na jego pensje (nie wiem ile zarabia). Teraz sztuką będzie go gdzieś wcisnąć jako część do innego transferu bądź jako definitywny. Nie miałem wielkich nadziei z nim związanych - rezerwowy w średniaku Bundesligi u nas nie miał większych szans na przebicie się. Denerwuje mnie to bo nie dość, że zmarnowana kasa to jeszcze problem będzie znaleźć mu nowy klub i nie stracić na nim za dużo.


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 07:12

Przyznam się szczerze że ja na niego trochę liczyłem, podobał mi się na mundialu, był młody i dawał nadzieję że się rozwinie. Podejrzewam że Conte nie tyle nie ceni jego umiejętności co po prostu widzi że na treningach nie robi to o co go prosi i mu nie pasuje do taktyki.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 11:26

Newcastle chce nabyć naszego dryblującego jak Pele, szybkiego jak Bolt i elokwentnego niczym Obama Holendra: "Newcastle eye move for wantaway Juventus winger Elia". Fajnie, że są konsekwentni. Chcieli go już w styczniu, chcą teraz, więc niech zacznie już pakować walizki.


Obrazek
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 11:59

A ja bym go tam zatrzymal... teraz bedzie Euro i napewno się pokaże z dobrej strony.. a w przyszlym sezonie czeka nas Liga Mistrzow .. i ciekawe kto wtedy zagra z boku?? chyba nie Giaccherini .. :doh:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 12:02

cerb pisze:A ja bym go tam zatrzymal... teraz bedzie Euro i napewno się pokaże z dobrej strony.. a w przyszlym sezonie czeka nas Liga Mistrzow .. i ciekawe kto wtedy zagra z boku?? chyba nie Giaccherini .. :doh:

Szczególnie, że nie otrzymał powołania od trenera Oranje. Sprzedać, życzyć powodzenia.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 12:04

cerb pisze:A ja bym go tam zatrzymal... teraz bedzie Euro
Z tego co mi wiadomo, w Holandii poznali się na Elii i murzyn na Euro nie pojedzie. Tym samym kończy się era mitu, że Eljero jest etatowym reprezentantem swojego kraju.
cerb pisze:a w przyszlym sezonie czeka nas Liga Mistrzow .. i ciekawe kto wtedy zagra z boku?? chyba nie Giaccherini .. :doh:
Buhehe... gdzie w hierarchii Conte jest Giaccherini a gdzie Elia. Fajny z Ciebie kibic, skoro myślisz, że Elia miałby jakiekolwiek szanse w rywalizacji z Emanuele.

Sprzedać Holendra gdziekolwiek i jak najszybciej! Ale znając życie i tak skończy się na wypożyczeniu


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 13:14

pumex pisze:
cerb pisze:A ja bym go tam zatrzymal... teraz bedzie Euro
Z tego co mi wiadomo, w Holandii poznali się na Elii i murzyn na Euro nie pojedzie. Tym samym kończy się era mitu, że Eljero jest etatowym reprezentantem swojego kraju.
A ty byś powołal gracza, ktory rok przesiedzal na lawce? Elia na jednym mistrzostwach pokazal, ze talent ma i to jest fakt, z ktorym nie ma co sie klocic. A ze formy zlapac nie potrafi to juz inna sprawa...

//EDIT:1
Posciagaj sobie drogi Pumex'ie powtorki meczy Holandii na poprzednich mistrzostwach a potem pomysl o czym mowisz. :doh:
Spoko, poczekam sobie tylko do momentu az Gio przyjdzie do Juve i Conte go zacznie tak ustawiac w 3-5-2 i juz bez zadnych skrupułów i wyrzutow sumienia będę mógł z Ciebie szydzic :dance:

Co do Eli ponoc interesuje sie nim Liverpool jak i jakies inne angielskie kluby, sam Elia chce tez na wyspy.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, 14:12 przez Bartek88, łącznie zmieniany 5 razy.





KLIK ==>www
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 13:19

Bartek88 pisze:bla, bla, bla
Nawet nie mam siły z Tobą dyskutować, drogi Bartku. Idąc Twoim tokiem rozumowania można by się zgubić pod drzwiami własnego domu. Matusiak oczywiście też miał olbrzymi talent ogrywając w pojedynkę Belgię, jednak potem nie mógł dojść do formy.

..aha, Giovinco to nie box-to-box :lol:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 13:22

Elia powiedział, że chce odejść, Conte też chyba chce, żeby odszedł, a co najważniejsze ja również chcę, żeby odszedł, więc koniec dyskusji :prochno: :wink:.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 20:01

Kiedyś któryś użytkownik fantastycznie podsumował w komentarzach pod newsem co jest nie tak z Elią. Facet ma potencjał ale u nas raczej już nie zaistnieje. Ciekawe ile można za niego dostać, myślę, że jakieś 5 mln albo pójdzie na jakieś wypożyczenie na słabych dla nas warunkach.


Zablokowany