Mercato (LATO 2026) DYSKUSJA
- Marcin890124
- Juventino

- Rejestracja: 17 maja 2024
- Posty: 605
- Rejestracja: 17 maja 2024
- Podziekował: 5 razy
- Otrzymał podziękowanie: 77 razy
Tak beznadziejne jak teraz, to dawno nie było. Nie mamy prezydenta ani zarządu oraz składu. Potencjalne transfery to aż szkoda gadać. Nawet kiedy byliśmy na 7 miejscu na bramce stał Buffon a w ataku biegał Del Piero. Teraz nie mamy nikogo.
- Wiking
- Juventino

- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Posty: 752
- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Podziekował: 46 razy
- Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.
Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
- B@rt
- Juventino

- Rejestracja: 17 kwietnia 2007
- Posty: 1606
- Rejestracja: 17 kwietnia 2007
- Podziekował: 15 razy
- Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Szkoda tego meczu z Bośnią, bo przy lepszej skuteczności David mógłby już być drugim Salenko. Teraz będzie już tylko trudniej, no chyba że faktycznie miałby zaskoczyć formą.
Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
- Wiking
- Juventino

- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Posty: 752
- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Podziekował: 46 razy
- Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Ładowanie się za gruby hajs w grajka ze spadkiem formy - gdzie Openda jeszcze coś tam strzelał przed przyjściem do nas. Kolo? 1 gol w 30 spotkaniach ligowych.B@rt pisze: ↑22 czerwca 2026, 13:37 Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
- Principino
- Juventino

- Rejestracja: 06 listopada 2012
- Posty: 383
- Rejestracja: 06 listopada 2012
- Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Jaką logiką kierują sie osoby w tym klubie jeśli chodzi o pozyskanie napastnika? Jeśli Mateta który regularnie od kilku sezonów strzela w premier league, wygrywa lige konferencji i jest w reprezentacji Francji na mistrzostwach według newsow jest do kupienia za 20mln to o co chodzi z tym uparciem sie na Muaniego i Sorlotha których kluby mają w dupie lowballing Juventusu i nie zejdą poniżej 40mln? Nie mówiąc już o tym że Mateta przewyższa umiejętnościami kilkukrotnie takiego Muaniego który od lat kopie sie po czole. O co tu chodzi?
- pitrek
- Juventino

- Rejestracja: 11 maja 2005
- Posty: 447
- Rejestracja: 11 maja 2005
- Podziekował: 22 razy
- Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Jak słyszę o tym muanim to mi się coś podnosi..koleś jest zerem od kilku sezonów a nasi uparcie idą po niego, jednym słowem dramat. No ale cóż liga flepów zobowiązuję do sięgania po tego typu odpady..dno dna.
" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " 
- bramek
- Juventino

- Rejestracja: 20 kwietnia 2004
- Posty: 580
- Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Mnie to bardziej drażni... że chcemy wydać 30 mln... my będziemy się kisić z openda i Davidem, bo każdy widzi że nam zalegają....a z drugiej strony my z koszyczkiem idziemy po odpady z innych klubów, którym powinno zależeć żeby komukolwiek go wcisnąć..
- Mateys
- Juventino

- Rejestracja: 03 marca 2005
- Posty: 396
- Rejestracja: 03 marca 2005
- Podziekował: 27 razy
- Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Pokazujmy więcej desperacji w ruc.hach (o borze, to słowo jest ocenzurowane
) transferowych, to na pewno wszyscy będą nam schodzić z cen 
Przecież tutaj od lat jest w zasadzie to samo - upieramy się na wątpliwej klasy piłkarzy jakby nie było już nic innego na rynku, przez co potencjalni sprzedający krzyczą zawyżone ceny, bo przecież i tak wiadomo, że zapłacimy. Teraz pytanie czy na tego Muaniego upiera się DS czy nasz treneiro. Jak to drugie, to niech mu z pensji za Muaniego potrącą. Tak się skończy robienie transferów POD TRENERA, a nie pod konkretną KONCEPCJĘ FUTBOLU. Trenera za rok nie będzie, a my zostaniemy z odpadami, których nikt nie chce.
Najlepsze ekipy w Europie grają od lat podobny futbol, więc i zawodników, i trenerów dobierają pod konkretne założenia. Tylko w Piemonte jak w lesie - dzisiaj pójdziemy na grzyby, jutro na jagody, a pojutrze na papierzaki.
Przecież tutaj od lat jest w zasadzie to samo - upieramy się na wątpliwej klasy piłkarzy jakby nie było już nic innego na rynku, przez co potencjalni sprzedający krzyczą zawyżone ceny, bo przecież i tak wiadomo, że zapłacimy. Teraz pytanie czy na tego Muaniego upiera się DS czy nasz treneiro. Jak to drugie, to niech mu z pensji za Muaniego potrącą. Tak się skończy robienie transferów POD TRENERA, a nie pod konkretną KONCEPCJĘ FUTBOLU. Trenera za rok nie będzie, a my zostaniemy z odpadami, których nikt nie chce.
Najlepsze ekipy w Europie grają od lat podobny futbol, więc i zawodników, i trenerów dobierają pod konkretne założenia. Tylko w Piemonte jak w lesie - dzisiaj pójdziemy na grzyby, jutro na jagody, a pojutrze na papierzaki.

