Reto Ziegler

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:54

Heh...słabo mi :doh: to Grosso powinien pakować manatki , a nie Reto. Trzeba się modlić, żeby Lichy nie złapał poważniejszej kontuzji, bo wtedy Juve ponownie pozostanie bez klasycznych bocznych obrońców


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 14:01

Monte Cristo pisze:Nie zdziwi mnie jesli Quagliarella i Ziegler spedza pol sezonu na trybunach a na boisku, w razie nieobecnosci De Ceglie lub Vucinica beda kulec Grosso i Del Piero
jeszcze lepiej: Grosso & Amauri/Iaquinta.
nie jestem jakims wielkim zwolennikiem talentu Reto, no ale - pomijajac fakt ze, wyrzucajac pilkarza tego samego okienka co go kupilismy, strasznie sie mozna zblaznic - nie da sie ukryc iz 50 letniego Grosso nie mozna powaznie brac nawet jako zmiennika (to nie jest DP), a De Ceglie, nawet zakladajac ze przestal byc kompletnym zlamasem w ofensywie, i rzyciodajna* baletnica w obronie, to zeby wytrzymac kondycyjnie, i bez kontuzji, przynajmniej 5 meczow pod rzad, musialby miec przez lato kosci operacyjnie wymienione na stalowe, a na sniadanie kokso-platki zapijac red-bullem.

A czemu Eta Beta nie pasuje Antosiowi Conte to nie wiem, ale nie lubie go(tego drugiego!) za to.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 15:41

@D@$ pisze:Gdzie powiedział, że chce zostać? Ja rto widze tak, że nie zagrał w kilku sparingach, nie ma pewnego miesjca w składzie i tak go to wzruszyło, że chce odejść.
Ziegler pisze:Zdecydowałem się więc tu pozostać i dać z siebie wszystko, jak zawsze to robiłem, i jestem przekonany, że uda mi się przekonać Conte.
http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... e_chce.php
Pisz dalej swoje genialne teorie.
@D@$ pisze:Skoro Conte wymyśla, to gdzie tu wina Marotty?
Masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu? Winą Marotty jest to, że akceptuje te cyrki. Mógłby przekonać Conte, bądź powiedzieć "Ziegler zostaje jako rezerwowy/trzeci obrońca", ale nie, wszystko wskazuje na to, że naszemu dyrektorowi takie rozwiązanie jest na rękę.
@D@$ pisze:Jasne, a potem wrzucą go do rowy i Marotta i z Conte obrzucą go kamieniami, rób dalej z Reto męczennika. :doh: Może Vidal też ma strzelić focha bo z Milanem grał mniej Marchisio?
Jak już mówiłem, śmigaj wieszać plakat Marotty nad łóżkiem.
Maly pisze: a jeśli Conte powiedział, że nie będzie grał Zieglerem tylko Grosso to co? nie lepiej go pożyczyć na pół roku czy rok? po co ma siedzieć i brać kasę skoro Conte tak do niego podchodzi?
W takiej sytuacji chciałoby się zapytać panów Marottę i Conte, ile meczów Juventusu widzieli w zeszłym sezonie i jak sprawowali się w nich panowie De Ceglie i Grosso. Marotta mając trochę oleju w głowie i pamięci powinien odmówić sprzedaży Zieglera. My wiemy jak Grosso i De Ceglie są słabi, a on nie wie?

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=61617

żegnamy Reto, wypożyczenie za 1mln. jutro ma być oficjalny komunikat. Pogratulować, Marotta i Conte - to są łby :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:17

Lypsky pisze: http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=61617

żegnamy Reto, wypożyczenie za 1mln. jutro ma być oficjalny komunikat. Pogratulować, Marotta i Conte - to są łby :ok:
Grosso powrócił do treningów, zatem można się było tego spodziewać w najbliższym czasie. Zdaje się najbardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzja powyższej dwójki w tym oknie transferowym. Powiedziałbym, że pozostaje mieć nadzieje na dobre występy pary De Ceglie-Grosso, ale to nie miałoby żadnego sensu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, na co stać boskiego Paolo. Ten człowiek poza szybkością nie dysponuje żadnymi innymi piłkarskimi atutami. Kwestii Grosso poruszać nie trzeba, bo to komentarza nie wymaga. Przeciwnicy lewą stroną będą w nas wchodzić jak w masło.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:20

Z Grosso najdziwniejsze jest to, że bardzo starali się go sprzedać, rozważali nawet opcję rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron... a teraz powrócił do łask. Nie trybię pewnych rzeczy, bez kitu.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:21

