Enzo Zidane

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kingofthehill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2010
Posty: 42
Rejestracja: 27 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2011, 08:52

YaSq pisze:Jak juz mamy sciagac pilarzy za geny to lepiej kupic syna Aguero, a wnuka Maradony :D
ogladales filmik jak to dziecko kopie? niewiem ile on ma?

za 2 lata bedzie lepszy niz amauri :D
co bedzie za 10 :D


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2011, 09:49

Kingofthehill pisze:
YaSq pisze:Jak juz mamy sciagac pilarzy za geny to lepiej kupic syna Aguero, a wnuka Maradony :D
ogladales filmik jak to dziecko kopie? niewiem ile on ma?

za 2 lata bedzie lepszy niz amauri :D
co bedzie za 10 :D
2 ! 2 latka :shock: wg wiki urodził się 19 Lutego 2009...

Co do Enzo, zapewne w Realu zostanie, chociaż gdyby tam mu się nie podobało to zapewne pierwszych klubem jaki poleciłby mu ojciec byłby Juventus :wink:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2011, 09:53

deszczowy pisze:
zahor pisze:Moim zdaniem nie ma się co napalać. Bardzo rzadko zdarza się, żeby syn wielkiego piłkarza dorównał ojcu. Właściwie jedyny przykład (który przychodzi mi w tej chwili do głowy) światowej sławy gracza, którego syn również byłby zawodnikiem z najwyższej półki to Maldini.
No wiesz Ty co? A Ebyyyyy?

Obrazek
:C
Wiesz co, chodziło mi o zawodnika nieco lepszego niż taki, który biega po schodach w Klubie Kokosa w Polonii Warszawa


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 17:08

Mamy zdolną Primaverę może warto kogoś na dłużej trzymać w pierwszej drużynie niż tylko wtedy gdy nękają nas kontuzje...


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 17:18

Kingofthehill pisze: za 2 lata bedzie lepszy niz amauri :D
co bedzie za 10 :D
już nie przesadzaj, naprawdę nie mogę już tego czytać za 2 lata?? on już jest lepszy niż Amauri!! :C , musi tylko nad lewą nogą popracować, bo widać że tylko prawa, ale ma jeszcze czas:D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 19:36

Arty83 pisze:Mamy zdolną Primaverę może warto kogoś na dłużej trzymać w pierwszej drużynie niż tylko wtedy gdy nękają nas kontuzje...
Dokładnie, jeśli Primaverę mamy zdolną to czas wystawiać w meczach młodych bo jak pokazał ten sezon, Juve potrzebuje wzmocnień i to nie takich 30/32 latków tylko 10 lat młodszych


JUVE PER SEMPRE!
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 14:54

Enzo Zidane przyszłym bramkarzem Juve? Bo o ile się nie mylę, to gra na tej właśnie pozycji. Juventus ma właściwie coś wspólnego z Realem jeśli chodzi o młodych graczy. Oba kluby posiadają ogromną ilość zdolnych juniorów, jednak nie zauważają ich potencjału. Sprzedają ich, a gdy po kilku latach wyrosną na przyzwoitych grajków, za wszelką cenę starają się ich odzyskać, co z reguły kończy się klapą. Juve zamiast szukać młodych talentów u innych, powinno uważniej porozglądać się u siebie, to dałoby lepszy efekt :smile:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 15:59

probeert_juve pisze:Oba kluby posiadają ogromną ilość zdolnych juniorów, jednak nie zauważają ich potencjału. Sprzedają ich, a gdy po kilku latach wyrosną na przyzwoitych grajków, za wszelką cenę starają się ich odzyskać, co z reguły kończy się klapą. Juve zamiast szukać młodych talentów u innych, powinno uważniej porozglądać się u siebie, to dałoby lepszy efekt :smile:
O tej klapie to chyba mówisz tylko i wyłącznie o Juve. Bo Real gdy sprzedaje zawodnika, to zastrzega sobie możliwość jego kupna za określoną kwotę. Tak było przynajmniej z Negredo, Granero czy tym co teraz przyszedł z Espanyolu. Więc działacze z Turynu mogliby się wiele nauczyć od tych z Madrytu. Bo kilku graczy, chętnie powitałbym z powrotem :)


