Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 14:06

Przecież Tevez niby na pewno odchodzi z ManU ? Mimo to mysle że jak Ferguson nie chciał Rossiego wczesniej to teraz nagle mu się to nie odmieni...

Co do przyjścia Giuseppe do Juve, cóż, fajnie by było tylko czy strata Trezegola nie okazałaby się zbyt widoczna :think:


Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 14:28

Rossi to fantastycznie rokujacy pilkarz z uznana juz marka. Mysle, ze wymiana pokoleniowa wyjdzie nam na dobre, bo Trezeguet raczej nie jest nam juz potrzebny, tym bardziej, ze Juve będzie inaczej ustawione w przyszlym sezonie. Bardzo chętnie widzialbym w zespole Starej damy kogos takiego jak Rossi, Lavezzi czy Cassano.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 21:24

Hehehe, tak przeglądając Sieć natrafiłem na niezłe rewelacje, KLIK.

Ile w tym prawdy? Myślę, że tyle co nic. O ile news ociera się o prawdę względem Juve (bo każdy wie, jaka teraz u nas polityka transferowa) to taki Inter czy Milan, myślę, że bez problemu wyciągnąłby Rossiego z Hiszpanii, gdyby tylko na prawdę tego chcieli.

Gdzie te czasy, kiedy to w Serie A kręciły się największe pieniądze...i to jeszcze w dolarach czy funtach. Ehh...


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2009, 15:58

Judzio pisze:Przecież Tevez niby na pewno odchodzi z ManU ? Mimo to mysle że jak Ferguson nie chciał Rossiego wczesniej to teraz nagle mu się to nie odmieni...

Co do przyjścia Giuseppe do Juve, cóż, fajnie by było tylko czy strata Trezegola nie okazałaby się zbyt widoczna :think:
Nie byłbym taki pewny, czy mu się nie odmieni. Tevez na pewno odchodzi z Manchesteru. Tak więc Fergusonowi zostaje Berbatov i Rooney. Czy to nie za mało?


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 00:45

Dałbym mu jeszcze rok na grę w La Liga i niezwykle dokładnie go obserwował- póki co jest uważany we Włoszech za świetnego- po PK w RPA oceniam ,że pomimo 2 pięknych bramek z USA Rossi zagrał dość przeciętnie... Jeszcze moim zdaniem za wcześnie na taki transfer- poza tym nie byłaby to tania opcja.Narazie jeszcze zbyt niepewna

Poza tym nie możemy kupować każdego o kim trąbią włoskie pisma... :roll:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 01:40

fallweiss pisze:Dałbym mu jeszcze rok na grę w La Liga i niezwykle dokładnie go obserwował
Niestety, ale za rok będziemy mogli go obserwować jak przechodzi do Manchester, Realu, czy Barcelony. Poza tym za rok to on nie będzie już wart 25 mln, tylko 35 w porywach do 40 jeżeli utrzyma obecną formę, a pamiętajmy że on się dopiero rozwija. Także jeżeli nie sprowadzimy Beppe w tym okienku to w przyszłości będziemy mogli raczej o nim tylko pomarzyć :).


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 07:56

25mln EUR za Rossiego za zawodnika który strzelił 12 bramek ?? to według mnie lekkie przegięcie za Diego Daliśmy coś koło tego a on był gwiazdą lig, za niego max 15- 16 mln on wcale tam nei jest żadną gwiazdą, moze ma potencjał i może będzie gwiazdą ale tylko może,
PO co jego kupować jak można za 15- 20mln mieć Cassano który jest absolutną gwiazdą w Sampie i nie dośc że strzelił tyle samo bramek to ma pełno asyst, zreszta kto oglądał jakieś mecze Sampy w tym sezonie ten wie o czym pisze. Do tego może grać na każdej ofensywnej pozycji w pomocy i grac w ataku


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 09:41

Judzio pisze: Co do przyjścia Giuseppe do Juve, cóż, fajnie by było tylko czy strata Trezegola nie okazałaby się zbyt widoczna :think:
A czy była widoczna w już poprzednim sezonie? Jakoś nie bardzo...