Jeśli to nie wina Reto, to Conte i Marotta są dla mnie skończonymi D E B I L A M I , żeby nie widzieć jakie dno mamy na lewej stronie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:26

mnowo pisze:Z Grosso najdziwniejsze jest to, że bardzo starali się go sprzedać, rozważali nawet opcję rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron... a teraz powrócił do łask. Nie trybię pewnych rzeczy, bez kitu.
Obecność Grosso w składzie to z całą pewnością nie jest wyraz sympatii do tego zawodnika, a swego rodzaju deska ratunkowa. Nie wiedzieć czemu Marotta nie zdecydował się na sprzedać/wypożyczenie Zieglera na samym początku okienka, kiedy to można się jeszcze było za kimś na tę pozycję rozglądnąć. A tak poszli na łatwiznę, w dodatku nie byli zmuszeni w takiej sytuacji nic wydawać. Takim podejściem Conte zaczyna sobie robić we mnie wroga - kto wie, czy nie okaże się kolejnym po Ferrarze, który dużo straci w oczach kibiców.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:51

Najbardziej oczekuję komentarzy osób, które opisując mercato mówiły o dobrej pracy naszego dyrektora w sprawie boków obrony czy ogólnie obrony. Zakupiliśmy (uwaga!) jednego obrońcę na prawą stronę, reszta jest identyczna jak przed rokiem. Brawo Marotta! Brawo Conte!

Reto.. Dziękuje Ci za czas spędzony w Juventusie. Trafiłeś na złych ludzi, którzy widzą talent De Ceglie (hahahahhahaahha) czy przydatność (hahaahaha) Grosso. Nie widzą natomiast problemu tam gdzie jest on od hmm 4 lat?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:52

Mi do glowy przychodzi tylko pomysl przesuniecia Chielliniego na lewa obrone. W zeszlym sezonie kiedy na srodku grali Bonucci z Barzaglim a na lewej obronie Chiellini momentami ta obrona wygladala calkiem niezle. Ale to sie kupy przeciez nie trzyma, bo Conte powinien wyprobowac w meczach sparingowych taki wariant, a tego nie widzielismy. Sprzedaz Zieglera to glupota, ale tez zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kluby z Turcji moga kupowac do 5 wrzesnia, to moze jest jeszcze jakis promyk nadziei, ze uda sie Nam opchnac Amauriego :prochno: Nie wierze w to, ale byloby wspaniale gdyby Galata pokusila sie o Naszego bombardiera.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 16:52

mnowo pisze:Z Grosso najdziwniejsze jest to, że bardzo starali się go sprzedać, rozważali nawet opcję rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron... a teraz powrócił do łask. Nie trybię pewnych rzeczy, bez kitu.
No coś Ty, mnowo! Nie cieszysz się, że nie jestesmy "drugą Sampa" z jakimiś odrzutami ze spadkowicza?

Brawo Antonio Conte, przewidujący, mądry trener!!



:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:02

deszczowy pisze:
mnowo pisze:Z Grosso najdziwniejsze jest to, że bardzo starali się go sprzedać, rozważali nawet opcję rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron... a teraz powrócił do łask. Nie trybię pewnych rzeczy, bez kitu.
No coś Ty, mnowo! Nie cieszysz się, że nie jestesmy "drugą Sampa" z jakimiś odrzutami ze spadkowicza?
No ale Ziegler był z Sampy... przecież...


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:05

Śmieszna sprawa, jedyna wyjaśnienie tej sytuacji jest takie, że skoro Conte chce stawiać na De Cegłe to poprostu nie chcą mieć ławkowicza z kontraktem prawie na 3mln..., a własnie ile ma Grosso bo chyba też w tych okolicach?


:angry:


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:13

To już jest pewne - Conte sobie nie poradzi.

Według niego:

De Ceglie>Ziegler

Elia>Bastos i Vargas

Po prostu brak słów. :roll:


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:30

Wybory Conte są niezrozumiałe dla większości kibiców Juve, zatem są dwa wyjścia. Albo Conte jest geniuszem, którego my - maluczcy nie potrafimy pojąć naszymi niewielkimi rozumkami albo Conte to kompletny dyletant, który ostatecznie pogrąży Juventus swoimi "genialnymi" pomysłami. Czas pokaże, co jest prawdą. Mam tylko jedną wątpliwość. Gdyby Juventus zatrudnił trenera z identycznym doświadczeniem i osiągnięciami, który nie nazwałby się Antonio Conte i nie był w przeszłości kapitanem Juventusu, a poczynał sobie na rynku transferowym tak samo jak on - to czy ktokolwiek zostawiłby na nim suchą nitkę?


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:35

to idiotyzm co sie dzieje przeciez on jest lepszy od de ceglie i gross
a tak wogole to jest chore, bo skoro conte nie chcial zieglera to po co bral go na sparingi mogl brac grosso kompletny burdel


Zablokowany