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 16:07

Fakt, zapomniałem o tej ustalonej kwocie wykupu zawodnika z klubu, ale to nie funkcjonowało jeśli chodzi np. o Juana Mate z Valencii. :naughty:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 18:16

probeert_juve pisze:Oba kluby posiadają ogromną ilość zdolnych juniorów, jednak nie zauważają ich potencjału. Sprzedają ich, a gdy po kilku latach wyrosną na przyzwoitych grajków, za wszelką cenę starają się ich odzyskać, co z reguły kończy się klapą. Juve zamiast szukać młodych talentów u innych, powinno uważniej porozglądać się u siebie, to dałoby lepszy efekt :smile:
Powiedz mi jakich to przyzwoitych grajków Juventus wydał, a później chciał ściągnąć i nie dał rady? Rozumiem, że mówimy tu o graczach którzy faktycznie nadawaliby się do drużyny i byli wzmocnieniami. W tej chwili do głowy przychodzi mi jedynie Criscito, ale jego sytuacja była dość skomplikowana, bo zdaje się, że jest wychowankiem Genoi sprowadzonym do naszej primavery, później był przymierzany do pierwszego składu i dopiero oddany. Tak naprawdę ciężko powiedzieć by był naszym wychowankiem (tej informacji nie sprawdzam, więc mogę się mylić, ale zdaje się, że jest jak napisałem) tak samo jak trudno powiedzieć byśmy nie zauważyli jego potencjału (wszak był przymierzany do pierwszego składu).

Kogo innego, rzeczywiście mocnego masz na myśli?


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 18:27

Mati pisze:
probeert_juve pisze:Oba kluby posiadają ogromną ilość zdolnych juniorów, jednak nie zauważają ich potencjału. Sprzedają ich, a gdy po kilku latach wyrosną na przyzwoitych grajków, za wszelką cenę starają się ich odzyskać, co z reguły kończy się klapą. Juve zamiast szukać młodych talentów u innych, powinno uważniej porozglądać się u siebie, to dałoby lepszy efekt :smile:
Powiedz mi jakich to przyzwoitych grajków Juventus wydał, a później chciał ściągnąć i nie dał rady? Rozumiem, że mówimy tu o graczach którzy faktycznie nadawaliby się do drużyny i byli wzmocnieniami. W tej chwili do głowy przychodzi mi jedynie Criscito, ale jego sytuacja była dość skomplikowana, bo zdaje się, że jest wychowankiem Genoi sprowadzonym do naszej primavery, później był przymierzany do pierwszego składu i dopiero oddany. Tak naprawdę ciężko powiedzieć by był naszym wychowankiem (tej informacji nie sprawdzam, więc mogę się mylić, ale zdaje się, że jest jak napisałem) tak samo jak trudno powiedzieć byśmy nie zauważyli jego potencjału (wszak był przymierzany do pierwszego składu).

Kogo innego, rzeczywiście mocnego masz na myśli?
Cassani?


Obrazek
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 18:38

Dravil pisze:Cassani?
no chociażby i on


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 18:50

Ok, punkt dla was. Mamy jednego. Kto następny :)?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2011, 18:54

Mati słuchaj podobno Conte lubi Lanzafame. Też by się łapał :lol:


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 11:37

No tak, przekonałeś mnie :D

Mówiąc serio - prawda, że mamy zdolną młodzież, ale mówienie że mamy ogrom młodych talentów które później stają się naprawdę dobrymi zawodnikami to przesada. Co do talentów to się zgodzę - ale z pewnością gdyby im bardziej ufać, to mieliby większe szanse na rozwój niż mają teraz na wypożyczeniach w Serie B.


Zablokowany