Co do Rossiego to inwestycja na przyszłość.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 10:42

FalsoVero pisze:
Judzio pisze: Co do przyjścia Giuseppe do Juve, cóż, fajnie by było tylko czy strata Trezegola nie okazałaby się zbyt widoczna :think:
A czy była widoczna w już poprzednim sezonie? Jakoś nie bardzo...

Co do Rossiego to inwestycja na przyszłość.
Pewnie, zakup Rossiego to z pewnością inwestycja w przyszłość, z tym się muszę zgodzić. Co do widoczności Trezegueta w poprzednim sezonie, to nie miał on zbyt wielu okazji do pokazania się, a jak już wchodził na boisko to dobrze mu szkło, dlatego ja również jestem za zakupem Rossiego, ale nie kosztem Treze.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 10:45

Gdyby udało się pozyskać Rossiego to naprawdę zarządowi należałby się wielki szacunek. Diego i Rossi plus kilka innych wzmocnień w jedno mercato? Genialna sprawa.
Tylko martwi mnie trochę deklaracja Treze, że zostaje w klubie. Lubię go, ale nie potrzebujemy 3 snajperów, a jeśli on pozostanie to o Rossim nie ma co myśleć....

Czy wyobrażacie sobie Juve z tercetem Diego-Rossi-Giovinco? To by było zbyt piękne, ale może może :wink:

2 POST:
MajosJuventino pisze:
FalsoVero pisze:
Judzio pisze: Co do przyjścia Giuseppe do Juve, cóż, fajnie by było tylko czy strata Trezegola nie okazałaby się zbyt widoczna :think:
A czy była widoczna w już poprzednim sezonie? Jakoś nie bardzo...

Co do Rossiego to inwestycja na przyszłość.
Pewnie, zakup Rossiego to z pewnością inwestycja w przyszłość, z tym się muszę zgodzić. Co do widoczności Trezegueta w poprzednim sezonie, to nie miał on zbyt wielu okazji do pokazania się, a jak już wchodził na boisko to dobrze mu szkło, dlatego ja również jestem za zakupem Rossiego, ale nie kosztem Treze.
No chyba nie do końca. Oprócz jednego gola w SerieA i asysty z Chelsea to pamiętam tylko, że był wiecznie niewidoczny. Owszem grał bardzo mało ale pisanie, że za każdym razem dobrze mu szło to chyba mała przesada :P


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 11:05

MoszeUsz pisze:
MajosJuventino pisze:
FalsoVero pisze:
A czy była widoczna w już poprzednim sezonie? Jakoś nie bardzo...

Co do Rossiego to inwestycja na przyszłość.
Pewnie, zakup Rossiego to z pewnością inwestycja w przyszłość, z tym się muszę zgodzić. Co do widoczności Trezegueta w poprzednim sezonie, to nie miał on zbyt wielu okazji do pokazania się, a jak już wchodził na boisko to dobrze mu szkło, dlatego ja również jestem za zakupem Rossiego, ale nie kosztem Treze.
No chyba nie do końca. Oprócz jednego gola w SerieA i asysty z Chelsea to pamiętam tylko, że był wiecznie niewidoczny. Owszem grał bardzo mało ale pisanie, że za każdym razem dobrze mu szło to chyba mała przesada :P
To lepiej napisz komu szło w tych ostatnich meczach skoro nie potrafiliśmy wygrać przez 7 kolejek :whistle: Jedynie Iaq się wyróżniał... Piszesz, że był niewidoczny. Tak, to prawda. Pamiętam mecze w których David dotknął piłkę może 4 razy na cały mecz. Ale czy to jego wina? Chyba nie bardzo.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 11:09

