Robin van Persie

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 14:22

Tak, Van Persie opuści klub i trenera, którym zawdzięcza tak wiele, żeby przyjść grać dla Juve. Zejdźcie na ziemię, jeśli Robin odejdzie, to tylko do kogoś kto naprawdę się liczy w Lidze Mistrzów. A ja sądzę, że przedłuży kontrakt i zostanie w Arsenalu.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 17:19

Mietson pisze:Tak, Van Persie opuści klub i trenera, którym zawdzięcza tak wiele, żeby przyjść grać dla Juve. Zejdźcie na ziemię, jeśli Robin odejdzie, to tylko do kogoś kto naprawdę się liczy w Lidze Mistrzów. A ja sądzę, że przedłuży kontrakt i zostanie w Arsenalu.
Może do Realu?
http://www.eurofutbol.pl/news/355544-Va ... lu-Madryt/
35 mln :shock: Myślę, że Wenger skusiłby się na taka kasę, choć wg mnie Van Persie nie jest tyle wart. Choć trzeba przyznać, że jest ostatnio w świetnej formie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2011, 05:08

RVP nie odejdzie z Arsenalu za nic w świecie a bardzo lubię tego gracza i jego styl w Juve by sie sprzydał :) ale to marzenia tylko!!! my musimy się pozbyć jak na razie kilku kopaczy z Ataku i może skrzydłowego Krasica a dopiero myślmy o transferach... :dance:


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2011, 10:46

Spokojnie. Wenger pokazuje cały czas, że nie ma ludzi nie do zastąpienia. Sprzedał Henry'ego, sprzedał Vieirę, sprzedał Fabregasa. Dlaczego miałby nie sprzedaż RVP?


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2011, 10:48

zoff pisze:Spokojnie. Wenger pokazuje cały czas, że nie ma ludzi nie do zastąpienia. Sprzedał Henry'ego, sprzedał Vieirę, sprzedał Fabregasa. Dlaczego miałby nie sprzedaż RVP?
Może po sprzedaniu wieeeelu świetnych piłkarzy wreszcie zauważył że do niczego to nie prowadzi? W każdym bądź razie, na zatrzymanie Robina może być już za późno, Arsenal jest skończony.


Obrazek
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 22:38

nie ma szans żeby RVP odszedł z Arsenalu!!!


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 17:38

Marchisio87 pisze:nie ma szans żeby RVP odszedł z Arsenalu!!!
No możesz się zdziwić .
Bo już mielismy przypadki o których się mówiło ,że napewno nie odejdą z Arsenalu .


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 18:17

Może nie do końca na temat transferu, ale dziwi mnie to, że Van Persie nie został nominowany do Złotej Piłki :shock:
Z tego co czytałem to jego dorobek w tym roku to 28 bramek w 27 meczach...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 22:51

francois pisze:Może nie do końca na temat transferu, ale dziwi mnie to, że Van Persie nie został nominowany do Złotej Piłki :shock:
Z tego co czytałem to jego dorobek w tym roku to 28 bramek w 27 meczach...
Też mnie to dziwi. Pewnie przyczyna jest taka, że chodzi o brak sukcesów z klubem, przez to nie jest tak medialnym zawodnikiem jak inni nominowani.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2011, 11:18

francois pisze:Może nie do końca na temat transferu, ale dziwi mnie to, że Van Persie nie został nominowany do Złotej Piłki :shock:
Z tego co czytałem to jego dorobek w tym roku to 28 bramek w 27 meczach...
Zabrakło dla niego miejsca bo nominacje musieli dostać Abidal i Khedira :lol: Ta nagroda to kpina, nie wiem z jakiej paki tacy ludzie zostają nominowani.


TomassoAG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 10:51

Juve rezygnuje z van Persiego?

Tydzień temu w życiu Robina van Persiego po raz kolejny nastąpił zwrot, kiedy to zainteresowanie Holendrem wyraził turyński Juventus.

Holender miał stwierdzić, że nie jest jeszcze gotowy na podpisanie nowego kontraktu proponowanego mu przez włodarzy Kanonierów i potrzebuje więcej czasu, by podjąć tak ważną dla jego przyszłości decyzję. Manchester City i Juventus Turyn to jak na razie jedyne kluby, które wykazały konkretne zainteresowanie pozyskaniem 28 letniego reprezentanta Holandii.

Jak jednak donoszą źródła powiązane z zespołem z Turynu, Juve może zmienić obszar swojego zainteresowania i poszukać klasowego napastnika gdzie indziej.

Działacze z Turynu obawiają się, że van Persie nieoficjalnie podjął już decyzję co do swojej przyszłości i w związku z tym nie chcą skupiać się tylko i wyłącznie na pozyskaniu Holendra. Według ostatnich doniesień Włosi mają interesować się także usługami napastnika nowego mistrza Anglii – Edina Dżeko, gracza Realu Madryt – Gonzalo Higuaina i Edinsona Cavani z Napoli.

Arsenal zaoferował van Persiemu przedłużenie kontraktu o kolejne trzy lata i tygodniówkę w wysokości 130 tysięcy funtów oraz premię opiewającą na 5 milionów funtów.

Źródło: http://www.kanonierzy.com/shownews_id-2 ... ego-.shtml
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 17:02 przez TomassoAG, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 11:33

TomassoAG pisze: Jak jednak donoszą źródła powiązane z zespołem ze Stadio delle Alpi, Juve może zmienić obszar swojego zainteresowania i poszukać klasowego napastnika gdzie indziej.
Say what?! A Arsenal dalej gra na Highbury, tak?

Co do samego RVP - ja tam nigdy nie oponowałem za jego sprowadzaniem. Wiem, że to głupie tak wybrzydzać, bo zawodnik to klasowy ale osobiście wolałbym Cavaniego z całego tego zastępu piłkarzy na "celowniku" Marotty. ;)


TomassoAG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 11:54

Ja bym go widział z 10 na plecach :) Profesjonalista pełną krasą. Nie musieli byśmy drżeć czy jest w Juve dla kasy czy dlatego, że chce coś osiągnąć i grać dla kibiców. Dżeko już raz na kase poleciał więc w Turynie go nie chce widzieć. Higuain może mieć nasrane we łbie przez Mourinho. A Cavani? Nie wiem co o nim myśleć. Z dwójki Cavani, Robin Marotta może sobie jak dla mnie rzucić monetą :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 17:02 przez TomassoAG, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juveman1997

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 26
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 13:07

TomassoAG pisze: A Cavani? Nie wiem co o nim myśleć. Z dwójki Cavani, Robin. Marotta może sobie jak dla mnie rzucić monetą :)
Wolałbym żeby o naszych transferach nie decydował rzut monetą...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 17:43

Juveman1997 pisze:
TomassoAG pisze: A Cavani? Nie wiem co o nim myśleć. Z dwójki Cavani, Robin. Marotta może sobie jak dla mnie rzucić monetą :)
Wolałbym żeby o naszych transferach nie decydował rzut monetą...
A ja z tej dwójki zdecydowanie wolałbym Cavaniego. Młodszy, ograny w Serie A, mniej podatny na kontuzje i pensja pewnie też niższa. Wszystko przemawia za nim.
Bardziej konkretną alternatywą dla Urusa są IMO Dzeko i Higuain.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany