Mercato (LATO 2026) DYSKUSJA
- Marcin890124
- Juventino

- Rejestracja: 17 maja 2024
- Posty: 605
- Rejestracja: 17 maja 2024
- Podziekował: 5 razy
- Otrzymał podziękowanie: 77 razy
Tak beznadziejne jak teraz, to dawno nie było. Nie mamy prezydenta ani zarządu oraz składu. Potencjalne transfery to aż szkoda gadać. Nawet kiedy byliśmy na 7 miejscu na bramce stał Buffon a w ataku biegał Del Piero. Teraz nie mamy nikogo.
- Wiking
- Juventino

- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Posty: 751
- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Podziekował: 46 razy
- Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.
Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
- B@rt
- Juventino

- Rejestracja: 17 kwietnia 2007
- Posty: 1606
- Rejestracja: 17 kwietnia 2007
- Podziekował: 15 razy
- Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Szkoda tego meczu z Bośnią, bo przy lepszej skuteczności David mógłby już być drugim Salenko. Teraz będzie już tylko trudniej, no chyba że faktycznie miałby zaskoczyć formą.
Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
- Wiking
- Juventino

- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Posty: 751
- Rejestracja: 22 grudnia 2008
- Podziekował: 46 razy
- Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Ładowanie się za gruby hajs w grajka ze spadkiem formy - gdzie Openda jeszcze coś tam strzelał przed przyjściem do nas. Kolo? 1 gol w 30 spotkaniach ligowych.B@rt pisze: ↑22 czerwca 2026, 13:37 Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