JuveR pisze:
MoszeUsz pisze:
MajosJuventino pisze:
Pewnie, zakup Rossiego to z pewnością inwestycja w przyszłość, z tym się muszę zgodzić. Co do widoczności Trezegueta w poprzednim sezonie, to nie miał on zbyt wielu okazji do pokazania się, a jak już wchodził na boisko to dobrze mu szkło, dlatego ja również jestem za zakupem Rossiego, ale nie kosztem Treze.
No chyba nie do końca. Oprócz jednego gola w SerieA i asysty z Chelsea to pamiętam tylko, że był wiecznie niewidoczny. Owszem grał bardzo mało ale pisanie, że za każdym razem dobrze mu szło to chyba mała przesada :P
To lepiej napisz komu szło w tych ostatnich meczach skoro nie potrafiliśmy wygrać przez 7 kolejek :whistle: Jedynie Iaq się wyróżniał... Piszesz, że był niewidoczny. Tak, to prawda. Pamiętam mecze w których David dotknął piłkę może 4 razy na cały mecz. Ale czy to jego wina? Chyba nie bardzo.
Tylko że jakoś inni napastnicy potrafili ,,dotykać piłkę" częściej. Fakt, że Treze ma taki styl gry, ale jednak czasami był jak dla mnie za bardzo niewidoczny. Może przyjście Diego to zmieni...

Zakładając pozostanie Trezeguet w Juve.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 11:34

Ludzie, Trezeguet był niewidoczny, ale wracał po kontuzji i był w konflikcie z trenerem :doh:.
Chyba nikomu, kto kiedykolwiek grał w piłkę nie trzeba tłumaczyć, jak ważna na boisku jest pewność siebie i bycie w 'meczowym rytmie'. Prawdopodobnie żaden zawodnik z miejsca, po kontuzji, nie wejdzie na boisko i nie strzeli 3-4 bramek w meczu...

A co do Rossiego, to mam mieszane uczucia, bo jednak Trezeguet to jeden z lepszych snajperów w klubie, może jeszcze kilka lat pograć na wysokim poziomie.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 18:20

Dziwna jest opinia niektórych ,że za rok Rossi będzie w ceni astronomicznej ,nieosiągalnej itd. Spokojnie,przyznaje oglądałem go jedynie podczas meczów w PK i poza meczem z USA nie wyróżniał się na tle innych... Dajmy mu czas na rozwinięcie skrzydeł. Porównując sytuacje Rossi-Amauri to transfer Brazylijczyka był bardziej uzasadniony niż Rossiego w tej chwili...


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 22:07

fallweiss pisze:Dziwna jest opinia niektórych ,że za rok Rossi będzie w cenie astronomicznej ,nieosiągalnej itd...
Nie jest dziwna. Po mojemu wręcz uzasadniona.
Załóżmy, że Rossi w przyszłym sezonie strzela od 20 goli w górę w PD.
Dzięki takim klubom jak np. Real, który zawyża ceny na rynku w takiej sytuacji wartość Rossiego może się nawet podwoić.
Taki scenariusz jest dla nas i dobry i zły.
Dobry dlatego, że interesujemy się piłkarzem, który strzela dużo goli i prezentuje się na prawdę dobrze. Zła dlatego, że przez jego postawę cena wzrasta i nic na to nie poradzimy.
Zakładając, że tak będzie choć wcale nie musi pieniądze - 15-18mln + Trezeguet mogą nie wystarczyć.
A wątpię, że ktoś by go chciał w przypadku kiepskiego sezonu w Hiszpanii.
Od razu zaczęły by się gadki, że w PD nic nie pokazał to po co on nam.
Niestety taki teraz jest rynek i ceny, a szkoda bo według mnie żaden piłkarz nie powinien być więcej wart jak 50 mln.
Przynajmniej to wszystko dałoby się kontrolować, a tak to działacze różnych klubów zaczynają gadkę - "skoro Ronaldo czy Kaka kosztowali tyle to nasz zawodnik jest wart tyle...".
Chore.


Zablokowany