Michele Pazienza

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:27

@Maras@ pisze:(...)a nawet jak grał to kojarzę tylko jego dramatyczne podania (między innymi to do wchodzącego z rezerwy zawodnika).

To akurat był Poulsen... Ale zgadzam się Sissoko ma beznadziejne podanie :P


A jeśli chodzi o Pazienzę to zgadzam się z @deszczowy. Dajcie mu szansę pokazania tego co umie, być może was zaskoczy. A nawet jeśli nie, to w moim przekonaniu to solidny rezerwowy. W końcu ktoś musi grzać ławę...


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:40

Kamex22 pisze:
@Maras@ pisze:(...)a nawet jak grał to kojarzę tylko jego dramatyczne podania (między innymi to do wchodzącego z rezerwy zawodnika).

To akurat był Poulsen... Ale zgadzam się Sissoko ma beznadziejne podanie :P


A jeśli chodzi o Pazienzę to zgadzam się z @deszczowy. Dajcie mu szansę pokazania tego co umie, być może was zaskoczy. A nawet jeśli nie, to w moim przekonaniu to solidny rezerwowy. W końcu ktoś musi grzać ławę...
Jak Poulsen jak to było w tym sezonie ? :D
Czas Momo w Juve już ewidentnie minął, tym bardziej w tym momencie jak przybył Pazienza. To jest ewidentna okazja do tego, żeby liczba zawodników się zgadzała, a żeby ilość kasiorki na koncie się powiększyła... Nic tylko szukać dla Sissoko nowego domu poza Turynem :D


ObrazekObrazekObrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 01:23

Transfer Pazienzy powinien spowodować natychmiastowe odejście Momo Sissoko. Obecnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy Melo, Sissoko oraz wspomnianego Pazienze, a miejsce w pierwszej jedenastce otrzyma tylko jeden. W końcu obok wspomnianego rzemieślnika będzie występował kreator gry-Andrea Pirlo zmieniany przez Claudio Marchisio.
W zasadzie linia pomocy po ewentualnym zakupieniu Batosa wyglądałaby według mnie imponująco:
Krasic-Melo-Pirlo-Bastos
Pepe-Marchisio-Pazienza-De Ceglie.

Jakby nie było witamy na pokładzie i życzę sukcesów :wink:. A, transfer traktuje jako przeprowadzkę GG swego czasu do Juventusu. Nic wielkiego nie oczekuje, więc mogę się tylko pozytywnie zaskoczyć.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 01:36

Czy to nie przypadkiem Pazienza grał w Palermo i ładnych kilka lat temu pyknął nam fajną bramkę przez którą przegraliśmy?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 01:40

Pazienza nigdy nie grał w Palermo. Ale grał w Napoli. Tam też jest ciepło i nieraz brudno.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 01:50

Aaaaa to był Brienza, a nie Pazienza. Pomyliły mi się nazwiska.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 09:22

Nevermind pisze:W zasadzie linia pomocy po ewentualnym zakupieniu Batosa wyglądałaby według mnie imponująco:
Krasic-Melo-Pirlo-Bastos
Pepe-Marchisio-Pazienza-De Ceglie
De Ceglie na lewej pomocy?? A nie zapomniałeś o Jorge "12 milionów" Martinezie?? I pozostaje kwestia czy Pepe zostanie wykupiony...

A Pazienza jeśli będzie niewypałem to przynajmniej nie za 12 milionów...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 12:17

Gandalf8 pisze:
Nevermind pisze:W zasadzie linia pomocy po ewentualnym zakupieniu Batosa wyglądałaby według mnie imponująco:
Krasic-Melo-Pirlo-Bastos
Pepe-Marchisio-Pazienza-De Ceglie
De Ceglie na lewej pomocy?? A nie zapomniałeś o Jorge "12 milionów" Martinezie?? I pozostaje kwestia czy Pepe zostanie wykupiony...

