Amauri

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2011, 22:09

kosciu88 pisze:http://www.pilka.pl/rozchwytywany-amauri a to ciekawe :think: Jak tak to niech robia przetarg na Amauriego, moze z 10mln wyciagniemy :D
Agent ma dużo znajomych...
Sandokan... jak strzeli jeszcze 3 i będzie chciał... Niech wraca. Szkoda tego hajsu. Osobiście walczyłbym o Giovinco a olał Vicka. Przy pozostaniu Del Neriego-> grania 4-4-2 napastnicy Matri-Quag/Toni-Alex/Sandokan-Gio, który może grać lmf=... no nieźle.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2011, 10:20

zoff pisze:Kto zmienił zdanie? W tym temacie znakomita większość mówi NIE Amauriemu. I bardzo dobrze.
Właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego w ogóle poruszana jest jego sprawa. Co za różnica czy w przyszłym sezonie brał będzie w Parmie, Torino czy Palermo?
francois pisze:Pamiętamy, pamiętamy. Pamiętamy też kto go założył
Chciałem jedynie jakoś poprzeć swoje argumenty. Jednakże przeczytałem za mało postów tutaj i za szybko wyciągnąłem wnioski. Jak się okazało trochę błędne.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2011, 12:09

Skoro za tego gościa ktoś oferuje jakąś lepszą kasę to powinniśmy go opchnąć, najlepiej gdzieś za granicę. Jeśli ten scenariusz się sprawdza to powinniśmy zrobić to samo z Iaquintą.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Edvyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2011, 14:05

Bramki w Parmie tylko potwierdzają że to swietny pilkarz pod warunkiem ze gra w przecietnym klubie .

Miał dobry początek w Juve , przynajmniej mi się podobał.
Silny,walczak,nieustępliwy ale dość szybko minęła ta niezła dyspozycja .

Sprzedać drzewca i zbierać na Neymara :)


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2011, 18:31

Żadnego przetargu nie będzie bo Parma ma prawo pierwokupu, więc jeśli ktoś inny naprawdę będzie chciał go kupić to hajs zbierze Parma :P


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 00:14

Ma prawo pierwokupu? W newsach o wypozyczeniu nic takiego nie pisalo. Nie bylo tez (z tego co pamietam) nic mowione o jakiejkolwiek umowionej kwocie odstepnego. Masz jakies konkrety na ten temat?


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 00:22

beka pisze:Ma prawo pierwokupu? W newsach o wypozyczeniu nic takiego nie pisalo. Nie bylo tez (z tego co pamietam) nic mowione o jakiejkolwiek umowionej kwocie odstepnego. Masz jakies konkrety na ten temat?
Dziwne, zawsze mi się wydawało, że jakaś kwota została ustalona, mam nawet wrażenie, że ktoś tu pisał o 6 mln. Ale żadnych pewnych informacji przytoczyć nie mogę :think:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 07:06

Ustalone było ponoć 7 mln euro:
http://www.juvepoland.com/news.php?id=18428


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 09:23

Był tylko jeden "artykuł" w którym była mowa o ustalonej kwocie 7 mln euro. Zwykła plota. Fakty są takie, że w momencie wypożyczenia kluby nie ustaliły takiej klauzuli. Wszędzie wtedy napisano, że Panowie z Juve i Parmy zawarli dżentelmeńską umowę, że latem usiądą do rozmów i wspólnie zastanowią się nad przyszłością Amauriego klik!.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 17:08

Bez żartów chłopy, koszulka Juve jest za ciężka dla wynalazków typu Amauri, Motta, Poulsen, Tiago itp itd.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 21:07

kdzr pisze:Bez żartów chłopy, koszulka Juve jest za ciężka dla wynalazków typu Amauri, Motta, Poulsen, Tiago itp itd.
Popieram. Sprawa dla mnie jest jasna: chcąc wyrwać się z marazmu nie możemy trzymać ochłapów, a jednym z nich jest Amauri. Jak to się mówi... albo rybki, albo akwarium


Obrazek
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 12:02

Biorąc pod uwagę ile zarabia trzeba się modlić, żeby ktokolwiek chciał go kupić i przypadkiem nie wrócił do Juve..


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 12:07

Meraviglioso pisze:Biorąc pod uwagę ile zarabia trzeba się modlić, żeby ktokolwiek chciał go kupić i przypadkiem nie wrócił do Juve..
Jakby go wypchnąć do Tottenhamu za Krancjara.... Ciekawe, czy by się dało? :think: Choć wolałbym, żeby NAJPIERW poleciał Dżakinta.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2011, 12:23

Ja jednak wolę już Amauriego niż Vicka trzymać...

Amauri przy dobrych skrzydłowych może strzelać dużo bramek a najlepsze rozwiącanie by było zostawić Brazylijczyka tylko niech tą pensje mu obniżą i na rezerwowego by był jak znalazł...

MATRI.DEL PIERO.AMAURi i jakaś gwiazda Neymar czy AGUERo lub BENZEMA.... Del Piero wiele nie zarabia Vicka i Martineza sprzedać...

ciekawie co będzie jeszcze z Fabio Q' czy wruci do dawnej formy po takiej kontuzji jak tak to wtedy sprzedać Amauriego a zostawić Fabio Q...


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2011, 13:20

Marchisio87 pisze:Ja jednak wolę już Amauriego niż Vicka trzymać...
Z tym, ze jesli teraz nie opchniemy tego darmozjada Amauriego, to juz nigdy, bo lepszej okazji nie bedzie. Brazylejro strzelil 7 bramek, odzyl w Parmie, sa oferty. Jak do Nas wroci to znow zacznie najpewniej grac piach i bedziemy mu bulic 4 banki rocznie.

W tej chwili, mozemy za niego dostac jakas rozgarnieta oferte w wysokosci 5 - 6 czy nawey 7 milionow. Za rok juz takiej okazji na bank nie bedzie.


Zablokowany