Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 15:48

stahoo pisze:No co Ty, przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że wszyscy spece od transferów najpierw przegladaja danego gracza w FMie! :D

Cassano by mi zdecydowanie bardziej odpowiadał jako nastpca Del Piero. Jeżeli mamy grac nadal 2 napastnikami to jestem za jego sprowadzeniem. Lavezzi juz mniej mnie przekonuje- to piłkarz chyba bardziej podobny do Iaquinty i bardziej idealny do 4-2-3-1.
No właśnie... Lavezzi ma ledwo ponad 170cm wzrostu, więc do Iaquinty mu sporo brakuje :-D Ja bym powiedział że to zawodnik podobny do Giovinco - świetny technicznie, piekielnie szybki, a do tego (w przeciwieństwie do Sebastiana) silny fizycznie.
W 4-2-3-1 grałby raczej obok Diego i Giovinco (czy Camora), niż jako pojedynczy napastnik.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 16:33

Tak, w 4-2-3-1 chodziło mi raczej o prawe skrzydło niż wysunietego napadziora ;)


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 16:33

Rossi? Widziałem sporo meczów z jego udziałem. Bardzo dobra technika, dobry drybling, strzały z dystansu, przegląd pola. Pasuje do roli cofniętego, jak i skrzydłowego napastnika.

JuveR pisze:Lavezzi'ego (ewentualnie Cassano). Przynajmniej znają włoskie boiska
Rossi również trochę zna włoskie boiska. W pojedynkę utrzymał Parmę w pierwszej lidze.

JuveR pisze:Lavezzi [...] Ja bym powiedział że to zawodnik podobny do Giovinco - świetny technicznie, piekielnie szybki, a do tego (w przeciwieństwie do Sebastiana) silny fizycznie.
Tak. Piekielnie szybki, silny fizycznie, ale z tą świetną techniką bym nie przeszkadzał. Technicznie od Cassano czy Rossiego gorszy.

Najbardziej z tych 3 graczy chciałbym Cassano - największy altruista na boisku, najwięcej z tej trójki widzi, najlepsza wizja gry, później Rossiego. Na końcu Lavezzi.

Azrael_Juve pisze:bo chociaż istnieje obawa, że stanie się kolejnym wielkim niespełnionym talentem na miarę naszego Palladino,
Nie ma żadnej takiej obawy.


KondzioJUVE

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 29 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 16:51

Secco tak pieprzy ze jeszcze zrobia transfery po Diego i Cannavaro a sie okaze ze gowno z tego bedzie!


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 14:23

W przypadku niepowodzenia transferu Cassano(który powoli staje się nierealny) to mając do wyboru Pandev-Rossi wolałbym by szefostwo Juve sypnęło groszem na Włocha.Ile on tam ma lat?22?
No i Włoch.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 18:11

Rossi wczoraj się poakzał z naprawde dobrej strony. Jednak jednym meczem nie będe sobie wyrabiał opinii na jego temat ;) Jeżeli jednak w Juve prezentowałby podobna forme to jestem jak najbardziej za ;) Tylko, podobno Manchester upatruje w nim jednego z kandydatów do ataku na przyszły sezon!


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 18:29

Rossi powiedział, że jest milanistą od dziecka :?


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 18:37

slay_mac pisze:Rossi powiedział, że jest milanistą od dziecka :?
Rozczarował mnie. A ja myślałem, że to będzie idealny następca dla Alexa. W kadrze to on się wyśmienicie ostatnio spisuje. To naprawdę wielki talent, ale jeżeli nie podoba mu się Juventus, to nic na siłę.
Cóż, jak nie on to Cassano :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 18:50

Rossi Milanistą? :D No pewnie, lepiej kupowac takich graczy, którzy kochaja Juventus, marzyli w nim garc od dziecka i po prostu zrobiliby wszystko by ubrac biało-czarna koszulke- np. Ibrahimovic czy Van der Vaart :whistle:


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 20:07

stahoo pisze:Rossi Milanistą? :D No pewnie, lepiej kupowac takich graczy, którzy kochaja Juventus, marzyli w nim garc od dziecka i po prostu zrobiliby wszystko by ubrac biało-czarna koszulke- np. Ibrahimovic czy Van der Vaart :whistle:
Może z Diego będzie inaczej? :-D


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 20:19

goly pisze:
slay_mac pisze:Rossi powiedział, że jest milanistą od dziecka :?
Rozczarował mnie. A ja myślałem, że to będzie idealny następca dla Alexa. W kadrze to on się wyśmienicie ostatnio spisuje. To naprawdę wielki talent, ale jeżeli nie podoba mu się Juventus, to nic na siłę.
Cóż, jak nie on to Cassano :wink:
Czym Cię niby rozczarował? To że kibicuje Milanowi wcale nie znaczy że może grać tylko dla tej drużyny... A Cassano to niby Juventino od dziecka? :P
stahoo pisze:Rossi Milanistą? :D No pewnie, lepiej kupowac takich graczy, którzy kochaja Juventus, marzyli w nim garc od dziecka i po prostu zrobiliby wszystko by ubrac biało-czarna koszulke- np. Ibrahimovic czy Van der Vaart :whistle:
Co coś Ty... Przecież Ibrahimovic powiedział, że inter to dla niego spełnienie marzeń, a VdV, że zawsze kibicował realowi :lol:


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 22:40

JuveR pisze: Czym Cię niby rozczarował? To że kibicuje Milanowi wcale nie znaczy że może grać tylko dla tej drużyny... A Cassano to niby Juventino od dziecka? :P
Tak rozczarował mnie tym, że jest kibicem Milanu. Pewnie Ciebie to cieszy? Hę?

Vdv, Zlatan... I po co wy mi wymieniacie tych sprzedawczyków? Sami widzicie jacy są. Pewnie, że może grać dla naszej drużyny. Chodzi mi po prostu o to, że mieliśmy już takiego Cygana, który zostawił nas dla Interu i teraz jest jego najsilniejszym punktem. Nie chce aby taka sytuacja miała kiedy kol wiek jeszcze miejsce.

Ja nadal nie mam nic przeciwko temu aby Rossi zasilił nasz team. Nie skreślam go na straty, ale nie podoba mi się to, że w momencie gdy chodzą pogłoski, iż może do nas dołączyć, on zwierza się przed wszystkimi, że od dziecka marzy o Milanie. Trochę to dziwne nie uważacie?


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 23:22

goly pisze:[Nie skreślam go na straty, ale nie podoba mi się to, że w momencie gdy chodzą pogłoski, iż może do nas dołączyć, on zwierza się przed wszystkimi, że od dziecka marzy o Milanie. Trochę to dziwne nie uważacie?
Może po prostu sam reklamuje się Milanowi, który po odejściu Shevy do Chelsea nie ma szczęścia do napastników.
Gdyby nie Pato i wiecznie kontuzjowany Inzaghi tak byłoby z Milanem kiepsko.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 23:28

Strzelec dwóch bramek we wczorajszym spotkaniu Włochy - USA, Giuseppe Rossi wypowiedział się dzisiaj dla mediów. Młody Włoch zaznaczył, że od zawsze jest fanem Milanu: 'Jestem milanistą od zawsze, moimi idolami byli Gullit i Van Basten. Co zrobiłbym, jeżeli Galliani chciałby mnie pozyskać? Odpowiedziałbym... cześć.'

Czy to nie oznacza, że Rossi raczej nie chciałby grać dla Milanu? Bo nie bardzo rozumiem tą wypowiedź...błąd w tłumaczeniu?


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 23:38

Być może chodzi o "odpowiedział bym... witam" a nie "odpowiedziałbym... nara" (tak w wolnym tłumaczeniu) :)

Jako, że cześć ma co najmniej dwa znaczenia, ciężko jednoznacznie stwierdzić, najlepiej znaleźć na stronie źródłowej :)


Zablokowany