A Pazienza jeśli będzie niewypałem to przynajmniej nie za 12 milionów...
Nie zapomniał, bo z naszym Malaką-Chakalaką pewnie niebawem się pożegnamy.


flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:14

"Dajcie mu szansę pokazania tego co umie, być może was zaskoczy"

Tak samo, jak Martinezowi. Skończyła się u mnie tolerancja na szrot sprowadzony do Juventusu przez Miernottę.
Na razie mamy piłkarza z Napoli, którego nikt nie chciał tam trzymać, obrońcę ze spadkowicza z ligi i wypalonego Pirlo, którego kibice Milanu wypychali z drużyny z jeszcze większą zaciekłością niż juventini Amauriego.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:22

flying_birds pisze:"Dajcie mu szansę pokazania tego co umie, być może was zaskoczy"

Tak samo, jak Martinezowi. Skończyła się u mnie tolerancja na szrot sprowadzony do Juventusu przez Miernottę.
no powiedz, że Martinez Cię nie zaskoczył? :prochno:
flying_birds pisze:Na razie mamy piłkarza z Napoli, którego nikt nie chciał tam trzymać,
:płaczę:
flying_birds pisze: obrońcę ze spadkowicza z ligi
No tak bo Ziegler sam w pojedynkę miał ich utrzymać w lidze. :doh:
flying_birds pisze:i wypalonego Pirlo, którego kibice Milanu wypychali z drużyny z jeszcze większą zaciekłością niż juventini Amauriego.

to ten sam zawodnik, który nadal nadaje ton reprezentacji Prandellego?


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:28

Może nie jestem obiektywny ale Pazienza to nie byle ogór, jak już oglądałem mecze Napoli, to właśnie koncentrowałem się na nim, bo go po prostu bardzo lubię :D. Mówię wam to nie będzie zły transfer :).


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 18:33

flying_birds pisze:"Dajcie mu szansę pokazania tego co umie, być może was zaskoczy"

Tak samo, jak Martinezowi. Skończyła się u mnie tolerancja na szrot sprowadzony do Juventusu przez Miernottę.
Na razie mamy piłkarza z Napoli, którego nikt nie chciał tam trzymać, obrońcę ze spadkowicza z ligi i wypalonego Pirlo, którego kibice Milanu wypychali z drużyny z jeszcze większą zaciekłością niż juventini Amauriego.
Nie porównuj Martineza do Pazienzy. Malaka przyszedł za grubą kasę a Pazienza za friko, więc na uzupełnienie składu jest super. Z reszta od samego początku założenie jest tak, że on ma być raczej zmiennikiem do rotacji a nie do podstawowego składu (z Martinezem plan był nieco inny). Jeśli chodzi o Zieglera to co z tego, że ze spadkowicza, jeśli był w nim zdecydowanie wyróżniającą się postacią i nie jeden klub przyjąłby go z otwartymi ramionami (tym bardziej za DARMO). Gdy mówimy o Pirlo to tak szybko nie mówiłbym o jego wypaleniu. W Milanie grał mało bo miał kontuzję i nie pasował zbytnio do ustawienia. W ostatnim meczu reprezentacji dobrze rozdawał piłki i jestem wręcz przekonany, że będziemy mieli z niego dużo pociechy (a już na pewno zrobi w środku pola o wiele więcej niż Aquilani... i to za DARMO :P).
Wszystkie z wymienionych wyżej transferów uważam za dobre. To jest tzw. wykorzystywanie okazji ;)


ObrazekObrazekObrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 18:41

Smok-u pisze:Może nie jestem obiektywny ale Pazienza to nie byle ogór, jak już oglądałem mecze Napoli, to właśnie koncentrowałem się na nim, bo go po prostu bardzo lubię :D. Mówię wam to nie będzie zły transfer :).
Właśnie to Ty jesteś obiektywny. Twoja opinia jest warta więcej niż to co mówi cała banda rozwydrzonych hejterów Miernego :) Bo możesz coś o nim powiedzieć poza tym, że to jakiś "cienias" albo "co z tego, że grał w Napoli w podstawowym składzie" albo "mój bóg Moggi go wyśmiał" :)

Ja się cieszę z Pazienzy bo darmowych zawodników nigdy za wiele. Gość ma zapisane bodajże 1 mln rocznie więc na pewno nie wyjdziemy źle na tym transferze.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:35

Wg mnie jest to porażka transferowa, nie wiem co ten facet ma wnieść do drużyny...

Mimo wszystko życzę mu powodzenia :pray:

W pierwszym wywiadzie wypowiada się dosyć skromnie i mądrze, więc może da nam powody do radości?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:57

francois pisze:Wg mnie jest to porażka transferowa, nie wiem co ten facet ma wnieść do drużyny...
Może i porażka ale napewno nie mniejsza niż Martinez. Nic na nim nie tracimy (oczywiście prócz pensji ale tego też nie ma dużo).

Jak narazie jestem zadowolony Pirlo,Ziegler,Pazienza za FREE. Jeszcze Bastos, Lichtsteiner i Aguero i jestem MEGA happy!


Zablokowany