Mercato (LATO 2026) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 605
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2026, 20:47

Tak beznadziejne jak teraz, to dawno nie było. Nie mamy prezydenta ani zarządu oraz składu. Potencjalne transfery to aż szkoda gadać. Nawet kiedy byliśmy na 7 miejscu na bramce stał Buffon a w ataku biegał Del Piero. Teraz nie mamy nikogo.
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 751
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Podziekował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 09:39

Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.

Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.

Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1606
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Podziekował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 13:37

Wiking pisze: 22 czerwca 2026, 09:39 Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.
Szkoda tego meczu z Bośnią, bo przy lepszej skuteczności David mógłby już być drugim Salenko. Teraz będzie już tylko trudniej, no chyba że faktycznie miałby zaskoczyć formą.
Wiking pisze: 22 czerwca 2026, 09:39Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 751
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Podziekował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 15:17

B@rt pisze: 22 czerwca 2026, 13:37 Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
Ładowanie się za gruby hajs w grajka ze spadkiem formy - gdzie Openda jeszcze coś tam strzelał przed przyjściem do nas. Kolo? 1 gol w 30 spotkaniach ligowych.
ODPOWIEDZ